Dziwny obiekt w okolicy Słońca widziany w Teksasie

Kategorie: 

Kolejny dziwny obiekt zlokalizowany w pobliżu tarczy słonecznej. Gdy na zdjęciach z satelity STEREO widać coś, co przypomina ogromne statki kosmiczne często słyszymy, że to nie możliwe, aby to były realne obiekty, ponieważ byłyby wtedy wielkości planety. Wszyscy, którzy tak twierdzą powinni zobaczyć to wideo.

 

Większość obserwacji tego typu podpisanych często, jako Nibiru to w istocie zwykłe efekty soczewkowania powstające wtedy, gdy silne źródło świata pada na zestaw soczewek. Nie oszukujmy się, większość takich obserwacji to właśnie lens flare. Co jednak zrobić z tego typu obserwacjami? Widzimy wyraźnie, że rzekoma anomalia jest stacjonarna a na dodatek gaśnie. Wyklucza to możliwość, że mamt do czynienia z efektem słońca pobocznego. Zresztą Teksas nie jest w tej chwili mroźny, więc skąd miałoby tam być takie dziwaczne halo z parhelionami?

Powyższe nagranie pokazuje halo słoneczne ze słońcami pobocznymi, jakie zostało zarejestrowane niedawno w Rosji. Widzimy wyraźnie, że to, co można zobaczyć na filmie z Teksasu jest zupełnie innym zjawiskiem. Czy może to być rejestracja jednego z tych wielkich obiektów w okolicy Słońca? Całkiem możliwe, że mamy pierwszy dowód na to, ze w okolicy tarczy słonecznej rzeczywiście pojawiają się jakieś obiekty i są widoczne przynajmniej przez chwilę, ale kto z nas ma zwyczaj zwracać wzrok w kierunku Słońca w celu wypatrywania tam nietypowych szczegółów?

 

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Login

To nie jest odbicie światła w

To nie jest odbicie światła w kamerze.
I nie ma nic wspólnego z istotami pozaziemskimi.
To jak najbardziej naturalny efekt odbicia promieni słonecznych w atmosferze.
Nie wiem, na czym dokładnie polega, jest tak oczywisty i naturalny, jak samo Słońce.
Często można zauważyć podobny efekt podczas pełni księżyca - albo niemal w pełni, przy bezchmurnym niebie. Tworzy się wokół samego obiektu, wygląda niemal jak tęcza.

Portret użytkownika kefir78

 i nikt inny nie z kilkuset

 i nikt inny nie z kilkuset milionow ludzi ktorzy powinni tez to widziec nie nakrecil tego ?:) No chyba ze w Teksasie maja swoje wlasne slonce ale tam tez zyje 25 milionow ludzi watpie zeby nikogo innego oprocz autora filmu to zaniepokoilo. Nie wiem dlaczego autor tej strony tak ostro forsuje ta smieszna  teorie o UFO tankujacym cos ze SLonca, bo przez takie smieszne artykuly traci cala strona.

Portret użytkownika JackBB

Hmm... Kefir... Zastanów się

Hmm... Kefir... Zastanów się może ile osób codzinnie patrzy w niebo, potem zastanów się ile robi to w dzień, następnie ile osób patrzy bezpośrednio na śłońce a na samym końcu zastanów się ile osób spogląda na słońce przez jakiekolwiek filtry, bo bez tego to raczej nic ciekawego nie dostrzeżesz w okolicach słońca. Z tych 25 000 000 zostanie nam pewnie garstka napaleńców ale to szczegół... Może sam zerkniesz na słońce bezpośrednio z użyciem jakiegoś filtra (myślę, że wsytarczykilka warst folii z mylaru) i powiesz nam co tam widać? Bo domyślam się, że słońce widziałeś tylko na zdjęciach z SOHO. Do Obserwacji polecam Babią Góre o wschodzie !

Krew, daje znak by przerwać pęd,
bezsensownej walki słów,
która toczy się od lat!
Spójrz, ginie dzisiaj polskość twa
obcy prąd zagarnia ją,
więc dlaczego milczysz wciąż?!

Portret użytkownika pako1205

Ale trochę ponad 100 lat temu

Ale trochę ponad 100 lat temu również mało kto przypuszczał,że maszyna cięższa od powietrza oderwie się od ziemi...,wszystko przed nami co ma się okazać.Są tak zaawansowani,że nie rozumiemy pewnie jeszcze ,że tak może być,ale faktów jest sporo ostatnio i z różnych precyzyjnych urządzeń.To jest niesamowite,wręcz trudno to zaakceptować...

Strony