Edward Snowden, astronauta Edgar Mitchell i UFO

Kategorie: 

W transmisji na żywo w stacji Fox News, w której dr Edgar Mitchell udzielał wywiadu przez telefon, padły zaskakujące słowa. Emerytowany astronauta, członek załogi Apollo i szósty człowiek, który stanął na Księżycu podczas czternastu misji Apollo, przerwał milczenie i powiedział, że kosmici istnieją, i że rząd ukrywa te informacje od ponad 60 lat.

 

82 – letni Mitchell potwierdził istnienie UFO i powiedział, że należy położyć kres tajemnicy rządu Stanów Zjednoczonych w tej sprawie. Dziennikarze stacji Fox News szybko zdyskredytowali temat. Po tej wypowiedzi media zaczęły ośmieszać dr Edgara Mitchella. Jego wypowiedź, krótko mówiąc, nie została potraktowana poważnie.

 

W ciągu ostatnich 60 lat temat UFO i obcych jest marginalizowany w mediach. Informacje o tym pojawiają się rzadko. Mitchell uważa, że pracownicy NASA są zobligowani do milczenia i pod groźbą surowych kar boją się konsekwencji ujawnienia poufnych tajemnic rządowych. W tej sytuacji łatwo zrozumieć, dlaczego władze amerykańskie ścigają Edwarda Snowdena. Snowdenowi przypisuje się szpiegostwo, ujawnienie tajemnicy państwowej i … sekretów NASA, w tym ujawnienie prawdy o UFO.

Rodzi się więc pytanie, czy nie jesteśmy w stanie zaufać człowiekowi, który stąpał po Księżycu? Mitchell przez lata współpracował z amerykańskimi instytucjami państwowymi. Przez ostatnie piętnaście lat udzielił szeregu wywiadów. W ostatnich potwierdził, że kwestie UFO i kosmitów, to rzeczywistość. Człowiek ten zbliża się do końca swojego życia i najwidoczniej nie boi się propagowania niebezpiecznej prawdy o istotach pozaziemskich.

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Cezar

Jakby sie oficjalnie ujawnili

Jakby sie oficjalnie ujawnili to media glownego rynsztokowego scieku i tak by przemilczaly bo sa pod wladza bankow i zakichanych banksterow. Ujawnienie sie ich bylo by pozadnym szokiem ,ale ,ale i ciosem dla tych pseudo imperialistow z usa,upadly by wszystkie religie,moze bylby haos ale na swiecie ale raz kozie smierc,poprostu wszystkie panstwa musialy by to oglosic o jednej godzinie niezaleznie od strefy czasowo-geograficznej,powinni poinformowac z kilka dni wczesniej ze bedzie oglaszana wazna informacja wskali swiata jak i ludzkosci we wszystkich jezykach,poprostu na ten czas musialo by sie wszystko wstrzymac przynajmniej na 72 godziny,cala komunikacje publiczna i zamknac granice we wszystkich panstwach by nie doszlo do jakis incydentow. Po takim czasie wladze jak i sluzby publiczne musialy by oszacowac straty w ludziach jakie beda,bo jak wiadomo wiele osob nie wytrzyma takiej informacji,ale to trzeba by bylo zrobic w jednym czasie na calym swiecie.Musieli by sie dogadac miedzy soba z wszystkich panstw prezydentowie czy wodzowie by to oni oglosili.Lepiej raz a pozadnie i w jednym szoku,a nie jak to robia zdawkowo.

Portret użytkownika JackBB

Oni po prostu szykują się do

Oni po prostu szykują się do wdrożenia w życie wielkiego projektu jakim jest BLUEBEAM, tak więc możecie już szykować duże ilości popcornu bo spektakl może być niesamowity, tego w kinie nie zobaczycie Wink

Krew, daje znak by przerwać pęd,
bezsensownej walki słów,
która toczy się od lat!
Spójrz, ginie dzisiaj polskość twa
obcy prąd zagarnia ją,
więc dlaczego milczysz wciąż?!

Portret użytkownika Diament

Obecnie wszystko jest

Obecnie wszystko jest kontrolowane, sterowane- tym bardziej media. Świadomość przeciętnego obywatela jest tak mizerna, iż oni wiedzą, że jak puszczą jakiegoś newsa ludzie zaczną o tym mówić a nawet żyć tym. Tyle lat "programowania" ludzi i wpajania im do głów myślenia takiego jakiego oni oczekują dało taki a nie inny skutek. To jest sprytnie przemyślane, zaplanowane. Tylko teraz trzeba zadać sobie pytanie w jakim celu i dlaczego akurat teraz? jaką "niespodziankę" szykują...

Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem. -George Orwell

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika b@ron

a tak nie odbiegając od

a tak nie odbiegając od tematu ;)...to uważam że pan Snowden nic nie ujawni oficjalnie...podobnie jak kolega Dius , uważam że stwierzenie że UFO istnieje ,nie jest żadnym przełomem ,a jedynie chęcią zwrócenia uwagi w stylu "wiem i jakby co to mogę powiedzieć"

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika 85r

A ja sadzę że to jest

A ja sadzę że to jest kontrolowany wyciek takich informacji. Tylko niektórzy agenci myślą że robią to przeciw systemowi, tym czasem system ich nadzoruje po za ich świadomością. A robią to dlatego bo taki agent jest bardziej wiarygodny w tym co mówi gdy przejmuje on sam inicjatywę. Jest w to zaangażowany emocjonalnie i dlatego jest prawdziwy.
Pytanie jakie powinniśmy sobie zadać to dlaczego takie informacje wychodzą teraz na światło dzienne i są prezentowane przez takie wysoko postawione osobistości rozpoznawalne medialnie.
Jest wiele scenariuszy, ten najbardziej oczywisty zakłada ujawnienie ludziom kosmitów. Tylko zakładając że robią to już od lat 60 czy nawet wcześniej to mimo wszystko te informacje szybko nie ujrzą w pełni światła dziennego. Tak naprawdę ujawnienie takich informacji może oznaczać wojnę z ufokami lub może to być też zmyłka pod pozorem której zaczną likwidować ludzi i zgonią wszystko na obcych.

Portret użytkownika Antylanser

Tama informacyjna, która trwa

Tama informacyjna, która trwa od kilkuset lat, (przedewszystkim za sprawą internetu) pęka i to w wielu milionach miejsc, tego nie jest w stanie powstrzymać żaden rząd czy organizacja, poniewarz to zaszło zbyt daleko, w bliskiej przyszłości (1 - 3 lat) będziemy światkami przeogromnych zmian świadomości całego społeczeństwa, co w konsekwencji (kilkunastu następnych lat) doprowadzi do stałego światowego pokoju, ogólnego dobrostanu i poczucia wolności u wszystkich mieszkańców naszej pięknej planety. Wiem wiem trudno to sobie wyobraźić, a jednak mam co do tego pewność, nie twierdzę jednak że dokona się to bezboleśnie, ci którzy nie potrafią sobie wyobrazić świata bez pieniędzy, szybkich zmian obyczajowości, pokoju czy braku kłamstw swoim ograniczonym myśleniem sami siebie wyeliminują (najskuteczniejszy środek który będzie w najbliższych kilkunastu latach ograniczał przyrost populacji ludzkiej to nie wojna czy choroby lecz konflikty wewnętrzne jednostek, spowodowane brakiem otwartości umysłu i ograniczoną wyobraźnią). Chciałbym dodać że nie posiadam tej wiedzy z żadnego duchowego czy okultystycznego źródła, to zwykła wieloletnia (40 letnia) obserwacja i umiejętność łączenia ze sobą tych informacji w spójną całość.

Strony