Grudzień 2012 to kłamstwo, kataklizm nastąpi już we wrześniu 2011 ?

Kategorie: 

Czy magiczna data 21 grudnia 2012 jest faktycznie wyznacznikiem jakiegoś wielkiego wydarzenia? Są tacy, którzy uważają, że to wielki blef i próba odwrócenia uwagi ludzkości od tego, co nadejdzie znacznie szybciej.

 

W internecie pojawiło się wideo z wykładem Aleksandra Retrova, znawcy tematyki związanej z 2012. Badacz twierdzi, że słynna grudniowa data jest tylko oszustwem wymyślonym przez Illuminati.

 

Jak tłumaczy Retrov zmiany zachodzące na Ziemi są w tej chwili powodowane głównie przez koniunkcje z kometą Elenin. Łączy on poszczególne znaczące trzęsienia ziemi z ostatnich miesięcy z występowaniem charakterystycznych układów planetarnych w jednej linii z kometą, której oddziaływanie elektryczne miało być przez to wzmacniane.

 

W oparciu o tą teorię badacz wysnuł teorię, że apokalipsa czeka nas już 25 września tego roku. Uważa on, że celowo ludzkość jest trzymana w niewiedzy, bo kto ma przetrwać ten przetrwa a kto ma zginąć lepiej, aby o tym nie wiedział do ostatniego dnia.

 

Retrov twierdzi, że już pod koniec września czeka nas ogromne bezprecedensowe trzęsienie ziemi o magnitudzie od 12 do 15 stopni w skali Richtera. Jak powiedział ma być ono skoncentrowane na grzbiecie atlantyckim. Część z lądów jak Japonia, Nowa Zelandia czy Indonezja po prostu zniknie pod wodą a reszta zostanie przemyta wielkimi falami pływowymi.

 

Jakby tego było mało mamy chwilę potem utracić naszą ochronę w postaci pola magnetycznego, czego efektem będzie promieniowanie gamma emitowane ze Słońca i z kosmosu docierające do powierzchni planety. Efekt jego oddziaływania przedstawił bardzo obrazowo tłumacząc, że każdy człowiek zostanie spalony jakby był wampirem na Słońcu.

 

Co gorsza cały ten zestaw nieszczęść będzie tylko preludium przed kolejną, główną atrakcją w postaci przejścia przez środek Układu Słonecznego wielkiego ciała niebieskiego stanowiącego kiedyś, w czasach formowania gwiazd, część Słońca. Jest to tak zwany brązowy karzeł, nieudana gwiazda, kompan naszej macierzystej gwiazdy. Jej przejście według Retrova nie jest niczym dziwnym tylko jest cyklem na tyle długim, że ludzkość tego nie pamięta w formie innej niż mglistych mitów.

 

Jeśli zainteresowały was dowody przedstawiane przez prowadzącego seminarium, zachęcam do zapoznania się z pełnym nagraniem. Niestety konieczna jest znajomość języka angielskiego.  

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika LOKIJN

TO ON BIEDNY NIE WIE ŻE

TO ON BIEDNY NIE WIE ŻE JAPONIA ,NOWA ZELANDIA I INDONEZJA LEŻĄ NA PACYFIKU  ???- "Jak powiedział ma być ono skoncentrowane na grzbiecie atlantyckim. Część z lądów jak Japonia, Nowa Zelandia czy Indonezja po prostu zniknie pod wodą a reszta zostanie przemyta wielkimi falami pływowymi."

Portret użytkownika Mystic

Widze z koles zas sie

Widze z koles zas sie powoluje na Nibiru i tutaj juz widać ze lyka wszystko jak pelikan ,promieniowanie gamma nas usmarzy, a skad on wie ze te prominiowanie jest negatywne ,wnioskuje to tym ze bedziemy odslonieci na zew oddzialywanie z galaktyki czy tym ze NASA jest dalej blada w tym temacie, moze to jest cel tego wszystkiego , te dziwne promineowanie moze byc tak naprawde czyms co zmieni nasza strukture dna za pomoca wibracji ,a takie piepszenie ma nas oddalic od tej mysli i jeszcze napawac strachem , nie biorę tego!!!!!!!!!!! 

Portret użytkownika CROGAN

CZYTAM WYPOWIEDZ TEGO 

CZYTAM WYPOWIEDZ TEGO  MOCHERA I JEGO CYTATY Z BIBLII I MOGE POWIEDZIEC JEDNO ZE TA OSOBA STRACILA KONTROLE NAD WLASNYM ZYCIEM ,TERAS ZA NIEGO DECYDUJE KLER JAK MA ZYC JAK MA SIE UBIERAC CO MA MUWIC  I. T. D. A SKORO JEST TAK POBORZNY TO CZY WIE CO TO JEST WOLNA WOLA KOSCIUL NIE ZWALNIA NAS OD MYSLENIA I PODEJMOWANIA WLASNYCH DECYZJI.

Portret użytkownika NADEJDZIE ANTYCHRYST

ten pan sieje panike i

ten pan sieje panike i wygaduje ogolnie bzdury , przy czym nie mozemy wykluczyc tak dzis jak jutro czy 25 wrzenia wielkich wojen , tzresien ziemi i wielkiego kryzysu bo one nadejda na pewien czas - EWANGELIA MATEUSZA 24:7-8 ale po nich nastanie fałszywy pokoj i bezpieczeństwo - 1 Tesaloniczan 5:3 , powstanie cos na kształt UNII SWIATOWEJ - DANIELA 7:23 z ktorej na 3.5 roku wyloni sie cżłowiek grzechu - antychryst ktory miedzy innymi zniszczy organizacje religijne w tym Watykan , uzdrowi ekonomie i kilkoma Wink innymi sztuczkami zwiedzie bezbozny swiat ktory pojdzie za nim w podziwie - KSIEGA DANIELA 7:23-25 , DANIELA 8:23-25 , OBJAWIENIE JANA 13:1-18 , antychryst i ludzie ktorzy za nim pojda zostana zniszczeni przez powracajacego na ziemie PANA JEZUSA http://www.youtube.com/watch?v=6zs7mChHyBM  http://zbawieni.com/forumdisplay.php?fid=8

Portret użytkownika admin

Kiedyś w jednym odcinku Star

Kiedyś w jednym odcinku Star Trek Voyager, borg 7of9 miała mózg przeładowany informacjami. Wydaje mi się, że jesteś też tak przeładowany. Cytaty z Biblii to znaczy możesz być Jehowym. Mam racje? Wyluzuj troche z tymi cytatami idź na łąkę posłuchac świerszczy Biggrin

Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własną wnikliwą analizą - William Cooper

Portret użytkownika nowy

Wiec .... koniec swiata!!

Wiec ....koniec swiata!! hehetego nie bedzie...ale illuminaci działaja i z tym sie zgodzę ale bardziej martwcie sie samolotami na niebie co was spryskuja codzinnie tlenkiem bary etc....po to byśmy mniej rozumieli i byli bardziej posłuszni....sprawdzcie sami "chemical trails" to jest ich bron...nastepnie sprawdzcie jedzenie...tez zatrute nastepnie pogoda oni to robia susza w afryce gdzie gina niewinni biedni ludzie biedni i dlatego gina,,,,obecnie jest około 5,5 biliarda ludzi a oni chca zabic 90% z całosci do poz\iomu 500 mil... i to ich cel.....nie bojcie sie ufajcie własnemu sercu.....ona was wyzwoli.....koniec i nowy poczatek jest w człowieku...illuminaci jeszcze maja  rok na swoje klamstaw i wybryki a potem jest ktos kto sie nimi zajmie.....ale......zagrozenie od eleni i nubiru nadal jest ale w mniejszej skali....21 12 2012 jest prada ale do tego wrocimy poznie pozdrawiam i słuchajcie własnego serca ona wam podpowie co jest słuszne...

Portret użytkownika gwiezdnywendrowca

-----MUJ DUCH BORZY BŁOGOSŁWI

-----MUJ DUCH BORZY BŁOGOSŁWI DUCHA BORZEGO W TOBIE----  Jak mają słuchać głosu serca sewgo jak serce skamieniałe i czaktam zamknięty i niemozliwośc podniesienia wibtacji swej do obeznej wciąż się zmieniającej.Podstaw wiedzy w istotach ludzkich brak, sęsu istnienia i egzystecji na perełce ziemi nie rozumieją bo ODCZUWANIA BRAK!!!!    

Portret użytkownika Hades

Z tego, co mi wiadomo, koniec

Z tego, co mi wiadomo, koniec świata z 21 maja został przesunięty na (chyba) 21 października 2011, więc sprawa nie jest jeszcze zakończona SmileCała ta przepowiednia z jednej strony wydaje się być żałosną próbą zwrócenia na siebie (i swoją stację radiową) uwagi, lub równie żałosnym skutkiem naiwnej zabawy z liczbami, które potrafią być zdradliwe. Z drugiej strony, pastor ten wywróżył sobie, że 21 maja albo na całym świecie zaczną eksplodować wulkany, albo będzie trzęsła się ziemia, nie pamiętam już dokładnie. Czy tak, czy siak, warto zwrócić uwagę, że ostatnimi czasy coraz więcej wulkanów daje o sobie znać, a i ziemia ze swoimi drgawkami stara się jak może, byśmy zwracali na nią uwagę. Czyżby przepowiednia była prawdziwa, tylko pomylono miesiące? A może wszystko będzie działo się o wiele wolniej niż przypuszczano? Równie prawdopodobna wydaje się też opcja kłamstwa z banalnym przewidywaniem na podstawie wydarzeń (łatwo przewidzieć tęczę, kiedy po burzy wychodzi słońce). Cóż... czas pokaże Smile

Portret użytkownika Kowalski

nie może tak być że

nie może tak być że trzęsienie będzie od 12 do 15 stopni w skali Richtera to by było największe zagrożenie dla życia Ziemskiego. Absolutnie rzadne ciało niebieskie czy inne nie zagrozi planecie i jej mieszkańcom jedynie mogą być na niebie zajebiste fajerwerki. Ziemia nie utraci pola magnetycnego ani na sekundę ponieważ zagroziło by to jej ochronie i mogło by spwodować przesunięcie orbity i toru przemieszczania wokół Słońca.

Portret użytkownika Mpm

No bez przesady, nasze czasy

No bez przesady, nasze czasy są całkiem ciekawe i bezpieczne w porównaniu ze średniowieczem, starożytnościa, albo nawet II wojną światową. Patrząc przez pryzmat historii, to chyba najlepsze czasy w jakich przyszło żyć ludzkości i trzeba się cieszyć tym szczęściem.