HAARP i chemtrails mogły zostać użyte w celu manipulacji huraganem Sandy

Kategorie: 

Wszystkie media masowego przekazu epatują zdjęciami ze wschodniego wybrzeża USA. Ogromny huragan raz słabnie raz zyskuje na sile a jego ścieżka wygląda tak jakby ktoś przy niej majstrował. Nic dziwnego, że pojawiły się od razu doniesienia, że jego skala jest tak wielka dzięki geoinżynierii. Jako metody wpływania na żywioł wskazano HAARP i zrzuty chemtrails.

 

Trzeba przyznać, że powyższe wideo jest bardzo zastanawiające. Widać na nim wyraźnie, że pojawiają się pewne anomalie, które mogą być wynikiem planowych oprysków substancji chemicznych. Jak wiadomo jedna z hipotez odnośnie chemtrails jest taka, że są potrzebne do propagowania sygnałów emitowanych z Alaski oraz z wielu innych nadajników. Efekt jest taki, że na zdjęciach satelitarnych widać wielokrotne zniekształcenia chmur stanowiące falowy ślad oddziaływania określonych modulacji fal wysyłanych do jonosfery.

 

No dobrze, ale jaki cel mogli mieć Amerykanie w sprowadzaniu na siebie huraganu? Motyw jest aż nadto widoczny - nadchodzące wybory. Huragan to prezent dla Obamy zmagającego się ze spadającymi sondażami. Wybory już 6 listopada, więc urzędujący prezydent ma unikalną szansę pokazać się, jako obrońca narodu i zatroskany ojciec. Biblijny charakter tego kataklizmu powoduje również u Amerykanów poczucie wspólnoty.

 

Możnaby złośliwie powiedzieć, że to dobrze, że teraz Ameryka sama na siebie zsyła huragan a nie na kogoś i robi to po to, aby wykorzystać go w celach politycznych. Jednak są granice cynizmu a gdy zaczynają ginąć ludzie kończą się żarty a zaczyna się ludzkie nieszczęście. 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Roman

Wierzę w jednego Tuska ojca

Wierzę w jednego Tuska ojca wszech-uwielbianego, stworzyciela autostrad i stadionów, wszystkich dotacji z Unii widzialnych i niewidzialnych. Nie będę miał ministrów innych przed Najuczciwszym Wielkim Księgowym ministrem Rostkowskim, doradcą Tuska prawdomównego, który przez Putina jest stworzony przed wszystkimi długami. Tusk z Tuska, europejskość z europejskości, fakty prawdziwe z TVN obiektywnego, przez lisa stworzone i mówione, współistotne Tuskowi, a przez niego wszystko się stało. On to dla nas lemingów i naszego ogłupienia, zstąpił z Kremla i za sprawą Putina Wielkiego przyjął miliardy z Unii i stał się kapitalistycznym komuchem. Pomógł Grecji również za nas, zajął się naszymi OFEami, za krótkim wiekiem emerytalnym, ogródkami działkowymi, recepturami, Internetem, stoczniami, sprzedażą uzdrowisk etc, przez uczynki swe podoba się on Angeli i został poklepany i pochwalony oraz ponownie wybrany dnia trzeciego jak oznajmia OBOP. Zaprawde powiadam wam znajdzie się dla niego stanowisko komisarza gdy wnet kur po trzykroć zapieje. I wstąpił do rządu, siedzi po prawicy Bronka i powtórnie przyjdzie w chwale, a głupocie i grabieży jego nie będzie końca. Wierzę w pancerną brzozę, w przeKopaczoną na metr ziemię, w cztery okrążenia, w pijanego generała i we wszystko co Donald uzna za słuszne bym w to wierzył. Jest on jak jutrzenka radosnego jutra. Z radością spijam każdą sentencję, która od Tuska i Rostowskiego pochodzi, którą z Tuskiem i Bronkiem wspólnie Michnik ustalał i która przykazuje uwielbienie i chwałę dla wielkiej Polskiej Ośmiornicy (PO). Radosny to dzień gdy od rana mogę słuchać pełnych miłości i pojednania słów mówionych przez Olejnik i Bzdurczoka. Wierzę w jeden wielki, powszechny i europejski kryzys, wyznaję brak emerytury na odpuszczenie grzechów i oczekuję kromki chleba, szklanki wody oraz nowej edycji Tańca z gwiazdami w TVN i rozkładówki z Grycan w wyborczej. AMEN

Portret użytkownika SurvivorMan

HAHAHHAHAHAHAHA!!!!! Tego

HAHAHHAHAHAHAHA!!!!! Tego jeszcze nie było!!! Amerykanie z nudów wyczarowali sobie huragan, a żeby było ciekawiej, rąbnęli nim sami w siebie.  Nie wiem co twórcy takich newsów biorą, ale ja też to chcę;-P

Portret użytkownika ja

jedyny problem w tym

jedyny problem w tym wsszystkim jaki ja widzę, są służby mundurowe. służą dzielnie ku chwale bogatych bandziorów myśląc, że służą ojczyźnie i będą pałować i strzelać do kogo popadnie, gdy tylko naród zacznie się stawiać. padnie rozkaz i tyle. tak się składa, że znajomy policjant twierdzi, że źle zrobił, że wstąpił do NWOlicji. twierdzi, że do prewencji trafiają osoby z niskim IQ. ci mądrzejsi by się zastanowili kilka razy, czy strzelić komuś w brzuch gumową kulą, a Ci pierwsi z dumą wykazaliby się odwagą strzelająć zza plastikowej tarczy na czyjeś życzenie w kogokolwiek bez zastanowienia. najlepsi powinni walić po pracy dużo wódy, bo wtedy na codzień pamiętają tylko kilkadziesiąt ostatnich godzin, bo pamięć zawodzi... i według mnie to święta prawda, bo nawet tuskowa telewizja pokazywała eksmisje, czy odbieranie dziecka któremuś lub ogólnie rodzicom, sposób w jaki oni wjeżdżają przerażonym i przeważnie niewinnym ofiarom chorego tuskowo-żydowsko-europejskiego systemu zwanego potocznie prawem, do domu wywalając na dizeńdobry drzwi, pałują każdego kto się odezwie. to jest MALTRETOWANIE. 
sorry! wylało się właśnie to ze mnie
 
wracając do rzeczy: 
jedyne co powinni amerykanie zrobić, to własnoręcznie zdemolować instalacje. tyle, że naprzeciw im staną wspomniani wyżej panowie władzowie, którzy będą mężnie bronić napędu huraganu. jeśli tournee huraganu po stanach przebiegnie środeczkiem, to ludzie najpierw spierdzielą na west coast, a tam huragan dotrze w kilka dni. a co potem?
myślę, że to co się teraz dzieje w stanach, te gierki katastroficzne są tylko ostatnią próbą. tzw próbą generalną przed tym, co ma się dziać na całym świecie, już w przyszlym miesiącu. jeśli nawet natura nie przygotowała nam niczego ponad piedzmy braku prądu i ogromnej zorzy polarnej, to bandyci rządzący po szczurzemu światem wykorzystają już kultową datę 2012. żeby umyć ręce mogą nam zorganizować wielki szoł kilka dni wcześniej lub później. że niby to nie oni, bo to przecież o 21 12 2012 każdy mówi. ale 19 lub 25 grudnia, to już przecież tylko przypadek tak mógłby według nich zrządzić.
każdy krok amerykanów jest zawsze tylko próbą przed czymś większym. są na tyle głupi, że każdą akcję, muszą przećwiczyć. są kretynami, którzy nie wiedzą czego się spodziewać po tym co kombinują, więc zawsze organizują lokalną próbę generalną. czy to z kryzysem ekonomicznym, czy lokalnymi wojnami, które do dzisiaj odbijają się echem po całym świecie. chyba pamiętacie północ-południe. manekiny były sprawdzane pod względem sprawności manualnej. a potem wojen do których przystępowali w swoim stylu, czyli na chama pod byle pretekstem bez względu na własne ofiary. dzisiaj mamy onz, które jedynie poszerza terytorium działania. potem wypierają miejscową policję jak najszybciej się da. i w ten sposób kradną kolejny kawałek ziemi.
 do polski to bydło dotarło po cichutku. tu wykazali się sprytem. szperają nam w cenach dóbr materialnych. jednak ruscy z drugiej strony, też po cichutku po swojemu robią wodę z mózgów naszych przewładców. Ś.p Kaczyński chyba zaczą się stawiać, bo się stał niewygodny. a jeżeli te mendy poświęciły aż tyle niewinnych i nic nie wiedzących ofiar katastrofy , tylko po to, żeby pozbyć się głowy naszego kraju, to już jest poprostu żałosne.
jakoś mi się wydaje, że śp Kaczyński po cichu kombinował, jak się pozbyć ruskich. po cichu, czyli z dala od mediów. właśnie dlatego jego otoczenie, być może w większości już uświadomione, wepchano do jednego samolotu. gdzie był tusk się pytam?! żeby mieć pretekst do focha i nie polecenie tym samym samolotem, już kilka miesięcy wcześniej zaczął najgłośniej jak tylko potrafił, publicznie i we wszelkich mediach obszczekiwał śp Kaczyńskiego. prezydent musiał się bronić, więc pyskówka ogólna. o co się kłócili? dzisiaj już nikt nie ma bladego pojęcia, bo polski naród jest już tak zahipnotyzowany, że góvvno dosrzega co się naprawdę wokól nich dzieje. codziennie sią programowani amerykańską telewizją oraz rosjańskim - zwanym na codzień POLSKIM - prawem.
jeśli lemingi nie zostaną obudzone, zwłaszcza lemingi w mundurach, za niecałe dwa miesiące dostaniemy tak po [email protected], że jeszcze przez kolejnych kilka wcieleń będzie nas w gnatach łamać.
może warto zacząć rozmawiać głośno z członkami naszych własnych rodzin służących na codzień w mundurach wszelakich? ja się nie boję rozmawiać i nie jednego już pytałem dlaczego służą prawu godzącemu w ludzką godność, którą już dzieciom sie wbija do głów. większość tylko wykonywała rozkazy. tylko jeden pan prawdziwy policjant wdał się w dłuższą dyskusję, wymienił poglądy oraz argumenty i rozstaliśmy się w pokoju - ja bez mandatu oczywiście Wink
 
amen

Portret użytkownika jj

geoinżyniera jest zabroniona

geoinżyniera jest zabroniona do celów militarnych na obcym terenie, jednak nie jest zakazana na własnym. A nasze domyslanie po co kto i dlaczego ma taka wage dla sprawy jak porownanie wielkosci owego huraganu do naszej garstki ludzi.

Portret użytkownika MASAKRA

Bo Ty po prostu nie jestes w

Bo Ty po prostu nie jestes w stanie tego zrozumiec !
Zapamietaj sobie jedna rzecz raz na cale zycie : kazdy z nas jest tylko numerem z ktorym NIKT sie nie liczy. Tutaj chodzi o to, by duze firmy postawic znowu na nogi ! Ludzie sa zmuszeni brac kredyty i czesto zaczynac swa egzysgencje od zera, od poczatku. Temat jest obszerny.

Portret użytkownika khemit

Polskę może uratować jedynie

Polskę może uratować jedynie Obóz radykalno narodowy ! Mogą zakazać lotów nad naszym państwem o czym pisałem wielokrotnie ! Tylko oni są na tyle silni wewnętrznie i tylko oni są Polakami silnymi a nie słabeuszami ! Wszelki inne ugrupowania są za słabe albo oszukały Polaków, tylko ONR jest siłą zdolną uratować nas przed opryskami chemtrail !
 
http://www.onr.h2.pl/
 
 
 
 
 
 
Pamiętajcie tylko ONR !

Hr aHA

Portret użytkownika ariel

mnie duzo bardziej niepokoi

mnie duzo bardziej niepokoi rosnaca ilosc widocznych fal stojacych w atmosferze oraz obnizanie sie zimnych warstw. w polaczeniu z rosnaca temperatura pradu zatokowego oraz zmianami ukladu pradow strumieniowych daje sygnal idacych zmian. to czy przyczyna tych zmian jest planoww aktywnosc czlowieka, slonca, galaktyki czy wnetrza ziemi - pustej w srodku czy nie - nie ma znaczenia. pytanie brzmi - czy jestescie wystarczajaco przygotowani na nqstpne trzy lata. w pomoc zdychajzacych struktur panst bym nie liczyl. te organizacje same beda potrzbowac pomocy by przetrwac.

osobscie jezeli juz kogos sie boje to ludzi posiadajacyc jakas pozycje w spolecznosci lub zaprzeczajacych ze cos sie nidobrego dziej. w sytuacji krachu praktycznie nie da sie zrozumiec ioszacowac strach, frustracj i histerie u tych ludzi.

ps
pisane z tel

pozdr.

Portret użytkownika ja

ja to nazywam propagandą.

ja to nazywam propagandą. Lepiej jest przyznać, że to jakiś mityczny HAARP i jakaś grupa ludzi steruje pogodą bo wtedy ci co mogliby siać niepokój, twierdzić, że to Bóg zsyła karę albo jeszcze coś innego nie mają jakby racji bytu, bo przecież wszyscy dobrze wiedzą, że to HAARP i jakieś kombinacje ze środkami chemicznymi. A ktoś pisał, że HAARP jest wyłączony. A, jeżeli tak to pewnie z satelit tak kombinują. No bo przecież jakieś wytłumaczenie ludziom trzeba dać. I lepiej niech uważają to co chcemy żeby myśleli niż żeby sami mieli domyślać się prawdy. A jak to dobrze podamy to nawet ci, którzy nie wiedzą to samo powiedzą.  

Portret użytkownika InS

Intrygować powinna nas

Intrygować powinna nas mnogość zarzewi konfliktów, rozsianych po globie, niczym szachownicy,
Jedne już rozgorzałe, inne skrupulatnie manipulowane, by dojrzewały i eskalowały...
Huragan Sandy, wydaje się być kolejnym etapem osłabiającym ducha, oraz kolejnym krokiem kontroli populacji, poprzedzającym ogólnoświatowy konflikt,którego głównym zadaniem będzie znacznie uszczuplenie naszego gatunku, gdyż "Jedna śmierć to tragedia, miliony – statystyka", statystyka która planują i wcielają w życie... Następstwami czego będą upadki państw, praw i moralności, Gdzie nielicznie ocaleni, zebrani pod jednym rządem będą znakowani i manipulowani...“Jako że nie istnieje taki byt, jak “społeczeństwo”, ponieważ społeczeństwo to pewna liczba indywidualnych jednostek, zatem idea, że “społeczny interes” jest ważniejszy od interesu jednostek, oznacza jedno: że interes i prawa niektórych jednostek zyskuje przewagę nad interesem i prawami pozostałych.” a czego rezultaty widzimy i stajemy się ich częścią, czy się to komuś podoba czy nie .....

Portret użytkownika caponetti

  Być nad tym wszystkim tak

 
Być nad tym wszystkim tak ponadto aby nie czuć zmartwienia, to jak zgodzenie się na odsiatke przez więźnia który został wsodzony za nic.
 
Ktoś włada mieczem ale nie dojdziemy kto tak naprawde moi mili. Wiem że gdzieś jest to napisane. Tylko nie wiem któremu źródłu wierzyć. 

Portret użytkownika Endor

Ludzie chcą sterować pogodą

Ludzie chcą sterować pogodą ale na końcu to i tak Stwórca ustali pogodę ! Powinniśmy się modlić do Stwórcy o to by Polska była uratowana od manipulatorów pogody...! Miłosierdzie Boskie to jedyne co może uratować świat !

Bóg stworzył nieskończone ilości istot rozumnych o różnych szczeblach bytowania. Choć rozumem nie można dowieść istnienia Aniołów, to jednak można wskazać na odpowiedniość ich istnienia.

Portret użytkownika MASAKRA

Pogody sie nie obawiajcie,

Pogody sie nie obawiajcie, raczej tych dwoch co ukradli ksiezyc :/
 
EDIT :  Wszystkim minusowcom. Smutne, mnie tez to smuci, lecz Swiat sie smieje ( SMIECH NA SALI ) . Nie ma drugiego takiego panstwa na calym globie, by politycy wyprawiali to co wyprawiaja, a mam na mysli tylko jednego. To smutne, to budzi niesmak, to jest nie na miejscu. Moj wczorajszy post, byl postem do ludzi madrych, do ludzi, ktorzy powinni troche przemyslec los wlasnego panstwa, ktory jak na razie sie osmiesza na arenie miedzynarodowej. Ja sie smuce , zloszcze, a zarazem smieje do rozpuku.
 
Dlatego mysle, ze nie pogoda lecz niektorzy a w szeczegolnosci Jeden z tych (  KTORY UKRADL KSIEZYC ) wykonczy Polske !
 
Pomyslce sobie, jak Swiat was widzi. Tego jeszcze nie bylo jak dlugo zyje Beee
 
Pozdrawiam.
 
 

Portret użytkownika zarejestrowany

Osoba MASAKRA nie podała

Osoba MASAKRA nie podała żadnych argumentów natury logicznej i merytorycznej za tym by być przeciwko PiS-owi ale i nie podała ich za tym by być za PO.  Zazwyczaj ludzie się kierują emocjami w przypadku takich wpisów i tym razem zadziałał ten mechanizm. Ktoś kto się posługuje emocjami jest bardzo mądry, lecz gdyby się zastanowić nad argumentacją emocjonalną to jest ona pusta. Zawsze trzeba się zastanowić i przeanalizować argumenty merytoryczne a w takim przypadku partia pana Tuska przedstawia sobą nieciekawą perspektywę by nie powiedzieć tego mocniejszymi słowami.  Ostatnie lata rządów pana Tuska to pasmo niepowodzeń, niektórzy nawet znalezli ślady czegoś co można nazwać działaniem na szkodę państwa polskiego. Ja jednak wolę zajmować się starodawnymi śladami cywilizacji i ich ingerencją maszynową w budowę budowli które obecna elita naukowa nazywa "grobowcami" lub wyśmiewa niezależnych badaczy jako niespełna rozumu, co jest podobne do tego co osoba MASAKRA przypisuje Kaczyńskiemu.
Taki naprzykład przedmiot znaleziony na płaskowyżu Giza, jest przedmiotem-elementem z maszneri wielkiej Piramidy jako urządzenia posługującego się energiami w tajemniczych celach. Przedmiot ten przypomina śrubę morską napędową a podejrzewa się iż był elementem urządzenia sterowniczego wykorzystującego dzwięk do sterowania procesami energetycznymi wewnątrz urządzenia piramid z Giza.

Coś, ponad co nic większego nie może być pomyślane, jest tak bardzo prawdziwe, że nawet nie można pomyśleć, że tego nie ma. http://technologiamaszynowa.blogspot.co.uk/

Portret użytkownika Funky Koval

Jarosław Kaczyński uratuje

Jarosław Kaczyński uratuje Polskę ! Inni zawiedli i rozwalili nasz kraj, amber goldy, stocznie rozwalone, energia droga ,jedzenie drogie, wszystko drogie, GMO wprowadzają nie ma pracy, takie wpisy pokazują jak ludzie są zmanipulowani albo nasłani by głosić fałszywe idee zielonej wyspy gdzie Polacy są traktowani jak stado głąbów wszedzie podsłychiwanych ! W europie jesteśmy krajem gdzie się wszystkich podsłuchuje ! Szkoda słów na taki wpisy oficerów politycznych !

Portret użytkownika MASAKRA

GMO , drozyzna, bankructwa i

GMO , drozyzna, bankructwa i podobne nie dotykaja tylko Polski. Jest to problem ogolnoswiatowy. Jest to tez problem wolnej gospodarki i " niby " wolnego swiata kapitalistycznego. Kiedy przed laty pisalem by Polska stowrzyla sobie wlasna UNIE z panstwami slowianskimi, to mnie wyzwano od najgorszych i niemadrych. Tak, co teraz ? Teraz ludzie otwieraja oczy i widza ze kapitalizm jednak nie jest taki dobry jak by sie to moglo wydawac. No ale coz, Polska wpadla w sidla zachodu. Dla jednych jest dobrze, dla innych zle. Ci co maja prace sa szczesliwi poniekad. Ci co jej nie maja zyja gozej niz w RRL-u bo socjal jest do DUPY !  Jakie jest wyjscie z sytuacji ? Sa Tylko DWA ! Albo ciagnac dalej TO co zostalo podpisane, albo jak wielu porobanych niektorych politykow sie w ostatnich dniach wypowiadalo : WOJNA ! Podpalanie samochodow, podpalania domow partyjnych itd itp. Czy naprawde ludzie w Polsce sa tak porobani i dadza sie w to GOWNO wciagnac ?  Znam tylko kilka panstw na tymze globie, gdzie takie scenariusze sa na porzadku dziennym. Sa to miedzy innymi kraje ameryki srodkowej i poludniowej, gdzie ludzie posiadaja nielegalna bron, gdzie codziennie gina ludzie z roznych powodow korupcyjnych. Nie chce wiecej wymieniac bo i tak malo kto w to uwierzy co tam sie dzieje. A teraz jestesmy na najlepszej drodze, by takie panstwo powstalo w Europie srodkowej. Policja juz potrafi byc jedna z najbrutalniejszych na swiecie Beee A dlaczego, bo wziela przyklad z Ameryki, bo juz dawno wiedzieli co sie w Polsce morze wydazyc. Lecz sila Polski nie lezy w  GNIEWIE i WALCE, lecz w MADROSCI ! A madrych i inteligentnych ludzi w Polsce WOGOLE NIE BRAKUJE !!! Trzeba ZAWSZE najpierw pomyslec, zanim sie cos uczyni.
 
Pozdrawiam.

Portret użytkownika janusz

 Niestety ale masz dużo

 Niestety ale masz dużo racji.Jarosław,w moim przekonaniu człowiek już nie w pełni władz umysłowych,w imię swoich partykularnych interesów dąży do przewrotu.Wobec wyjątkowej nieudolności rządu Tuska,który w chwili obecnej wyklada się praktycznie na każdej sprawie,samo administrowanie krajem to nie metoda na rządzenie,może dojśc do tragedii narodowej.Ja wszelako uważam że w każdym z nas tli się jeszcze ta iskierka rozsądku i w chwili prawdziwej próby nie damy się ponieśc emocjom i każdy pójdzie po ten przysłowiowy rozum do głowy.Z tą nadzieją pozdrawiam .

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Janusz... mam inne zdanie. O

Janusz... mam inne zdanie. O ile J.K. jest zmiażdżony osobistymi przeżyciami, o tyle jest na tyle sprawny umysłowo i psychicznie by może nie tyle rządzić, jak być szarą eminencją dla tych, którzy go zastąpią...
 A przewrót nie jest potrzebny mu do zrealizowania partykularnych interesów, lecz aby oczyścić ten kraj kundli i śmierdzących skunksów, złodziei i manipulatorów, krótko ujmując łotrów faszystowskich, bolszewickich i innej rasy...z ...kundli i śmierdzących skunksów, złodziei i manipulatorów, krótko ujmując łotrów faszystowskich, bolszewickich i innej rasy...
 Żadna inna siła nie zrobi dokorzennej rewolucji w tym kraju...
 Musi przelać się krew...
 I wcale nie musi dojść do wojny z bolszewikami...
 Wystarczy ich tylko wygnać z naszego kraju...
 Chwasty trzeba wtrwać za WSZELKĄ CENĘ!
TAKA JEST ZASADA PRAWIDŁOWEJ GOSPODARKI ROLNEJ...
 i NIE TYLKO...

Portret użytkownika janusz

Szanuję Angelusie twoją

Szanuję Angelusie twoją opinię ale pożwól że się z nią nie zgodzę,nie uważam aby hasło lansowane przez wielu,to po prostu propaganda,jakoby Jarosław był zbawieniem dla Polski,niosło z sobą jakiekolwiek przesłanie poza tym trywialnym,czyli powrotem do władzy określonej osoby.Myślę że wobec braku pomysłu w PO jak sprawować realnie władzę ,ta ekipa skompletowna przez Tuska ,to nie są ludzie zdolni udżwignąć sytuacją kryzysu w jakiej znalazł się cały swiat,jedyną w miarę rozsądną alternatywą jest rzeczywiscie PIS,ale pod zupełnie innym przywództwem.Tam mogą jeszcze tkwić realne siły zdolne to wszystko w miarę poukładać.Odnosząc się do twej drugiej wypowiedzi ciągle brakuje mi decydującego argumentu przemawiającego za zamachem aczkolwiek mnie to też zaczyna coraz bardziej smierdzieć.Za dużo tych śmierci.Kostucha zbyt wybiurczo tnie.Pozdrawiam.

Portret użytkownika Ampa Vatis

Moim zdaniem powinniśmy

Moim zdaniem powinniśmy oskarżyć wszystkie partie o działanie na szkodę obywateli i zwyczajnie je rozwiązać, a ludziom którzy je reprezentują zakazać dożywotnio możliwości kandydowania gdziekolwiek poza radą klasową dla ich dzieci. Stworzyć państwo od podstaw to nie jest łatwe zadanie, szczególnie jak widzi się kraj sprzedany i zniszczony przez bandę terrorystów z immunitetami. Jednak wszystko jest możliwe, trzeba tylko chcieć coś zmienić.

Chcesz wiedzieć więcej? http://ampavatis.manifo.com/ 

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

... Ale właśnie prosząc mnie

... Ale właśnie prosząc mnie o pozwolenie na niezgodzenie się z moimi poglądami, właśnie sięz nimi zgodziłeś...
 Przecież powiedziałem o J.K jako "szarej eminencji" - głosie doradczym...
 Generalnie tylko PIS jest liczącą sie alternatywą...

Portret użytkownika MASAKRA

Jestem czlowiekiem patrzacym

Jestem czlowiekiem patrzacym z boku na to wszystko co sie dzieje. Jam mam wielka nadzieje ze do tej tragedii narodowej nie dojdzie. Zycze tego wszystkim a takze i sobie. Mam tez nadzieje ze ludzie nie dadza sie poniesc emocjom. Oby tak bylo ! Bo swiat patrzy i planuje. Dzisiaj nie trzeba sie bac Rosyjskiego lub niemieckiego najazdu. Dzisiaj wystarczy manipulacja pogoda, wystarczy haarp i inne technologie, by zniszczyc , by potem zrobic odpowiedni porzadek. Suma sumarum cierpiec zawsze bedzie ten calkiem normalny czlowiek, czyli MY !

Portret użytkownika wyśmieszek

dooobre... MASAKRA jest

dooobre... MASAKRA jest człowiekiem!!!
 Nigdy bym nie pomyślał... no...no...no...!
 Bardzo inteligentna refleksja...
 ...tylko dlaczego patrzącym z boku...?...
Coś mi sie wydaje, że patrzenie z boku nie daje pełnego obrazu...
 tak pije do nadziei o tej tragedii, która już się stała...a której ON nie zauważył
patrząc z ukosa...
 

Portret użytkownika janusz

Mam trochę inne poglądy na

Mam trochę inne poglądy na naturę HARPA i hipotetyczne manipulację pogodą aż na tak rozległą skalę,ale to powiedzmy temat na inną rozmowę,wszelako uważam że bardziej niebezpieczne od tych manipulacji pogodowych są manipulacje dokonywane bezpośrednio na nasz samych czyli na naszych umysłach.Wszechogarniająca manipulacja,nie tylko w sprawach politycznych ,choć wielu traktuje te rzeczy jako priorytetowe,ale na wszelkiej informacji,ona stała się w tej chwili towarem który też trzeba umieć sprzedać,doprowadza do swoistego chaosu informacyjnego.Ogłupianie i to celowe bo z tym wiążą się wymierne korzysci doprowadza do zaniku postrzegania zdroworozsądkowego,,tak to nazwę,a wiążę sie poprostu z kupieniem często jednej bzdury zamiast innej.Dlatego ja do tej swej warstwy życzeniowej dołącze jeszcze jedno życzenie: nie łykajmy tego wszystkiego jak te przysłowiowe pelikany,zostawmy sobie duży margines błędu i starajmy się to wszystko weryfikować na własny sposób.W końcu po to myślę tu jesteśmy.Zegnając się życzy tego wszystkim janusz.Pozdrawiam.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Janusz...Przesuwanie

Janusz...Przesuwanie marginesów może skończyć się tym, że będziemy po niewłaściwej jego stronie...
Trzeba dobrze wyważyć na której stronie chcemy się znaleźć...
 
 
"Gdy chcesz przeskoczyć 1,5 m postaw poprzeczkę na 1,6 m"....
 Ja uważam ( ostrożnie), że HAARP jest naszą zagłądą... absolutną!

Portret użytkownika janusz

Minusy do naszych wypowiedzi

Minusy do naszych wypowiedzi świadczą jednoznacznie jakie są nastroje,aby tylko nie przeszły one w czyny .W sumie to forum Pisowców i im podobnych ideologicznie osób.Tylko walka bez rozumu.Pozdrawiam.

Portret użytkownika Angelus MAximus Rex

Masakra! Tragedia narodowa

Masakra! Tragedia narodowa już się stała, tylko ciemnogród tego nie dostrzega... stało się to 10-04-2010 r...
 Teraz należy zlikwidować sprawców.
 Teraz czas na przelanie krwi...
 Bez tej czynności skundlone życie nie ma przyszlości..
Konformizm oznacza slabość harakteru i osobowości, przyziemność połączona z bojaźliwością
 I niech nikt mi tu nie dyrdymali, że rycerskość jest oznaką glupoty...
Że powstańcy Warszawscy ginęli z głupoty dowódców powstania...
 Ginęli bo ... konformiści tego świata ich opuścili i zdradzili sojusznicy dla partykularnych interesów...
 Może J. K istotnie jest zmiażdżony osobistą tragedią, ale z pewnością rządy łotrów nie rokują żadnej przyszłości w Polsce... bez Polaków...

Portret użytkownika MASAKRA

Wiec nawolywujesz do

Wiec nawolywujesz do przelania krwi.... ( GLUPOTA ).
Wczoraj wrocilem z Polski. Przebywalem tam 4 dni. Dowiedzialem sie, ze najgorsi sa ludzie starsi po 60 stce.
To ( prawdopodobnie ONI sa tymi, co nawolywuja z jadem w ustach do odwetow, do podzialow, do wszelkich manifestacji w obronie krzyzy i podobnych. To oni dadza sie manipulowac przez pewne partie oraz przez kosciol katolicki. Dowiedzialem sie od ludzi troche madrzejszych, ze wystarczyloby , by KOSCIOL powiedzial STOP !!!
STOP, nie tedy droga. Ale to sie nigdy nie stanie.
 
Angelusie, Ty do nich nalezysz !  Nie tedy droga Panie Angelusie !

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

MASAKRA!... jesteś

MASAKRA!... jesteś imbecylem... Wtrącasz swoje obsesyjne wątki polityczne...Obsesję leczą tacy panowie w białych fartuszkach ...zadający dziwne pytania...

Portret użytkownika janusz

Angelus ty też wtrącasz od

Angelus ty też wtrącasz od czasu do czasu wątki które wielu,też mogą się wydawać obsesją.Tak że nie przesadzaj z tymi fartuchami.Każdy ma prawo do swej własnej oceny i aby go z tego jego punktu widzenia wyprowadzić trzeba podać jakieś w miarę mające możliwośc weryfikacji argumenty.Wybacz poza jakąś tam naszą relacją pozostawania w miarę stałych kontaktach,ty piszesz do mnie ja do ciebie,takowyż nie podałeś,niczego poza własną wiedzą,ja tego z zasady nie neguę,ale myślę że człowiek twego pokroju powinien dysponować jakimś decydującym argumentem,z całym szacunkiem do twej osoby, ja też na to czekam.Pozdrawiam.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Abyś mógł poznać moją wiedzę

Abyś mógł poznać moją wiedzę musiałbyś nawiązać ze mą telepatyczny kontakt.
Potrafisz to zrobić?
 Moja wiedza nie wynika w większości z żadnych zewnętrznych źródeł, więc jak mam udowodnić ją?
 Jest to tak, że czujesz, że mam wiedzę, ale ten "chochlik" pychy zawsze podpowiada... zaprzeczenie "zdroworozsądkowe".. pozdrawiam
 Wcale mi nie chodzi o udowodnienie jakichkolwiek racji..
 Wzbudzenie niepewności w przekonaniach jest kluczem do tej samej wiedzy w Twoim umyśle..
 Ale już się powtarzam... więc zamilknę...

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

To Twój i innych

To Twój i innych wybór..zalecałbym rozsądne kwalifikowanie istoty rozsądku...
Rozsądek jest na miarę umysłu jego właściciela... i jak zapewne zauważyłeś .... ma rózne poziomy wartości...
..zależne od właściciela...pozdro

Strony