Eskadry jasnych obiektów sfilmowano nad Hawajami

Kategorie: 

Ten film, według autora pochodzi ze zbiorów Wikileaks, ale równie dobrze powoływanie się na tą organizację ma go uprawdopodobnić. Wideo zostało nagrane w październiku tego roku na Hawajach.

 

Możemy powiedzieć na pewno, że nie są to chińskie lampiony. Tutaj są wyraźne formacje i loty z jednych koordynatów do drugich. Nie są to też raczej samoloty, ale nie jest wykluczone, że są to jakieś helikoptery ze szperaczami, które wykonują jakieś zadania w synchronizacji z innymi maszynami. Inne racjonalne wyjaśnienia nie przychodzą mi do głowy.

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika mobiledev

jak ktos zna angielski to

jak ktos zna angielski to polecam : http://www.youtube.com/watch?v=m4cOXpk1b0o to piersza czesc. Czesci jest 5 ale linki na yotube. W filmie omawiane sa faktyczne relacje zeznania itp. o ufo. Czym jest ufo, co wiemy o ufo i dlaczego chrzescijanie uwazaja ze ufo to demony. Szkoda ze nie ma z lektorem bo swietny film, ale na poczatku troche przynudza przez 5 min, ale to wazne wprowadzenie.

Portret użytkownika Szrapnel

Słyszał ktoś o Rzekomej

Słyszał ktoś o Rzekomej Inwazji Obcych tego roku...w listopadzie ??Podobno lecą 3 ogromne statki. Wiadomo było już o tym pod koniec 2010r. (System HAARP je wykrył)Wtedy statki były jeszcze poza orbitą Plutona, a największy ze statków miał 240km Długości.Jakoś w Lipcu tego Roku doszła kolejna informacja, że statki mijają już Jowisza, a co najlepsze to Okazało się, że największy ma 320km długości, a nie 240 jak wcześniej stwierdzono.Ostatnio trochę śledziłem ten temat, bo mi się nudzi i na Angeilskich stronach, a szczególnie Weekly World News znalazłem informację, że Rzekomi Najeźdźcy są w Okolicy Marsa...nie zmieniają kierunku, wciąż lecą w stronę ziemi i dotrzeć mają pod Koniec Listopada tego roku. Podobno różne organizacje typu NASA i ONZ wzięły to na Poważnie i wieli innych Przywódców Państw na Świecie teżCo wy na To ??

Portret użytkownika Ad

Witam, NIe pasuje mi parę

Witam,NIe pasuje mi parę rzeczy:- po co UFO światła pozycyjne / reflektory (chyba w kosmosie ich nie używają?)- czy obiekty o długości 240 - 320 km nie powinny zakłócać orbit planet obok których przelatują? - skoro statki lecą do nas prawie rok (od momentu wykrycia) tzn, że szybciej nie mogą? Jeżeli nie mogą to muszą do nas lecieć z 1000 lat.Są na to dostępne odpowiedzi?