Dziwne, niewyjaśnione odgłosy zarejestrowane nad Anglią

Kategorie: 

Powracają dziwne dźwięki. Tym razem niezwykłe metaliczne odgłosy słyszano pod koniec października, w Anglii. Zjawisko zarejestrowano dokładnie 25-10-2013 w okolicy miasta Blackburn. Nie jest to pierwszy tego typu przypadek na świecie. Swego czasu donosiliśmy o bardzo wielu takich zdarzeniach w różnych miejscach świata.

 

Sprawa dziwnych dźwięków jest na tyle niezwykła, że nie ma właściwie wytłumaczenia dla tych zjawisk. Różnią się one co do formy i nie sposób powiedzieć, ile z dostępnych w sieci Internet nagrań to fałszerstwa, ile z nich jest wynikiem odgłosów przemysłowych i w końcu ile z nich jest rzeczywistą emanacją akustyczną nieznanych nam zjawisk.

 

W przeszłości sprawę analizował geofizyk z Azerbejdżanu, Elchin Khalilov. Wraz z zespołem ustalił, że większość spektrum tych zjawisk akustycznych jest w paśmie niesłyszalnym dla ucha ludzkiego. Pojawiła się wtedy sugestia, że odgłosy te są emanacją fal akustyczno -grawitacyjnych pochodzących z wnętrza Ziemi. Miały być one jakoś powiązane z jądrem naszej planety. Jedna z hipotez zakładała, że może to być reakcja naszej planety na aktywność słoneczną nowego typu.

 

Nie brakuje też sugestii, że te odgłosy są powiązane z aktywnością UFO. Według tych teorii dźwięki są dowodem na obecność dużych obiektów, które są zamaskowane w jakiś sposób przed naszym wzrokiem, ale da się je zlokalizować na podstawie tych anomalii akustycznych. Jak jest naprawdę nikt nie wie, ale bez wątpienia dla każdego, kto to chociaż raz usłyszał, w tym samym momencie temat ten przestaje być jedynie zabawną ciekawostką.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika baca

bardzo interesująca sprawa te

bardzo interesująca sprawa te odgłosy, bo niedawno się okazało że to ryby wydzierają mordy u Anglików a teraz wynika że to nie było tych ryb ostatnie... słowo, bo jeszcze... one...  latają cyt. "NAD ANGLIĄ"
no masakra... tak szczerze to nie chciałbym tam mieszkać bo jakby mi na spacerze podleciał śledź od tyłu i wrzasnął coś do ucha to chyba bym padł na zawał...
no to czekam na kolejne doniesienia o ekscentrycznym zachowaniu stworzeń w Anglii... - Admin zapodaj coś o tych paranormalnych przygłupach z rodziny królewskiej...

Portret użytkownika cante

W Southampton naukowcy już

W Southampton naukowcy już wyjaśnili przyczynę dziwnych dzwięków... ryby ( było o tym kilka postów temu), po co dorabiać kolejną ideologię jak naukowo już to zostało wyjaśnione...no tak w tym rejonie nie ma większych zbiorników wodnych i nie można zwalić na biedne ryby ... To co tym razem wymyślą naukowcy ??? Może lepiej jak będą milczeć jak ryby... albo będą twardo trzymać się swoich wniosków i posądzą o dźwięki rybki ... akwariowe.

Portret użytkownika peryhelion

Mi się to kojarzy z

Mi się to kojarzy z zapowiedzią Apokalipsy z Pisma Św. O tzw. trąbach apokalipsy można poczytać tu i ówdzie. Oczywiście Ewangelista który o tym pisał, żyjąc setki lat temu tłumaczył sobie te dźwięki jako trąby, bo był to jedyny wytłumaczalny wówczas dla niego sposób. Tak czy inaczej, trąb powinno być 7. Czy ktoś liczył ile już tych dźwięków w różnych częściach świata wybrzmiewało? Smile

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika simon

Pasmo słyszalne to próh 16Hz

Pasmo słyszalne to próh 16Hz znamy temat rezonansu Schumana i tak dalej, są tutaj specjaliści od spraw udziwnionych, więc powinniśmy się cieszyć, że rezonans ziemi wzrasta, gdy próg zostanie przekroczny granice upadną i prawda wyjdzie na jaw Smile 

Strony