Dziwne zjawisko na Jeziorze Waszyngton

Kategorie: 

Osoba, która wykonała ten, film była kompletnie zaskoczona tym, co wydarzyło się na powierzchni Jeziora Waszyngton w USA. To niecodzienne wydarzenie nie ma wyjaśnienia do tej pory.

 

Informacja pochodząca od świadka jest następująca

Rano 10 maja 2011, we wtorek mój mąż i ja byliśmy świadkami niezwykłych wydarzeń, do których doszło na północnym krańcu jeziora Waszyngton, to było coś niepodobnego do niczego, co kiedykolwiek widziałam.

 

Patrzyłam przez okno na jezioro około 06:45 i zauważyłam, jak niezwykle spokojna jest woda, gdy nagle zauważyłem duże, równomiernie rozmieszczone promieniście pierścienie na jeziorze (takie jak zostawia spadający kamień). Z naszego punktu widzenia nie widziałem źródła tego, co było przyczyną, ale to musiało być bardzo duże, aby stworzyć na tyle duże, idealnie rozmieszczone pierścienie.

 

Nie było na jeziorze łodzi, to nie był skuter ani kajak, barka ...... nic takiego. Gdy pierścienie zaczęły się rozpraszać, wyglądało to tak jakby tworzyła się tam jakaś rzeka. To nie wyglądało jak kilwater, bo to był wąski pas mocnego prądu płynącego z północy na południe. Najdziwniejsze było to, że to nie rozpoczęło się w żadnym punkcie ..... po prostu pojawiło się.

 

Gdy pierścienie ucichły i "dziwna rzeka" uspokoiła się po zachodniej stronie jeziora, nagle to samo pojawiło się na naszej stronie jeziora. Znowu wyglądało to jak cienki, pas wody z silnym prądem poruszający się w kierunku południowym. Na szczęście udało mi się zdobyć film.

 

[gmap zoom=11 |center=47.609453,-122.2593824 |width=440px |height=300px |control=Small |type=Hybrid]

 

 

Źródło: http://changesontheearth.com/video/strange-water-phenomen-lake-washington

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika lacher

To mogły być nowopowstałe

To mogły być nowopowstałe szczeliny w gruncie na dnie jeziora, przez które albo wypływała, albo zapadała się woda. Swoją drogą przydałyby się mapy takich zgłaszanych miejsc dla prognozowania procesów.