Dziwne jasne światło nagrane na kamerach CCTV

Kategorie: 

Na początku sierpnia w Charleston w Zachodniej Wirginii doszło do dziwnej obserwacji. Dokonano jej za pomocą nagrania z kamery przemysłowej, którą zamontował niejaki Charles Shelton. Twierdzi on, że nagrał coś, co on sam nazywa "aniołem".

 

Z pewnością jest to nagranie czegoś wymagającego uwagi.  Nagranie udało się zarejestrować 4 sierpnia 2013 roku, dzięki temu, że Shelton umieścił kilka kamer, aby mieć jakiekolwiek dowody, co dzieje się po zmroku w coraz bardziej niebezpiecznej okolicy jego domu. To, co zobaczył przerosło jego oczekiwania.

[ibimage==18912==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Jak sam mówi modlił się o bezpieczeństwo, ale nie spodziewał, się, że Bóg wyśle anioła. W wywiadzie dla ekipy filmowej lokalnej stacji informacyjnej Shelton powiedział, że obudził się o 3 rano i coś kazało mu się modlić, robił to przez pół godziny a potem poszedł do pokoju gdzie były monitory rozstawionych przez niego kamer i zobaczył to coś jasnego. Jego zdaniem to dowód boskiej interwencji.

 

Wśród bardziej naukowych prób wyjaśnienia tego zjawiska sugeruje się piorun kulisty, albo jakiś rodzaj energetycznego tworu. Tak można wytłumaczyć jasny kulisty kształt obiektu. Sceptycy uważają, że to snop światła z latarki, albo coś innego, co dawało jasne skoncentrowane światło. Próżne nadzieje, że szybko uda się ustalić, z czym mieliśmy do czynienia. Zamiast jednak nazywać to aniołem bardziej adekwatne wydaje się być określenie jasna kula orbs.

 
 
 
 
 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Rasta4Peace

To co się działo tak

To co się działo tak naprawde, poznamy w najmniejszym szczególe za pare lat. To co się dzieje TERAZ z tą planetą i światem jest bardziej ważne, wisimy na włosku czegoś naprawde większego niż dotychczas nasza obecna cywilizacja doznała. Niewiem co to może być czy otwarcie się portali bo dwóch stronach naszych biegunów, czy wielki rozbłysk który "przyćmi" nas na jakiś czas, czy pojawienie się istot "pozaziemskich" i konfrontacja ich z ukrytymi rządzami tej planety. Nie jestem osobą która rzuca takie komentarze od tak sobie i jestem w stanie dostarczyć dowodów na wszystkie te teorie prócz słońca bo ono tak naprawde niewiem jak się zachowa lecz mówie wam, coś w tym jest czuje to od ładnych 2 tygodni.
Ostatnio śnią mi się ciekawe sny np. jeden z nich ostatnio o dwóch słońcach, gdy bliżej przyjżałem się drugiemu obiektowi wyglądał on prawie jak ziemia. Nie zajmowałem się tematem "nibiru" od ładnych paru tygodni i nie sądze aby był to sen wywołany działaniem na ten temat z dnia poprzedniego.

V.i.P.
~~ Victoria Is Peace ~~

Portret użytkownika taurus

Zgadzam się zTobą...jesteśmy

Zgadzam się zTobą...jesteśmy już w tzw "szarej strefie"między wymiarami....rozpada się świat oparty na przemocy i siłach które niewolą tą planetę od zarania dziejów...wchodzimy w epokę prawdy i miłości..a prawda o wszystkim począwszy od naszego zycia osobistego po skalę planetarną, kosmiczną , boską.. Podam jeden przykład...wyobrażmy sobie że naukowo!!!...zostaje udowodnione że człowiek - jego dusza energia..trwa nadal po śmierci..i ta wiadomość obiega świat...czy wiecie jak wielkie zmiany wywoła to w globalnej ludzkiej świadfomości?...dla sporej części będzie to potwierdzenie tego co już dawno wiedzieli..część oszaleje..część nie uwierzy bo..NIE!...dla zasady..nastąpiły by wówczas błyskawiczne zmiany w ludzkim zachowaniu i wartościowaniu życia znikł by strach przed śmiercią życie nabrało by nowego kosmicznego sensu..itd...a to tylko jeden przykład...wiem że maszyna odkodowująca naszą rzeczywistość ruszyła.....byliśmy bardzo blisko wojny światowej  (Syria) ale jest bardzo duża szansa że zakusy pewnych sił się nie powiodą......oby tak było....pamiętajcie...PRAWDA WAS WYZWOLI.....

Portret użytkownika Rasta4Peace

Ludzie jeszcze nie mogą

Ludzie jeszcze nie mogą wiedzieć że to wszystko to pewnego rodzaju elektro-magnetyczny sen, zaburzyło by to całą idealną równowagą wszystkich rzeczywistości które wszyscy na swój sposób widzą. Niewiem czy jesteś wtajemniczony w coś takiego jak świadomy sen. Jesteś w nim i wiesz że to sen, wiesz że i tak się obudzisz z rana w swoim łóżku.
Gdyby wszyscy wiedzieli o wszystkim nie było by tej zabawy zwanej życiem. Zgodziliśmy się schodząc tu na dobre jak i bardzo złe doświadczenia, eskalacja złych obecnie, jest wynikiem wyciągnięcia co jest tylko możliwe z tych doświadczeń przed zmienieniem częstotliwości.

V.i.P.
~~ Victoria Is Peace ~~

Portret użytkownika cytadela

Zgadzam sie z Toba w 100 %

Zgadzam sie z Toba w 100 % życie to kreacja uczyć. 
A Co do filmiku to wyjaśnienie jest bardziej "przyziemne" nagranie jest z godzin wieczornych czyli bylo ciemno, kamera jest wyposazona w oświetlenie podczerwone, ktos kto był tą kula swiatła Biggrin poprostu swiecił takim samym swiatłem w strone kamery. Ostatnio coraz popularniejszy jest kamuflasz podczerwony tzn. ubierasz czapke z diodami poczerwonymi i stajesz sie nie widoczny dla kamer a oko ludzkie nie zauwazy zadnego swiatła. Przykład włacz kamere w telefonie i ustaw ja na przod pilota do tv po czym nacisnij jakikolwiek przycisk na pilocie. Smile

Portret użytkownika Dobroj

"Shelton powiedział, że

"Shelton powiedział, że obudził się o 3 rano i coś kazało mu się modlić, robił to przez pół godziny a potem poszedł do pokoju gdzie były monitory rozstawionych przez niego kamer i zobaczył to coś jasnego"
 
Shelton był maniakiem religijnym, co moim zdaniem dyskwalifikuje go w roli wiarygodnego świadka Wink
 

Portret użytkownika Zenek

Nie dość iż religijny maniak

Nie dość iż religijny maniak to i ta "3 godzina" - tak zwana godzina upiorów jaką podają w każdym filmie z USA jakby diabły stały nad człowiekiem z zegarkiem i czekały aż do 3 by mu podokuczać. Fake i tyle.
 
 
================================
 
Widziałeś "post Zenka" z rynsztokową polszczyzną? Myślisz, że to ja? Dałeś się oszukać udającemu Słowianina imamowi białczyńskiemu i stadu jego rządnych wojny domowej w Polsce mudżahedinów. Pamiętaj o FATWIE rzuconej przez tego rabiego  kabałorodziwierstwa. On dyszy RZĄDZĄ KRWI, twojej KRWI. Za postowanie na tym portalu. Szczegóły w linku.
 
http://innemedium.pl/wiadomosc/naukowcy-badaja-dziwny-piktogram-ktory-pojawil-sie-w-czechach#comment-53194

Portret użytkownika Homo sapiens

Innemedium jest the best!

Innemedium jest the best! portale o tej tematyce które wszyscy znamy zastygły w bezruchu bo innemedium przejeło pałeczkę informacji wolnościowej w tematyce kosmiczno ufologicznej oraz tajemnic ludzości, odnośnie tego co zostało nagrane przez tego pana to szkoda że sceptycy nie oświadczyli że był to gaz błotny ! Smile przecież wszystkie zjawiska tego typu sa efektem gazu z błota ! Swamp gas jest także przyczyną wynalazków różnych genialnych odkrywców ! Odkrywcy ci czyli wynalazcy posiadając wiedzę jak sami to często opisują, doświadczali natchnienia w wyniku czego dokonywali genialnych odkryć. Nie ich natchnienie, ale gaz błotny był więc ich przyczyną jak by to określili sceptycy ! Nie wspominając o Nikoli Tesli ! Ktory miał tajemnicze kontakty z innym światem !

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Jacoo

no tym razem to niewypał,

no tym razem to niewypał, widać wyraźnie że to światełko jest "płaskie" jak z latarki, i wije się po powierzchni Smile to fake i tyle.. w dodatku pokazano to w tak beznadziejny sposób na monitorze, jakby nie mogli puścić nagrania bezpośrednio w TV, no ale to pewnie po to aby "zatuszować" detale
co do Tesli - miał super kontakt z innym światem z tzw bazą wiedzy Smile miał dobry interfejs hehe i pozostałych ludzi mocno szwankuje

Portret użytkownika baca

oślepianie kamer Homoś tak

oślepianie kamer Homoś tak jak na filmie z newsa nie jest "tajemniczym kontaktem z innym światem" i na pewno nie jest związane z Teslą
zejdź na ziemię i oczyść sobie mózg, czyli:
jak masz kamerkę w telefonie to włącz ją łaskawie a potem skieruj w nią pilota od telewizora i naciśnij dowolny guzik - ujrzysz to samo co murzynek i kolejna zagadka "sprzed potopu" okaże sie banalnie prosta - jak to w bacologii...
a tu jest sposób jakiego ktoś użył aby zdezorientować (ogłupić) murzynka z telewizji - udało się tak bardzo aż mu się anioły przyśniły... koniecznie obejrzyj ten film instruktażowy:
http://hacknmod.com/hack/blind-cameras-with-an-infrared-led-hat/

Strony