Dziwne zjawisko optyczne nad Ankarą

Kategorie: 

Niezwykła chmura pojawiła się na niebie nad Ankara. Do zjawiska doszło 14 grudnia tego roku w godzinach wieczornych. Jaśniejące okręgi zwróciły uwagę mieszkańców tego miasta.

 

Chmura wyglądała jakby składała się z kolejnych okręgów i właśnie dzięki temu kształtowi została okrzyknięta UFO. Efekt niesamowitości potęgował fakt, że chmura jasno świeciła i odznaczała się na tle nieba. W środowisku ufologicznym często prowadzi się dyskusje na temat istoty takich dziwnych regularnych chmur. Niektórzy sugerują, że takie formacje są w istocie zamaskowanymi pojazdami.

 

Nie sposób ustalić jak jest naprawdę, ale tego typu fenomeny z pewnością przyciągają wzrok i jako takie nie byłyby dobrym kamuflażem. Niektórzy sugerują, że tak wygląda ślad po UFO, albo pozostałość w atmosferze po uruchomieniu jakiegoś rodzaju portalu. Równie dobrze moze być to też formacja sztuczna powstała poprzez wypuszczenie pary wodnej z wielkich chłodni w jakiejś pobliskiej elektrociepłowni. 

Powyżej znajduje się tez nagranie dziwnie wyglądającej chmury jakie wykonano 12 grudnia tego roku w okolicy Milton Keynes w Wielkiej Brytanii. Na pierwszy rzut oka nic tam nie ma, ale po chwili da się dostrzec wyraźny dyskoidalny kształt, który dużo bardziej niż chmura z Ankary pasuje do hipotezy UFO.

 

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Andreee

Ściema, to lampa odbijająca

Ściema, to lampa odbijająca się w oknie. Koleś nie używał zoomu, materiał pewnie z komórki. Nie był bym taki sceptyczny gdyby koleś zrobił obrót o 360 stopni. Zobaczylibysmy co mu wisi na ścianie.

Portret użytkownika ArDoR

Wg mnie to są złowróżbne

Wg mnie to są złowróżbne kręgi... widać te w zborzu są ignorowane a teraz to nawet nie ma ich gdzie wygniatać z winy braku zborza.  Na wschodzie polski w 1939 ludzie widzieli na niebie wykonany w podobnej technologi krzyż, który przepowiadał wiele lat cierpienia i krwi. Najwyraźniej ten krąg symbolizuje coś innego.
Moja interpretacja to wybuch wulkanu lub/i wstrząs i falę tsunami rozchodzącą się promieniście na boki.
Co pokrywa się z wizją wszelkiej maści przepowiadaczy.
To że w turcji się to pokazało wcale mnie nie dziwi...  morze czarne z jednej, śródziemne z drugiej... jak to mawiają, jak go nie kijem to pałką.
Oby się okazało że to farmazony a ten krąg to nie przepowiednia tylko jakiś portal... ale czemu tak nisko w atmosferze, łatwiej takie portale chyba otwierać w próźni... i nie na widoku.
No chyba że ONI przygotowują się do uruchomienia jakiegoś odkurzacza który wciągać będzie coś z ziemi... np miliony ton pyłu wulkanicznego który może nam zasponsorować trochę dłuższe ferie zimowe.
 

Strony