Dziwne dźwięki i znaki na niebie nad Bratysławą

Kategorie: 

Dziwne dźwięki i znaki na niebie przestraszyły mieszkańców Bratysławy na Słowacji. Złowrogie ryki i pomruki, przypominające „wycie diabła” odnotowano ostatniej nocy w różnych częściach miasta. 

 

Gromkie świsty przypominały tajemnicze i groźne zarazem odgłosy drapieżnych stworzeń. Świadkowie twierdzą, że to wszystko działo się w różnych odstępach czasowych pomiędzy 19.00 godziną wieczorem, a 03.00 w nocy.

 

W sieci Internet pojawiło się bardzo dużo nagrań dokumentujących te zjawiska akustyczne. Ponieważ słyszało to bardzo wiele osób konieczne było jakieś wytłumaczenie dla mieszkańców. Władze stwierdziły, że odgłos ten to nic nadzwyczajnego, tylko spust pary wodnej z jednego z pobliskiej rafinerii. Nie wszyscy jednak dali sie przekonać, ponieważ zakład jest tam już od wielu lat a dzwięki takie słyszano po raz pierwszy.

 

 

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika XMan

Jak się pozbiera do kupy te

Jak się pozbiera do kupy te wszystkie relacje o UFO,różnych dźwiękach,poczynaniach organizacji antykryzysowej w USA i Rosji a także ostatniej rewelacji komecie ISON to jestem święcie przekonany że władze na najwyższym szczeblu coś przeczuwają a nawet wiedzą o jakimś konkretnym zagrożeniu z kosmosu tylko to ukrywają.Najbardziej w tym wszystkim zadziwiające są poczynania amerykańskiej organizacji FEMA i jej odpowiednika w Rosji.
Są tylko dwa wyjacia albo to celowe działania aby nas zastraszyć i czymać w napięciu wtedy nie będziemy mieli czasu mysleć że zła władza zmusza nas do pracy za najniższą krajową inwigiluje i traktuje nas jak niewolników,albo istnieje jakieś realne globalne zagrożenie do którego się przygotowują chroniąc oczywiście tylko swoje tyłki.
 

Portret użytkownika alu

Ostatnia nagranie ma

Ostatnia nagranie ma dokładnei ten sam dźwięk, jak filmu który się tu sotatnio pojawił (bodajże z Kanady). Nawet jeżeli niektóre z nagrań są autentyczne, to powstaje masa fake'ów. Nie rozumiem tlyko po co ludzie je robią....

Portret użytkownika NoNieMoge

No jak moj chajnik to

No jak moj chajnik to uslyszal to mu sie lyso zrobilo i teraz juz wogule pary nie chce puscic a o gwizdaniu to sie nawet pogadac z nim sie nie da. Ej Slowaki maja wytlumaczenia jak z Czeskiego filmu.
A tak na serjo, to mozna to chyba zaliczyc to tego od roku globalnie wystepujacego fenomenu- tyle ze to juz nie brzmi jak trompety Apokalipsy tylko jak zadowolony z siebie ryk demona. Moze i Ziemia jak i Ksierzyc naprawde sa puste, ISON jest z masy o wiekszej grawitacji niz przyznaja i rozrywa krucha strukture pustej ziemi i tak to sie manifestuje bo jezeli to Djabel, to mamy Amen, ze wzgledu na to ze podczas swej rebelji byl tylko zbuntowanym Archaniolem ale po tym jak dostal za kare Pieklo do zarzadzania a ten wrzod na dupie tej planety zwany HomoSapiens Sapiens go od Eonow Miliardami Parszywych Dusz zywil a boga Brakiem Pokornosci i Milosci glodzil to nie chcial bym byc na waszym miejscu albo swiadkiem jego uwolnienia z odchlani.

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika NoNieMoge

Ano dobre linki do TEKSTOW

Ano dobre linki do TEKSTOW opisujacych fenomen wstawiles, lecz zadnego tam clipu z takiej elektrowni dla porownania nie ma, wiec skad mamy wiedziec ze to tak wlasnie brzmi?
A jesli tak, to niby co, od roku nagle na calym swiecie ludzie Amnezji dostali i zapomnieli jak miejscowa elektrownia brzmi jak jej kotly dmuchaja i nagle paranoje sieja?
Przed wojskiem strzal byl dlamnie tylko hukiem a po wojsku to ci powiem co za bron, z jakiego kierunku i w jakiej odleglosci z niej strzelano a jak straszaka slysze to nawet nie drgne.
A kolo elektrowni Opole to 12 lat zylem i takiego czegos nie slyszalem. Tak wiec jak to tlumaczysz ze predzej nikt a teraz na calym swiecie to ludzie slysza i sie dziwia?
Nie zrozum mnie zle ale jak by ktos w uni europejskiej przez dwa tygodnie kotly dmuchal i ludziskom w nocy takie odglosy zapodawal to by TAAAAKIE skargi i odszkodowania sie posypaly ze media by o tym trobily tez dzien i noc.

Portret użytkownika Kontrapunkt

Witam szanownego/szanowną

Witam szanownego/szanowną Pana/Panią NoNieMoge.
Powiedz mi, dlaczego pracownicy elektrociepłowni mieliby udowadniać garstce ludzi ( 0,01 % populacji Polski - niedowiarkom ), że owy fenomen jest jak najbardziej nienaturalnym zjawiskiem pochodzący z elektrociepłowni, niż pochodzący ze zjawisk nadprzyrodzonych, lub naturalnych? Oczywiste jest to, że owi pracownicy nie muszą nic nikomu udowadniać, bo nie jest to ich zadaniem, a zadaniem ich jest poinformowanie władz o takich pracach, które odbędą się w odpowiednim dniu, a władze powinny poinformować mieszkańców o takim wydarzeniu. A jak ktoś nie wierzy, że owe dźwięki pochodzą z elektrociepłowni, to niech wyjdzie ze swego domu i szuka źródła dźwięków, a nie kręci kolejnego filmu z balkonu, lub z okna, który nic nie udowadnia, lecz wysuwa kolejne dziwne hipotezy. Więc filmików mamy już setki w necie, to chyba już czas, by znaleźć źródło tego niesamowitego fenomenu. Smile Bo jak każdy chyba wie, że wszystko ma swe źródło, gdyż niema czegoś takiego, że coś pochodzi z niczego - prawda? Smile
Powiedz mi jeszcze, dlaczego owe dziwne dźwięki występują tylko w dużych miastach, lub na ich obrzeżach, a nie w miejscach takich jak góry, morza, oceany, pustynie…itd.? Przecież istnieją turyści, choćby tacy, którzy chodzą po górach i na pewno gdyby usłyszeli taki dźwięk, to by to zarejestrowali na swych kamerkach – co nie? Oczywiście żeby to nie była tylko jedna osoba rejestrująca to nie zwykłe wydarzenie, tylko kilkadziesiąt osób, aby było to jak najbardziej wiarygodne, bo tak to możemy stwierdzić, że to fake. Co nie wykluczam, że większość jest zwyczajnym oszustwem, lub przeróbką oryginalnego dźwięku. Smile

Portret użytkownika uLtra

No nie wiem,,dzwonilem do

No nie wiem,,dzwonilem do kumpla do Bratysławy,jest na kontrakcie na jednej z budów,i zadałem mu pytanie czy przez ostatnie noce słyszał coś dziwnego ..zaznaczam ze pracuje w nocy i nie jest ...głuchy,.jest laikiem w tym temacie,,,,,nic takiego nie słyszał....sorry

Portret użytkownika b@ron

uLtra...no ja też nie wiem,

uLtra...no ja też nie wiem, dzwoniłem do kumpla do Bratysławy...pracuje na kontrakcie...drugiej z budów...i zadałem mu to samo pytanie...i mówi że ryczy i wyje, jak diabli...i tak pomyślałem...a ten twój kolega nie chrapie czasem przez sen???...może to on jest sprawcą???

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika pako1205

Wojna nie,musieliby mieć

Wojna nie,musieliby mieć ludzki charakter,ale że są i są niewidoczne one to fakt,widzimy je gołym okiem tylko kiedy tego chcą.Tu bałagan ma takie rozmiary,że faktycznie robi wrażenie,że jeszcze inni w tym uczestniczą,jednak to jedynie pomysłowość bałaganiarzy ma taki efekt wywoływać.

Bóg stworzył nieskończone ilości istot rozumnych o różnych szczeblach bytowania. Choć rozumem nie można dowieść istnienia Aniołów, to jednak można wskazać na odpowiedniość ich istnienia.