Egiptolog sugeruje, że Wielką Piramidę mogli zbudować kosmici

Kategorie: 

Naczelnik Wydziału Archeologii Uniwersytetu w Kairze, dr Ala Shaheen w grudniu 2010 roku powiedział publiczności, że może być ziarenko prawdy w teorii, że to obcy pomagali w starożytnym Egipcie przy budowie najstarszych piramid, piramid w Gizie.

 

Został wtedy mocno przepytany przez Marka Nowaka, delegata z Polski. Padły między innymi pytania o to czy piramidy nadal mogą zawierać technologie obcych, a nawet całe UFO wewnątrz jego struktury. Dr Shaheen, odpowiadał w sposób niejasny i konkludował tak:

"Nie mogę potwierdzić ani zaprzeczyć temu, czy jest coś w środku piramidy, która jest "nie z tego świata".

Delegaci na konferencję na temat starożytnej egipskiej architektury pozostali w szoku, jednak dr Shaheen odmówił dalszych komentarzy lub rozwijania swoich rewelacji o UFO i obcych.

 

Powyżej znajduje się dokument KGB na temat UFO. Wynika z niego, że Rosjanie już odkryli w Egipcie grobowiec obcego humanoida i coś, co znajduje się pod piramidą. Film dokumentalny w ciekawy sposób wspiera stwierdzenia szefa Wydziału Archeologii Uniwersytetu w Kairze, dr Ala Shaheena.

 

Właściwie pisma starożytnego Egiptu bardzo często opisują ludzi z nieba, otwierające się niebo i jasne światła schodzili nauczyć ich technologii i dać im mądrości. Wiele obrazów i symboli przypomina UFO i obcych. Być może to kosmici zbudowali piramidę Cheopsa. I te techniki budowlane były następnie naśladowane przez Egipcjan.

 

Legendy starożytnego Egiptu mówią o Tep Zepi, inaczej "początkach czasu". Jest tam opisane o czasach, gdy "bogowie nieba" zstąpili i stworzyli Ziemię ją z błota i wody. Podobno przelecieli w latających "łodziach" i przynieśli prawa i mądrości dla człowieka przekazywane poprzez królewski ród faraonów.

 

 

Źródło: http://www.ufo-blogger.com/2011/03/egyptian-archaeologist-admits-pyramids.html

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika MagdalenaS Struska

Misja Faraon według mnie jest

Misja Faraon według mnie jest totalnym zakłamaniem i oszustwem. Znam Pania Lucyne osobiście ze spotkania gdzie zaproszono mnie wiosną  2005 r. do Wrocławia na spotkanie medialne. Siedziałam obok Pani Lucyny( jestem psychotronikiem i takie rzeczy nie są mi obce ) negatywne istoty tzw. kapturowców. Zapytałam głośno ( słyszeli to inni ludzie min. Pan janusz Zagórski, Pan Andrzej Wójcikiewicz)Pania Lucynę co te istoty tu robią- odpowiedziła, że jej pomagają i ona ich słucha. Po przyjrzeniu się całej sprawie wywnioskowałam, że reszta to wymysły Pani Lucyny. Dziwią mnie tak dalece idące ludzkie naiwności.. Pani Lucyno jaki jest cel tej manipulacji w stosunku do ludzi ? pozdrawiam
ps. dziwne rzeczy się dzieją zanim to napisałam moja odpowiedź gineła mi kilka razy - mówią że licho nie śpi...

Portret użytkownika Lee

Przy budowie piramid pomagali

Przy budowie piramid pomagali nam Gwiezdni Bracia z Aszun - Druga Ziemia, z Gwiazdozbioru Oriona. Istota budowy piramid było i jest ochrona Ziemi przed wydarzeniami roku 2012, czyli przebiegunowanie, tsunami, powodzie, huragany, wybuchy wulkanów, spadjace meteoryty. wpływ plam słonecznych, jest to już działanie planety Nibiru. W piramidzie jest agregator mocy do uaktywnienia energii energo magnetycznej, po uruchomieniu tego agragatora powstanie potężna sieć osłony Ziemi, sygnał dotrze do Marsa i do Aszun i na siatkę geomantycznż ziemi czyli te czakramy. Wtedy Ziemia dosatnie ten klosz, zabezpieczenie przed Nibiru i skutki przejścia tej planety będą znikome. Ważne jest to iz jest to cykl co 12 tys. lat i to wypada na przyszły rok. Ziemia jako planeta nie może byc zniszczona, rodzaj ludzki tak. Gdyż jak Ziemia jako planeta ulegnie kolizji i znizczeniu, to wpłynie to na perturbacje innych planet w naszym układzie a takze będzie to miało zgubmy wpływ na inne galaktyki. GENERALNIE ZIEMIĘ TRZEBA RATOWAĆ !!! Jeszcze jedno na Ziemię mają chrapkę z Syriusza B, gdyż ich słońce wygaśnie za 1000 lat.

Portret użytkownika ktosiek

Z całym szacunkiem dla

Z całym szacunkiem dla Ciebie...Gratuluję wiary w te brednie.Myślenie na prawdę nie boli, nie przyjmuj wszystkiego bezkrytycznie jak dziecko... Pozdrawiam i trzeźwości umysłu życzę. Smile

Portret użytkownika Obronca Ziemi

Nie rozumię całego

Nie rozumię całego zamieszania, Apokrypy przecież piszą kto zbudował piramidę i po co. Tak to jest jak się nie czyta księżek. ___ Moim zdaniem pisanie na dwóch stronach (albo trzech) rozprasza uwagę i koncentrację, poza tym wymykają się wypowiedzi i informacje innych. Ja pozostanę na zmianach na ziemi - tak dla informacji.nara