Egipskie piramidy skanują promienie z kosmosu

Kategorie: 

Badacze piramid  mają zamiar wykorzystać nowe metody ich penetracji. Jedna z nich zakłada wykorzystanie do tego promieniowania kosmicznego.

 

Wygląda na to, że promieniowanie kosmiczne może pomóc w zlokalizowaniu nowych komór i korytarzy w piramidach egipskich. Dzięki temu zjawisko naturalne plus technologia, pomoże nam być może zrozumieć tajemnice jednego z cudów świata.

 

Już w listopadzie tego roku, w starożytnych budowlach w Gizie, zainstalowane zostaną ultra wrażliwe czujniki. Naukowcy zapewniają, że małe urządzenia nie uczynią najmniejszej szkody dziedzictwu narodowemu Egiptu, a pozwolą na dokładne ich zeskanowanie.

Wśród naukowców zaangażowanych w projekt panuje ekscytacja. Eksperci nie mogą się doczekać, aby rozpocząć szczegółowe badania struktury piramid. Dzięki nowej technologii uda się to bardziej dogłębnie niż było to możliwe wcześniej. Promieniowanie kosmiczne zadziała jak skaner, a detektory pozwolą obliczyć jego wpływ i umożliwią przewidzenie gdzie mogą się znajdować jakieś puste przestrzenie.

 

 

 

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika H.R.

Szkoda, że ci badacze nie

Szkoda, że ci badacze nie wiedzą, że tą metodą badali piramidy japończycy w pierwszej połowie lat 70-tych XX stulecia. Okazało się, że Wielka Piramida zawiera mnóstwo pustych przestrzeni (komór, komnat, korytarzy). Jednak od tamtego czasu nikomu nie pozwolono na dalsze poszukiwania we wnętrzu piramidy tego, co wykryto  wykorzystując promieniowanie kosmiczne. Za to nadal, z uporem maniaków, świat tzw. "nauki" serwuje nam wyssane z palca teorie, że Wielka Piramida była grobowcem Heopsa, a zbudowano ją ciągnąc ciężkie, kamienne bloki po nasypach z piasku. Większego idiotyzmu niż te "rampy z piasku" nie można sobie wyobrazić, za to wyraźnie pokazuje on nam poziom umysłowy tych "elit archeologicznych" oraz ich IQ.

Portret użytkownika Sio

Nie wiem nic o skanowaniu 

Nie wiem nic o skanowaniu  energii kosmosu przez piramidy, ale wiem, że sam jej kształt działa jak odpromiennik albo generuje energie. Sam niegdyś proponowałem małe piramidki ludziom, którzy mieli problemy z ciekami wodnymi w domu albo chorobami, które są wynikiem zaburzeń psychosomatycznych.  Energie w organiźmie mogą się dzieki piramidkom regenorować, ale potrzeba czegoś więcej - właściwej świadomości.
To samo nastąpi z piramidami w Gizeh - najpierw swiadomość a potem nastąpi jej otwarcie.
Dla niektórych ta zdrowa energia piramid jest jak zaraza - czują się niewolnikami czują się źle. Ta energia jest drogą do wolności, ale właściwie pojętej. Właściwie to nic nie może tych energii wykorzystać do złych celów. Dlatego religie ich nienawidzą jak żydzi czy muzułmanie. Koran czy biblia w ich świetle są jak kartki papieru pochlapane kleksami.

Portret użytkownika Cabaj

Nic i nikomu już tam nie

Nic i nikomu już tam nie pozwolą wygrzebać.Znajomy był tam niedawno...to zeby se pstryknąć byle fotke na tle piramidy musiał słono zapłacić.I to za fotke zrobioną z dużej odległosci.Mnie bardziej ciekawi skąd w tamtych czasach mieli helikopter i czołg...który widnieje na hieroglifie.

Portret użytkownika Anuradha

KoFiPL, kiedyś piramidy

KoFiPL, kiedyś piramidy służyły m.in.do programowania umysłów, aby ludzkość rozwijała sie w stronę indywidualizmu.Teraz te kryształy są pilnie strzeżone, aby ciemna strona nie użyła ich przeciwko ludziom. Wrócą na miejsce we właściwym czasie.

Portret użytkownika KoFiPL

A mnie ostatnio zastanawia

A mnie ostatnio zastanawia fakt, dlaczego nie położą z powrotem na miejsce piramidionu (czubka piramidy Khufu) skoro wiedzą że piramidion jest od wielkiej piramidy... Przecież on nie jest taki ciężki i można by było go nawet przy pomocy helikoptera dwu wirnikowego z powrotem przenieść na miejsce. Czyżby jest jakaś w tym ogromna tajemnica - czyżby kompletna piramida działała w jakiś widoczny sposób ? Dlaczego piramidion nie jest w oryginalnym miejscu ? Dlaczego archeologom na tym nie zależy ?

Portret użytkownika pasjonat

Nigdy tam nie był... został

Nigdy tam nie był... został położony na widoku by prezentować matematyczne zalezności, znajomościa ktorych szczycili sie owczesni budowniczy. Sluzyl takze do zdejmowania miar. Zapieprzac na czubek piramidy w kierpcach zeby pobrac kąt czy miarę okręgu ?

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika Maximus Rex Angelus

Bravo... Piramidion po

Bravo... Piramidion po zamontowaniu mógłby uszkodzić cały system satelitarny i łączności o ile nie wywołałby kosmicznej wojny
Skumulowana energia dalece w innym miejscu pod piramidą wyemitowałaby laserowy promień do granic naszego układu słonecznego.
Wtajemniczeni nie pozwolą na jego zamontowanie na szczycie piramidy. Ci sami, którzy go z tej piramidy strącili.

Portret użytkownika pasjonat

Wg teori szczyton musialby

Wg teori szczyton musialby byc zrobiony z izolatora - tego samego kamienia co wygladzenie piramidy ktore odpadlo. Wiec szczyt nie emitowalby niczego i niczego juz nie wyemituje z czubkiem badz bez bo znaczna część tego wygladzenia ulegla erozji. A teoria wyraznie mowi o pracy warstwy aktywnej oddzielonej izolatorami.

Myślę, więc jestem...