Franz Beckenbauer: „Wczoraj odwiedził mnie obcy i zaproponował grę w piłkę nożną”

Kategorie: 

Franz Beckenbauer, były obrońca Bayernu Monachium i narodowej drużyny Niemiec, jeden z najsłynniejszych piłkarzy świata powiedział, że skontaktował się z obcymi. Przybysz  zaoferował sławnemu sportowcowi, aby zorganizować mecz piłki nożnej pomiędzy dwoma planetami. Przesłanie Beckenbauera o wizycie istot pozaziemskich opublikowano na YouTube.

 

„Witam, panie i panowie. To ja Franz Beckenbauer, były piłkarz i trener. Pozwólcie, że zapytam , co sądzisz , czy istnieją kosmici? Czy uważasz, że są oni zaangażowani w sport? Przyjaciele, mam okropne wieści. Odpowiedź na te pytania jest jedna  - tak. Ostatniej nocy obcy odwiedzili także naszych przyjaciół. Chcą grać przeciwko naszym w piłkę nożną. Ale jest problem - jeśli nam się nie uda wygrać, zniszczą naszą planetę! Teraz naszym zadanie jest zebrać zespół. Tylko piłka nożna może uratować naszą planetę. Pozostaniemy w kontakcie” - powiedział Beckenbauer.

 

Ponadto Beckenbauer napisał na swoim mikroblogu na Twitterze, że będzie na bieżąco aktualizował informacje o grze z obcymi. Kolejna ma się pojawić 01 listopada.
 

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Afterwiner7

Reprezentacja "Obcych" na

Reprezentacja "Obcych" na trybunach Stamford Bridge podczas meczu. Dodam, że była obecna cała pierwsza 11:
[ibimage==19298==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]
Od lewej: Neneato, Ezmo, Qewran, Alnatyr, Sobarkabal, ?, Brajnx, ?
Podobno trener alienów, zwerbował legendę polskiej piłki nożnej, pana "byle do przodu" Krzynówka, który ma wykryć słabe punkty ziemskich piłkarzy. Również niejaki pan Fornalik dołączył do sztabu szkoleniowego obcych, nie wiadomo tylko w jakim celu, choć podejrzewam najgorsze...
[ibimage==19299==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

''Siła i honor!''

Portret użytkownika niebieskozielona

Jakas kampania. Moze

Jakas kampania. Moze faktycznie przeciw rasizmowi. Chloptasie z wymalowanymi twarzami, na ktorych nikt nie zwraca uwagi... Mnie ich symbol przywodzi na mysl iluminatow. Ale muzyke maja fajna.
Z drugiej strony to bylby jedyny mecz ktory bym obejrzala od deski do deski. Wink No i co na to kibole? Moze obcy by wygrali mecz, ale po meczu kto? Wink
http://www.mysteriouscircles.com/

Strony