Dziwne dźwięki zarejestrowano w Kijowie

Kategorie: 

Dwa dni temu, na Ukrainie doszło do manifestacji zjawiska dziwnych dźwięków. Przypomnijmy, że to właśnie tam po raz pierwszy słyszano dźwięki w trakcie wakacji zeszłego roku. Większość świadków tych zjawisk akustycznych twierdzi, że nigdy by nie uwierzyli w ich istnienie na podstawie filmików z YouTube i dopiero doświadczenie tego na sobie samym powoduje, że dana osoba dopuszcza ich istnienie.

 

Ten przypadek powyżej miał miejsce 8 listopada o 11:58 w Kijowie w okolicy ulicy Kontraktowej. Dźwięki zostały nagrane a ich pochodzenie pozostaje nieznane. Odgłos został określony przez świadka, jako coś pomiędzy muzyką wręcz medytacyjnym śpiewem a hałasem mechanicznym słyszalnym w określonej częstotliwości.

Według świadków w okolicy nie ma dużych budów ani urządzeń przemysłowych. Podobne odgłosy były wielokrotnie słyszane w różnych częściach Polski oraz w Czechach w Niemczech i w wielu innych krajach świata. Były tez słyszane w Azerbejdżanie a konkretnie w Baku gdzie zjawisko to ściągnęło uwagę środowiska naukowego. To właśnie dzięki tamtejszemu profesorowi geologii Elchinowi Khalilovowi wiemy, że dźwięki mogą być falami akustyczno grawitacyjnymi z wnętrza Ziemi.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika uskrzydlony

Tak to napewno woda w kiblu,

Tak to napewno woda w kiblu, pisałem że może mi się wydawało -> istotne jest to że wiem jak brzmią latające samoloty a ten dzwięk był inny. Być może z odległości słychać to inaczej a może to mrówki pierdziały. Co za różnica nieistotne.
Szkoda gadać z debilami.

Portret użytkownika Uskrzydlony

Mówisz że przechodnie sobie

Mówisz że przechodnie sobie idą i wcale nie reagują - a co mają robić skakać ?? latać lewitowąc. Jeśli ktoś nigdy nie czytał o takich zjawiskach wydaje mu się że leci samolot. Przyznam że szczerze niedowierzałem w ten fenomen ale, dziś dokładnie jakies 20 minut temu słyszałem to samo w polsce, na śląsku. Nie brzmiało to jak żaden znany mi dzwięk. Raczej brzmi to jakby dzwięk się pojawiał i znikał raz z jedenj strony raz z drugiej.  Może mi się wydawało ale nie był to normalny dzwięk.
pozdro

Portret użytkownika Browarek

3 dni temu pracowałem na

3 dni temu pracowałem na zewnątrz, południe Polski i też słyszałem dźwięki. Chciałem nagrać i pokazać ale nic by z tego nie wyszło bo sam musiałem się porządnie wsłuchać, a nawet chodziłem i szukałem z jakiego to kierunku. Dźwięki jakby burza w oddali, ale pogoda na to nie pozwalała, rytmiczne ciągłe. Ostatecznie musiałem pracować i zignorowałem to.

Portret użytkownika móżdżek bacy

Baca jak coś napisze to ręce

Baca jak coś napisze to ręce i cycki opadają. Bacuś zrób wszystkim dobrze i idź dziecko na spacer, albo obejrzyj sobie taniec z gwiazdami lub coś odpowiedniego dla ciebie. Może 4 pancernych i pies? To takie w twoim stylu i na twój poziom. BEEEEE
[ibimage==15441==Oryginalny==Oryginalny==self==null]
 

Strony