Gigantyczny odcisk stopy liczący sobie co najmniej 200 milionów lat

Kategorie: 

Temat gigantycznych istot był już w przeszłości poruszany na łamach portalu innemedium.pl.  Dzisiaj wracamy do tego intrygującego zagadnienia. W RPA odnaleziono skamieniały odcisk stopy jakiejś wielkiej postaci.

 

Powyższy film przedstawia coś, co może być namacalnym dowodem obecności tych wielkich istot. Geologowie wolą się nie wypowiadać na temat tej zaskakującej skamieliny.

 

Odcisk ma ponad metr długości, z pewnością nie należał do człowieka gatunku homo sapiens. Skamielinę odnaleziono w Południowej Afryce w okolicy miasta Mpaluzi znajdującego się blisko granicy z Swazilandem. Szacuje się, że skamielina może mieć więcej niż 200 milionów lat. Twierdzi się tak na podstawie wiedzy geologicznej na temat czasu formowania się granitu na Ziemi.

 

Istnienie gigantów jest opisywane w Biblii. W wielu miejscach świata odnajduje się dziwne wielkie szkielety. Istnieje kilka teorii odnośnie tego, kim byli giganci. Wachlarz możliwości jest naprawdę szeroki i zaczyna się na tłumaczeniu ich wielkich rozmiarów poprzez ich pozaziemskie pochodzenie skończywszy na twierdzeniu, że wielkość istot zależy od wielkości grawitacji, co miałoby też tłumaczyć ogromne rozmiary niektórych z kopalnych gadów.

 

Tak zwana oficjalna nauka nadal odrzuca możliwość istnienia gigantów. Kolejne znajdowane dowody traktowane są w zwyczajowy sposób, są ignorowane. Znaleziska takie jak to z RPA powodują, że to ignorowanie może stać się bardzo trudne. To już wystarczy, aby zbliżyć się do prawdy.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika alik

SKORO DINOZAURY DORASTAŁY DO

SKORO DINOZAURY DORASTAŁY DO WIELKICH ROZMIARÓW TO DLACZEGO  NIE MOGLI I LUDZIE? BO KLIMAT TEMU SPRZYJAŁ I WYGINELI TAK JAK DINOZAURY W WYNIKU ZMIANY KLIMATU A MALI LUDZIE PRZETRWALI JAK MAŁE SSAKI BO MIELI MNIEJSZE POTRZEBY. MOŻE NAUKOWCY POWINNI POCZYTAĆ BAJKI, KTÓRE TERAZ OKAZUJĄ SIĘ ŻE NIE SĄ BAJKAMI A HISTORIAMI SPRZED WIEKÓW.

Portret użytkownika Ktoś

"Wtedy woda trysnęła z

"Wtedy woda trysnęła z otchłani i Ziemia nie była już taka sama" - raczej "skropliła się woda zawarta w atmosferze przez co zalane zostały lądy".

Kto wie ile pary wodnej da się upchnąć w "powietrzu" i o ile metrów spadnie poziom mórz jeśli się podniesie jego temperaturę do np 40 stopni i założy całkowite wysycenie parą wodną. Nikt takich szacunków przecież nie robił bo modniejsze jest wciskanie lemingom bajek o lodowych czapach na biegunach.

Portret użytkownika DRZEJLOWSKI

Wszystko by się zgadzało,

Wszystko by się zgadzało, tyle, że ten odcisk  powinien być datowany między 6 a ok 4 tys. lat  ( 4 do 2 tys lat przed naszą erą). Tacy ludzie właśnie zamieszkiwali planete Ziemię w tym okresie. Ponadto posiadali inteligencję absolutu... i sprzeniewierzyli się swojemu Projektantowi.."Wtedy  woda trysnęła z otchłani i Ziemia nie była już taka sama" - wszystko skarlało i degeneruje się do dzisiaj...

Portret użytkownika gash

  Wow. Co za bzdura! Leżał

 Wow. Co za bzdura! Leżał tak długo i teraz dopiero go widać bo ruchy tektoniczne? Nie mogę. Widać jak dookoła woda sobie rzeźbi ładnie teren i skały pękają, a odcisk ma zachowane nawet niby ślad od wyciągania nogi? Pomijając oczywiście fakt, że aby to nagle się obróciło o 90stopni to potrzebne by było niezłe trzęsienie ziemi. Kolejna sprawa, że ten co stylizował te zagłębienie na stopę był totalnym beztalenciem.  

Portret użytkownika sneipasomoh

Natura nie takie rzeczy

Natura nie takie rzeczy rzeźbi. Wystarczy pojechać w polskie Góry Stołowe a zobaczycie takie rzeźby, o jakich wam się nie śniło. To przypadek - dlatego natura jest tak piękna.

Portret użytkownika Olo

Zakłamania nauki widać na tle

Zakłamania nauki widać na tle zakazanej archeologii.Powyższy artykuł jest potwierdzeniem ukrycia prawdy naukowej by nie zaburzyło to propagandy naukowej wciskanej w szkołach i zarabianiem pseudoprofesorom na sianiu bzdurnych teorii.Ujawnienie tej prawdy powodowało by przyznanie się do błędu i oddaniu sławy, pieniędzy i zaszczytów obecnych naukowców.Podaje link do poczytania o tym iż skamieliny mogą powstać w bardzo krutkim czasie. http://potop-exodus.w.interia.pl/potop/skamieliny.html

Strony