Generator Keshe - czyżby pierwsze namacalne dowody?

Kategorie: 

O darmowej energi każdy słyszał i prawie każdy co innego. Współcześnie są dwa główne bieguny darmowej energii. Na jednym ma ona plynąć ze słynnego "generatora energii", "reaktora plazmowego" lub "reaktora Irańskiej Fundacji Keshe". A na drugim, darmowa energia nie pochodzi z Iranu lecz wypływa z judejskiego serca Jezusa. A jak wyglada to naprawdę, czyli oczami bezstronnego obserwatora?

 

 

Otóż tak naprawdę energia serca Jezusa nie do końca jest darmowa, gdyż każdemu odbiorcy tej energii, nazywanemu dalej klientem, podsuwa się regularnie żebraczą tacę pod sam nos, czyli obowiązuje tu i to całkiem spory, dożywotni abonament. Ta "darmowa" energia jest tym samym tak samo "darmowa" jak "darmowe mintuty" w sieci orange u tych, ktorzy dali sie przerobić jak skończone buraki z karty na abonament. W realu bowiem nawet te "niedarmowe" minuty są tańsze na karcie niż po przejściu na abonament!

 

Natomiast Fundacja Keshe niby abonamentu nie pobiera, niby reaktor wolnej energii ma, niby każdemu rządowi już go dała, niby kto chce to ją posiada, ale w realu również nikt nic nie wie konkretnego, bo szumne zapowiedzi tej fundacji, że 16 października świat ujrzy plany - okazały się kłamstwem, gdyż świat żadnych planów reaktora nie ujrzał. Faktem bowiem bezspornym było to, że po tej dacie nikt postronny w dalszym ciągu nie miał choćiażby bladego pojęcia jak niby to to działa i stąd znaczna część populacji w tym i ja brała tego typu rewelacje za zwykłą dezinformację w celu odwrócenia uwagi i pocieszenia gnębionych mas "że coś pozytywnego się jednak dzieje" w czasie kiedy tylko marsz ku NWO się realizuje tak naprawdę w realnym świecie.

 

Takich bowiem dezinformujących "informacji" było już bowiem w przeszłosci mnóstwo: "aresztowania bankierów", likwidacja NWO, "przecieki z Wikileaks", "galaktyczna federacja", " listy do najukochańszej córki" bombardujące internet, itp. W ubiegłym tygodniu jednakże pojawiło się wiecej informacji na temat tajemniczego reaktora Keshe. Konkretnych ponadto. Informacji naprawdę wartych sprawdzenia przez wykwalifikowanch fizyków i chemików, bowiem jest już dostępna powyższa animacja chińska pokazująca krok po kroku zasadę działania tego reaktora, jak równiez jest już pierwszy przypadek oddtworzenia tego reaktora przez jakiegoś niewyspanego gostka na poniższym filmie.

Tak że zarówno zwolennicy jak i krytycy wolnej, darmowej energii od fundacji Keshe mogą już merytorycznie lub doswiadczalnie zweryfikować zagadnienie zamiast sie bezproduktywnie obrzucać pustymi frazesami. Tę od serca Jezusa - z powodzeniem już zweryfikowali specjaliści od marketingu sieci orange. Rzetelnie ją zweryfikowali zatrudniając w miejsce teleewangelistów armię telefonicznych prostytutek - sprzedających swój czas w namolnym poszukiwaniu buraczanych klientów.

 

Gorąco zachęcam zatem do równie rzetelnej i merytorycznej weryfikacji tych filmów dotyczących darmowej energii z generatora Keshe, gdyż po drobnej modyfikacji kolejne rzesze ludzi mogą tylko na tym... zyskać?

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Lola

Jest już przepis na darmową

Jest już przepis na darmową żywą plazmę.Po długich i mozolnych testach wyhodowałem żywą plazmę. W sumie mam jej już około 0,5 litra. Zrobiłem ją zgodnie z procedurą zalecana przez Keshe. Krótki opis. Butelka po Coli, dwa gwoździe koniecznie zardzewiały, woda może być z kranu i jak ktoś chce to może dodać łyżkę soli kuchennej. Teraz wszystko trzeba solidnie wymieszać, koniecznie przy modlitwie. W przerwach można też co jakiś czas solidnie wstrząsać butelką. Plazma w butelce jak się ożywi to straci na wadze, a to oznacza, że antygrawitację mamy już w kieszeni. Teraz można pozwolić jej na to, aby sobie troszkę polatała. Nie zaszkodzi też w tym czasie krótki czuły dialog z nią ale tylko w czasie jak się unosi nad butelką. Nie przegapmy cichych jęków wydostających się z butelki – to oznaczać może przekroczenie parametrów. Po godzinie plazma zamiast mówić może bulgotać ale prąd jak chce dawać to niech daje. Teraz sam pomiar. Przy pomiarach mogą powstać krótkie błyski ale to dobry znak, bo plazma zaczyna generować energię. Na koniec tego procesu butelka ma wydawać tylko cichy syk ale nie za głośny, oznacza to, że mamy już w butelce to co obiecywał nam Keshe. Bardzo ważne ! Nie pijmy tego przypadkiem, bo polecimy w kosmos. Na koniec nie trzymać tego długo w ciepłym miejscu, bo zacznie fermentować.Kitty Foundation Study group

Portret użytkownika Klara

Oni to już mamją   Osobiście

Oni to już mamją
 
Osobiście potwierdzam działanie reaktora Keshe. Swój generator zbudowałem w grudniu 2012, wykonany był zgodnie z publikowanym patentem Keshe ale nie mogłem go uruchomić. W lutym udało mi się skontaktować z Birdem w Niemczech (Polak) od którego uzyskałem ważną wskazówkę. Serdecznie dziękuję mu za pomoc, bo jego rada była bardzo skuteczna. Do dziś nie wiem dlaczego generator zaczyna działać gdy stosuje wszystkie wymagane procedury przy jego uruchomieniu. Nie wiem dlaczego modlitwa ma taki wpływ ale nie chcę też pisać o tym, aby ktoś nie uznał, że to jakaś fantazja. Z modlitwą uruchamiam reaktor za każdym podejściem, bez niej nie mogę. Pytałem o to już sporo osób ale nikt nie potrafi to wyjaśnić. Działający reaktor zachowuje się tak jak by ktoś obcy (przyjazny) sterował nim, a ten nastrój panuje gdy reaktor działa. Jestem tylko fizykiem, pracowałem krótko w PAN i w tej dziedzinie mogę wypowiadać się. Mamy już prawdziwą rewolucję techniczną, a świat nie jest przygotowany do niej. Darmowa energia do niedawna była dla mnie istną fantazją, sam nie raz pisałem, że nie ma nic za darmo. Testowałem mały reaktor o mocy 1W i znacznie większy o mocy 1 KW. Jestem przekonany, że każdy jest w stanie wykonać w skromnych warunkach 5 KW reaktor dla potrzeb domu. Wynalazek Keshe i jego technologia jest już poważnym problemem dla wszystkich.

Portret użytkownika Lostra

Ignition Uplift prayer to

Ignition
Uplift prayer to God, with love, for light to Creation and action of
reactor for support of human ascension to spiritual home –
paradise
Rotate magnet rotor to the right (clockwise, as seen from top) by
connecting external motor up to 3600 revolutions per minute and
keep it going about 5 minutes until time of reactor ignition
While praying and still in connection with heights we conduct light
in and present it to reactor, which will be in this way activated, in
cooperation of natural beings in the light, rotating magnetism and
reactor loadAfter ignition, disconnect driving motor of magnet rotor.

Portret użytkownika Pacal

Tu już baca przegiął

Tu już baca przegiął czepiając się "energii bożej". Nie bedę Ciebie cytował bobym bluźnił.
Dam Tobie radę: odepnij się od tego co nie należy do Ciebie. Ja Twojej wiary się nie imam. Nawet nei jestem jej ciekaw.

Portret użytkownika bardo

Baca to szurnięty obsesjonat

Baca to szurnięty obsesjonat antykościelny. Widać zdrowo go pokąsał diabeł, w samą dusze, bo aż mu skrzeczy na słowo "Jezus". I ten jego portrecik z Adeolfem - coś nie tak pod sufitem, nie da się ukryć.  Do tego niedouczony, bo nie wie, że Jezus był Nazarejczykiem a nie Judejczykiem - co mu zresztą faryzeusze stale pogardliwie wytykali. Dlatego to obrzydliwe wyrażenie "judejskie serce Jezusa" jest poza wszystkim, po prostu ignoranckie.  Idź się leczyć, i to u dobrego psychiatry, biedaku. A na wypadek gdybyś miał problem ze zrozumieniem słowa Nazarejczyk, wyjaśniam że to od miasta Nazaret, leżącego nie w Judei a w Galilei.

Portret użytkownika eksperymentatorzy

Witam, probujemy

Witam,
probujemy eksperymentowac z modelami reaktora plazmowego, nad ktorym pracuje intensywnie niemiecka grupa na forum: http://www.energiederzukunft.org/forum/5-allgemeines-forum/528-der-plasmareaktor-von-uli-schuhmacher?limit=6&start=18
Na powyzszej stronce tego watku na forum jest filmik jak prostymi sposobami wykonac takie reaktory.
W pojemnikach z roztworem sody kuchennej i minimalnym dodatkiem katalizatora (molibden) nastepuje elektroliza wody i wyladowanie plazmowe na wolframowych elektrodach. Zysk cieplny ok 10-20 krotny! dodatkowo reaktor taki produkuje HHO jako  paliwo. Zapraszam do sledzenia postepu prac i dolaczenia z wlasnymi wnioskami z eksperymentu, gdyz wynalazca Uli Schuhmacher dzieli sie swoimi wynikami jako OPEN SOURCE PROJECT.
Pozdrawiaja Eksperymentatorzy
P.S. Podstawy naukowe istnienia "energii punktu zerowego" pokazal na wykladzie w Anti Zensur Koalition prof dr Claus Turtur http://www.youtube.com/watch?v=0e-w56VaO9A
Claus W. Turtur (AZK) Raumenergie (24.Nov 2012)

Portret użytkownika kuzYn

  Japończycy opracowali

 
Japończycy opracowali metodę uzyskiwania energii elektrycznej za pomocą ciepłej i zimnej wody
Gorąca woda przechodzi przez rury, a na zewnątrz jest chłodzony zimną wodą.
W odpowiednich warunkach można na tej różnicy wygenerować prąd. Wczoraj w TVN- Fakty po faktach pokazano taki mały generator który był w stanie zasilić telewizor. A przecież to dopiero próby z prototypem.
Można powiedzieć że raczkowanie.

Źródło:  http://www.diginfo.tv/
 
btw:  Na tej stronce poniżej znajduje się też mnóstwo  nowych gadżetów.
Dla każdego coś miłego Smile

[ibimage==18164==Oryginalny==Oryginalny==self==null]

 

Strony