EVP -Transkomunikacja wyłapane słowo "Paweł"

Kategorie: 

Ponieważ dużo użytkowników pisało do mnie, że nagranie jest zbyt mało czytelne tym razem zamieszczam je ponownie, pogłośnione w trzech sekwencjach wzbogaciłem je też zdjęciami tymi poprzednimi jak i tymi z ranka  13 sierpnia 2014.

 

A więc jak już pisałem poszedłem wtedy sam od trzech miesięcy po mimo prób nic nie udało się wyłapać, nie szykowałem się specjalnie tym razem byłem przekonany, że nadal nic nie będzie nie rozkładałem nawet kamer, położyłem mierniki  na ławce i zacząłem prowokować nie nastawiając się specjalnie, że i tym razem coś będzie.

 

Po około 15 minutach no właśnie miernik nagle się odezwał była godzina około 4:50 tyknął raz, ale sygnał był dość silny w tym miejscu na odludziu miernik nie ma prawa sam się wzbudzić nie ma takiej opcji, tak szczerze napiszę, że się bardzo przeraziłem byłem sam a miernik nagle się odezwał, kiedy tak prowokujesz i pokazujesz, aby tam dali znać a on nagle się odzywa to możecie sobie pomyśleć jak wtedy się można poczuć?

 

Jakoś zdławiłem strach na nagraniu słychać jak nagle drży mi głos uruchomiłem kamerę i aparat między czasie zacząłem nadal prowokować chciałem bardzo uchwycić to na kamerach, ale to był tylko jeden sygnał, po którym zaraz padł ten głos, który zdaje się mówić imię "PAWEŁ" ciekawe jest to, że w lutym zginął mój znajomy, który miał na imię Paweł, ale spoczywa na innym cmentarzu oddalonym 12 km dalej nie wiem, co mam o tym sądzić, na drugi dzień powtórzyłem wszystko i bez skutku cisza całkowita na trzeci to samo i też nic.

 

Transkomunikacja nie jest rzeczą prostą to wymaga poświęcenia i wysiłku oraz odwagi, nie oszukuje tutaj z niczym jak niektórzy mi pisali a bo nie byli na miejscu,bardzo często jest tak, że głosy, jakie się łapią nie są słyszalne dla każdego jednakowo nie każdy człowiek słyszy w tych samych częstotliwościach np. na programie dźwiękowym widać wykres, że jest w jednym miejscu podniesiony, że coś tam jest a tego nie usłyszysz trzeba zmienić częstotliwość nagrania na dźwięki słyszalne wtedy, lub dopasować je indywidualnie do słuchu odbiorcy.

 

Jest taki test, który dostraja słuch i pozwala ocenić, na jakie częstotliwości potem przekonwertować nagranie, aby stało się słyszalne np. ja słyszę do 15 tyś Herców ludzie starsi niżej a EVP odsłuchujemy najlepiej na dużych  słuchawkach o częstotliwości powyżej 25 tyś Herców na takich odsłuch jest bardzo dokładny, jeśli mamy dźwięki typu "C", teraz będę miał kamery cały czas włączone, jeśli coś wyłapie zamieszczę tutaj być może to nie będzie proste, ale spróbuję.

 

Na zdjęciach coś mi tam wyszło nie było zimno a więc jeśli to nie para z ust  to, co to jest? Nie widziałem tego gołym okiem nie twierdzę, że to duch zobaczcie sami ostatni zdjęcia przed nagraniem EVP na filmie serdecznie pozdrawiam.Tamto nagranie usunąłem to jest wzbogacone o zdjęcia a wyłapany głos jest w trzech różnych częstotliwościach, a więc tym razem nie powinno być kłopotu z jego odsłuchem.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Angelus Maximus

Wiecie co?? Wszyscy tutaj

Wiecie co?? Wszyscy tutaj jesteście nieźle popier****ni..  Uzależnieni jak narkomani od hery od IM i ZNZ, Tyklko ja nie jestem, bo się do tego publicznie przyznaję.... buhahhaaaaa

Portret użytkownika barra barra

Zibi. z całym szacunkiem do

Zibi. z całym szacunkiem do tego co robisz i "widzisz" ale czasami myślę za dużo widzisz oczu a nie skupiasz się na kształtach/postaciach/bytach. Bo widzisz gdyby każde to foto było w ekstremalnie dobrej rozdzielczości to i oko w oku można dostrzec.
Na przykładzie zdjęć o tych duchach/bytach, jednak z tymi oczami się zagalopowałeś. Bo chyba nie twierdzisz, że byty koniecznie muszą przyjmować ludzką postać? Zatem mogą przyjąć każdą, nawet nie do końca podobną do nas.
Zresztą istotniejsze jest to, że ani Ty ani nikt "żyjący" nie wie, czy kształty bytów, które obserwujemy mają w ogóle oczy, które Ty widzisz na zdjeciach. Lepiej skupić się na fakcie, że WIDZIMY nietypowe kształty, które np. widać na zdjęciach a nie w rzeczywistości, jak to w tym przypadku opisał autor tego materiału. Jeśli byty materializują się pod postacią "chmurek/dymu/...", to może mają jedno oko albo w ogóle, bo dlaczego porównujesz je do ludzkiej anatomii. Zresztą na Ziemi są byty nie tylko ziemskie i to już całkowicie wyklucza sugerowanie za każdym razem przez Ciebie, że wszędzie jest para oczu.
Tak myślę. pzdr Zibi
PS. Spotkałem się wieloma opiniami osób, które są życiowo zaangażowane w tych klimatach, że byty, które "nie odczepiają" się od ludzi, pomimo np. egzorcyzmów, niestety nie pochądzą od nieżyjących istot ziemskich (byty są ludzkie, jak i zwierzęce / "tytejsze" i "nietutejsze" w rozzumieniu "ziemskich" i "nieziemskich"). Dziwi mnie, że mało o tym się mówi. Osoby, które spotkałem mówiły, że w ten sposób bardzo łatwo zweryfikować wirygodność psudoegzorcystów. Najwięcej fałszywych egzorcystów jest w Watykanie. Jest teoria, że jakaś część z tych fałszywych egzorcystów z premedytacją z ludzi demony "usuwają" a inne "wciskają". Niech da to Tobie do myślenia, że różne szczepy Indian, pozbywało się demonów w odosobnieniu przez wiele miesięcy/lat. Osoby ogarnięte demonem opuszczały wioski i wyruszały "w świat", stawały się pustelnikami. Czasami wracały zdrowe, czsami ślad po nich ginął. Kiedyś demony wolno się rozprzestarzeniały bo nie było tak dużych skupisk ludzkich ja w teraz. To jedna z ciemnych stron nowoczesnej cywilizacji.

Portret użytkownika Q...

Kręci    'Wasz'    sięganie

Kręci    'Wasz'    sięganie tam gdzie nie powinniście?. Odkrywanie prawdziwie ukrytego?. Wolna wola. Ale posłuchajcie kogoś kto otarł się o rzeczywistość której różne aspekty tak was fascynują... najczęściej z powodu braku świadomości z czym globalnie macie do czynienia. "Lech Dokowicz - Świadectwo nawrócenia. Satanizm w przemyśle muzycznym. Techno i muzyka klubowa"   http://youtu.be/U3P7M_YMsjs

Portret użytkownika Q...

No, to chyba oczywiste.

No, to chyba oczywiste. Natomiast on opisał, prawdę czyli to czym się zajmował i czego doświadczył. A co do uwarunkowywania podprogowego z pomocą dźwięków... piękna, niemal uzależniająca melodia, myślisz że autor opisuje uczucie do dziewczyny a to... lucek!.   http://www.youtube.com/watch?v=dAG6MEYdG3I   Czasem odbywa się to bez kamuflażu, wprost, przez werbalną sugestię światopoglądową i z pomocą symboliki magicznej: http://www.youtube.com/watch?v=NOubzHCUt48 Ludzie, nie znając mechanizmów oddziaływania na nich, są praktycznie duchowo bezbronni... po za terenem Polski.

Portret użytkownika Ewa

W pierwszej części filmu

W pierwszej części filmu słychać jakby warczenie psa czy wilka, a w drugiej jakby: wam, dwa czy dam, a może powiązując z pierwszą częścią- krótkie szczeknięcie (?)
Podziwiam autora za odwagę- w nocy, na cmentarzu..  brrr

Portret użytkownika barra barra

trzeba mieć porządnie zryty

trzeba mieć porządnie zryty beret, żeby zajmowac się takimi sprawami. bytów się nie woła, nie prosi, nie rozmawia, nie ... prawo przyciągania działa a skutki odczuwać będą najbliżsi, którzy z tymi hardcorowacami przystają. Żal tylko dzieci, bo mają najsłabszą ochronę. masakra

Portret użytkownika barra barra

[email protected], nie twierdzę, że nie

[email protected], nie twierdzę, że nie jet możliwe, bo jest. Widziałem na własne oczy. Pytam tylko: Po co? Duchom nie powinno zakłócać się ich spokoju. Widzisz, tyle jest demonów materialnych i niematerialnych na Ziemi, bo coraz więcej ludzi "wyciąga do nich ręce". I jest to, co jest - wiesz o czym mówię.
To co siędzieje na świecie jest dowodem na to, że ludzi "po tamtej stronie lustra" jest niestety więcej niż ludzi niosących światło. Zmierza to tylko w jednym kierunku. Niestety.

Portret użytkownika Iwona Małgorzata

Na nagraniu słychać

Na nagraniu słychać przesuwane meble',zamykanie lub otwieranie metalowej bramy' momentami tak glośno ze moje sercę prawie stanelo, no i oczywiscie wielokrotnie powtarzane imie Paweł..
 
 
 
 

Portret użytkownika Fanka1

    Trzcina_1. Może

 
 

Po 4 latach zbierania materiałów dowodów na życie po śmierci EVP-Transkomunikacja YOU TUBE

Trzcina_1. Może przyczyną aktualnego braku chętnych do współudziału w nagraniach na cmentarzu w Godzięcinie stało się właśnie to zdjęcie. I teraz Mejtrixx chodzi sam. Tak się domyślam.