Film rzekomo przedstawiający żywą istotę pozaziemską

Kategorie: 

W maju zeszłego roku opublikowano interesujący materiał filmowy, który jest ciekawym i mocnym dowodem na istnienie istot pozaziemskich albo bardzo zręczną stylizowaną na wyprodukowaną w latach 50tych podróbką.

 

Film podobno jest jednym z całej serii. Od razu zaczęły się trwające do dzisiaj spekulacje, że to, co widzimy to ocalały członek załogi spod Roswell w Nowym Meksyku w USA. Według doniesień ze źródeł zbliżonych do pochodzenia filmu jest to obcy z systemu gwiezdnego Zeta Reticuli znajdującego się 39 lat świetlnych od Ziemi.

[ibimage==11307==400naszerokosc==none==self==null]

Wygląda na to, że film jest nieco zwolniony a dowodem jest to, że w liczniku sekund trwa ona dłużej niż sekundę. Widać jak obcy mruga oczami i to też prawdopodobnie jest zwolnione. Film pochodzi podobno z rosyjskiego czarnego rynku i został skradziony i tam sprzedany. To oczywiście tylko pogłoski.

[ibimage==11314==400naszerokosc==none==self==null]

Przy pierwszym oglądaniu może to być trochę nieprzyjemne, więc ostrzegamy i sugerujemy oglądnąć to kilka razy i samemu wyrobić sobie zdanie.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika AnkaA

NIE przylecieli po swojego

NIE przylecieli po swojego ???? Co za bestie ! To niestety potwierdza moją teorie, że tam tez trepy wojskowe głównie lataja, dla nich żołnierz to mięso armatnie !!!!Nich mi który w moje raczki kobiece wpadnie !!!

Portret użytkownika robertus

Myśle, że jakby naprawdę

Myśle, że jakby naprawdę schwytali UFO-ka to wątpie żeby UFO-ki przy swojej technice oczywiście wyprzedzając nas o może setki lat albo i więcej, jeśli oczywiście istnieją mieli by trudności aby odbić swojego z rąk naszych ludzi.

Portret użytkownika lahud

obejrzałem to już dawno i

obejrzałem to już dawno i uwazam, ze ludzik porusza sie jak animowany komputerowo.
Poza tym znów film black-white. Wojskowi operatorzy w tamtych czasach to była elita elit i mieli (poza najwyższym kodem tajności) najlepszy sprzęt do filmowania. W tym wypadku zawsze kolorowy.
 
Dwa do zera, że fals.