Egipskie piramidy skanują promienie z kosmosu

Kategorie: 

Badacze piramid  mają zamiar wykorzystać nowe metody ich penetracji. Jedna z nich zakłada wykorzystanie do tego promieniowania kosmicznego.

 

Wygląda na to, że promieniowanie kosmiczne może pomóc w zlokalizowaniu nowych komór i korytarzy w piramidach egipskich. Dzięki temu zjawisko naturalne plus technologia, pomoże nam być może zrozumieć tajemnice jednego z cudów świata.

 

Już w listopadzie tego roku, w starożytnych budowlach w Gizie, zainstalowane zostaną ultra wrażliwe czujniki. Naukowcy zapewniają, że małe urządzenia nie uczynią najmniejszej szkody dziedzictwu narodowemu Egiptu, a pozwolą na dokładne ich zeskanowanie.

[ibimage==25544==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Wśród naukowców zaangażowanych w projekt panuje ekscytacja. Eksperci nie mogą się doczekać, aby rozpocząć szczegółowe badania struktury piramid. Dzięki nowej technologii uda się to bardziej dogłębnie niż było to możliwe wcześniej. Promieniowanie kosmiczne zadziała jak skaner, a detektory pozwolą obliczyć jego wpływ i umożliwią przewidzenie gdzie mogą się znajdować jakieś puste przestrzenie.

 

 

 

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika H.R.

Szkoda, że ci badacze nie

Szkoda, że ci badacze nie wiedzą, że tą metodą badali piramidy japończycy w pierwszej połowie lat 70-tych XX stulecia. Okazało się, że Wielka Piramida zawiera mnóstwo pustych przestrzeni (komór, komnat, korytarzy). Jednak od tamtego czasu nikomu nie pozwolono na dalsze poszukiwania we wnętrzu piramidy tego, co wykryto  wykorzystując promieniowanie kosmiczne. Za to nadal, z uporem maniaków, świat tzw. "nauki" serwuje nam wyssane z palca teorie, że Wielka Piramida była grobowcem Heopsa, a zbudowano ją ciągnąc ciężkie, kamienne bloki po nasypach z piasku. Większego idiotyzmu niż te "rampy z piasku" nie można sobie wyobrazić, za to wyraźnie pokazuje on nam poziom umysłowy tych "elit archeologicznych" oraz ich IQ.

Portret użytkownika Sio

Nie wiem nic o skanowaniu 

Nie wiem nic o skanowaniu  energii kosmosu przez piramidy, ale wiem, że sam jej kształt działa jak odpromiennik albo generuje energie. Sam niegdyś proponowałem małe piramidki ludziom, którzy mieli problemy z ciekami wodnymi w domu albo chorobami, które są wynikiem zaburzeń psychosomatycznych.  Energie w organiźmie mogą się dzieki piramidkom regenorować, ale potrzeba czegoś więcej - właściwej świadomości.
To samo nastąpi z piramidami w Gizeh - najpierw swiadomość a potem nastąpi jej otwarcie.
Dla niektórych ta zdrowa energia piramid jest jak zaraza - czują się niewolnikami czują się źle. Ta energia jest drogą do wolności, ale właściwie pojętej. Właściwie to nic nie może tych energii wykorzystać do złych celów. Dlatego religie ich nienawidzą jak żydzi czy muzułmanie. Koran czy biblia w ich świetle są jak kartki papieru pochlapane kleksami.

Portret użytkownika Cabaj

Nic i nikomu już tam nie

Nic i nikomu już tam nie pozwolą wygrzebać.Znajomy był tam niedawno...to zeby se pstryknąć byle fotke na tle piramidy musiał słono zapłacić.I to za fotke zrobioną z dużej odległosci.Mnie bardziej ciekawi skąd w tamtych czasach mieli helikopter i czołg...który widnieje na hieroglifie.[ibimage==25548==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Strony