Dziwne dźwięki w Rosji i w Kazachstanie

Kategorie: 

W Internecie pojawiło się nagranie rzekomo zawierające odgłosy nieznanego pochodzenia. Dźwięki trwały około 15 minut i na tyle różniły się od tak zwanego szumu miasta, że od razu zwróciły uwagę mieszkańców. To juz kolejne takie doniesienie w ciągu ostatnich kilku dni.

Dźwięki zarejestrowano 13 sierpnia 2012 roku w okolicy Sankt Petersburga. To już kolejne doniesienia na temat powrotu zjawiska dziwnych dźwięków. Kilka dni temu coś niewytłumaczalnego słyszeli również mieszkańcy Kazachstanu a konkretnie stolicy, Astana.

[ibimage==14957==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

W ostatni wtorek wieczorem ludzie usłyszeli dziwny metaliczny dźwięk, który zdawał się dochodzić z nieba. Niektórzy nazywali ten odgłos szumem. Od razu pojawiły się próby wyjaśnienia zjawiska, jako odgłosy pochodzenia przemysłowego, na przykład od przyjeżdżających pociągów, ale mieszkańcy twierdzą, że odgłosy pobliskiej linii kolejowej brzmią zupełnie inaczej.

 

Niektórzy przyznali lokalnym gazetom, że myśleli, że to odgłos nadlatujących bombowców. Armia jednak zdementowała, jakoby w okresie wystąpienia odgłosów były prowadzone jakiekolwiek loty bojowe. Tajemnicze odgłosy nie zostały ostatecznie wyjaśnione, ale władze obiecały przeprowadzenie śledztwa.

 

Źródłohttp://www.express-k.kz/show_article.php?art_id=72014

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika larum

Rosja i Kazachstan, ostatnio

Rosja i Kazachstan, ostatnio ciągle tam coś słychać, nie jest to dla was podejrzane? Wierzycie, że to pojazdy ufo? Nic bardziej mylnego. Rosjanie coś testują, nad czymś pracują. Prawdopodobnie nad, lub pod ziemią. Są to z pewnością jakieś dźwięki powodowane przez TARCIE. Czy związane ze sferą, czy magnetycznymi łożyskami, bądź innym tworem ludzkim? kto wie. Nie znam się na fizyce, ale takie dźwięki nie powstają same z siebie, bo słyszelibyśmy je wszędzie. Dźwięk bądź co bądź bardzo przejmujący i ciekawy, daje jednocześnie poczucie strachu i ciekawości, wielkiej ciekawości. Program kontroli świadomości? Byłoby to w pewnym sensie logiczne, bo nie znam niczego co powodowałoby u mnie jednocześnie uczucie STRACHU i WIELKIEJ CIEKAWOŚCI, dzwięk niesie ze sobą strach i ukojenie w jednym. Po kilku przesłuchaniach uzależnia, bynajmniej mnie.

Portret użytkownika konrad

Namaste Przyjaciele.   To

Namaste Przyjaciele.
 
To Wibracje pojazdów Międzygwiezdnych,  Naszych Kosmicznych Braći
 
 
Ziemia mówi… ziemia pęka… ziemia drży... Tajemnicze dźwięki jest to poziom wibracji, który wchodzi w drgania, gdy nadlatują nasze pojazdy. Jest to odbicie tego, co pojazdy wysyłają. Ziemia prosi… mówi, jednak ludzkie ucho tego nie rozumie. Za głosami Ziemi pójdą rany, pęknięcia. Niech ludzkość będzie świadoma, że Istoty Światła w ten sposób nadchodzą – ale dla dobra, dla miłości, dla szczęścia i pokoju. Tylko i wyłącznie w tę stronę. Słucham.
 
 
Pozdrawiam i Życze Wysokich Wibracji Smile Smile

Portret użytkownika bb

nie wiem jak wy ale ja

nie wiem jak wy ale ja uwielbiam te dźwięki.... tak mi się miło robi w środku...  działają na mnie kojąco... nie mogę się doczekać kiedy je wkońcu usłyszę w realu.

Strony