Dziwne harmoniczne dźwięki z Holandii

Kategorie: 

Nagranie pochodzi z 16 lutego 2012. Zostało zarejestrowane w Holandii. Jest to odgłos bardzo podobny do wielu innych rejestrowanych na całym świecie. Dźwięk jest wysoce harmoniczny, dlatego przynosi skojarzenie trąby. Przypominają się od razu opisy biblijne tak zwanych trąb jerychońskich.

 

Większość naukowców zamiata te przypadki pod przysłowiowy dywan czasami rzucając z uśmiechem jakaś "wydaje mi się" teorię. Najłatwiej jest uznać wszystkie te dźwięki za fałszerstwo. Niestety mimo szczerych chęci tak się nie da i trzeba tropić fałszerstwa, ale też weryfikować naukowo ewidentne dowody na występowanie nietypowych fenomenów dźwiękowych. Powstaje też pytanie, czego większego zapowiedzią lub emanacją są te odgłosy. Wydaje się to teraz kluczowym zagadnieniem.

Według ostatniej teorii dźwięki są cześcią pasma słyszalnego częstotliwości fal akustyczno grawitacyjnych emitowanych z Ziemi na skutek interakcji z jakąś nieznaną siłą.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Real

Ludzie jacy wy jesteście

Ludzie jacy wy jesteście naiwni. Weźcie idźcie do szkoły. Albo inaczej, jak wam się tak te dźwięki podobają to mogę Wam naprodukować takich filmików. Będą buczeć i harmonizować.

Portret użytkownika normalny?!

Temat nareszcie trafił na

Temat nareszcie trafił na łama odpowiedniego portalu - uznanie dla Admina,bo to prawie jak przyznanie się do winy i reakcja na sugestie myślących czytelników portalu ZnZ !!!    Wink Kolejny ewidentny FAKE ,co słusznie stwierdziło już kilka osób powyżej - pogoń za sensacją trwa !!! SmilePozdrawiam myślących logicznie !!!

Portret użytkownika Prorok

To ewidentnie wiatr,

To ewidentnie wiatr, prawdopodobnie w wieży kościoła. Za każdym razem kiedy był ten dźwięk krzaki się poruszały. Jak przestawały dźwięk ucichł. Poza tym to się rózni od wcześniejszych nagrań.

Portret użytkownika radio 1970

szanowny adminie,daj sobie

szanowny adminie,daj sobie juz spokoj z tymi dzwiekami..jest rok 2012 i wkrotce i tak bedzie sranie w gacie...mam cala rodzine w holandii i jakos nikt nic nie mowil o czyms takim..a i ja od tygodnia sledze co noc,a mieszkam w wawie i sledze to i nic nie slysze...

Portret użytkownika Pola

Dzieciarnia podchwyciła temat

Dzieciarnia podchwyciła temat i teraz jest zalew pseudo dźwięków:( W obecnej dobie szerokiego dostępu do  urządzeń  do nagrywania i obróbki dźwięku, każdy może nagrać podobne materiały. Szkoda, że zawsze znajdą się ignoranci, którzy dla zabawy robią zamieszanie. Endor - bardzo mądra wypowiedź. Dziękuję i oby więcej takich rozsądnych głosów tu było.

Nie wystraczy dużo wiedzieć, ażeby być mądrym. Heraklit z Efezu

Portret użytkownika Endor

Wiem że Inne medium oraz

Wiem że Inne medium oraz fundacja nautilus pragnie by takie newsy o odkryciach archeologicznych rzekomego kontaktu Majan z UFO były prawdziwe ale niestety chyba tak nie jest ! Napisałem do mexykanina rodem i jednego z najbardziej  uznanych badaczy zjawisk, którymi się zajmuje Inne Medium, Fundacja nautilus czyli Jaime Maussana i okazało się że sprawa znana jest od kilku lat. Jaime stwierdza w swoim video że trzeba być ostrożny i pozostawia ocenę widzom, czyli w języku prasowym jest to oświadczenie, że "nie ma potwierdzenia" "sprawa podejrzana". Mexykanin Jaime dobrze wie że takie rzeczy można podrobić więc proponowałbym nie szafowanie słowami w stylu iż jest to przełom. W archeologi wszyscy są świadomi iż takie artefakty łatwo podrobić, tak że trudno rozpoznać czy są one autentyczne nie mając bydżetu sięgającego kilkudziesięciu tyś dolarów co najmniej. Archeologia jest wręcz zasypwana podróbkami mistrzowsko podrobionymi, podrobionymi tak doskonale, że tylko wybitni specjaliści mogą rozpoznać fałszerstwo ! Preparuje się takie artefakty ze starych kamieni, więc szacunki mogą być błędne, nawet wierzchnią warstwe można tak postarzeć by pod okiem mikroskopu była stara jak kamień na którym została wiadomość wyryta ! Moim skromnym zdaniem znawcy "artefaktw" archeologicznych wyglądają te "nowości archeologiczne" jakoś nowo, jakoś zbyt "świeżo"... (oczywiście dopuszczam możliwość iż są to autentyki). Jednak sam Jaime daje sygnał że "ostrożnie" bo nic nie wiadomo w tej sprawie. Zbyt wiele szumu a za mało potwierdzonych danych. Jest olbrzymia grupa finansowa z usa jak i z Mexyku która na rozgłosie niby rewelacji archeologicznych będzie czerpała z tego ogromne finansowe korzyści ! Oczywiście jak wielu z ludzi zainteresowanych Biblijnym przekazem o stworzeniu i ingerencji Aniołów w naszą historię ludzką jestem zainteresowany takimi rzeczami, lecz ostrożnie, bo chyba wszystkim zależy na prawdzie a nie na tym by być nabitym w butelke przez ludzi zarabiających na ufologii. http://www.youtube.com/watch?v=XEDgF5sUBO8&feature=channel_video_title

Bóg stworzył nieskończone ilości istot rozumnych o różnych szczeblach bytowania. Choć rozumem nie można dowieść istnienia Aniołów, to jednak można wskazać na odpowiedniość ich istnienia.

Strony