Flota UFO sfilmowana w biały dzień

Kategorie: 

Nie są znane szczegóły tego nagrania. Gdzieniegdzie podaje się, że zostało to nagrane w Niemczech, ale jest to mało prawdopodobne, ponieważ krajobraz na filmie jest wyjątkowo amerykański.

 

Film przedstawia obiekty w kształcie spodków nadlatujące z jednego kierunku. Kilka ujęć jest naprawdę unikatowych. W pewnym momencie świadek wskazuje przechodniom, co obserwuje i to ich szokuje. Nagranie zostało wykonane 3 stycznia 2012.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika iwan2229

Jak słysze te Reptiliańskio

Jak słysze te Reptiliańskio gadowe bzdety to mi sie odechciewa tu zaglądac(fakt wcale nie musze zaglądam bo lubie)ale bez przesady jakiś Icke czy jak mu tam naopowiadał sie troche przed kamerą a w wy łykacie jak pelikany.to kolejny amerykanin tak jak Geryl bunkry w górach smoczych buduje i sprzedaje za ciężkie kwity hah kur...a prorok sie znalazł.nikt nie jest w stanie przewidziec jak sie zachowa skorupa ziemska jakie kontynenty pozostaną a jakie znikną a on bilety do "raju" sprzedaje majowie fakt faktem astronomie mieli opanowaną ale też wycinali serca niewolnikom i składali je w ofierze słońcu także bez przesady co ma byc to będzie...A coś będzie napewno... 

Portret użytkownika DRZEJLOWSKI

...zjawiska będą narastały w

...zjawiska będą narastały w tym roku. Codziennie będziemy świadkami dziwnych zjawisk na niebie i ziemi.Zjawiska te nie są pochodzenia kosmicznego, pozaziemskiego, lecz wyłącznie ziemskiego, ludzkiego, lub repltańskiego (też ziemskiego) pochodzenia.Szykuje się nam coś bardzo niepokojącego. Niestety z rąk ludzkich, lub replitanskich. Jest nas zaq dużo.