Dziwne dźwięki i znaki na niebie nad Bratysławą

Kategorie: 

Dziwne dźwięki i znaki na niebie przestraszyły mieszkańców Bratysławy na Słowacji. Złowrogie ryki i pomruki, przypominające „wycie diabła” odnotowano ostatniej nocy w różnych częściach miasta. 

 

Gromkie świsty przypominały tajemnicze i groźne zarazem odgłosy drapieżnych stworzeń. Świadkowie twierdzą, że to wszystko działo się w różnych odstępach czasowych pomiędzy 19.00 godziną wieczorem, a 03.00 w nocy.

 

W sieci Internet pojawiło się bardzo dużo nagrań dokumentujących te zjawiska akustyczne. Ponieważ słyszało to bardzo wiele osób konieczne było jakieś wytłumaczenie dla mieszkańców. Władze stwierdziły, że odgłos ten to nic nadzwyczajnego, tylko spust pary wodnej z jednego z pobliskiej rafinerii. Nie wszyscy jednak dali sie przekonać, ponieważ zakład jest tam już od wielu lat a dzwięki takie słyszano po raz pierwszy.

 

 

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika XMan

Jak się pozbiera do kupy te

Jak się pozbiera do kupy te wszystkie relacje o UFO,różnych dźwiękach,poczynaniach organizacji antykryzysowej w USA i Rosji a także ostatniej rewelacji komecie ISON to jestem święcie przekonany że władze na najwyższym szczeblu coś przeczuwają a nawet wiedzą o jakimś konkretnym zagrożeniu z kosmosu tylko to ukrywają.Najbardziej w tym wszystkim zadziwiające są poczynania amerykańskiej organizacji FEMA i jej odpowiednika w Rosji.
Są tylko dwa wyjacia albo to celowe działania aby nas zastraszyć i czymać w napięciu wtedy nie będziemy mieli czasu mysleć że zła władza zmusza nas do pracy za najniższą krajową inwigiluje i traktuje nas jak niewolników,albo istnieje jakieś realne globalne zagrożenie do którego się przygotowują chroniąc oczywiście tylko swoje tyłki.
 

Portret użytkownika alu

Ostatnia nagranie ma

Ostatnia nagranie ma dokładnei ten sam dźwięk, jak filmu który się tu sotatnio pojawił (bodajże z Kanady). Nawet jeżeli niektóre z nagrań są autentyczne, to powstaje masa fake'ów. Nie rozumiem tlyko po co ludzie je robią....

Portret użytkownika NoNieMoge

No jak moj chajnik to

No jak moj chajnik to uslyszal to mu sie lyso zrobilo i teraz juz wogule pary nie chce puscic a o gwizdaniu to sie nawet pogadac z nim sie nie da. Ej Slowaki maja wytlumaczenia jak z Czeskiego filmu.
A tak na serjo, to mozna to chyba zaliczyc to tego od roku globalnie wystepujacego fenomenu- tyle ze to juz nie brzmi jak trompety Apokalipsy tylko jak zadowolony z siebie ryk demona. Moze i Ziemia jak i Ksierzyc naprawde sa puste, ISON jest z masy o wiekszej grawitacji niz przyznaja i rozrywa krucha strukture pustej ziemi i tak to sie manifestuje bo jezeli to Djabel, to mamy Amen, ze wzgledu na to ze podczas swej rebelji byl tylko zbuntowanym Archaniolem ale po tym jak dostal za kare Pieklo do zarzadzania a ten wrzod na dupie tej planety zwany HomoSapiens Sapiens go od Eonow Miliardami Parszywych Dusz zywil a boga Brakiem Pokornosci i Milosci glodzil to nie chcial bym byc na waszym miejscu albo swiadkiem jego uwolnienia z odchlani.

Strony