Flota UFO opuszczająca bazę księżycową

Kategorie: 

Dwa dni temu w Internecie pojawiło się niesamowite nagranie pokazujące flotę UFO wylatującą z Księżyca. Amatorski film wykonano 15 września 2012 r. z wykorzystaniem sprzętu dostępnego dla wszystkich hobbystów astronomii. Nikt nie potrafi wyjaśnić, co właściwie wylatuje z powierzchni naszego satelity.

Liczba anomalii, jakie można odnaleźć na powierzchni Księżyca jest zastanawiająca. Idealne dopasowanie orbity i pozycji naszego satelity również daje do myślenia. Za to eksperymenty amerykańskie z lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku polegające na uderzaniu o powierzchnię srebrnego globu za pomocą zużytych orbiterów wykazały,  że Księżyc może być pusty w środku. Odgłos uderzenia brzmiał jak dzwon i rezonował wiele godzin.

 

Nagranie zdaje się potwierdzać teorię jakoby Księżyc był jakąś bazą, w której stacjonują pojazdy, o których na Ziemi nie mamy najmniejszego pojęcia. Być może żyjemy jak Indianie w rezerwacie tylko nawet nie jesteśmy świadomi istnienia ras będących na wyższym od naszego poziomie rozwoju cywilizacyjnego, które na dodatek operują w naszej najbliższej okolicy.

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Damian

i co tylko jeden filmik

i co tylko jeden filmik powstał ze zdarzeniem z tamtego dnia? jasneee... pewnie tylko  jakis okoliczny super bogacz był w stanie udokumentować to , reszta to szare myszki. Jeszcze ten tytuł "UWAGA: ..." dla celowego rozgłosu. Bezmyslna chołota i tak się niezastanowi i to łyknie :/ :\...

Portret użytkownika Damciu90

Tak, masz rację

Tak, masz rację Konrad:)Księzyc jest zamieszkały, przez istoty z Oriona i Syriusza b:)Na ziemi, już żyją istoty z Orion i Syriusza b:)Ale, jeszcze nie pora na ujawnienie:)
Pozdrawiam Damian

Portret użytkownika Irbis

A ja nie mogłem tgo filmiku

A ja nie mogłem tgo filmiku otworzyć bo wyskakuje informacja że został usunięty przez uzytkownika .... Co się dzieje ? Dlaczego ktos to usunął ? Może na czyjeś zlecenie czy sugestię ? ....

Portret użytkownika fertym

Napęd jest konstruowany w

Napęd jest konstruowany w bazie w USA w Texasie w tajnej bazie w Lubbock. Znajomy robił tam na polu kukurydzy, Jezdził mega ciągnikiem. W szczerym polu znajdowało się wysokie na 3 metry ogrodzenie z drutem kolczastym powierzchni 400 m kwadratowych. W tym ciągniku zawsze głupiała elektrronika w okolicach tego pola. Nocami z tamtego miejsca wybijał słup niebieskiego światła - bardzo podobnego do tego notowanego na piramidach na początku tego roku - zawsze jednak w trakcie pełni księżyca. Potem obserwował tam kilka obiektów pędzących tym promieniem światła.

Portret użytkownika DEMON--1987

Powiem że to całkiem

Powiem że to całkiem realistycznie wygląda. 
I nie jest zrobione za pomocom CG. Ja uważam że coś jest na księżycu i NASA dobrze o tym wie.
Ciągle zadaje sobie pytanie dlaczego tak nagle przerwali misje na księżyc?
I myśle że coś tam odkryli i się boją. A jeśli chodzi o to że to mogą być odłamki po udeżenu jakiegoś obiektu 
to raczej nie bo zaras by było o tym gośno. A tak pozatym żeby takiej wielkości odłamki były wyżucone w kosmos to Ten obiekt musiał być wielki i  rozrzut nie był by w prostej linii. Jeśli mamy myśleć że jesteśmy sami w wszechświecie to zbyt jest egoistyczne bo wszechświat jest ogromny.

Portret użytkownika dąb

Tylko jeden okazał się

Tylko jeden okazał się myślący (oprócz mnie) z osób wypowiadających swoje opinie tj hopbit,  bo mając do dyspozycji internet sprawdził że księżyc 15 września miał tylko ok 6 % oświetlenia słonecznego swojej tarczy. Tak też nie jest możliwe by film przedstawiał księżyc w pełni 15 września. Dodatkowo widać tu celowe działanie admina-cenzora , który dla własnych celów  zmienił kolejność napływu komentarzy by komentarz hopbita ukazał się pod koniec , a tym samym po ukryciu istotnej informacji admin dalej mógł cieszyć się z większego zainteresowania artykułem . Admin zastosował praktyki rządu światowego czyli masonerii.

Portret użytkownika Lucifer

Obserwują Nas i nasze postępy

Obserwują Nas i nasze postępy technologiczne. W 2011r. wokół Merkurego i Venus też było wiele pojazdów UFO widocznych przez teleskopy. Mam nadzieję że jak Ziemianie za bardzo zaczną walczyć miedzy sobą dojdzie do Ujawnienia.
Technologia "obcych" to m.in możliwość widzenia przez ściany, w dowolnej chwili kontakt telepatyczny z jakimkolwiek człowiekiem, napęd anty grawitacyjny połączony z teleportacją.
A i jeszcze jak by mieli Nas zaatakować to zrobiliby to dużo wcześniej gdzie nie mieliśmy tyle śmiercionośnej broni nuklearnej.
Niektórzy ludzie od dawna kontaktują się z przedstawicielami innych cywilizacji ale większość z nich nie mówi o tym głośno bo jedyna słuszna "nauka" kwalifikuje takie kontakty jako objaw zaburzeń psychicznych. Ciekawe bardzo także że wielu noblistów jest uważanych przez "obecna medycynę" za osoby które miały zaburzenia np 
Einstein-"Autyzm" Nagroda Nobla
Nicola Tesla"zaburzenia obsesyjno-kompulsywne" cały system produkcji prądu i jego przesyłu. 
Isaac Newton "Depresja" "Autyzm" To on opracował zasady dynamiki i prawo powszechnego ciążenia, jako pierwszy wyjaśnił pływy morskie, interferencję światła czy rachunek różniczkowy (niezależnie od Leibniza). On udowodnił także, że ruchami Ziemi sterują te same prawa, co ruchami innych ciał niebieskich. A to zaledwie wycinek tego, czego dokonał do czasu swojej śmierci w 1727 roku.  
John Forbes Nash. "30 lat schizofrenii" Równowaga Nasha, Nagroda Nobla .
 
Jedynym dowodem na to, że istnieje jakaś pozaziemska inteligencja jest to, że się z nami nie kontaktują.
Ze swojego doświadczenia powiem tylko że nie ma się czego obawiać najważniejsza jest Tolerancja, czyli zrozumienie i Akceptacja.
PZDR.
 

Portret użytkownika rafal

I co myślicie że przerwali

I co myślicie że przerwali loty na księżyc bo co bo się nie opłaca bo za drogo.
Bzdura!!!
Nie jestem sam który wierzy że na ciemnej stronie coś i ktoś jest a jak się nam ziemia przebiegunuje i osłona jakaś której nie widzimy padne to oni czmych do nas a wtedy się zacznie.

Portret użytkownika promień

Obce cywilizacje. Wolałabym

Obce cywilizacje. Wolałabym się z nimi nie spotkać. To beszczelne zkradać sie pod osłoną i robić co im się podoba. Tak postępuje wróg. A ziemianie zamiast walczyć ze sobą powinni przygotować się do walki z obcymi cywilizacjami i tak wszyscy już wiedzą, że są. Zachowujemy się jak małe dzieci. Nie widzę, nie wiem, nie chcę wiedzieć. Możemy być w szoku jak nam się w końcu pokażą. Jak w czasie przebiegunowania stracimy osłonę, to może się okazać, że są wszędzie. Wyłapią nas, albo wytną jak komary. Albo co gorsze wmówią nam, że sa naszym Bogiem. Może chcą nas spacyfikować, zrobić z nas niewolników pod przykrywką uratowania. Oswajają nas pwololi. Przecież nie bez kozery Anglicy przygotowują się do "wojen gwiezdnych". Z kąd możemy wiedzieć, czy teraz nie wiszą gdzieś nad naszym domem i nas nie obsrwują. Całe szczęście, że wierzę w Boga i w to, że mnie chroni. Myślę, że jesteśmy wyjatkową cywilizacją, prawdziwą, z krwi i kości. No dopóki sami coś nie spapramy i przez manipulacje w genach nie zrobimy sobie krzywdy. Jeżeli zaczniemy bawić się w Boga, który nas stworzył to tylko możemy sobie zaszkodzić. Bóg stworzył świat doskonałym. W ciekawych czasach żyjemy.

Portret użytkownika Karakal

To nie Anglicy ale Amerykanie

To nie Anglicy ale Amerykanie od wielu juz lat przygotowują sie do rzekomych "gwiezdnych wojen" którą sami chcą upozorować i wykorzystać obcych by skoloizować cały świat bazując na naszym strachu przed OBCYMI ...

Portret użytkownika Irbis

Ten scenariusz jest możliwy

Ten scenariusz jest możliwy ale mysle ze sie nie spełni ... Sprawy poszły za daleko ale nie po ICH myśłi (na szczescie) .. TYLKO ZIEMIANIE muszą być czujniejsi i nie dawać sobie robić wode z móżgu i naiwnie oraz łatwowiernie wierzyc we wzystko co OBCY nam powiedzą ! TO ze są obcymi nie znczy ze
1. chcą koniecznie naszego dobra ..
2. mają swoje interesy i nie mowia nam wzsystkiego a to co CHCEMY usłyszeć ... i to czego sie BOIMY (manipulacja naszym strachem to najlepsze narzedzie jakie im ofiarujemy ...
3. Jesli juz dadza nam mozliwosc swobodnej wypowiezi to stawiac im konkretne pytania i żadać konkretnych odpowiedzi (a nie wymijajacych i ogolników)

Portret użytkownika suri

Promien- ale ty

Promien- ale ty majaczysz....no tak, zyjesz w Baaaardzo ciekawych czasach, nie tylko ze Mord jest juz na Ziemi normalka...wojny, nienawisc, zawisc, wlasnie czlowiek czlowieka zarzyna....., a na dodatek juz w twojej  chorej nienawisci....kazesz przygotowywac sie do MORDU Kosmitow !!!!-No tak, w bardzo ciekawych Latach zyjesz czlowieku........

Portret użytkownika promień

Kocham ludzi i pragnę pokoju.

Kocham ludzi i pragnę pokoju. Miłość jest najważniejsza. Ludzie kochajcie się. Miłuj bliźniego swego jak siebie samego. Nikogo do mordu nie namawiam. Ale z tego co cztałam o przypadkach wzięcia ludzi to nie jest zbyt miłe. Chciałbyś żeby ci zmienili kod DNA albo wszczepili coś tobie albo twojemu dziecku. Nie znamy ich energi a ta może być dla nas szkodliwa. Każda ingerencja obca może być dla nas traumą. Ja bynajmniej nie życzę sobie aby jakiś kosmita mnie dotykał. Czytałam też w internecie, że Rosjanie przystosowują swoja broń do walki kosmicznej / w każdym razie coś w tym rodzaju/, po co to robią? Może wiedzą więcej niż my.
Jeżeli mieli by zamiary pokojowe to dawno by nam o tym powiedzieli i się ujawnili. A może to wszystko jest jedną wielka blagą. Mimo wszystko mam do tego dystans i wolę trzymać się z daleka.

Portret użytkownika shava

ok powiedzmy, ze sa tez zli

ok powiedzmy, ze sa tez zli ktorzy tylko czaja sie na nas w przerwach polowania na bydlo.. ale wystarczy uzyc wyobrazni by w bardzo prosty sposob to wytlumaczyc. Kochasz ludzi jak mowisz ale swiat jest pelen roznych ludzi, lacznie z takimi ktorzy niecierpia siebie i innych. Byc moze wszechswiat takze ma skrywa swoje czarne charaktery. To tak zwany dualizm jesli czaisz.. 
Widze, ze ignorujesz moje posty a szkoda. 
''Jeżeli mieli by zamiary pokojowe to dawno by nam o tym powiedzieli i się ujawnili. A może to wszystko jest jedną wielka blagą. Mimo wszystko mam do tego dystans i wolę trzymać się z daleka.'' - gdyby sie pojawili.. wybuchla by panika, cale nasze zycie w jednej chwili by sie zmienilo i byc moze nie na lepsze, ludzie w wiekszosci odbierali by ich jako wrogow z prostej przyczyny, cos nieznanego = strach = agresja o czym pisalem juz wczesniej.
Pomijajac fakt iz czlowiek z natury woli bardziej brac niz dawac to napewno ludzie chcieliby pojac ich technologie - technologie ktorej nie mozemy jeszcze pojac poniewaz jestesmy ciagle na etapie ''oko za oko, zab za zab''. Nawet w przyrodzie wystepuje cos jak ewolucja i hierarchia czemu niby nie mialoby sie to tyczyc nas ? Czy w tej kwestii tez musimy sie wywyzszac ? Do pewnych wnioskow musimy dojsc sami i z czasem byc moze tak sie stanie poki co dazymy do samodestrukcji wiec glupota z ich strony byloby ujawnienie sie. Na przyklad wezmy afrykanskie plemiona ktore zostaly uzbrojone i zamiast tluc sie dalej patykami i kamykami - strzelaja do siebie. 

Portret użytkownika promień

Nie lekceważę ciebie i nie

Nie lekceważę ciebie i nie ignoruję. Generalnie temat UFO mało mnie interesuje. Raczej mało wiem na ten temat. Aczkolwiek nie ignoruję ich obecności. A jeśli chodzi o ludzi to uważam, że należy ich kochać, nawet jak są trudni, kłania się miłosierdzie. Odżucać zło, grzech, który rani człowieka, ale nie człowieka. Bóg kocha nas wszystkich i wszystkich chce przyciągnąć do siebie. Słońce świeci nad dobrymi i złymi. A charaktery są różne, niektórych osób możemy unikać, ale nie zawsze jest to możliwe. Szukać dobra a nie zła. Kiedy mamy biały obrus i małą plamę na nim to widzimy tylko tę plamę. Można by na ten temat długo dyskutować. Dlaczego ludzie są źli: warunki, środwoiwisko, wychowanie. Uważam, że brak zastanowienia się nad sobą, nad tym co robię. Św. Paweł mówi: "Toczy się o nas walka na niebie i ziemi", czyli są takie siły duchowe jak szatan, który o nas walczy i ściaga na złą drogę, często nie wiemy czy myśl, która przyszła pochodzi od nas, od dobrego ducha czy złego. Myślę, że tego trzeba się uczyć, mówić o tym, tłumaczyć, oczywiście na miarę naszych mozliwości, pozostaje jeszcze modlitwa. Niestety mamy wolną wolę, wybór należy do nas. No i ludzie się niestety od siebie różnią charakterami, poglądami, poziomem wiedzy. Społeczeństwo, świat, wiele robi w tej dziedzinie. A może założyć jakiś portal na którym będzie można dyskutować na ten temat. Bo temat jest obszerny. Gdybyśmy mogli poznać kogoś z obcych wtedy moglibyśmy powiedzieć więcej. A tak to tylko poruszamy się w temacie, którego do końca nie znamy. Gdybamy. Czuję niedosyt w tej wypowiedzi, ale na razie nie mam czasu, żeby się w to zagłębiać, żeby tu dyskutować. Serdecznie pozdrawiam. Życzę wszystkim pokoju.

Portret użytkownika shava

Zalozmy, iz jest/sa

Zalozmy, iz jest/sa rozwinieta cywilizacja scisle wspolpracujacaze soba, ich technologia znacznie przewyzsza nasza co takze oznacza ,ze w pewnym momencie swojego istnienia musieli odlozyc topor wojenny i odnalezc klucz do pojednania wszystkich czlonkow swojej rasy. Jesli by tego dokonali (a wierzac w ich istnienie zakladamy iz im sie to udalo poniewaz w innym wypadku raczej bysmy ich nie ''widywali'') to znaliby ''zagrozenie'' z naszej strony, wiedzieliby do czego my - ludzie jestesmy zdolni chocby czytajac z kart ichniejszej historii ktora to nie raz zapewne byla swiadkiem tego do jakich dzialan popycha strach, chodzi mi o agresje poniewaz to wlasnie ona jest uwienczeniem dziela strachu. 
Takze z mojego punktu widzenia (byc moze blednego) oni nie zachowuja sie jak wrogowie, natomiast Ty Jestes przykladem owocu strachu zasianego nam przez nasze prymitywne media, ktore jakze daleko moga odbiegac od prawdy. Niesmiertelna istotko, chcesz skazac cos czego nie rozumiesz na kare tylko za to, ze istnieje.
Co do wrogosci to Ty predzej bylabys odbierana za wroga choc w sume jak mozna nazywac wrogiem gryzaca nas mrowke ktorej krzywdy wyrzadzic nie chcemy.. to najzwyczajniej przerasta jej zdolnosci pojmowania i jak na ironie losu przystalo tyczy sie to takze i nas.

Pozdrawiam

Portret użytkownika ojciec-krasnal

Zalozmy, iz istnieją

Zalozmy, iz istnieją krasnale, scisle wspolpracujacaze soba, ich technologia znacznie przewyzsza nasza co takze oznacza ,ze w pewnym momencie swojego istnienia musieli odlozyc topor wojenny i odnalezc klucz do pojednania wszystkich czlonkow swojej rasy. Jesli by tego dokonali (a wierzac w ich istnienie zakladamy iz im sie to udalo poniewaz w innym wypadku raczej bysmy ich nie ''widywali'') to znaliby ''zagrozenie'' z naszej strony, wiedzieliby do czego my - ludzie jestesmy zdolni chocby czytajac z kart ichniejszej historii ktora to nie raz zapewne byla swiadkiem tego do jakich dzialan popycha strach, chodzi mi o agresje poniewaz to wlasnie ona jest uwienczeniem dziela strachu. 
Takze z mojego punktu widzenia (byc moze blednego) oni nie zachowuja sie jak wrogowie, natomiast Ty Jestes przykladem owocu strachu zasianego nam przez nasze prymitywne media, ktore jakze daleko moga odbiegac od prawdy. Niesmiertelna istotko, chcesz skazac cos czego nie rozumiesz na kare tylko za to, ze istnieje.
Co do wrogosci to Ty predzej bylabys odbierana za wroga choc w sume jak mozna nazywac wrogiem gryzaca nas mrowke ktorej krzywdy wyrzadzic nie chcemy.. to najzwyczajniej przerasta jej zdolnosci pojmowania i jak na ironie losu przystalo tyczy sie to takze i nas.

Strony