Dziwny żelowy opad w Wielkiej Brytanii

Kategorie: 

Jeden z mieszkańców Dorset zaobserwował dziwne zjawisko. W jego ogrodzie po opadach znalazły się niebieskie kulki o średnicy do 3 centymetrów. Do zdarzenia doszło we czwartek 25 stycznia 2012. Późno po południu, po burzy z gradem. Świadek, Steve Hornsby twierdzi, że znalazł kilkanaście takich kul. 

 

Powiedział on również, że były bardzo trudne do podniesienia ręką ze względu na śliskość, ale poradził sobie ostatecznie łyżką i zebrał galaretowatą substancję do słoika. Brytyjski Met Office stwierdził, że ta substancja nie ma związku z meteorologią.

[ibimage==11536==Oryginalny==none==self==null]

Świadek twierdzi, że zauważył ciemno żółte niebo, co wydało mu się dziwne a kiedy wyszedł na zewnątrz po trwającym chwile gradobiciu od niebieskie grudki od razu przykuły jego uwagę. Jak twierdzi, materiał nie tonie i ma zewnętrzną powłokę bardziej miękką niż wewnętrzną. Nie ma nadal informacji, które mogłyby rzucić więcej światła na temat tego, czym jest ta tajemnicza żelowa substancja.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika gts

Discovery wypuścił kiedyś na

Discovery wypuścił kiedyś na ten temat program . I żaden naukowiec nie wie co to jest. Porównali to do żabiego skrzepu, bo miało taką samą konsystencje i zachowanie. Wysuszyli to w bardzo wysokiej temperaturze, potem dodali kilka kropli wody i znów stało się galaretką.

Portret użytkownika mazi japonia

kulki zapachowe pod wplywem

kulki zapachowe pod wplywem wody pecznieja w zleznosi od ilosci wody sa mieksze w srodku zaden fenomen tez tak mialem  jak mi sie na schodch przed domem rozsypalo wyschniete sa bardzo male i twarde