Geoinżynieria pogodowa, to się dzieje naprawdę

Kategorie: 

Czasami, gdy mamy do czynienia po raz pierwszy z fantastyczną teorią spiskową po jej wysłuchaniu raczej stukamy się w czoło uważając to za niedorzeczność. Tak właśnie jest z teorią smug chemicznych, tzw chemtrails

 

Większość osób, które słyszą to po raz pierwszy nie mogą wprost uwierzyć, że jest możliwe celowe spryskiwanie gigantycznych obszarów różnymi podejrzanymi substancjami. Zaraz pojawia się pytanie, po co mieliby to robić i kto. Odpowiedź na oba te pytania jest kluczowa dla zrozumienia powagi sytuacji z chemtrails.

 

Odpowiedź na pytanie, po co może brzmieć dwojako. Po pierwsze należy dać wiarę w kolejną teorię niekoniecznie spiskową a mianowicie depopulacja ludności. Dlaczego nie spiskową? Bo depopulacja jest faktem. W Chinach są obostrzenia w posiadaniu dzieci, promuje się otwarcie aborcje i eutanazje oraz style życia zwyczajowo niezwiązane z posiadaniem potomstwa.

 

Depopulacja na skalę przemysłową odbywa się też zgodnie z literą prawa poprzez dawkowanie ludziom coraz to dziwniejszych dodatków do żywności i co ciekawe ten sam Sanepid, który sprawdza rozmiar umywalki producentowi hot-dogów nie ma żadnego problemu z faszerowania żywności truciznami powodującymi raka i inne śmiertelne choroby.

 

Smugi wpisują się w tą teorię. Związki rozpylane za samolotami osiadają na grunt na wszystkim, co jest uprawiane pod gołym niebem, substancje te wnikają również w glebę. Możliwe, że efekt truciciela jest pochodną osiągnięcia innego celu takiego jak na przykład manipulowanie temperaturą planety. Wielki program geoinżynierii może mieć na celu spotęgowanie efektu cieplarnianego. Po co ktoś miałby sobie zadawać tyle trudu? Odpowiedź jest prosta – globalny podatek od CO2.

 

Na pytanie, kto miałby to robić nie ma łatwej odpowiedzi. Są pewne ośrodki usiłujące powołać rząd światowy. Poczyniono nawet pewne kroki w postaci zapowiedzi powołania rządu europejskiego. To kolejny etap jakiejś większej agendy. Pewne procesy geopolityczne zdecydowanie przyspieszają i tylko pozornie wydają się niezwiązane z tematami takimi jak chemtrails.

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika gelo

a wiecie co ja myślę?

a wiecie co ja myślę? widzieliście kiedyś tak często jak ostatnio pojawiające się na niebie efekty soczewkowe? wyobraźcie sobie kulę ziemską zamkniętą w nieco większej szklanej kuli. wiadomo że punkt skupienia promieni w kuli jest w samym centrum. rozpylając pudry w naszym niebie podgrzewany jest środkowy punkt naszej planety za pomocą świecącego nam coraz mocniej słoneczka. podgrzany rdzeń przekazuje ciepełko na zewnątrz planety za pomocą wulkanów. haarp z kolei powoduje w nasz uczucie ciągłego zmęczenia, osłabienia - czyli ogranicza naszą czujność. powoduje, że 'łykamy' wszystkie głupoty jakie nam wciskają. wychodząc z założenia "nie uwierzę jak nie zobaczę" wbija nam się do łbów różne bzdury, żebyśmy nie widzieli, że 'elita' chce nas wytępić jak robaki. a jako że połowę swojego życia nasza cywilizacja spędza na oglądaniu telewizji lub w internecie (czyli przyswaja co widzi) powoduje to, że jeszcze łatwiej nami sterować. kawa z kolei daje nam energię. tak naprawdę podwyższa tylko ciśnienie krwi i w skrajnych aczkolwiek częstych przypadkach powoduje mikrourazy w mózgu. poprostu nas ogłupia żebyśmy nic nie dostrzegli tak czy siak. reasumując myślę, że połowa populacji zginie w niedalekiej przyszłości z powodu ogromnej globalnej erupcji wulkanów. potopimy sie jak kociaki w wodzie, która prześmignie przez kontynenty w mgnieniu oka. elita grzebie w ziemi od dłuższego czasu. kopie sobie nory. zagrzebią się jak szczury, tylko po to żeby przetrwać i żyć w świecie który przyjdzie niedługo. kolejny skok ewolucyjny. tzw brakujące ogniwo w teorii darwina odbędzie się ponownie potęgując w nas to co już osiągnęliśmy. nie technologicznie ale rozwojowo - wewnątrz każdego z nas. tak jak tysiące lat temu coś zrobiło z małp te chciwe człekokształtne istoty którymi jesteśmy teraz, tak teraz zrobi z nas prawdziwych ludzi. może nie tyle z nas, co z tych co przetrwają. nie wiem co znaczy w tym przypadku "zrobi" ale myślę, że energetycznie, mentalnie i ogólnie egzystencjonalnie osiągniemy wyższy poziom. jaki? czas pokaże. z kąd wiem? poprostu wiem.

Portret użytkownika f1f1aQ

Trafiłeś/aś w samo

Trafiłeś/aś w samo sedno.tylko czy nie odnosisz wrażenia że oprócz ciebe świadoma na ten temat jest tylko garstka ludzi?zakładam że tak, i załóż też że spotkasz sie z dysaprobatą wielu ludzi których może będziesz chciał uświadomić tych "prawd..."                                                                                                                                                                               Fuck NWO.