Dziwne, niewyjaśnione odgłosy zarejestrowane nad Anglią

Kategorie: 

Powracają dziwne dźwięki. Tym razem niezwykłe metaliczne odgłosy słyszano pod koniec października, w Anglii. Zjawisko zarejestrowano dokładnie 25-10-2013 w okolicy miasta Blackburn. Nie jest to pierwszy tego typu przypadek na świecie. Swego czasu donosiliśmy o bardzo wielu takich zdarzeniach w różnych miejscach świata.

 

Sprawa dziwnych dźwięków jest na tyle niezwykła, że nie ma właściwie wytłumaczenia dla tych zjawisk. Różnią się one co do formy i nie sposób powiedzieć, ile z dostępnych w sieci Internet nagrań to fałszerstwa, ile z nich jest wynikiem odgłosów przemysłowych i w końcu ile z nich jest rzeczywistą emanacją akustyczną nieznanych nam zjawisk.

 

W przeszłości sprawę analizował geofizyk z Azerbejdżanu, Elchin Khalilov. Wraz z zespołem ustalił, że większość spektrum tych zjawisk akustycznych jest w paśmie niesłyszalnym dla ucha ludzkiego. Pojawiła się wtedy sugestia, że odgłosy te są emanacją fal akustyczno -grawitacyjnych pochodzących z wnętrza Ziemi. Miały być one jakoś powiązane z jądrem naszej planety. Jedna z hipotez zakładała, że może to być reakcja naszej planety na aktywność słoneczną nowego typu.

 

Nie brakuje też sugestii, że te odgłosy są powiązane z aktywnością UFO. Według tych teorii dźwięki są dowodem na obecność dużych obiektów, które są zamaskowane w jakiś sposób przed naszym wzrokiem, ale da się je zlokalizować na podstawie tych anomalii akustycznych. Jak jest naprawdę nikt nie wie, ale bez wątpienia dla każdego, kto to chociaż raz usłyszał, w tym samym momencie temat ten przestaje być jedynie zabawną ciekawostką.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika baca

bardzo interesująca sprawa te

bardzo interesująca sprawa te odgłosy, bo niedawno się okazało że to ryby wydzierają mordy u Anglików a teraz wynika że to nie było tych ryb ostatnie... słowo, bo jeszcze... one...  latają cyt. "NAD ANGLIĄ"
no masakra... tak szczerze to nie chciałbym tam mieszkać bo jakby mi na spacerze podleciał śledź od tyłu i wrzasnął coś do ucha to chyba bym padł na zawał...
no to czekam na kolejne doniesienia o ekscentrycznym zachowaniu stworzeń w Anglii... - Admin zapodaj coś o tych paranormalnych przygłupach z rodziny królewskiej...

Portret użytkownika cante

W Southampton naukowcy już

W Southampton naukowcy już wyjaśnili przyczynę dziwnych dzwięków... ryby ( było o tym kilka postów temu), po co dorabiać kolejną ideologię jak naukowo już to zostało wyjaśnione...no tak w tym rejonie nie ma większych zbiorników wodnych i nie można zwalić na biedne ryby ... To co tym razem wymyślą naukowcy ??? Może lepiej jak będą milczeć jak ryby... albo będą twardo trzymać się swoich wniosków i posądzą o dźwięki rybki ... akwariowe.

Portret użytkownika peryhelion

Mi się to kojarzy z

Mi się to kojarzy z zapowiedzią Apokalipsy z Pisma Św. O tzw. trąbach apokalipsy można poczytać tu i ówdzie. Oczywiście Ewangelista który o tym pisał, żyjąc setki lat temu tłumaczył sobie te dźwięki jako trąby, bo był to jedyny wytłumaczalny wówczas dla niego sposób. Tak czy inaczej, trąb powinno być 7. Czy ktoś liczył ile już tych dźwięków w różnych częściach świata wybrzmiewało? Smile

Portret użytkownika simon

Pasmo słyszalne to próh 16Hz

Pasmo słyszalne to próh 16Hz znamy temat rezonansu Schumana i tak dalej, są tutaj specjaliści od spraw udziwnionych, więc powinniśmy się cieszyć, że rezonans ziemi wzrasta, gdy próg zostanie przekroczny granice upadną i prawda wyjdzie na jaw Smile 

Portret użytkownika Mojeimie44

wystarczy na rejestratorze

wystarczy na rejestratorze nagrać dźwięk przesuwania stołu po panelaach potem zwolnić i macie ten sam efekt! jeśli 10 tys ludzi z okolicy nie słyszy tego samego to h.... z takim nagraniem i dowodem!

Portret użytkownika eloziombazaspoko

Ehh dla kogo tajemnicze dla

Ehh dla kogo tajemnicze dla tego tajemnicze. Wielu z was wie że to po Haarpik podgrzewając jonosferę wytwarza całkiem donośne dźwięki, chociaż może tworzyć nawet obrazy. Dzwięk powstaje w taki sposób jak cewka Tesli odpowiednio zmodyfikowana może grać Muzykę dosłownie z "powietrza"
http://www.youtube.com/watch?v=hgll-XTqcS4
Tylko że Haarp, ma o wiele większą moc liczoną w miliardach watów, i w dodatku ma kolegów w postaci innych instalacji w innych krajach, dzięki czmu może całkiem dobrej jakości dżwięki wytwarzać.
Obraz powstaje analogicznie, rozgrzewając jonosferę dostatecznie, mogą pobudzić ją w określonych miejscach do świecenia określonym światłem, mogą również zamiast tego kondensować chmury w kształty jakie im są potrzebne.
 
Ponieważ dzwięk to fala, a prąd elektryczny to też fala, i tak samo promieniowanie radiowe to też fala.
A więc odpowiednia częstotliwość fali radiowej, wytworzy przepływ elektronów w jonosferze (prąd) a te z kolei wytworzą dzwięk o danej częstotliwości, ale jak oni te częstotliwości dobierają to pewnie sprawa ich obliczeń.
 
Ot tyle, jasne i proste, żadnych płaczących ziem żadnych przebiegunowań, żadnych wejść w erę wodnika, to czysto technologiczny efekt.
O ile działanie tej maszynerii jest mało tajemnicze, to uwierzcie cel tej zabawy jest cholernie popaprany.
 
To na razie Beta-testy przed wielkim spektaklem, mają jeszcze wiele czasu na testy.

Portret użytkownika nanashi13

Witam Bardzo dobrze opisałeś

Witam
Bardzo dobrze opisałeś problematykę HAARP. To rzeczywiście są beta-testy gdyż wykorzystują znane nam fale. Co jeżeli istnieją fale poza widmem, tylko jeszcze nie potrafimy ich odkryć. Mają wielką częstotliwość i maleńką długość. Nie wiadomo z jaką prędkością się poruszają. Te fale mogą zmienić rzeczywistość. I dobrze o tym wiedzą. Wojsko boi się konsekwencji wykorzystania technologii którą ciężko okiełznać. Tajemnicą nadal jest po co są akceleratory cząstek. Kto wie może pole grawitacyjne, pole Higgsa to po prostu pole elektromagnetyczne a grawitony i bozony Higgsa to fale elektromagnetyczne. Przypominam że fotony i gluony to też są bozony. Wielka unifikacja sprowadza się do tego że mamy tylko jedno pole elektromagnetycznojądrowograwitacyjne (tak grawitacyjne powiązane jest częściowo z polem Higgsa), które jest przestrzenią o trzech lub więcej wymiarów. Wymiary to dla mnie pojęcie abstrakcyjne. Są użyte po to aby zobrazować pewne zjawiska tak jak liczby. Czas jako tako nie istnieje. Jest to złudzenie spowodowanie łańcuchem przyczynowo-skutkowym zdarzeń. To i tak mało w porównaniu z tym co wie wojsko na usługach pewnych ludzi którzy traktują życie jak grę. Sam nie chcę się rozpisywać, ale jednio jest pewne- HAARP to najgorsza z możliwych broni. Pewnie inaczej się nazywa bo to oficjalnie służy do badań nad jonosferą.

Portret użytkownika pilip

"Różnią się one co do formy i

"Różnią się one co do formy i nie sposób powiedzieć, ile z dostępnych w sieci Internet nagrań to fałszerstwa, ile z nich jest wynikiem odgłosów przemysłowych i w końcu ile z nich jest rzeczywistą emanacją akustyczną nieznanych nam zjawisk."
a może żadne z nich nie są emanacją akustyczną nieznanych nam zjawisk??