Dziwne kolorowe światła zaobserwowano w Brazylii i w USA

Kategorie: 

Większość z nas wie jak powinna wyglądać burza. Mamy zakodowane obrazy nadchodzącego sztormu i błyskawic rozświetlających nocne niebo. Front pogodowy nadchodzący na dany obszar nie jest jednak z reguły kolorowy a ostatnio pojawiają się kolorowe błyskające światła. Zjawisko jest obserwowane w różnych częściach świata.

 

Powyższe wideo przedstawia obserwację tego fenomenu z Brazylii a poniższe z USA. Zjawisko jest tłumaczone uderzeniem pioruna w jeden z transformatorów, który pali się emitując takie kolorowe światła.

 

Zjawisko z Brazylii również można próbować wyjaśniać w ten sposób. Bez względu na to jakie jest wytłumaczenie trzeba jednak przyznać, że efekty są bardzo spektakularne.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika micro

Hmm... o ile kolory można

Hmm... o ile kolory można byłoby "na siłę" próbować wyjaśnić pyłami wulkanicznymi to długotrwałość zjawiska...w Polsce też to się zdarza. Ostatnio rozmawialiśmy na ten temat ze znajomymi po burzy z przed dwu tygodni. Też dało się zauważyć charakterystyczną "poświatę". Wówczas doszliśmy do wniosku, że być może to efekt chemtrailsów. Ale czy tak jest w istocie?..

Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własną wnikliwą analizą - William Cooper