Ekstremalnie szybkie pojazdy UFO

Kategorie: 

Praktycznie na całym świecie zdarzają się doniesienia o pojazdach, które są rejestrowane na nagraniach wideo. Bezwładność ludzkiego oka powoduje, że nawet gdyby nad naszymi głowami latało całe mnóstwo takich pojazdów to moglibyśmy nie być świadomi ich istnienia.

 

Trudno powiedzieć czy obserwacje jak ta powyżej w Meksyku lub ta poniżej w Jerozolimie to manifestacja tego samego typu zjawiska czy też są one po prostu podobne.

Faktem jednak jest, że do takich zjawisk wciąż dochodzi i nie wystarczy nie zwracać wzroku w stronę nieba, aby uznać, że to się nie dzieje na prawdę. Nie wszystko sie da tłumaczyć sprytem owadów czy też prawidłami optyki. Jedyne sensowne i racjonalne wytłumaczenie jest takie, że są to ludzkie drony napędzane nowym typem napędu.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika ArDoR

Istotnie z żydami jest coś

Istotnie z żydami jest coś nie tak... ale rozszerzył bym to na cały basen może śródciemnego, jacyś narowiści są nieszkający przy tym morzu ludzie, może picie wody z tego ścieku tak działa (pośrednio rzecz jasna) no bo woda z m.śródziemnego paruje i spada deszczem na okoliczne narody, które potem się tak wściekają i zabijają nawzajem.
No chyba że ktoś ma inne wytłumaczenie Wink
Dla mnie to nie pojęte, skąd takie pokłady nienawiści... mi niemcy zabili dziadka, a drugiego mocno postraszyli a jakoś nie próbowałem żadnego skrzywdzić przy pierwszej nadarzającej się okazji.. a nawet uważam że są sympatyczni.
Uważam że należało by przeprowadzić jakieś głębsze analizy i badania by wyjaśnić czemu żydzi mają tak zryty beret... a może to te jarmułki?... może coś jest na rzeczy, u nas w polsce mochery też mają podobne działanie... Wink

Portret użytkownika baca

nie lekceważ mocherow bo

nie lekceważ mocherow bo tylko i wylacznie dzieki nim mozesz pisac tu i teraz po polsku co tylko Ci ślina na jezyk przyniesie - ci dobrzy Niemcy ktorzy Ci dziadka zabili może i sa fajni, ale na to, bys tu gadal pierdoly zamiast robic na polu za kombajn do kartofli, to raczej by nie wyrazili zgody.
ja uwazam ze starszych należy szanować. zawsze. i z należnym szacunkiem nalezy spychać z krawężnika starych zaprawionych w zabijaniu Słowian szwabów Smile

Portret użytkownika baca

nad Jeruzalemem to sporo

nad Jeruzalemem to sporo obiektow ostatnio lata bo i Hamas i Palestyńczycy nieustannie te zjawisko badają. latają obiekty przypominające rakiety, obiekty przypominające kamienie z procy latają, latają obiekty kubek w kubek jak butelki z paliwem i inne niezidentyfikowane obiekty latają.
tu jest pare obiektow latajacych za żydami:
http://www.youtube.com/watch?v=xg1Gv7WjSkM
a tu wyjaśnienie dlaczego za żydami te obiekty latają:
http://www.youtube.com/watch?v=QpQrPsRfmvs
żydzi maja niefajny obyczaj strzelać do przechodniów a potem kilka razy ich przejeżdzać swoimi samochodami
to samo pragną zrobić w Polsce z Polakami więc warto uczyć się na błędach innych niż na własnych...
 
 

Portret użytkownika jaa

orzeł podobno nie porwał

orzeł podobno nie porwał dziecka a film to podobno symulacja. Czy to znaczy, że każdy film może być symulacją zdolnych ludzi? Pewnie nie, ale czy można wykluczyć taką ewentualność? Pewnie nie.

Portret użytkownika MCRemek

ja wierze bo widziałem i

ja wierze bo widziałem i nawet zrobiłem zdjęcie i nie wiedziałem jak je robiłem że coś wisi w powietrzu. Dopiero w domu jak kopiowałem z karty na kompa to na monitorze zauwarzyłem. Był chyba maj 2003 rok
ja stałem na około 4/5 długości molo w sopocie robiłem zdjęcia wybrzerza i na wysokości mniej więcej pierwszysch zabudowań około 30 m nad ziemią wisiał obiekt o długości około 2 do 3 m oczywiście wszystko tak na "oko" mierząc. Obiekt na zdjęciu składa się z niewielu pixeli gdyż miałem wtedy pierwszą cyfrówkę HP PS318 2,3 MPx więc szału nie robił ale co zrobił to mam gdzieś na płytach.

Portret użytkownika gość

ludzkość stanowi swoiste ZOO

ludzkość stanowi swoiste ZOO i oni latają nas oglądać jako prymitywny ale bardzo agresywny i niebezpieczny gatunek. nie zadzierają z nami bo wiedzą że mamy jeden cel: ukraść ich technologie i ich wszystkich podbić. człowiek właśnie taki jest: podbijać, zniewalać, okradać.

Strony