Dziwne odgłosy i światła niepokoją mieszkańców New Jersey

Kategorie: 

Następna miejscowość w USA cierpi z powodu dziwnych dźwięków i drżenia. Tym razem dotknięci tym zjawiskiem zostali mieszkańcy New Jersey. Zwykle jednak zjawiskom tego typu nie towarzyszyły tajemnicze światła a tak jest w tym wypadku.

 

Portale społecznościowe zapełniły się przekazami odnośnie dziwnego drżenia i dźwięków przypominających te, kiedy samolot przekracza barierę dźwięku, tak zwany grom dźwiękowy.

 

Raportowane są również obserwacje jasnych flar przed samym zjawiskiem. Świadkowie twierdzą, że nie było wokół nich poświaty i były widoczne w równych odległościach na niebie.

 

Inni świadkowie z miejscowości Shallotte opisywali światła, jako takie, jakich jeszcze nigdy w życiu nie widzieli.

"Zaczęły się nagle jakby ktoś odpalał fajerwerki, ale takie, które są ciche. To rosło bardzo szybko, po czym zaczęło blednąć - opisywał to, co widział jeden z mieszkańców"

Natura tego zjawiska pozostaje nieznana, nikt nie potrafi powiedzieć, co to właściwie było. Wojsko odmówiło komentarza w tej sprawie. Tajemniczości sprawie dodaje fakt, że USGS nie zanotował w tamtym regionie żadnych trzęsień ziemi. Co w takim razie czują ludzie?

 

Źródłohttp://thetruthbehindthescenes.wordpress.com/2011/12/11/bright-lights-and-mysterious-loud-booms-in-brunswick-county-nc-dec-9-2011/

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Gray

ostatnio cos podobnego

ostatnio cos podobnego zaobserwowalem na naszym polskim niebie kolo godziny 21. Najpierw dzwiek jak by gdzies w poblizu budowa byla czy z ciezarówki cos rozładowywano (dodam ze w poblizu nie bylo zadnej budowy) i potem na niebie zauwazylem jasno biala flare bardzo jasna prawie ze  az niebieska ktora sie rozsypała  jak fajerwerk .