Flota UFO opuszczająca bazę księżycową

Kategorie: 

Dwa dni temu w Internecie pojawiło się niesamowite nagranie pokazujące flotę UFO wylatującą z Księżyca. Amatorski film wykonano 15 września 2012 r. z wykorzystaniem sprzętu dostępnego dla wszystkich hobbystów astronomii. Nikt nie potrafi wyjaśnić, co właściwie wylatuje z powierzchni naszego satelity.

Liczba anomalii, jakie można odnaleźć na powierzchni Księżyca jest zastanawiająca. Idealne dopasowanie orbity i pozycji naszego satelity również daje do myślenia. Za to eksperymenty amerykańskie z lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku polegające na uderzaniu o powierzchnię srebrnego globu za pomocą zużytych orbiterów wykazały,  że Księżyc może być pusty w środku. Odgłos uderzenia brzmiał jak dzwon i rezonował wiele godzin.

 

Nagranie zdaje się potwierdzać teorię jakoby Księżyc był jakąś bazą, w której stacjonują pojazdy, o których na Ziemi nie mamy najmniejszego pojęcia. Być może żyjemy jak Indianie w rezerwacie tylko nawet nie jesteśmy świadomi istnienia ras będących na wyższym od naszego poziomie rozwoju cywilizacyjnego, które na dodatek operują w naszej najbliższej okolicy.

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Damian

i co tylko jeden filmik

i co tylko jeden filmik powstał ze zdarzeniem z tamtego dnia? jasneee... pewnie tylko  jakis okoliczny super bogacz był w stanie udokumentować to , reszta to szare myszki. Jeszcze ten tytuł "UWAGA: ..." dla celowego rozgłosu. Bezmyslna chołota i tak się niezastanowi i to łyknie :/ :\...

Portret użytkownika Damciu90

Tak, masz rację

Tak, masz rację Konrad:)Księzyc jest zamieszkały, przez istoty z Oriona i Syriusza b:)Na ziemi, już żyją istoty z Orion i Syriusza b:)Ale, jeszcze nie pora na ujawnienie:)
Pozdrawiam Damian

Portret użytkownika Irbis

A ja nie mogłem tgo filmiku

A ja nie mogłem tgo filmiku otworzyć bo wyskakuje informacja że został usunięty przez uzytkownika .... Co się dzieje ? Dlaczego ktos to usunął ? Może na czyjeś zlecenie czy sugestię ? ....

Strony