Fundacja Keshe zapowiedziała ujawnienie technologii darmowej energii

Kategorie: 

Darmowa energia to odwieczne marzenie człowieka jednak zakonserwowany na świecie układ sił wydaje się uniemożliwiać zmiany idące w kierunku redukcji zużycia paliw kopalnych czy obniżenia cen prądu elektrycznego. Od dawna istnieją podejrzenia, że technologie umożliwiające samowystarczalność energetyczną są celowo ukrywane a genialni wynalazcy często padają ofiarami podejrzanych napaści często kończących się tragicznie. Tym bardziej trzeba docenić próbę ujawnienia technologii produkcji wolnej energii podjętą przez Fundację Keshe.

W ostatnich dniach zrobiło się na temat tej organizacji dość głośno. Organizacja została założona przez irańskiego naukowca, Mehrana Tavakoli Keshe, który twierdzi, że opanował technologie kosmiczne nowego rodzaju. Fundacja jego nazwiska wystosowała zaproszenia skierowane w stronę przedstawicieli światowych rządów. Podczas spotkania miało dojść do upublicznienia technologii i nieodpłatne przekazanie jej ludzkości. Miało do tego dojść w Belgii 21 września tego roku. Nie wiadomo czy spotkanie się odbyło, ponieważ mogli na nie przybywać tylko zaproszeni goście. 

 

Wśród technologii, jakie miały zostać ujawnione znajdowały się wynalazki, które mogły wpłynąć na podróżowanie, produkcję energii i ochronę zdrowia. Podstawa naukowa działania reaktorów plazmy jest pozornie prosta. Bierzemy materie, antymaterię ciemną materię i powstaje odpowiednia reakcja. Technologia ma być zdolna do tworzenia antygrawitacji, z której wykorzystaniem podróż z Teheranu do Nowego Jorku potrwałaby 10 minut. Gdyby ta technologia rzeczywiście istniała mogłaby zostać wykorzystana do budowy nowego rodzaju pojazdów kosmicznych. 

 

Na próżno szukać informacji na temat Fundacji Keshe w oficjalnych źródłach. Notka o niej została usunięta z Wikipedii a wszelkie wpisy Mehrana Keshe na forach NASA zniknęły z dnia na dzień. Ma to sugerować wyjątkowość osiągnięć MT Keshe i według niego dodatkowo go uwiarygadniać. Za to inni stwierdzają, że jest to oczywiste oszustwo i to w tym należy upatrywać reakcji Wikipedii a nie w nękaniu naukowca. Idea zmiany świata poprzez nieodpłatne udostepnienie wynalazku, który go zmieni jest szczytna i bardzo romantyczna. Można powiedzieć, że to, co mógł osiągnąć Mehran Keshe to w istocie odkrywanie od nowa tego, nad czym w pierwszej połowie XX wieku pracowali tacy geniusze jak serbski wynalazca Nikola Tesla. 

Urządzenia zdolne do produkowania darmowej energii mogły zostać wynalezione już wielokrotnie i tak jak radio czy telefon mogą mieć kilku wynalazców. Podstawy koncepcji prezentowanej przez Fundację Keshe można odnaleźć w pracach naukowców rosyjskich i australijskich a nawet w opracowaniach naszego rodzimego ufologa, doktora Jana Pająka, którego koncept komory oscylacyjnej przypomina trochę założenia wygłoszone na filmie promocyjnym fundacji. Pozostaje czekać na więcej szczegółów i na skuteczną replikację miejmy nadzieje skutecznie uwolnionej technologii, która zmieni świat.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Cylineczka

Jest już przepis na darmową

Jest już przepis na darmową zywą plazmę.Po długich i mozolnych testach wyhodowałem żywą plazmę. W sumie mam jej już około 0,5 litra. Zrobiłem ją zgodnie z procedurą zalecana przez Keshe. Krótki opis. Butelka po Coli, dwa gwoździe koniecznie zardzewiały, woda może być z kranu i jak ktoś chce to może dodać łyżkę soli kuchennej. Teraz wszystko trzeba solidnie wymieszać, koniecznie przy modlitwie. W przerwach można też co jakiś czas solidnie wstrząsać butelką. Plazma w butelce jak się ożywi to straci na wadze, a to oznacza, że antygrawitację mamy już w kieszeni. Teraz można pozwolić jej na to, aby sobie troszkę polatała. Nie zaszkodzi też w tym czasie krótki czuły dialog z nią ale tylko w czasie jak się unosi nad butelką. Nie przegapmy cichych jęków wydostających się z butelki – to oznaczać może przekroczenie parametrów. Po godzinie plazma zamiast mówić może bulgotać ale prąd jak chce dawać to niech daje. Teraz sam pomiar. Przy pomiarach mogą powstać krótkie błyski ale to dobry znak, bo plazma zaczyna generować energię. Na koniec tego procesu butelka ma wydawać tylko cichy syk ale nie za głośny, oznacza to, że mamy już w butelce to co obiecywał nam Keshe. Bardzo ważne ! Nie pijmy tego przypadkiem, bo polecimy w kosmos. Na koniec nie trzymać tego długo w ciepłym miejscu, bo zacznie fermentować.Kitty Foundation Study group.

Portret użytkownika Emil

Uwaga! Trole Kesha nabierają

Uwaga! Trole Kesha nabierają naiwnych.
Emil
Ta relacja to zwykła kaczka jakiegoś trola. Dzwoniłem dziś do wszystkich uczelni w całym kraju. Studenci o niczym nie wiedzą. Cały ten wykład i pokaz to jakaś improwizacja. Keshe nic nie miał i nie ma do zaoferowania. Od kilku lat Keshe przekłada termin sprzedaży wydumanych generatorów i nic więcej. On nie odpowiedział jeszcze na swoim forum na jedno techniczne pytanie. Wymyśla pokojowe formularze, które rozsyła po ambasadach. Po co to robi? Robi to po to by Iran miał czas na dokończenie odwirowania (wzbogacenia) 50 ton uranu. Co ma modlitwa do wywołania jonizacji czy plazmy.

Portret użytkownika Bolek

  Do was z południa i do

 
Do was z południa i do Mirka.
Mamy już kilka maile na temat proporcji, dajemy mniej argonu, a więcej neonu, ta proporcja w patencie to mała pomyłka. Wiemy, że podczas uruchamiania trzeba bardzo wolno zwiększa obroty. Mirek pisz na ten sam adres, bo w de już też to testują. Rurkę można spłaszczyć do 95 % i nie lutuj jej do przepustów, bo przy większych prądach (30A) rośnie temperatura i może być problem ze szczelnością. Oczyszczone końce zaciskajcie nakrętka miedzianą M-5. Dokładny opis masz na stronie, nie pytaj o to samo dwa razy. U nich już działa, to z ostatniej chwili mają prawie 1600W.
Bolek Raptus

Portret użytkownika Klara

To już jest w sieci Osobiście

To już jest w sieci
Osobiście potwierdzam działanie reaktora Keshe. Swój generator zbudowałem w grudniu 2012, wykonany był zgodnie z publikowanym patentem Keshe ale nie mogłem go uruchomić. W lutym udało mi się skontaktować z Birdem w Niemczech (Polak) od którego uzyskałem ważną wskazówkę. Serdecznie dziękuję mu za pomoc, bo jego rada była bardzo skuteczna. Do dziś nie wiem dlaczego generator zaczyna działać gdy stosuje wszystkie wymagane procedury przy jego uruchomieniu. Nie wiem dlaczego modlitwa ma taki wpływ ale nie chcę też pisać o tym, aby ktoś nie uznał, że to jakaś fantazja. Z modlitwą uruchamiam reaktor za każdym podejściem, bez niej nie mogę. Pytałem o to już sporo osób ale nikt nie potrafi to wyjaśnić. Działający reaktor zachowuje się tak jak by ktoś obcy (przyjazny) sterował nim, a ten nastrój panuje gdy reaktor działa. Jestem tylko fizykiem, pracowałem krótko w PAN i w tej dziedzinie mogę wypowiadać się. Mamy już prawdziwą rewolucję techniczną, a świat nie jest przygotowany do niej. Darmowa energia do niedawna była dla mnie istną fantazją, sam nie raz pisałem, że nie ma nic za darmo. Testowałem mały reaktor o mocy 1W i znacznie większy o mocy 1 KW. Jestem przekonany, że każdy jest w stanie wykonać w skromnych warunkach 5 KW reaktor dla potrzeb domu. Wynalazek Keshe i jego technologia jest już poważnym problemem dla wszystkich.

Portret użytkownika Michał Murgrabia

Energia za darmo? Czy przez

Energia za darmo? Czy przez to ma być rozumiana energia z niczego? czy to znaczy że jeśli będę miał takie urządzenie i czekał odpowiednio długo to będę mógł w domu zebrać energię bomby atomowej? Czyli jeśli zbudować odpwiednio dużo takich urządzeń i wysłać je na marsa to ocieplą go do odpwiedniej temperatury? Skoro energia =mc^2 to znaczy że takie urządzenie mogłoby stworzyć samego siebie z energii którą wyprodukowało? Czyli możemy mieć nieskończenie dużo takich uządzeń bez naszej intermewncji? Czyli jeśli będą przez cały czas się produkować wysyłać w kosmos to wtedy uratujemy wszechświat przed śmiercią termiczną?
Fantastyczny wynalazek:D
Pozdrawaim wszystkich ateistów którzy nie wierzą w zmartwych wstanie Jezusa a wierza w urządzenie któe może samo replikować w nieskończoność;)
 

Portret użytkownika Ja

Po obejrzeniu materiałów

Po obejrzeniu materiałów uważam, że prezentowana teoria budowy neutronu jest bardzo mętna i Keshe nie do końca wie o czym mówi. Za to świetnie buduje sobie autorytet dzięki tytułowi zdobytemu w Londyńskiej uczelni.
Na stronie nie ma nic konkretnego, żadnych faktów, opisów budowy. Są jakieś butelki i kolejne odwołania do "autorytetów" potwierdzających "rewelacje" Keshe'go.
Sam Keshe publikuje swoje wizje i chce na tym zrobić kasę.
Oficjalnie fundacje jest no-profit, ale...
- materiały są płatne,
- za generator energii trzeba płacić wiele tysięcy euro,
- można sobie go kupić (a właściwie nadzieję, że się go otrzyma) wpłacając zaliczkę 500 euro i podpisać kontrakt na 30 lat z rocznym abonamentem (maintenance),
- jest mowa o wbudowanym GPS - w jakimś celu, mętnie wyjaśnionym (ciekawe czy GPS odbiera sygnał gdzieś w piwnicy),
... a to wszystko jest oparte na obrazku ilustrującym ... braki wiedzy o budowie materii i plastikowej butelce z gwoździami.
 
Mr Keshe posklejał chwytliwe hasła i wmawia ludziom, że zbudował jakąś teorię. Myli antymaterię z plazmą, ale nie do końca wie czym jest ta plazma, ne wspominając już o ciemnej materii, którą zamknął wraz z materią i antymaterią w neutronie i odizolował polami magnetycznymi.
Jeśli ktokolwiek z jego czytelników (odbiorców) ma jakąś wiedzę fizyczną, to po obejrzeniu wykładu Keshe'go nie pozostaje mu nic innego niż otworzyć kolejne piwo i kontynuować oglądanie śmiesznych filmików na Milanosie Biggrin
Można też poczytać sobie nieco o budowie atomu, modelu standardowym (który wprawdzie jest daleki od ideału, ale jednak mniej śmieszny niż prezentowane rewelacje), teorii strun czy też o czymkolwiek opartym na logice aby sklasyfikować pana Keshe jako bazarowego czarodzieja i wyłudzacza.
 
Nie neguję tu idei generatorów darmowej energii, ale fundację Keshe'go i jego mętną działalność.
Byłbym mocno zaskoczony, gdyby ktokolwiek otrzymał jakiekolwiek działające urządzenie od fundacji tego pana.
 
Myślących pozdrawiam,
Ja

Portret użytkownika trele

Świete slowa, to jakies bujdy

Świete slowa, to jakies bujdy na resorach, maja ujawniac ale nie ujawniaja, he h eh ehee, nie wiem co za durnie wierza w te bajki, Obama zakazal stosowania patentu? pierwsze slysze. Po pierwsze jakby byla darmowa to niech dadza za darmo, mowili ze ujawnia licencje- nieujawnili, ze pokaza jakas technologie ze podroz z nowego yorku do techeranu bedzie trwac 10 min? O.o chyba palcem po mapie , mieli to wszystko pokazac ŚWIATU 21 wrzesnia no i gdzie to jest sie pytam, niech rzuca jakis filmik na yt napewno ich stac na kamerke cyfrowa niech nagraja te superszybka podroz z ny do techeranu, jak nie maja kamerki to pozycze im moja nokie e 5 damy rade nagrac moze jakosc nie bedzie super ale cos bedzie widac, Wiecie co? tych bzdur fundacji keshe nawet nie ma co komentowac, to sa zwykle pierdoly dla nawiedzonych gimbusow i tyle w temacie!

Portret użytkownika Mojeimię44

K...wa potrzebna jest

K...wa potrzebna jest rewolucja w tym kraju! Potrzebna jest z wielu powodów a najważniejszy jest jeden NWO czyli nowe, stare. Trzeba to zmienić i koniec. Nie mam zamiaru się rozpisywać ale ja chcę nowego ładu świata ale nie ze starą masonerią. Darmowa energia, życie wieczne poprzez działanie na genotyp, samochody i samoloty działające antygrawitacyjnie, kontakt z sąsiadmi z innych galaktyk i wymiarów. Koniec ukryuwania prawdy! Prawdy która brzmi jak s-fi ale gdyby była odsłoniona od razu, systematycznie, była by naszą rzeczywistością a tak ludzi którzy w to wierzą traktuje się jak świrów. Wiadomo kto rządzi światem- Szatan. Kamufluje, unicestwia, morduje w imię kontroli społeczeństwa. Trwa to od wieków a ludzie tak mocno wierzą w Szatana, że ukrzyżowali Boga który zszedł do piekła by podać nam dłoń! Koniec mojego gadania ale jedno powinniście wiedzieć- ,mówię  prawdę!! Prawdę, która jest niebezpieczna dla tych , którzy od setek pokoleń rządzą i kontrolują ludzi, dla tych przez których człowiek wydobywa ze swojej głębi wszystko co najgorsze i najbardziej brudne. Powiem jeszcze tyle, że tak naprawdę nikt z nas nie ma wolnej woli i nie może pozwolić sobie na działania wbrew systemowi bo system go unicestwi. REWOLUCJI!!!!

Portret użytkownika kupa

Po raz setny pokazujecie

Po raz setny pokazujecie jakimi amatorami jestescie a nie portalem informacyjnym!! Na prezentacje 21 wrzesnia mogl sie wybrac KAZDY, wejsciowka kosztowala 50 euro i SPOTKANIE SIE odbylo,  sa nawet dostepne wywiady na youtube po spotkaniu.
Na forum fundacji jest wyjazsnione duzo rzeczy ale nie bede podejrzewal admina o znajomosc angielskiego skoro podstawowych informacjinie umie znalezc.
Keshe nawet na forum tlumaczy przyczyny zamieszania z Iranem  oraz otwarcie mowi, ze przekazal Iranowi ta technologie i ze terrytiorium Iranu jest nietykalne ze wzgledow ekonomicznych jak i militarnych co juz z reszta Iran pokazal w grudniu zeszlego roku.

Strony