Dziwny lodowy krąg zlokalizowany w Północnej Dakocie

Kategorie: 

W stanie Północna Dakota, w USA odnaleziono niezwykłą lodową strukturę. Na jednej z lokalnych rzek pojawił się idealny lodowy krąg o średnicy 15 metrów.

 

Krąg odnalazł mieszkaniec okolicy, George Loegering. Niezwykły krąg odnaleziono na rzece Sheyenne. Krąg był cały czas w ruchu, co prawdopodobnie było spowodowane nurtem rzeki.

 

Specjaliści twierdzą, ze tak niezwykłe struktury lodowe najczęściej powstają w okolicy zakładów przemysłowych, które wypuszczają cześć przetworzonej, przeważnie ciepłej wody do rzeki. W tym przypadku jednak tak nie było.

 

Inne wyjaśnienie jest takie, że to efekt niezwykłej pogody, a konkretnie gęstego zimnego powietrza, które znalazło się na jednym z zakoli meandrującej rzeki.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika b@ron

no to byś zibi wygrał zakład

no to byś zibi wygrał zakład :)...i nie niby kometa , tylko kometa...jak wierzysz że to statek , to że niby jak ?...przeleciał koło słońca i się ...zmniejszył???...:D...a to ci technologię mają te "obce"...to kometa zibi...koo mee taa...pozdrówka 

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika pako1205

Woda,to niesamowity

Woda,to niesamowity materiał,jedyny w swoim rodzaju,trudno porównać jej różne stany skupienia do innych materiałów.:)Żaden płyn nie zwiększa swojej objętości przy zmianie stanu skupienia na stały,może właśnie dlatego się powiększa... .

Portret użytkownika kuzYn

Najnowsze zdjęcie z 8:00 rano

Najnowsze zdjęcie z 8:00 rano naszego czasu.
[ibimage==19570==Oryginalny==Oryginalny==self==null]
Ison szarżuje na słońce, czy rozpada się ?  Biggrin
[ibimage==19573==Oryginalny==Oryginalny==self==null]
 
 

[ibimage==18164==Oryginalny==Oryginalny==self==null]

 

Portret użytkownika kuzYn

ISON szaleje, właśnie

ISON szaleje, właśnie wypuścił coś w rodzaju szpicy. Wygląda jak by coś z niej wystrzeliło
[ibimage==19568==Oryginalny==Oryginalny==self==null]
[ibimage==19569==Oryginalny==Oryginalny==self==null]

[ibimage==18164==Oryginalny==Oryginalny==self==null]

 

Strony