HAARP i chemtrails mogły zostać użyte w celu manipulacji huraganem Sandy

Kategorie: 

Wszystkie media masowego przekazu epatują zdjęciami ze wschodniego wybrzeża USA. Ogromny huragan raz słabnie raz zyskuje na sile a jego ścieżka wygląda tak jakby ktoś przy niej majstrował. Nic dziwnego, że pojawiły się od razu doniesienia, że jego skala jest tak wielka dzięki geoinżynierii. Jako metody wpływania na żywioł wskazano HAARP i zrzuty chemtrails.

 

Trzeba przyznać, że powyższe wideo jest bardzo zastanawiające. Widać na nim wyraźnie, że pojawiają się pewne anomalie, które mogą być wynikiem planowych oprysków substancji chemicznych. Jak wiadomo jedna z hipotez odnośnie chemtrails jest taka, że są potrzebne do propagowania sygnałów emitowanych z Alaski oraz z wielu innych nadajników. Efekt jest taki, że na zdjęciach satelitarnych widać wielokrotne zniekształcenia chmur stanowiące falowy ślad oddziaływania określonych modulacji fal wysyłanych do jonosfery.

 

No dobrze, ale jaki cel mogli mieć Amerykanie w sprowadzaniu na siebie huraganu? Motyw jest aż nadto widoczny - nadchodzące wybory. Huragan to prezent dla Obamy zmagającego się ze spadającymi sondażami. Wybory już 6 listopada, więc urzędujący prezydent ma unikalną szansę pokazać się, jako obrońca narodu i zatroskany ojciec. Biblijny charakter tego kataklizmu powoduje również u Amerykanów poczucie wspólnoty.

 

Możnaby złośliwie powiedzieć, że to dobrze, że teraz Ameryka sama na siebie zsyła huragan a nie na kogoś i robi to po to, aby wykorzystać go w celach politycznych. Jednak są granice cynizmu a gdy zaczynają ginąć ludzie kończą się żarty a zaczyna się ludzkie nieszczęście. 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Roman

Wierzę w jednego Tuska ojca

Wierzę w jednego Tuska ojca wszech-uwielbianego, stworzyciela autostrad i stadionów, wszystkich dotacji z Unii widzialnych i niewidzialnych. Nie będę miał ministrów innych przed Najuczciwszym Wielkim Księgowym ministrem Rostkowskim, doradcą Tuska prawdomównego, który przez Putina jest stworzony przed wszystkimi długami. Tusk z Tuska, europejskość z europejskości, fakty prawdziwe z TVN obiektywnego, przez lisa stworzone i mówione, współistotne Tuskowi, a przez niego wszystko się stało. On to dla nas lemingów i naszego ogłupienia, zstąpił z Kremla i za sprawą Putina Wielkiego przyjął miliardy z Unii i stał się kapitalistycznym komuchem. Pomógł Grecji również za nas, zajął się naszymi OFEami, za krótkim wiekiem emerytalnym, ogródkami działkowymi, recepturami, Internetem, stoczniami, sprzedażą uzdrowisk etc, przez uczynki swe podoba się on Angeli i został poklepany i pochwalony oraz ponownie wybrany dnia trzeciego jak oznajmia OBOP. Zaprawde powiadam wam znajdzie się dla niego stanowisko komisarza gdy wnet kur po trzykroć zapieje. I wstąpił do rządu, siedzi po prawicy Bronka i powtórnie przyjdzie w chwale, a głupocie i grabieży jego nie będzie końca. Wierzę w pancerną brzozę, w przeKopaczoną na metr ziemię, w cztery okrążenia, w pijanego generała i we wszystko co Donald uzna za słuszne bym w to wierzył. Jest on jak jutrzenka radosnego jutra. Z radością spijam każdą sentencję, która od Tuska i Rostowskiego pochodzi, którą z Tuskiem i Bronkiem wspólnie Michnik ustalał i która przykazuje uwielbienie i chwałę dla wielkiej Polskiej Ośmiornicy (PO). Radosny to dzień gdy od rana mogę słuchać pełnych miłości i pojednania słów mówionych przez Olejnik i Bzdurczoka. Wierzę w jeden wielki, powszechny i europejski kryzys, wyznaję brak emerytury na odpuszczenie grzechów i oczekuję kromki chleba, szklanki wody oraz nowej edycji Tańca z gwiazdami w TVN i rozkładówki z Grycan w wyborczej. AMEN

Portret użytkownika SurvivorMan

HAHAHHAHAHAHAHA!!!!! Tego

HAHAHHAHAHAHAHA!!!!! Tego jeszcze nie było!!! Amerykanie z nudów wyczarowali sobie huragan, a żeby było ciekawiej, rąbnęli nim sami w siebie.  Nie wiem co twórcy takich newsów biorą, ale ja też to chcę;-P

Portret użytkownika ja

jedyny problem w tym

jedyny problem w tym wsszystkim jaki ja widzę, są służby mundurowe. służą dzielnie ku chwale bogatych bandziorów myśląc, że służą ojczyźnie i będą pałować i strzelać do kogo popadnie, gdy tylko naród zacznie się stawiać. padnie rozkaz i tyle. tak się składa, że znajomy policjant twierdzi, że źle zrobił, że wstąpił do NWOlicji. twierdzi, że do prewencji trafiają osoby z niskim IQ. ci mądrzejsi by się zastanowili kilka razy, czy strzelić komuś w brzuch gumową kulą, a Ci pierwsi z dumą wykazaliby się odwagą strzelająć zza plastikowej tarczy na czyjeś życzenie w kogokolwiek bez zastanowienia. najlepsi powinni walić po pracy dużo wódy, bo wtedy na codzień pamiętają tylko kilkadziesiąt ostatnich godzin, bo pamięć zawodzi... i według mnie to święta prawda, bo nawet tuskowa telewizja pokazywała eksmisje, czy odbieranie dziecka któremuś lub ogólnie rodzicom, sposób w jaki oni wjeżdżają przerażonym i przeważnie niewinnym ofiarom chorego tuskowo-żydowsko-europejskiego systemu zwanego potocznie prawem, do domu wywalając na dizeńdobry drzwi, pałują każdego kto się odezwie. to jest MALTRETOWANIE. 
sorry! wylało się właśnie to ze mnie
 
wracając do rzeczy: 
jedyne co powinni amerykanie zrobić, to własnoręcznie zdemolować instalacje. tyle, że naprzeciw im staną wspomniani wyżej panowie władzowie, którzy będą mężnie bronić napędu huraganu. jeśli tournee huraganu po stanach przebiegnie środeczkiem, to ludzie najpierw spierdzielą na west coast, a tam huragan dotrze w kilka dni. a co potem?
myślę, że to co się teraz dzieje w stanach, te gierki katastroficzne są tylko ostatnią próbą. tzw próbą generalną przed tym, co ma się dziać na całym świecie, już w przyszlym miesiącu. jeśli nawet natura nie przygotowała nam niczego ponad piedzmy braku prądu i ogromnej zorzy polarnej, to bandyci rządzący po szczurzemu światem wykorzystają już kultową datę 2012. żeby umyć ręce mogą nam zorganizować wielki szoł kilka dni wcześniej lub później. że niby to nie oni, bo to przecież o 21 12 2012 każdy mówi. ale 19 lub 25 grudnia, to już przecież tylko przypadek tak mógłby według nich zrządzić.
każdy krok amerykanów jest zawsze tylko próbą przed czymś większym. są na tyle głupi, że każdą akcję, muszą przećwiczyć. są kretynami, którzy nie wiedzą czego się spodziewać po tym co kombinują, więc zawsze organizują lokalną próbę generalną. czy to z kryzysem ekonomicznym, czy lokalnymi wojnami, które do dzisiaj odbijają się echem po całym świecie. chyba pamiętacie północ-południe. manekiny były sprawdzane pod względem sprawności manualnej. a potem wojen do których przystępowali w swoim stylu, czyli na chama pod byle pretekstem bez względu na własne ofiary. dzisiaj mamy onz, które jedynie poszerza terytorium działania. potem wypierają miejscową policję jak najszybciej się da. i w ten sposób kradną kolejny kawałek ziemi.
 do polski to bydło dotarło po cichutku. tu wykazali się sprytem. szperają nam w cenach dóbr materialnych. jednak ruscy z drugiej strony, też po cichutku po swojemu robią wodę z mózgów naszych przewładców. Ś.p Kaczyński chyba zaczą się stawiać, bo się stał niewygodny. a jeżeli te mendy poświęciły aż tyle niewinnych i nic nie wiedzących ofiar katastrofy , tylko po to, żeby pozbyć się głowy naszego kraju, to już jest poprostu żałosne.
jakoś mi się wydaje, że śp Kaczyński po cichu kombinował, jak się pozbyć ruskich. po cichu, czyli z dala od mediów. właśnie dlatego jego otoczenie, być może w większości już uświadomione, wepchano do jednego samolotu. gdzie był tusk się pytam?! żeby mieć pretekst do focha i nie polecenie tym samym samolotem, już kilka miesięcy wcześniej zaczął najgłośniej jak tylko potrafił, publicznie i we wszelkich mediach obszczekiwał śp Kaczyńskiego. prezydent musiał się bronić, więc pyskówka ogólna. o co się kłócili? dzisiaj już nikt nie ma bladego pojęcia, bo polski naród jest już tak zahipnotyzowany, że góvvno dosrzega co się naprawdę wokól nich dzieje. codziennie sią programowani amerykańską telewizją oraz rosjańskim - zwanym na codzień POLSKIM - prawem.
jeśli lemingi nie zostaną obudzone, zwłaszcza lemingi w mundurach, za niecałe dwa miesiące dostaniemy tak po dup@ch, że jeszcze przez kolejnych kilka wcieleń będzie nas w gnatach łamać.
może warto zacząć rozmawiać głośno z członkami naszych własnych rodzin służących na codzień w mundurach wszelakich? ja się nie boję rozmawiać i nie jednego już pytałem dlaczego służą prawu godzącemu w ludzką godność, którą już dzieciom sie wbija do głów. większość tylko wykonywała rozkazy. tylko jeden pan prawdziwy policjant wdał się w dłuższą dyskusję, wymienił poglądy oraz argumenty i rozstaliśmy się w pokoju - ja bez mandatu oczywiście Wink
 
amen

Portret użytkownika jj

geoinżyniera jest zabroniona

geoinżyniera jest zabroniona do celów militarnych na obcym terenie, jednak nie jest zakazana na własnym. A nasze domyslanie po co kto i dlaczego ma taka wage dla sprawy jak porownanie wielkosci owego huraganu do naszej garstki ludzi.

Portret użytkownika MASAKRA

Bo Ty po prostu nie jestes w

Bo Ty po prostu nie jestes w stanie tego zrozumiec !
Zapamietaj sobie jedna rzecz raz na cale zycie : kazdy z nas jest tylko numerem z ktorym NIKT sie nie liczy. Tutaj chodzi o to, by duze firmy postawic znowu na nogi ! Ludzie sa zmuszeni brac kredyty i czesto zaczynac swa egzysgencje od zera, od poczatku. Temat jest obszerny.

Portret użytkownika khemit

Polskę może uratować jedynie

Polskę może uratować jedynie Obóz radykalno narodowy ! Mogą zakazać lotów nad naszym państwem o czym pisałem wielokrotnie ! Tylko oni są na tyle silni wewnętrznie i tylko oni są Polakami silnymi a nie słabeuszami ! Wszelki inne ugrupowania są za słabe albo oszukały Polaków, tylko ONR jest siłą zdolną uratować nas przed opryskami chemtrail !
 
http://www.onr.h2.pl/
 
 
 
 
 
 
Pamiętajcie tylko ONR !

Hr aHA

Portret użytkownika ariel

mnie duzo bardziej niepokoi

mnie duzo bardziej niepokoi rosnaca ilosc widocznych fal stojacych w atmosferze oraz obnizanie sie zimnych warstw. w polaczeniu z rosnaca temperatura pradu zatokowego oraz zmianami ukladu pradow strumieniowych daje sygnal idacych zmian. to czy przyczyna tych zmian jest planoww aktywnosc czlowieka, slonca, galaktyki czy wnetrza ziemi - pustej w srodku czy nie - nie ma znaczenia. pytanie brzmi - czy jestescie wystarczajaco przygotowani na nqstpne trzy lata. w pomoc zdychajzacych struktur panst bym nie liczyl. te organizacje same beda potrzbowac pomocy by przetrwac.

osobscie jezeli juz kogos sie boje to ludzi posiadajacyc jakas pozycje w spolecznosci lub zaprzeczajacych ze cos sie nidobrego dziej. w sytuacji krachu praktycznie nie da sie zrozumiec ioszacowac strach, frustracj i histerie u tych ludzi.

ps
pisane z tel

pozdr.

Strony