Flotylla jasnych świateł zadziwiała mieszkańców Phoenix

Kategorie: 

05 kwietnia br. pomarańczowe, kuliste obiekty przeleciały nad miastem Phoenix w Arizonie (USA). Wielu mieszkańców widziało przelot UFO, a niektórzy zarejestrowali to na rożnych urządzeniach przenośnych.

 

Peter Perez, jeden z naocznych świadków powiedział w wywiadzie udzielonym kanałowi telewizyjnemu News 12, że idąc na kolację, zauważył na niebie dziwne przedmioty.

Zdaniem Pereza, do zdarzenia doszło około godziny 20:51. Na horyzoncie pojawiła się flotylla 18 – 20 obiektów w kolorze bursztynowym, które leciały na zachód, po czym zniknęły z widoku. Potem pojawiła się druga grupa „kuleczek”, która składała się z dziesięciu obiektów.

„Nie chcę powiedzieć, że to była inna forma życia, ale mogę potwierdzić, że nigdy nie widziałem czegoś podobnego" – powiedział Perez.

Perez nie jest jedynym człowiekiem, który widział i sfilmował dziwne światła. TimTheBall, użytkownik YouTube, również opublikował film, pokazujący przelot świateł nad Phoenix. Nagrania dokonano w dniu 5 kwietnia br. o 21:05. Wielu świadków mówi, że to na pewno nie były chińskie lampiony, ponieważ niektóre obiekty poruszały się z bardzo dużą prędkością.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Patrz

Witam wszystkich. Mam

Witam wszystkich. Mam pytanie, tylko tu mogę je zadać.
Czy ktoś widział podobne obiekty wieczorem w poniedziałek 13 kwietnia 2015 w okolicach województwa Kujawsko-Pomorskiego? Widziałem z kolegą takie światła i w 100% to nie były lampiony, świeciły mocnym pomarańczowym światłem, stały w miejscu, powoli gasły i pokazywały się w innym. Mam świadka który widział dokładnie to samo 120km ode mnie. Czy ktoś to jeszcze widział?

Portret użytkownika pasjonat

ja widzialem jakies 2 lata

ja widzialem jakies 2 lata temu ok 8-10 sztuk lecialy w linii prostej nad baltykiem od pojawenia sie do znikniecia mineło moze z 7 sek... wygladaly jak zapisane dzwieki na pieciolini. Lecialy wszystkie ze stala predkoscia.
Gdyby oddalaly sie od brzegu powiedziałbym ze to pociski przeciwlotnicze wystrzelone na jakims okrecie ( pocisk smugowy) ale lecialy wzdluz brzegu nad terenami zamieszkalymi i nie tracily wysokosci.

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika Q...

Jakaś pani napisała w

Jakaś pani napisała w komentarzu pod filmem: "They are Chinese lanterns people" (to są chińskie lampiony, ludzie).  I to jest (O, jakże mi przykro) prawda, ludzie.  Ile to już takich "fufo" tu zaprezentowano?.  Multum.