Dziwne światła w okolicy Jeziora Smolino

Kategorie: 

Nagranie dziwnych świateł widzianych nad horyzontem Jeziora Smolino w okolicach Czelabińska jest znane już od kilku dni. Problem z nim polega na tym, że nie do końca wiadomo, co tak naprawdę obserwowano. Jest oczywiście kilka teorii na przykład taka, że były to flary lub chińskie lampiony, mogło to być również jakieś UFO.

 

Teoria z chińskimi lampionami upada dość szybko, bo obiekty w pewnym momencie formują szyk trójkąta i poruszają się w sposób, który wskazuje na to, że nie są bezwolnie unoszone przez wiatr. W sumie ta obserwacja trwała około 5 minut.

Co ciekawe to nie pierwszy raz, kiedy widziano cos podobnego w okolicy Czelabińska. Około rok temu zaobserwowano w tym regionie podobne zjawisko. Obiekty widziane, jako czerwone światła poruszały się na niebie w dziwnej trajektorii. Czy to zwykłe flary sygnalizacyjne i przypadek a może jest to zjawisko, które wymagałoby dogłębniejszego zbadania.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika sHizo

Witam was drodzy czytelnicy i

Witam was drodzy czytelnicy i czytelniczki. Na ten temat nie wiele mam do powiedzenia bo gołym okiem widać że to zwykłe chińskie lampiony które ktoś puścił nad jeziorem. Na przyszłość proszę o mniej tak banalnych artykułów Pozdrawiam sHizo. 

Warto posłuchać tego, co mają do powiedzenia inni...

Portret użytkownika baca

pierwszy film ma podejrzanie

pierwszy film ma podejrzanie dobrą jakość - jak przy aż takiej jakości sprzętu fanatycy UFO "zachowują twarz"?
to bardzo proste - kierowca na pikających awaryjnych nie mógł narzekać na szybko znikające zjawisko, toteż filmował drżącą ręką
to na poczatek, bo potem już formalnie zaczął lecieć w ch*ja - miał tyle czasu do dyspozycji że mógł spokojnie
- iść na obiad do Azji
- odebrać poród
- pobić ze trzech cyganów
- zdać egzamin na prawo jazdy
- uszyć garnitur na miarę
- odbyć służbę wojskową
- skoczyć na bungie
- ożenić sie, wychować dzieci i rozwieść
- I ZROBIĆ ZOOMA!
czasu było dosyć ale zooma ni ma - mamy kolejny niezoomifikowany latający piksel... no trzy piksele - wieś tańczy i śpiewa a gawiedź się cieszy

Strony