Dziwne organizmy odkryte w chińskiej rzece

Kategorie: 

W jednej z chińskich rzek w prowincji Jingxian wypatrzono bardzo dziwne zjawisko. Przy powierzchni tafli wody pojawiły się jakieś organizmy żywe. Miejscowi rybacy nie mogli się nadziwić temu fenomenowi. Ponieważ znalezisko było wyjątkowo frapujące wieść o nim rozeszła się w okolicy i nad rzekę zaczęli przybywać mieszkańcy. Kilku z nich nagrało całe zajście telefonami komórkowymi, czego przykładem jest powyższe nagranie.

Na pierwszy rzut oka wydaje się, że to, co widać to duże sumy podpływające do brzegu. Stworzenia zdają się funkcjonować jak jeden organizm,   a po analizie można stwierdzić, że zachowują się trochę jak inteligentna ławica i na nagraniach widać, że wielokrotnie zmieniają kształt. Być może ten proces ma jakiś wpływ na ruch organizmów w wodzie.

Jedni nazywają te stworzenia potworami a inni śmieją się, że to zgrupowania kijanek. Trzeba przyznać, że to skojarzenie jest całkowicie uprawnione. W tej chwili nie ma niestety większej ilości informacji o tym zdumiewającym zjawisku.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika zarejestrowany

To jakieś nowe formy żyjące

To jakieś nowe formy żyjące które się konsolidują w grupy. Tajemnica życia ziemskiego. Największą tajemnicą ludzkiej historii pozostaje urządzenie z płaskowyżu Giza ! Jest to urządzenie, wystarczy mieć wykształcenie techniczne by być w stanie stwierdzić na podstawie wykresów i budowy iż jest to urzadzenie ! Zobaczcie kolejne video z wnętrza tego urządzenia iż jest to jakiegoś rodzaju maszyneria w której brakuje elementów ! W tym filmie pokazano jak zaawansowana WIEDZA była w to zaimplementowana, akustyka czyli fala dzwiękowa z określoną częstotliwością służyła jakimś celom, tajemniczemu działaniu piramidalnego urządzenia w którym zawaro wiele danych fizycznych  i innych ! To urządzenie miało tak mocno wybiegające poza czasoprzestrzeń działanie iż ludzie snują ciągle nowe teorie... co jest pozytyne lecz prawda jest ukryta i czeka na odpowiedni czas, a może są ludzie uduchowienie którzy się domyślają po co tak zaawansowane urzadzenie galaktyczne istnieje na ziemi ? Nie sugerujcie się opowieściami występujących tam postaci ale zastanówcie się nad technicznym wyglądem tego urządzenia znakomicie pokazanego w tym filmie.
film:
Secrets of Giza Plateau: Great Pyramid
http://www.youtube.com/watch?v=h5doV2ba1sM
 
i tu kolejny film o zaawansowanej akustyce i dlatego skomplikowanej budowie tego urządzenia
http://www.youtube.com/watch?v=wfb7DaUvyVg&feature=plcp
 
Z Piramidami z Giza wiąże się wielka tajemnica która wykracza poza obecne możliwości cywilizacji konsumpcyjnej, a co wielu uduchowionych ludzi potwierdza.

Coś, ponad co nic większego nie może być pomyślane, jest tak bardzo prawdziwe, że nawet nie można pomyśleć, że tego nie ma. http://technologiamaszynowa.blogspot.co.uk/