Na Florydzie znaleziono hiszpański skarb

Kategorie: 

Poszukiwacze artefaktów na Florydzie znaleźli skarb o wartości 4,5 mln dolarów, składający się z hiszpańskich papierów wartościowych i złotych monet sprzed 300 lat. Precjoza leżały na dnie oceanu pod pokładem statku, który zatonął podczas sztormu w drodze z Hawany do Hiszpanii.

 

30 lipca br. nurkowie wydobyli  350 złotych monet, w tym dziewięć bardzo rzadkich wykonanych na zlecenie hiszpańskiego króla, podaje KATV.

Brent Brisbane, reprezentujący firmę CEO of the 1715 Fleet Queens Jewels, która ma prawa do wraku, zapewnił nurkom 20 procent prowizji od cennego znaleziska.

Dla porównania, poszukiwacze, którzy rzekomo znaleźli w okolicach Wałbrzycha pociąg pełen skarbów z czasów drugiej wojny światowej, żądają jedynie 10 procent prowizji i skrupulatnie ukrywają lokalizację znaleziska.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Corvus

1. Papiery wartościowe sprzed

1. Papiery wartościowe sprzed 300 lat? One mają dzisiaj w ogóle jakąkolwiek wymierną wartość, poza historyczną? I jakim cudem przetrwały tyle lat w wodzie? Były zamknięte w wodoszczelnej kapsule?
 
2. "wydobyli  350 złotych monet, w tym dziewięć bardzo rzadkich wykonanych na zlecenie hiszpańskiego króla" - czy to znaczy, że król nie zlecał bicia wszystkich monet??? W takim razie kto?

Portret użytkownika Homo sapiens

Wspomniałem o skarbie

Wspomniałem o skarbie hebrajskim zapisanym w Biblii, Świętej Księdze natchnionej przez Boga YHWH, oto mała tylko część tego skarbu (archeologiczna):
(...)Przedstawiam państwu urywek programu kanału History Channel, w którym pokazana została cyfrowa rekonstrukcja zaginionej starożytnej rasy 'ludzi'. Możliwe że są to istoty powstałe w wyniku kontaktu córek ludzkich z Synami Bożymi. Sytuacja taka jest znana z kart Biblii, z rozdziału 6 tejże Świętej Księgi.

"A gdy zaczęło przybywać ludzi na powierzchni ziemi i rodziły się im córki, synowie prawdziwego Boga zaczęli zwracać uwagę na córki ludzkie, jako że były piękne; i pojmowali za żony wszystkie, które sobie wybrali. (...) W owych dniach byli na ziemi nefilimowie, a także potem, gdy synowie prawdziwego Boga dalej współżyli z córkami ludzkimi i one rodziły im synów; byli to mocarze, którzy istnieli od dawna, ludzie sławni." Rdz. 6:1-2, 4 (Biblia, przekład Nowego Świata)

Wyobrażenie sobie związków między Ziemiankami, a „synami bożymi” Aniołami, a więc między rodzimymi mieszkańcami naszej planety, a przybyszami z zewnątrz, z Obcymi, do niedawna w ogóle nie było brane pod uwagę, a jeśli nawet mówiło się o tym, to wyłącznie jako o micie nie mającym niczego wspólnego z rzeczywistością. Na ów najbardziej zagadkowy fragment Księgi Rodzaju patrzono przez pryzmat wyobrażeń o Aniołach jako „duchach czystych” i owe wersy wyjaśniano w – zda się – jak najbardziej racjonalny sposób w jaki można to było uczynić w początkach nowej ery...

Więcej w artykule pt.: "Synowie Boży czy Synowie Seta"

 

trzy minutowy film jest do obejrzenia pod tym adresem:

http://www.history.com/shows/ancient-aliens/videos/facial-reconstruction

 

Temat kontaktu Synów Bożych z rasą ludzką jest znakomicie omówiony w filmie dokumentalnym pt.:"Prawda o 12 planetach Sitchina"
Cytat ze zdjęciami pochodzi z tej strony:
http://popotopie.blogspot.com/2013/06/analiza-anatomiczna-czaszek-nefilim.html

 

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Cabaj

 W starym testamencie

 W starym testamencie najbardziej lubię czytać o tych tysiącach mordowanych wrogów przez naród wybrany a także o tych tysiącach dziewic które narodowi wybranemu wpadły w łapy - oczywiście wszystko to w zgodzie z wolą Najwyższego...! A swoją drogą to niezwykle ciekawe, że bóg stworzył człowieka (beznarodowego) a potem zajął się tylko narodem wybranym a resztę ku uciesze swojej rękami narodu wybranego unicestwiał.

Portret użytkownika Homo sapiens

Wpaniale odnaleść taki skarb,

Wpaniale odnaleść taki skarb, lecz naprawdę chciałbym państwu napisać że jeszcze wspanialszy i o wiele wartościowszy skartb to odnaleść starożytną mądrość zawartą w świętych Pismach natchnionych przez Boga YHWH ! Niebezpiecznie jest pisać o UFO i masonerii bo to są siły magiczno duchowe mogące człowieka zabić (przez choroby na przykład), dlatego jeżeli ktoś pisze na temat bytów UFO prawdę powinien się modlić i zwracać o ratunek do Jezusa Chrystusa, inaczej może coś się takiej osobie stać. Osobiście muszę przestać już się tym zajmować bo jest to zbyt niebezpieczne. Jednak skarb chrześcijańsko hebrajski jest największym i warto go szukać !

"Królestwo niebieskie podobne jest do skarbu ukrytego w roli. Znalazł go pewien człowiek i ukrył ponownie. Uradowany poszedł, sprzedał wszystko, co miał, i kupił tę rolę. Dalej, podobne jest królestwo niebieskie do kupca, poszukującego pięknych pereł. Gdy znalazł jedną drogocenną perłę, poszedł, sprzedał wszystko, co miał, i kupił ją.." Mateusza 13:46

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika pasjonat

Bez kitu czasem mam wrazenie

Bez kitu czasem mam wrazenie ze wklejasz ta papke i czekaz az ludzie zaczna sie produkowac.
Jak zrecznie przeszedles od meritum do swoich bzdur... pobiles klasyka swoimi myslami przewodnimi

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika  Avecabaj

W starym testamencie

W starym testamencie najbardziej lubię czytać o tych tysiącach mordowanych wrogów przez  koczowników a także o tych tysiącach dziewic które koczownikom wpadły w łapy i oczywiście wszystko to w zgodzie z wolą najwyższego! A swoją drogą to niezwykle ciekawe, że BóK stworzył człowieka "beznarodowego" a potem zajął się tylko koczownikami a resztę ku uciesze swojej rękami koczowników  unicestwiał.

Portret użytkownika baca

nie nazywaj tej kupy łajna

nie nazywaj tej kupy łajna "mądrością" homo smutasie, jako że tam przecież nie ma nic mądrego - to tylko jedna z przestarzałych odmian jahwistycznej patologii - smętne i toksyczne wypierdy jehowej przeznaczone dla średniowiecznych, ciemnych, niedorozwiniętych, analfabetycznych oszołomów...
dowód?
jeszcze NIKT NIGDY nie zmądrzał od "czytania" tej kupy - zgłupiały natomiast miliony... zakład że nie będziesz pierwszym który zmądrzeje powtarzając bezmyślnie jak katarynka te otępiające umysł psalmy?

Strony