Eksplodujące UFO zaobserwowano w Hiszpanii

Kategorie: 

Kilka dni temu w Internecie pojawił się ciekawy film przedstawiający obserwację niezidentyfikowanego obiektu latającego, który był widziany w Hiszpanii. Nagranie zostało podobno wykonane przez turystę, którego wzrok przykuł regularny kształt wystający za chmurą.

 

Na filmie można zobaczyć coś, co przypomina UFO skrywające się za chmura i po niedługiej chwili można zobaczyć jasny błysk, który wyglądał jak eksplozja. Mógł to być jednak równie dobrze błysk towarzyszący przejściu w niewidzialność, lub po prostu widoczny znak odlatującego obiektu. Hipoteza z eksplozją jest wzmacniana poprzez fakt obserwacji dwóch opadających jasnych świateł, wyglądających jak szczątki.

 

Oczywiście jak to zwykle bywa w przypadku takich nagrań cześć z ludzi wierzy w to, co widzi uznając to za ostateczny dowód na obecność UFO, a druga cześć z politowaniem kręci głowami stwierdzając, że w erze wszechobecnych komputerów o mocy wystarczającej do tworzenia zaawansowanych CGI (Computer Generated Imaginery), wierzenie w takie nagrania to dowód naiwności. Z drugiej jednak strony odrzucanie każdego takiego przypadku i klasyfikowanie go jako oczywiste "after effects" to nadużycie, którego wynikiem może być nie uznanie za dowód UFO tego, co właśnie nim będzie.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika kolo21

Zaczynam bardziej lubić

Zaczynam bardziej lubić ruskich niż tych cholernych amerykańców.Dali Snowdenowi azyl i ujawniają to co USA nigdy by nie opublikowało.Nie długo rosja będzie bardziej demokratyczna niż jankesi.Film jest The Best.

kolo21

Portret użytkownika Rasta4Peace

Polecam kanał treborok na yt,

Polecam kanał treborok na yt, masz tam pare rosyjskich dokumentów na temat ufo, księżyca, marsa itd. Oni się nie pier**lą w przekazywaniu starożytnych informacji swoim obywatelom tak jak amerykanskie władze które powolutku to robią jakimiś zasranymi hollywodzkimi produkcjami, tam masz czarno na białym o geometri, prawdopodobnych przodkach, o istotach które żyją obecnie w srodku marsa.

V.i.P.
~~ Victoria Is Peace ~~

Portret użytkownika simon

ej a zróbcie może jakiś

ej a zróbcie może jakiś filmik o illuminati znaczy o ich planach itd. cisza ostatnio, a oglądam Eske i murzynek śpiewa: toonight take me to the other side .. haa. ale i tak najpiękniejszy okultyzm to 2klipy jak do mna:
http://www.youtube.com/watch?v=HBxt_v0WF6Y
[Chorus]
Where have you been,
All my life, all my life, life, life, life
Where have you been, all my life
Where have you been, all my life
Where have you been, all my life
Where have you been, all my life
no toś nawet w refrnie jest egipski bóg, haa ładnie ładnie (nie no suchar)
http://www.youtube.com/watch?v=W795W63n7mA
pierwsza część to mistrzotwo świata, a w 3:08 skrzydła sumeru
no i 3 najlepszy nie chciałem go dodawać, oglądacie dla siebie jak kto chce .. żeby nie było, albo mi się coś wydaje, może wsumie to bym chciał żeby to była nie prawda Blum 3
http://www.youtube.com/watch?v=L53gjP-TtGE
wiem, że tego jest więcej jeszcze katty perry z kanyem E.T. i tak dalej, dużo egneralnie tego gówna ale te 3 są magiczne i piękne, wiem okultyzm, ale skorpiony są jadowite. robiliście sobie kiedyś ascendent, bądź enneagram ? gdyby porównać niektóre cechy to ciężko sobie wręcz cegoś nie wmówić:)

Portret użytkownika Lord_J

Ewidentnie fake. Po pierwsze

Ewidentnie fake. Po pierwsze trzeba by mieć wręcz sokole oczy, albo wręcz lunety zamiast nich by wypatrzeć coś w tych obłokach na początku filmu i wiedzieć gdzie patrzeć, a kamera zdaje się czekać na to cudowne wydarzenie, po drugie  43 sekunda - montaż. Błysk to typowe nałożenie obrazu i te dwa światełka to efekt z jakiegoś filmu, tylko nie pamiętam jakiego. Fake. :-))).

Portret użytkownika zibi

Akurat te migające to wiem

Akurat te migające to wiem jak wyglądają samoloty na bokach ma czerwone i białe światło i z tyłu jasne mrugające,a meteoryt jak leci to ma potężną szybkość a nawet na boki się buja delikatne ruchy,nie wiem jak ze zwrokiem,jeśli mieszkasz na ziemi nie ma takiej obcji abyś nie widział na jasno świeci jak gwiazda oczywiście się porusza szybciej niż samolot nawet potrafi jasne światło wydawać w strone ziemi dość mocne,chyba ze nie chcesz widzieć to na darmo pisze a może internauci zauważą,nie licze na bace i jego ziomków,z góry przekreśla

Strony