Dziwne zjawisko optyczne nad Ankarą

Kategorie: 

Niezwykła chmura pojawiła się na niebie nad Ankara. Do zjawiska doszło 14 grudnia tego roku w godzinach wieczornych. Jaśniejące okręgi zwróciły uwagę mieszkańców tego miasta.

 

Chmura wyglądała jakby składała się z kolejnych okręgów i właśnie dzięki temu kształtowi została okrzyknięta UFO. Efekt niesamowitości potęgował fakt, że chmura jasno świeciła i odznaczała się na tle nieba. W środowisku ufologicznym często prowadzi się dyskusje na temat istoty takich dziwnych regularnych chmur. Niektórzy sugerują, że takie formacje są w istocie zamaskowanymi pojazdami.

 

Nie sposób ustalić jak jest naprawdę, ale tego typu fenomeny z pewnością przyciągają wzrok i jako takie nie byłyby dobrym kamuflażem. Niektórzy sugerują, że tak wygląda ślad po UFO, albo pozostałość w atmosferze po uruchomieniu jakiegoś rodzaju portalu. Równie dobrze moze być to też formacja sztuczna powstała poprzez wypuszczenie pary wodnej z wielkich chłodni w jakiejś pobliskiej elektrociepłowni. 

Powyżej znajduje się tez nagranie dziwnie wyglądającej chmury jakie wykonano 12 grudnia tego roku w okolicy Milton Keynes w Wielkiej Brytanii. Na pierwszy rzut oka nic tam nie ma, ale po chwili da się dostrzec wyraźny dyskoidalny kształt, który dużo bardziej niż chmura z Ankary pasuje do hipotezy UFO.

 

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Andreee

Ściema, to lampa odbijająca

Ściema, to lampa odbijająca się w oknie. Koleś nie używał zoomu, materiał pewnie z komórki. Nie był bym taki sceptyczny gdyby koleś zrobił obrót o 360 stopni. Zobaczylibysmy co mu wisi na ścianie.

Portret użytkownika ArDoR

Wg mnie to są złowróżbne

Wg mnie to są złowróżbne kręgi... widać te w zborzu są ignorowane a teraz to nawet nie ma ich gdzie wygniatać z winy braku zborza.  Na wschodzie polski w 1939 ludzie widzieli na niebie wykonany w podobnej technologi krzyż, który przepowiadał wiele lat cierpienia i krwi. Najwyraźniej ten krąg symbolizuje coś innego.
Moja interpretacja to wybuch wulkanu lub/i wstrząs i falę tsunami rozchodzącą się promieniście na boki.
Co pokrywa się z wizją wszelkiej maści przepowiadaczy.
To że w turcji się to pokazało wcale mnie nie dziwi...  morze czarne z jednej, śródziemne z drugiej... jak to mawiają, jak go nie kijem to pałką.
Oby się okazało że to farmazony a ten krąg to nie przepowiednia tylko jakiś portal... ale czemu tak nisko w atmosferze, łatwiej takie portale chyba otwierać w próźni... i nie na widoku.
No chyba że ONI przygotowują się do uruchomienia jakiegoś odkurzacza który wciągać będzie coś z ziemi... np miliony ton pyłu wulkanicznego który może nam zasponsorować trochę dłuższe ferie zimowe.
 

Portret użytkownika ArDoR

To wylatuje UFOL który ten

To wylatuje UFOL który ten krąg popełnił... takie małe światełko, dokładnie takie same jak te które latają nad polami i wygniatają kręgi.

Głosuj przeciw
-62

Strony