Fundacja Keshe zapowiedziała ujawnienie technologii darmowej energii

Kategorie: 

Darmowa energia to odwieczne marzenie człowieka jednak zakonserwowany na świecie układ sił wydaje się uniemożliwiać zmiany idące w kierunku redukcji zużycia paliw kopalnych czy obniżenia cen prądu elektrycznego. Od dawna istnieją podejrzenia, że technologie umożliwiające samowystarczalność energetyczną są celowo ukrywane a genialni wynalazcy często padają ofiarami podejrzanych napaści często kończących się tragicznie. Tym bardziej trzeba docenić próbę ujawnienia technologii produkcji wolnej energii podjętą przez Fundację Keshe.

W ostatnich dniach zrobiło się na temat tej organizacji dość głośno. Organizacja została założona przez irańskiego naukowca, Mehrana Tavakoli Keshe, który twierdzi, że opanował technologie kosmiczne nowego rodzaju. Fundacja jego nazwiska wystosowała zaproszenia skierowane w stronę przedstawicieli światowych rządów. Podczas spotkania miało dojść do upublicznienia technologii i nieodpłatne przekazanie jej ludzkości. Miało do tego dojść w Belgii 21 września tego roku. Nie wiadomo czy spotkanie się odbyło, ponieważ mogli na nie przybywać tylko zaproszeni goście. 

 

Wśród technologii, jakie miały zostać ujawnione znajdowały się wynalazki, które mogły wpłynąć na podróżowanie, produkcję energii i ochronę zdrowia. Podstawa naukowa działania reaktorów plazmy jest pozornie prosta. Bierzemy materie, antymaterię ciemną materię i powstaje odpowiednia reakcja. Technologia ma być zdolna do tworzenia antygrawitacji, z której wykorzystaniem podróż z Teheranu do Nowego Jorku potrwałaby 10 minut. Gdyby ta technologia rzeczywiście istniała mogłaby zostać wykorzystana do budowy nowego rodzaju pojazdów kosmicznych. 

 

Na próżno szukać informacji na temat Fundacji Keshe w oficjalnych źródłach. Notka o niej została usunięta z Wikipedii a wszelkie wpisy Mehrana Keshe na forach NASA zniknęły z dnia na dzień. Ma to sugerować wyjątkowość osiągnięć MT Keshe i według niego dodatkowo go uwiarygadniać. Za to inni stwierdzają, że jest to oczywiste oszustwo i to w tym należy upatrywać reakcji Wikipedii a nie w nękaniu naukowca. Idea zmiany świata poprzez nieodpłatne udostepnienie wynalazku, który go zmieni jest szczytna i bardzo romantyczna. Można powiedzieć, że to, co mógł osiągnąć Mehran Keshe to w istocie odkrywanie od nowa tego, nad czym w pierwszej połowie XX wieku pracowali tacy geniusze jak serbski wynalazca Nikola Tesla. 

Urządzenia zdolne do produkowania darmowej energii mogły zostać wynalezione już wielokrotnie i tak jak radio czy telefon mogą mieć kilku wynalazców. Podstawy koncepcji prezentowanej przez Fundację Keshe można odnaleźć w pracach naukowców rosyjskich i australijskich a nawet w opracowaniach naszego rodzimego ufologa, doktora Jana Pająka, którego koncept komory oscylacyjnej przypomina trochę założenia wygłoszone na filmie promocyjnym fundacji. Pozostaje czekać na więcej szczegółów i na skuteczną replikację miejmy nadzieje skutecznie uwolnionej technologii, która zmieni świat.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen


Komentarze

Portret użytkownika Cylineczka

Jest już przepis na darmową

Jest już przepis na darmową zywą plazmę.Po długich i mozolnych testach wyhodowałem żywą plazmę. W sumie mam jej już około 0,5 litra. Zrobiłem ją zgodnie z procedurą zalecana przez Keshe. Krótki opis. Butelka po Coli, dwa gwoździe koniecznie zardzewiały, woda może być z kranu i jak ktoś chce to może dodać łyżkę soli kuchennej. Teraz wszystko trzeba solidnie wymieszać, koniecznie przy modlitwie. W przerwach można też co jakiś czas solidnie wstrząsać butelką. Plazma w butelce jak się ożywi to straci na wadze, a to oznacza, że antygrawitację mamy już w kieszeni. Teraz można pozwolić jej na to, aby sobie troszkę polatała. Nie zaszkodzi też w tym czasie krótki czuły dialog z nią ale tylko w czasie jak się unosi nad butelką. Nie przegapmy cichych jęków wydostających się z butelki – to oznaczać może przekroczenie parametrów. Po godzinie plazma zamiast mówić może bulgotać ale prąd jak chce dawać to niech daje. Teraz sam pomiar. Przy pomiarach mogą powstać krótkie błyski ale to dobry znak, bo plazma zaczyna generować energię. Na koniec tego procesu butelka ma wydawać tylko cichy syk ale nie za głośny, oznacza to, że mamy już w butelce to co obiecywał nam Keshe. Bardzo ważne ! Nie pijmy tego przypadkiem, bo polecimy w kosmos. Na koniec nie trzymać tego długo w ciepłym miejscu, bo zacznie fermentować.Kitty Foundation Study group.

Portret użytkownika Emil

Uwaga! Trole Kesha nabierają

Uwaga! Trole Kesha nabierają naiwnych.
Emil
Ta relacja to zwykła kaczka jakiegoś trola. Dzwoniłem dziś do wszystkich uczelni w całym kraju. Studenci o niczym nie wiedzą. Cały ten wykład i pokaz to jakaś improwizacja. Keshe nic nie miał i nie ma do zaoferowania. Od kilku lat Keshe przekłada termin sprzedaży wydumanych generatorów i nic więcej. On nie odpowiedział jeszcze na swoim forum na jedno techniczne pytanie. Wymyśla pokojowe formularze, które rozsyła po ambasadach. Po co to robi? Robi to po to by Iran miał czas na dokończenie odwirowania (wzbogacenia) 50 ton uranu. Co ma modlitwa do wywołania jonizacji czy plazmy.

Portret użytkownika Bolek

  Do was z południa i do

 
Do was z południa i do Mirka.
Mamy już kilka maile na temat proporcji, dajemy mniej argonu, a więcej neonu, ta proporcja w patencie to mała pomyłka. Wiemy, że podczas uruchamiania trzeba bardzo wolno zwiększa obroty. Mirek pisz na ten sam adres, bo w de już też to testują. Rurkę można spłaszczyć do 95 % i nie lutuj jej do przepustów, bo przy większych prądach (30A) rośnie temperatura i może być problem ze szczelnością. Oczyszczone końce zaciskajcie nakrętka miedzianą M-5. Dokładny opis masz na stronie, nie pytaj o to samo dwa razy. U nich już działa, to z ostatniej chwili mają prawie 1600W.
Bolek Raptus

Portret użytkownika Klara

To już jest w sieci Osobiście

To już jest w sieci
Osobiście potwierdzam działanie reaktora Keshe. Swój generator zbudowałem w grudniu 2012, wykonany był zgodnie z publikowanym patentem Keshe ale nie mogłem go uruchomić. W lutym udało mi się skontaktować z Birdem w Niemczech (Polak) od którego uzyskałem ważną wskazówkę. Serdecznie dziękuję mu za pomoc, bo jego rada była bardzo skuteczna. Do dziś nie wiem dlaczego generator zaczyna działać gdy stosuje wszystkie wymagane procedury przy jego uruchomieniu. Nie wiem dlaczego modlitwa ma taki wpływ ale nie chcę też pisać o tym, aby ktoś nie uznał, że to jakaś fantazja. Z modlitwą uruchamiam reaktor za każdym podejściem, bez niej nie mogę. Pytałem o to już sporo osób ale nikt nie potrafi to wyjaśnić. Działający reaktor zachowuje się tak jak by ktoś obcy (przyjazny) sterował nim, a ten nastrój panuje gdy reaktor działa. Jestem tylko fizykiem, pracowałem krótko w PAN i w tej dziedzinie mogę wypowiadać się. Mamy już prawdziwą rewolucję techniczną, a świat nie jest przygotowany do niej. Darmowa energia do niedawna była dla mnie istną fantazją, sam nie raz pisałem, że nie ma nic za darmo. Testowałem mały reaktor o mocy 1W i znacznie większy o mocy 1 KW. Jestem przekonany, że każdy jest w stanie wykonać w skromnych warunkach 5 KW reaktor dla potrzeb domu. Wynalazek Keshe i jego technologia jest już poważnym problemem dla wszystkich.

Portret użytkownika Michał Murgrabia

Energia za darmo? Czy przez

Energia za darmo? Czy przez to ma być rozumiana energia z niczego? czy to znaczy że jeśli będę miał takie urządzenie i czekał odpowiednio długo to będę mógł w domu zebrać energię bomby atomowej? Czyli jeśli zbudować odpwiednio dużo takich urządzeń i wysłać je na marsa to ocieplą go do odpwiedniej temperatury? Skoro energia =mc^2 to znaczy że takie urządzenie mogłoby stworzyć samego siebie z energii którą wyprodukowało? Czyli możemy mieć nieskończenie dużo takich uządzeń bez naszej intermewncji? Czyli jeśli będą przez cały czas się produkować wysyłać w kosmos to wtedy uratujemy wszechświat przed śmiercią termiczną?
Fantastyczny wynalazek:D
Pozdrawaim wszystkich ateistów którzy nie wierzą w zmartwych wstanie Jezusa a wierza w urządzenie któe może samo replikować w nieskończoność;)
 

Portret użytkownika Ja

Po obejrzeniu materiałów

Po obejrzeniu materiałów uważam, że prezentowana teoria budowy neutronu jest bardzo mętna i Keshe nie do końca wie o czym mówi. Za to świetnie buduje sobie autorytet dzięki tytułowi zdobytemu w Londyńskiej uczelni.
Na stronie nie ma nic konkretnego, żadnych faktów, opisów budowy. Są jakieś butelki i kolejne odwołania do "autorytetów" potwierdzających "rewelacje" Keshe'go.
Sam Keshe publikuje swoje wizje i chce na tym zrobić kasę.
Oficjalnie fundacje jest no-profit, ale...
- materiały są płatne,
- za generator energii trzeba płacić wiele tysięcy euro,
- można sobie go kupić (a właściwie nadzieję, że się go otrzyma) wpłacając zaliczkę 500 euro i podpisać kontrakt na 30 lat z rocznym abonamentem (maintenance),
- jest mowa o wbudowanym GPS - w jakimś celu, mętnie wyjaśnionym (ciekawe czy GPS odbiera sygnał gdzieś w piwnicy),
... a to wszystko jest oparte na obrazku ilustrującym ... braki wiedzy o budowie materii i plastikowej butelce z gwoździami.
 
Mr Keshe posklejał chwytliwe hasła i wmawia ludziom, że zbudował jakąś teorię. Myli antymaterię z plazmą, ale nie do końca wie czym jest ta plazma, ne wspominając już o ciemnej materii, którą zamknął wraz z materią i antymaterią w neutronie i odizolował polami magnetycznymi.
Jeśli ktokolwiek z jego czytelników (odbiorców) ma jakąś wiedzę fizyczną, to po obejrzeniu wykładu Keshe'go nie pozostaje mu nic innego niż otworzyć kolejne piwo i kontynuować oglądanie śmiesznych filmików na Milanosie Biggrin
Można też poczytać sobie nieco o budowie atomu, modelu standardowym (który wprawdzie jest daleki od ideału, ale jednak mniej śmieszny niż prezentowane rewelacje), teorii strun czy też o czymkolwiek opartym na logice aby sklasyfikować pana Keshe jako bazarowego czarodzieja i wyłudzacza.
 
Nie neguję tu idei generatorów darmowej energii, ale fundację Keshe'go i jego mętną działalność.
Byłbym mocno zaskoczony, gdyby ktokolwiek otrzymał jakiekolwiek działające urządzenie od fundacji tego pana.
 
Myślących pozdrawiam,
Ja

Portret użytkownika trele

Świete slowa, to jakies bujdy

Świete slowa, to jakies bujdy na resorach, maja ujawniac ale nie ujawniaja, he h eh ehee, nie wiem co za durnie wierza w te bajki, Obama zakazal stosowania patentu? pierwsze slysze. Po pierwsze jakby byla darmowa to niech dadza za darmo, mowili ze ujawnia licencje- nieujawnili, ze pokaza jakas technologie ze podroz z nowego yorku do techeranu bedzie trwac 10 min? O.o chyba palcem po mapie , mieli to wszystko pokazac ŚWIATU 21 wrzesnia no i gdzie to jest sie pytam, niech rzuca jakis filmik na yt napewno ich stac na kamerke cyfrowa niech nagraja te superszybka podroz z ny do techeranu, jak nie maja kamerki to pozycze im moja nokie e 5 damy rade nagrac moze jakosc nie bedzie super ale cos bedzie widac, Wiecie co? tych bzdur fundacji keshe nawet nie ma co komentowac, to sa zwykle pierdoly dla nawiedzonych gimbusow i tyle w temacie!

Portret użytkownika Mojeimię44

K...wa potrzebna jest

K...wa potrzebna jest rewolucja w tym kraju! Potrzebna jest z wielu powodów a najważniejszy jest jeden NWO czyli nowe, stare. Trzeba to zmienić i koniec. Nie mam zamiaru się rozpisywać ale ja chcę nowego ładu świata ale nie ze starą masonerią. Darmowa energia, życie wieczne poprzez działanie na genotyp, samochody i samoloty działające antygrawitacyjnie, kontakt z sąsiadmi z innych galaktyk i wymiarów. Koniec ukryuwania prawdy! Prawdy która brzmi jak s-fi ale gdyby była odsłoniona od razu, systematycznie, była by naszą rzeczywistością a tak ludzi którzy w to wierzą traktuje się jak świrów. Wiadomo kto rządzi światem- Szatan. Kamufluje, unicestwia, morduje w imię kontroli społeczeństwa. Trwa to od wieków a ludzie tak mocno wierzą w Szatana, że ukrzyżowali Boga który zszedł do piekła by podać nam dłoń! Koniec mojego gadania ale jedno powinniście wiedzieć- ,mówię  prawdę!! Prawdę, która jest niebezpieczna dla tych , którzy od setek pokoleń rządzą i kontrolują ludzi, dla tych przez których człowiek wydobywa ze swojej głębi wszystko co najgorsze i najbardziej brudne. Powiem jeszcze tyle, że tak naprawdę nikt z nas nie ma wolnej woli i nie może pozwolić sobie na działania wbrew systemowi bo system go unicestwi. REWOLUCJI!!!!

Portret użytkownika kupa

Po raz setny pokazujecie

Po raz setny pokazujecie jakimi amatorami jestescie a nie portalem informacyjnym!! Na prezentacje 21 wrzesnia mogl sie wybrac KAZDY, wejsciowka kosztowala 50 euro i SPOTKANIE SIE odbylo,  sa nawet dostepne wywiady na youtube po spotkaniu.
Na forum fundacji jest wyjazsnione duzo rzeczy ale nie bede podejrzewal admina o znajomosc angielskiego skoro podstawowych informacjinie umie znalezc.
Keshe nawet na forum tlumaczy przyczyny zamieszania z Iranem  oraz otwarcie mowi, ze przekazal Iranowi ta technologie i ze terrytiorium Iranu jest nietykalne ze wzgledow ekonomicznych jak i militarnych co juz z reszta Iran pokazal w grudniu zeszlego roku.

Portret użytkownika elektronik

Prosiłbym o namiary na serwer

Prosiłbym o namiary na serwer gdzie można pobrać te pliki, skoro to prawda to trzeba sprawdzić czy coś się uda skonstruować ! Bo jeżeli to jakiś rodzaj manipulanctwa to jak zwykle na nic się zda ta cała maskarada !

Portret użytkownika Mrowka

Energia nie jest DARMOWA

Energia nie jest DARMOWA tylko WOLNA! Generator kosztuje od 5 000 Euro do 20 000, wieksza moc pewnie jeszcze wiecej. To jest na 30 lat, a placi sie za uzytkowanie, serwis 100 Euro. Serwis ma byc ponoc na gwizniecie. Ponoc Obama wydal dekret zakazujacy komukolwiek korzystanie z tego patentu i urzadzen. Keshe byl aresztowany pare lat temu w Kanadzie, jego dokumentacja odebrana, ale chyba oddali. Pewnie pokopiowali, ale on twierdzi, ze nie mogli je skrasc, bo wszystko bylo juz oficjalnie w sieci.
Ponoc jego technologia jest w stanie zastapic energie atomowa natychmiast, a radioaktywne smieci moze zlikwidowac w kazdej chwili.
Tak sobie mysle: jesliswiat poszedl by na ten uklad to on zostalby monopolista i mialby wszystkich w garsci. Caly swiat. Moglby byc dyktatorem calego swiata. No chyba ze jakies panstwo za tym stoi.

Portret użytkownika BZDURY

Ludzie, puknijcie się w puste

Ludzie, puknijcie się w puste czaszki.
Gdyby darmowa energia istniała to od dawna była by wykorzystywana, a my bulili byśmy za nią tak samo albo i jeszcze więcej. 
Zastanówcie się nad absurdem swojego toku rozumowania.
1/jakiś Rockefeler czy inny Morgan ma patent na darmową energię w sejfie - więc zamiast zbudować na tym patencie elektrownie i opychać lemingom darmowo pozyskaną energię w cenach komercyjnych co powiększyło by zyski sępa wiele razy , ten woli utrzymywać kopalnie, szyby naftowe i inne kosztowne gówna.
2/jakiś Rockefeler czy inny Morgan może sobie mieć patent w sejfie, ale nie może się nim nie podzielić z wojskiem, bo zaraz by musiał się wyprowadzić z tej planety, więc wojsko zamiast napędzać swoje łodzie podwodne, rakiety, czołgi i inne gówna darmową energią chrzani się z jakimś posranym paliwem, co się ciągle rozlewa, wycieka, nie dojeżdża na czas ...
3/Gościu pewnie ma niezłąbekę i parę $$ też zarobi od youtube za filmik ...

Portret użytkownika dzyszla

Słowiki śpiewają, że potrzeba

Słowiki śpiewają, że potrzeba teraz wielu debat nad gromadzeniem środków, które by zrekompensowały utratę pracy w sektorze energetycznym. W dobie kryzysu - mało realne, aby się to udało, więc raczej nie zostaje to ujawnione. Jeśli kiedyś się to uda bedzie potrzebny drugi etap - jak mimo wszystko czerpać z tego zyski. Ponadto przygotowaliśmy jeszcze 8-punktowy plan, którego realizacja pozwoli wyjawić technologię... Ale nic więcej nie powiem ;p

Portret użytkownika logo

Nawet puszczenie bąka nie

Nawet puszczenie bąka nie jest darmowe. Energia nie bierze się znikąd a przetworzenie jednej jej formy w drugą też wymaga energii. Nawet samo zbudowanie takiego ustrojstwa wymaga energii. Mnie to wyglada na wyłudzanie pieniążków na "generatory" a za chwilę się dowiemy, że pan zniknął bo UFO go porwało.

Portret użytkownika jka

Ja gorąco kibicuję temu panu

Ja gorąco kibicuję temu panu i jego fundacji , mam nadzieje że takie technologie w jak najszybszym tempie będą dostępne dla całej ludzkości bez wyjątku. Mam także nadzieje, że bezmózgom z USA i Europy nie przyjdzie do głowy zabić tego pana , choć zdaje mi się, że z takich technologii korzystają także siły państwowe w Iranie , jeśli jest on takiego pochodzenia. Więc mam nadzieje też, że w konsekwencji mojego toku rozumowania, te same bezmózgi o których wspominałem nie podejmą wojny z Iranem aby zataić te technologie.
Może i reżim w Iranie nie jest jakiś humanitarny , albo coś, ale czasem jak słyszę wypowiedzi Ahmadineżada na forum ONZ na temat NWO to poprostu się z nimi utożsamiam. Nie cierpię dzisiejszych czasów dlatego, że ludzkość jest obecnie sztucznie chamowana w rozwoju.

Portret użytkownika Takitam

Duże osiągnięcia w dziedzinie

Duże osiągnięcia w dziedzinie darmowej energii miał słynny Nicola Tesla. Ale nie tylko. W którymś z numerów "NEXUS"-a był kiedyś dość dokładny opis pieca wodorowego, który ma tak prostą konstrukcję ze średnio zaawansowany technicznie człowiek jest w stanie go wykonać w swoim garażu. Egzemplarz wykonany w Polsce ma taką sprawność że do jego zasilania wystarczy kilkaset wat, na wyjściu moc wychodzi ponad 20 kW. Gość do jego budowy wykorzystał starą pralkę automatyczną. Piec podobno chodzi bezawaryjnie od paru lat. Człowiek nie chce rozgłosu z oczywistych względów, po prostu boi się o swoje bezpieczeństwo. Świat jest tak poukładany, ze rozpowszechnienie takich pomysłów waliło by interes producentów energi i surowców do jej produkcji. Gdyby każdy Kowalski miał w domu taki piec - to po co by nam był potrzebny ruski gaz ?.

Portret użytkownika baca

pani Jola Kwaśniewska ma

pani Jola Kwaśniewska ma lepszą fundację - ona przynajmniej pomaga biednym dzieciom ocalałym z holokaustu odzyskać pieniążki oraz mienie, no a ten Irańczyk to tylko mąci ludziom we łbie i zasiewa w ich umysłach jakieś postawy roszczeniowe.
fundacja pani Joli powinna zbombardować fundację pana Kesha - i chyba tak właśnie zrobi
 

Portret użytkownika Reznick

Baca, Twoje komentarze są

Baca, Twoje komentarze są zajebiste Smile Pasuje mi tu moj kumpel, ale nie podejrzewam, aby użył ksywy "BACA", gdyzz góralami ma tyle wspólnego, że widział kiedyś Małysza w kierpcach na jakimś plakacie na Poczcie. Baca - masz 100 browarów za krzewienie normalnych postaw  Smile

Portret użytkownika Dr Piotr

Pogrzebałem w tym temacie na

Pogrzebałem w tym temacie na interku i temat śmierdzi oszustwem i wyłudzaniem pieniędzy :/
Okazuje się, że Keshe zbiera zamówienia na generatory i pieniążki na nie również, więc już to nie jest darmowe. Ciągle odwleka termin przekazania niby gotowych egzemplarzy i podnosi ceną z różnych powodów.
Pierwsze generatory maiły być dostepne juz w grudniu 2011, ale póki co ciągle wielkie nic, a harytatywność i bezionteresowność dawno Keshe porzucił, to była dobra gadna na początek i tyle.
Będzie z tego tylko afera związana z wyłudzaniem pieniędzy i tyle.
 

Portret użytkownika yoosak

Technologia zostanie uznana

Technologia zostanie uznana za niebezpieczną przez rządy i jakiekolwiek próby ich odtworzenia będą karalne. Nie oszukujmy się- człowiekowi myślącemu powinno zależeć na jak największym spowolnieniu w wprowadzaniu takich wynalazków. Zaraz znajdzie się 50 osób które na mnie najadą, ale pomyślcie logiczne. 
 
Na podstawie najbardziej aktualnych danych statystycznych jakie mi się udało zdobyć. (analiza_14_2012/ile osób zatrudnia Państwo Polskie) W samej Polsce mamy 122 tysiące ludzi pracujących przy wydobyciu węgla kamiennego i brunatnego ( tak wiem że nie wszystko idzie na potrzeby elektrowni, ale jak energia byłaby "za darmo" to już nie byłby aż tak potrzebny do innych rzeczy) Czyli w chwili obecnej mamy ~2mln bezrobotnych. Ale zaraz... Przecież to by nie pociągnęło za sobą tylko górników! Przecież padły by jeszcze elektrownie, padły by firmy specjalizujące się w sprzęcie dla górników. Gospodarka Śląska kręci się przecież wokół przemysłu związanego z wydobyciem węgla... 122 tysiące ludzi którzy średnio zarabiają po 5 tyś zł nagle jest bez pracy- czy jesteście sobie w ogóle wyobrazić konsekwencje darmowej energii w Polsce? No tak, na pewno wszyscy by się cieszyli, może nie mieliby co jeść, ale przynajmniej prąd by był za free... 
 
A dalej? Konsekwencje w wymiarze globalnym? Kopalnie? Stocznie budujące ogromne okręty transportowe? Firmy produkujące maszyny dla kopalń? Elektrownie? 
 
Nie wprowadzenie wynalazków które pozornie by nam pomogły tak na prawdę są tylko ucieczką przed tym co spotka Naszą cywilizacje prędzej czy później- UPADEK. 
Póki nie potrafimy robić jedzenia z energii elektrycznej niech ten sztuczny wyścig o paliwa kopalne trwa, bo inaczej sami się wybijemy w walce o jedzenie. 

Portret użytkownika hejjj

Masz dziwne myślenie

Masz dziwne myślenie człowieku ... bardzo dziwne. Darmowa energia dla wszystkich to nie tylko energia to przewrot WSZYSTKIEGO i nie myślę tutaj o dodatkowych wynalazkach organizacji keshe np tworzenie jedzenia, pozyskiwanie wody z CO2 i inne w które ciężko uwierzyć ... (swoją drogą posta bezmyślnego napisałeś ale nawet nie przejrzałeś dokładniej o czym jest temat) bo sama energia darmowa umożliwia tak wiele zmian że darmowa żywność była by również w zasięgu ręki.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

hejjj... Twój przedmówca wie

hejjj... Twój przedmówca wie co mówi, a ty mówisz co wiesz...
 On ma rację... Kto dopuści do rozpowszechnienia atrybutu władzy nad społeczeństwami tego świata?
Czy myślisz, że Rockefelltowie i tym podobni potentaci paliwowi pogodzą się entuzjastycznie z bankructwem w imię szczytnych idei dla istot, które uważają za zwierzęta o ludzkiej twarzy?

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Skrytykowałeś sposób myślenia

Skrytykowałeś sposób myślenia Przedmówcy zagrożeniem społecznego kataklizmu po wprowadzeniu darmowej energii, która przy obecnej strukturze cywilizacyjnej jest po prostu utopią.
Twój przedmówca wyraził obawę, że wprowadzenie darmowej energi wdoprowadziłoby do katastrofy - i miał rację.
 To co mówisz nie może nastąpić bez globalnej wojny, która zdepopuluje nadmiar cywilizacyjny i ... wtedy darmowa energia zostanie wprowadozna.. W Nowy Porządek Świata...
 Dywagując o darmowej energii jesteś naiwnym utopistą...
 Masz jakiś plan bezkonfliktowego wprowadzenia darmowej energii?....
ręce opadają...

Portret użytkownika fikkołki

no opadają ;) już mnie

no opadają Wink już mnie rozśmieszyłeś - tyle dni i wciąż nie umieć przeczytać jednego krótkiego posta ze zrozumieniem SZOK. Gdzie ja napisałem o korporacjach o wdrażaniu czystej energii itp ? NIGDZIE. Skrytykowałem tyko i wyłącznie to co autor postu napisał co daje wolna energia bezpośrednio, przeczytaj jeszcze raz mój post 100 razy za tydzień znów odpisz.
cyt:
"Póki nie potrafimy robić jedzenia z energii elektrycznej ..."

Autor odniósł się tylko i wyłącznie do sprzętów zasilanych darmową energią, ja poszedłem dalej że w perspektywie czasu sprowadza się to do fundamentalnych zmian ludzkości
Jeśli jeszcze widzisz moją krytyczną wypowiedź odnośnie WPROWADZANIA takiej energii problemach ekonomicznych itp to coś z toba nie tak ...

 

Portret użytkownika Cinek z Rajca co ma duże jajca

A ja wam mówię że przycisną

A ja wam mówię że przycisną gościa obcasem po jajach i już będzie po technologii. Zniszczyło by to interesy wielkich mocarstw. Nie dopuszczą do tego. No i gdzie powody by najechać jakiś kraj. Teraz mają te powody: ropa, gaz, diamenty itd. Dla mnie to Amerykanie to terroryści bo kradną ropę zamiast odkupić i sprzedać. Bezczelnie nazywają Arabów terrorystami. A jak Armia Czerwona w 1939 roku nas najechała i Naziści to kim byli niby? Dusili nas w Naszym własnym państwie a USA robi to samo teraz. Kto dał im prawo decydować komu wolno mieć broń atomową albo daną technlogie? Smile Tak więc pozdrawiam i daję do myślenia

Portret użytkownika Nihilista

Oby to nie była bujda która

Oby to nie była bujda która ma na celu oddalenie ataku na Iran.Bo na to mi wygląda. Co ciekawe o UFO które miało być w posiadaniu Iranu to juz słyszłem 2 lata temu.Ale też wtedy sytuacja wokół Iranu dotycząca jego programu atomowego zaczeła narastać.

Portret użytkownika qqlka

No tak, a na stronie

No tak, a na stronie znajdującej się pod adresem zamieszczonym w filmie jedyne co można zrobić to kupić książkę za 40euro... jakoś ne doszukałem się DARMOWYCH materiałów o tej cudownej technologii.

Portret użytkownika zico169

ja wiem o jaki projekt chodzi

ja wiem o jaki projekt chodzi to urządzenie działające na zasadzie wykorzystania wirów w nadprzewodniku Au3O2 , efektem jego działania jest antygrawitacja na you tube jest projekt tego urządzenia , sercem urządzenia jest generator wirów na ten generator są nałozone warstwy nadprzewodnika odzielone izolatorem puzniej są cewki przechwytujące a na końcu obódowa na której są osadzone cewki z nadprzewodników kąpensujące pole magnetyczne oraz cewki do poruszania sie rdzenia całość rdzeń lewituje w kuli na której są osadzone cewki a za cewkami jest feromagnetyk, na you tube jest pod tytułem: ancient superconducting electric power generator . ze swojej strony chciałem dodać ze juz setki ludzi otym wiedzą kilka osób ma juz działające urządzenia , moze w tym roku juz urządzenie ujzy światło dziene zalezy kto pierwszy złoży patęt