HAARP to nie tylko Alaska, odkryto prawdopodobną nową lokalizację systemu

Kategorie: 

Już od jakiegoś czasu pojawiały się informacje, z których wynikało, że instalacja HAARP nie znajduje się wyłącznie na Alasce. Cały system broni klimatycznej składa się podobno z kilkunastu baz rozsianych po całym świecie. Teraz pojawiły się nieoczekiwane dowody na potwierdzenie tych hipotez.

 

Odkrycia dokonała internautka publikująca na Youtube pod pseudonimem "revmichellehopkins". Dzięki nieostrożności korporacji Google udało jej się wypatrzyć wyspę, której na próżno szukać na mapach. Nie ma ona nawet nazwy, ale za to znajduje się na niej bogata infrastruktura z lotniskiem włącznie. To, co najbardziej daje do myślenia to fakt, że na wyspie zlokalizowane są instalacje do złudzenia przypominające te z Alaski i znane, jako HAARP.

 

Cała ta technologia zabaw jonosferą jest tak naprawdę rozwinięciem koncepcji genialnego fizyka, Nicola Tesli i znajdujące się tam obiekty przypominają te, które budował on już w pierwszych latach dwudziestego wieku. Pytanie jednak, w jakim kierunku prowadzono rozwój tej technologii, bo jeśli chodzi o broń klimatyczną czy tektoniczną to pojawienie się kolejnych replikowanych baz HAARP może wzbudzać niepokój.

 

Wyspa, o której mówimy znajduje się na południowym Atlantyku, co wskazywałoby na to, że zakres oddziaływania tej instalacji może się rozciągać na obszarze od Europy do wschodniego wybrzeża USA. Odkrywczyni tego nowego HAARP sugeruje, że celem jego działania jest wywołanie trzęsień ziemi w obrębie grzbietu środkowo-atlantyckiego, ale trzeba zaznaczyć, że nie ma na to żadnych dowodów.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Wolf

Ja się tylko zastanawiam,

Ja się tylko zastanawiam, dlaczego tej pierwszej wyspy nie widać na Google Earth tak dokładnie jak ta pani pokazuje. Tzn. jak się przybliży, to jest wszystko zamazane. Natomiast w maps.google.pl widać wszystko wyraźnie.

Portret użytkownika Vim

Yo :) Osobiście jestem

Yo Smile

Osobiście jestem krytycznie nastawiony, do osób, które nie tylko krytykują, ale choćby nawet to bagatelizują, mowa o takich odkryciach jak Michelle. Mi tam wszystko jedno, jakiego jest wyznania, byle by nie była satanistką-okultyską. Chodzi też o to, że coraz częściej widać osoby.. trollujące, przeszkadzające, ośmieszające, bagatelizujące, zawsze wtedy, kiedy cokolwiek widać więcej z tej układanki, jakby celowo.. Na pewno daje do myślenia

Czemu nie powiedzieć, okay coś jest na rzeczy - sprawdzam, zamiast.. eetam to bzdury jakieś.. widziałeś jak wygląda antena? Antena to "wystająca wieża z ziemi" ect A ty kolego jeden z drugim wiecie coś o broni skalarnej? o tym, że można każdego podejrzeć i podsłuchać?

Widzieliście inne inne instalacje? np. chińskie lub ruskie? Zdecydowanie się różnią. Od lat 50-tych ukrywa się przed nami różne technologie, wręcz 95%. Dostajemy wyłącznie przeterminowane ochłapy i tylko dlatego, żeby to co mamy było choć trochę kompatybilne z tym co jest naprawdę. Owszem korzystamy z tej techniki, ale jesteśmy 500 lat za murzynami.. Ludzie np. cieszą się - o nowa bateria polimerowa do gsm wow, a 30-40 lat temu żołnierz szedł na poligon i miał radiostację przenośną. Baterie ładowało się przed wyjazdem na poligon. Po m-cu jeszcze działała bez doładowywania.. itd.. warto o tym pomyśleć. Energia elektryczna nie jest problemem, jest wszech obecna, To ci nie-ludzie tworzą problemy, żebyśmy byli uwiązani do elektrowni czy ropy naftowej.. masz kupować i być posłusznym i nie masz żadnych praw nawet do swojej własności. Nawet do swojego zdania. W 2013 nawet nie pierdniesz, bo pójdziesz do pierdla za "mowę nienawiści". Tak się stanie kiedy pozwolimy przejąć im internet i kiedy Amerykanie oddadzą broń.. Wiadomo, że jeśli już to chyba tylko kiedy będą w oblężeniu i skończy się amo..

Dziś w systemie HAARP znajdują się stacje pogodowe, ale również nadajniki GSM czy sieci energetyczne ..nawet "kanał z wodą może być anten! I co mamy wierzyć, na gębę, że to ma służyć komunikacji, podsłuchom, czy oglądaniu warunków pogodowych? Już od lat 50-tych mamy stale wzrastający proceder - wpływu na pogodę i "inne zdarzenia Ziemskie" o skali globalnej choćby tsunami z 2004 roku.. Dziura ozonowa czy pustynnienie znacznych obszarów Ziemi to wynik działania hmm "człowieka"? A czemu mają służyć te wszystkie el. atomowe jak nie produkcji broni A? itd..
Oczywiście, że na tej wyspie część z tego co widać to normalna infrastruktura. Nawet te dziwne kształtu, to może być coś normalnego. Nawet ciężko dopatrywać tam jakiś dziwnych symbolik. To miejsce wg. mojej opinii nie służy li tylko jako baza wojskowa. Całość jest dość skomplikowana i widać, że łączy się w całość, robi wrażenie konkretnych instalacji, gdzie HAARP to jedna z nich. Te megalityczne wieże nie koniecznie służą jako nadajniki/odbiorniki sygnałów radiowych.. Urządzenia mogą być schowane pod ziemią i połączona siecią z antenami. To co wygląda na tzw. zbiorniki.. na pewno tym nie jest! Reszta to miejsce dla obsługi.
Co by nie powiedzieć, to niezwykłe miejsce i warte głębszym studiom , choćby analizom. Całość, może służyć kilku celom, takim jak wpływ na zmiany na Ziemi, pogoda, podsłuchy, wpływ na Ludzi. Broń skalarna itd.. Już sam obraz tej wyspy i jej położenie daje bardzo wiele do myślenia.
 
Adminie, nigdy nie przepuszczasz moich koment.. Przynajmniej przekaż sens mojej wypowiedzi.
Jestem webmakerem i designerem. Musiałem się napracować, żeby nie oglądać tego całego fajansa, który tu komercyjnie ładujesz łącznie z tymi pejsbookami ect. Mam to gdzieś. Ale zajmujesz ważne miejsce w sieci, w sensie adresu 3W, to obliguje. Nie chodzi mi o wygląd, to powiedzmy rzecz gustu, choć osobiście jestem zdecydowanym przeciwnikiem takich stwierdzeń.., ponieważ służą wyłącznie uprawianiu lenistwa. Naprawdę Chwała Ci wielka, za to co robisz, za to że znajdujesz ciekawe arty i je tłumacząc, zamieszczasz tu i gdzie indziej. Ale trzymaj fason.., bo na razie to wygląda jak tania, ale komercyjna pożywka dla mas. Chcesz zarabiać na reklamach? byłbym idiotą, gdybym miał coś przeciwko zarabianiu, ale trzymaj fason.. przynajmniej się postaraj. I zrób coś żeby to nie wyglądało jak 5-8 lat temu, to siermięga była. Nie chce Ci się?
Poszukuję różnych rzeczy w sieci, chcę być na bieżąco ze zmianami na Ziemi i w Kosmosie, niestety ciągle tu zaglądam, nawet jak bym nie chciał, wpadam na to i te inne miejsca.. Więc proszę, daj coś więcej od siebie, może poproś kogoś, kto Ci pomoże to ogarnąć. Wiadomo, że człek nie może robić wszystkiego sam. Inaczej? powiedz po co to robisz? dla ludzi i przy okazji zbierasz kaskę z reklam na utrzymanie serwisu, czy może odwrotnie?
Nie mam żadnej personalnej krytyki do Ciebie, ok? Super, że są takie miejsca w sieci, wielki szacun dla tych co się starają, i nie zostanie im to zapomniane. A ci co to robią tylko dla komerchy, niech zostaną zapomniani. Jest to cholernie ważne w tym konkretnym czasie. Tj. zdobywanie wszelkich info o tym co się aktualnie dzieje i nie tylko z powodu bardzo szybko wzrastającej cenzury itp, gł. z powodu tego co się właśnie dzieje, na Ziemi, z Ziemią i po za nią.
Tym czasem istnieją tego typu stronki, które służą gł. de-informacji, niby multum info-newsów, ale wszystko jakieś szemrane. Dlatego jestem bardzo ostrożny i krytyczny do tego co pozyskuję z sieci. Wiadomo, że chodzi o kontent, a nie jego opakowanie, choć to zostawia wiele do życzenia. Nie przejmuj się krytyką innych w kwestii newsów. Dawaj wsio co uda Ci się zdobyć, rozszerz horyzonty i pisz odważnie o wszystkich nieprawościach które zauważysz. Ludzie będą Cię szanowali, nawet po wielu latach! Po komentach się zorientujesz o co kaman.. Niektórzy, nawet tu, są zawodowo, a nie z powodu zainteresowań, czy troski o nasz los.. łatwo to ogarnąć, tj. skąd oni są, poznać to po tematyce, w której widać w komentach klasyczną propagandę.
Pozdrawiam bywalców, wytrwalców, turystów, Admina i wszystkim wam życzę Dosiego Roku 2013 oby okazał się dla was/nas wszyskich Szczęśliwy, Zdrowy i Wolny.
Vim
Zatrudnionych "komentatorów" nie pozdrawiam.. (cebulą od was jedzie)
.

Portret użytkownika pako1205

@Pio'76Jak jest potrzeba, to

@Pio'76Jak jest potrzeba, to można wszystko podciągnąć pod wszystko,ale tam jest tego tyle,że można śmiało teoretyzować,że instalacje służą do operacji na wielu częstotliwościach,ogromnej mocy i jak piszesz, rozróżniasz gwóźdź od śruby,więc nie ma anten "uniwersalnych"i z pewnością jest to świetne miejsce do przeprowadzania takich badań w różnych długościach fali zaliczanych również do HAARP.A możliwe,że już też nie tylko badań.

Portret użytkownika Pio'76

Ja dla odmiany uważam, że nie

Ja dla odmiany uważam, że nie ma się co doszukiwać "nie wiadomo czego". Dla mnie śrubokręt służy do kręcenia śrubą w prawo lub w lewo. Jak się uprzeć, to można nim wbijać gwóźdź, a jeśli będę miał inwencję, zabiję nim czarnego, pedała, albo kogoś kto mi się nie spodoba jako Polakowi "patriocie" - to stwierdzenie to głupi żart.
Skoro wiesz coś o antenach, to pewnie wiesz również, że aby zapewnić w miarę pewną komunikację radiową Wyspy Wniebowstąpienia z Anglią, trzeba dość solidnego sygnału, który wykorzystując jonosferę, dotrze do ojczyzny. Maszty czy wieże radiowe do komunikacji wojskowej na prawdę są wielkie. Poza tym piszesz, że nie ma anten uniwersalnych. No właśnie, żadna z tych anten nie jest podobna do instalacji HAARP.
Na wyspie są pokazane również różne okrągłe obiekty. To są zbiorniki. Muszą gdzieś trzymać paliwo, zapas wody itp. Są tam samochody, samoloty, port. Muszą mieć po kilka rodzajów paliwa. A że wyspa jest wulkaniczna, to zbiorniki są naziemne. Z resztą od tych zbiorników prowadzą rurociągi do osiedli. Jednak bałwan publikujący filmik robi z nich sensację. A czemu rurociągi są na powierzchni? Bo trudno się kopie w bazalcie. Poza tym muszą produkować energię elektryczną, pompować wodę i ścieki, utylizować odpady, gromadzić zapasy żywności. Może używają skroplonego gazu, a może oleju opałowego. Na taką wyspę trzeba wszystko dostarczyć z kontynentu.
Nie potrafię Ci powiedzieć czym jest każdy wskazany na filmie obiekt, ale ponad połowa z nich jest normalną infrastrukturą, która jest związana z funkcjonowaniem cywilizacji i wojska (bez tajnych eksperymentów). Matoł robiący filmik robi sensacje ze wszystkiego czego nie rozumie (jak ludy pierwotne z gniewem bogów). Ja sporą część tych sensacji identyfikuje i się z niego śmieję. Natomiast to czego nie rozumiem, nie jest dla mnie sensacją tylko brakami w MOJEJ WIEDZY.

Portret użytkownika kuzYn

To faktycznie jest wyspa

To faktycznie jest wyspa Wniebowstąpienia Jej Królewskiej Mości Elżbiety
Potwierdzam powyższe info
 
Wyspa Wniebowstąpienia (ang. Ascension Island) – wyspa pochodzenia wulkanicznego na Oceanie Atlantyckim, około 1600 km od wybrzeży Afryki. Wyspa została odkryta przez Portugalczyków w roku 1501. W 1815 roku została zajęta przez Brytyjczyków. Wchodzi w skład kolonii brytyjskiej Wyspa Świętej Heleny, Wyspa Wniebowstąpienia i Tristan da Cunha. Najwyższym punktem wyspy jest szczyt Green Mountain o wysokości 859 m n. p. m. Jej powierzchnia wynosi 88 km², a zamieszkuje ją ok. 1,2 tys. osób. Główna osadą i portem wyspy jest Georgetown.
W czasie wojny o Falklandy była brytyjską bazą wojskową. Obecnie na wyspie znajduje się baza lotnicza RAF Wideawake.
/wikipedia/

 

Portret użytkownika Pio'76

Ludzie drodzy. To Wyspa

Ludzie drodzy. To Wyspa Wniebowstąpienia, czyli Ascension Island. NIE JAKAŚ WYSPA BEZ NAZWY. Królową jest Elżbieta II, ma flagę brytyjską i 1200 mieszkańców, a więc i lotnisko. To coś z białą kulą na dachu to radar.
Na próżno jej szukać na mapach? Pewnie są tacy, co jej będą szukać na próżno. Kwestia rozgarnięcia.
Ktoś podający się za admina robi Was w ciula i pewnie ma z tego niezłą zabawę, bo nie sądzę, żeby to był wynik jego głupoty.

Portret użytkownika kuzYn

Na filmie są dwie wyspy.

Na filmie są dwie wyspy. Najpierw jest wskazana ta nie istniejąca ?, a później wniebowstąpienia.
Tej pierwszej nie ma na żadnych zdjęciach satelitarnycg ponieważ 2 facetów w czarnych gangach zwineło negatywy

 

 

Portret użytkownika pako1205

@Pio'76  No,kolega przytoczył

@Pio'76  No,kolega przytoczył kilka ważnych info o cywilnych parametrach wyspy,fajnie,ale wierzę,że z techniką to kolega ma nie wiele do czynienia.To nic,że kolega nie widzi,są też ci,którym te instalacje nie kojarzą się z krótkofalarstwem czy instalacjami radarowymi jedynie.Do takich również się zaliczam i czasem sam sobie życzę,żebym tego nie widział,żeby tego gówna nie było...

Portret użytkownika pako1205

@Pio'76 "To rakiety badawcze

@Pio'76 "To rakiety badawcze z tego co wyczytałem".-Wiesz,na płocie też było napisane... Również czytam,mam czas i staram się to również kojarzyć z tym co jest nie napisane,ale można przy odrobinie znajomości tematu bez trudu skojarzyć.Nikt nie jest nieomylny i chętnie uchyę głowę w sensownym wyprowadzeniu mnie czy innych w jasną przyszłość.

Portret użytkownika Pio'76

proszę:

proszę: http://www.astronautix.com/sites/ascnsion.htm choć jak widzę, i tak wiesz swoje i żaden argument nie będzie dość sensowny do uchylenia głowy. Nie potrafię się konfrontować z argumentacją w stylu "mogło by być wykorzystane", "miejsce jest świetne do przeprowadzania takich badań", "a możliwe, że już  nie tylko badań". Po pierwsze, to że coś może być wykorzystane w inny sposób niż zawsze, nie świadczy, że jest tak wykorzystywane, a jeśli się tak twierdzi, to trzeba mieć na to co najmniej mocne poszlaki. Ja mogę być gwałcicielem, mordercą i napadać na konwoje z pieniędzmi. Każdy facet może. Jednak łapie się i zamyka podejrzanych, a nie każdego.

Portret użytkownika pako1205

Podciągnąłeś temat pod

Podciągnąłeś temat pod prawodawstwo,które powinno opierać się na faktach,a nie domysłach,to jasne,lecz trudno o fakty z sieci w ilościach przesądzających o tym co tam jest.To tajne sprawy i nie ma stert dowodów na to, co domyślamy się,a co jest w realu i po kiego tam są.Ja widzę to,szanowny kolega to czy tamto i to ma sens,tylko o to chodzi,może ktoś dorzuci swoje zdanie,oświeci...Na to tu liczę nadal w wielu tematach,a nie próbuję udowadniać komukolwiek,że to nie jest tak jak myśli...Nie nalegam,tylko sygnalizuję,ok?

Portret użytkownika taurus

co to jest..F A K T? W

co to jest..F A K T? W średniowieczu faktem była płaska Ziemia..lecz tylko nieliczni wiedzieli że jest inaczej...dzisiejsze fakty za jakis czas moga budzic smiech i irytację..zyjemy w czasach totalnej i masowej manipulacji prawdą....

Portret użytkownika Pio'76

Większość opinii na tym forum

Większość opinii na tym forum opiera się na wierze właśnie. Akurat z techniką mam do czynienia na co dzień, a w wojsku byłem w łączności w batalionie dowodzenia. Parę masztów i porozciąganych drutów widziałem. Z kolegami z Iraku miałem okazję kilka razy rozmawiać przy użyciu podobnych instalacji. Myślę, że to brak wiedzy technicznej, albo tylko powierzchowna wiedza skutkuje podniecaniem się wszystkim co podsuwają podobni do autora filmu szarlatani.
Czy poza tym nie widzisz, że artykuł jest zwyczajnie nierzetelny? Na początku wciskają Ci kit, że to jakaś tajna wyspa, której na próżno szukać na mapach, potem pokazują kilka wież i drutów i masz gotową sensację. Po zdemaskowaniu zakłamania już na samym wstępie artykułu dalej ślepo wierzycie resztę tego co tam napisano. A dla mnie jest oczywiste, że jeśli ktoś kłamie w jednej sprawie, to niekoniecznie trzyma się prawdy w innych. Od samego początku admin nie wie o czym pisze. a tak na prawdę powtarza po jakimś niedouczonym ciołku z YT.
Widziałeś jak wygląda instalacja HAARP? Czy to na Wyspie Wniebowstąpienia w jakikolwiek sposób ją przypomina?
Skąd taka powszechna wiara wśród ludzi, w to co opowiadają zupełnie anonimowi amatorzy? Wiem, że tzw. elity kłamią. Ale w czym bardziej godny zaufania jest jakiś "ktoś" z YT? Nawet jeśli potrafi poskładać całkiem nieźle technicznie jakiś film to co wiemy na temat jego kompetencji? Setki razy przekonałem się, że g... wiedzą. A po 21.12.2012 jestem już całkiem pewien, że mój sceptycyzm do podobnych źródeł jest w stu procentach uzasadniony.
Podobne publikacje to również element władzy mediów. Tyle że całkiem amatorskich.

Portret użytkownika Polak

czesc obiektow ktore ta Pani

czesc obiektow ktore ta Pani okresla mianem instalacji jest odstojnikami wody slonej orz oczyszczalnia sciekow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Portret użytkownika u777

Admin - udalo jej sie

Admin - udalo jej sie wypatrzyc wyspe ( ktora na srodkowym atlantyku jest od zawsze ) , i niema nawet nazwy a pisze jak byk GEORGETOWN i wystarczy 2 minuty bu sie zorientowac ze to baza wojskowa , czy ktos tu nie zapodaje celowej dezinformacji ?

Portret użytkownika Orzeł

@u777 - pewnie że tak,

@u777 - pewnie że tak, kolejny przykład siania paranoi przez admina na rzecz korzyści majątkowych... Ale jednak są tu na tej stronie ludzie myślący, mający jeszcze działający mózg (na szczęście). Jak na Zmiany na Ziemi tak i tu spora liczba ludzi ma zrobioną sieczkę w głowie, i zaczyna powoli nie odróżniać czarnego od białego... łykają wszystko jak leci.

Portret użytkownika Screwdriver

Rozstawienie tych trzech wież

Rozstawienie tych trzech wież podobne do rozstawienia piramid w Gizie. Cała ta wyspa to jedna wielka instalacja, przypomina mi się serial "LOST". Kto wie do czego to służy wszystko, w każdym razie o ile się nie mylę na początku pokazano impuls wygenerowany przez ten kompleks i mały to on nie był...

Portret użytkownika baca

każdy film tej wielebnej

każdy film tej wielebnej michelle hopkins na jej kanale zaczyna sie i kończy psalmami i litaniami. wszędzie anioły i koscioły no i oczywiscie modlitwy za ten idący ku zagładzie świat bo zagłada jest nieuchronna u wszystkich kaznodziejów. przeslanie jest proste - czyli jaki zwykle: "wy sie ludziska o nic nie martwcie pan Jezu jak przyjdzie to wszystko za was zalatwi"
a jeśli dobrze pamiętam to ten religijny hiv rozpoczał sie chyba od "naszych" niepozornych kapelanów - Homo i Endora (pacjenci zero) a teraz nawet na jewtubach jest pandemia bibliozy
 

Portret użytkownika promień

Pako pewnie nikt z nas się

Pako pewnie nikt z nas się nie dowie co oni tam nadają. Wstyd się przyznać ale do tej pory się tym HARPEM nie interesowałam. Dopiero teraz weszłam w internet i sobie poczytałam. Normalnie szok. My tu się zastanawiamy co się dzieje na ziemi, a tym czasem ktoś się może świetnie bawić. Teraz będę wysnuwać własne teorie. Normalnie od jakiegoś czasu nabrałam wstrętu do mediów, coś mnie odpycha - może coś w tym jest. No nie wiem czy przez przewodnictwo elektryczne też mogą działać. Nowe żarówki - źle się w ich świetle czuję. Jeżeli oni mogą działać na odległoś to nie muszą żadnej broni instalować w Polsce. Wyślą falę w kierunku Rosji i po kłopocie. Jak ktoś ma nas gdzieś to się trzeba zastanowić dlaczego. Te opryski nad nami. Może to są świetne przewodniki dzięki którym mają nad nami kontrolę. Normalnie hyba wypada sprawić sobie na głowę czapeczki aluminiowe, czytałam też o jakiś zbrojach ochronnych. Zauważyłam też, że były zorze polarne a nie było wybuchów na słońcu hahaha. Przecież to co oni rozpryskują jest wszędzie, opada na ziemię, my to wdychamy, zwierzątka jedzą.  No my też pewnie jak nie spłuczemy dobrze jarzynek i owoców. Gdzieś widziałam film jak jeden rolnik pokazywał takie kłaczki zebrane na polu, już nie pamiętam o co chodziło, ale chyba o zwierzątka. No i te padające ptaszki, rybki.  Przed chwilą pisałam na znaz o tym co to może być powodem tych pęknięć w Peru. A tu prosze HARPIK - tego nie brałam pod uwagę. Było też proroctwo, że człowiek przyczyni się do kataklizmu na ziemi. Jeżeli to prawda co o tym HARP piszą, to czym my się tu przejmujemy. Możemy mieć wywrotkę na zamówienie. Jeżeli oni docierają już do jądra ziemi to ? ....... . No dobra co z tą pogodą jak na razie dostają w d bo mają huragan za huraganem. I tu nie kumam. I jeszcze zainstalowali się na Atlantyku. w pierwszym momencie pomyślałam sobie, że może chcą śledzić jak będzie tam nowy kontynent powstawał, co by się tam od razu zainstalować. A może już powstaje bo podobno ta wyspa była do tej pory nie znana. A tu proszę HARP. Ludzie wariują, że koniec świata się zbliża, no i faktycznie, powiązać to z globalnym rządem, czipami, jakimś nawiedzonym przywódcą, który się do tego dorwie i mamy z głowy. Czy ja dobrze myślę. Czy są jakieś granice w tych wynalazkach. Ja protestuje. Ja nie chcę żeby ktoś mną sterował.

Portret użytkownika pasjonat

Instalacje antenowe, dzis,

Instalacje antenowe, dzis, moga znajdowac sie calkowicie pod ziemia, zostaje rola typu promiennika czy kierunkowy czy qubikalny. Trzeba zaznaczyc że akcja = reakcja. Taka energia nie uchodzi w kosmos. Predzej czy pozniej sie to zemsci. Nawet Tesla popelnial błedy tzn ze nie mogl przewidziec do konca wszystkiego co z taka instalacja zwiazane. Te wszystkie anteny to gigantyczne radary - Ruskie sledza po 6 tys km dajac ok 10 tys obiektów.
 
http://www.fourwinds10.net/resources/uploads/images/haarp-sea-based-x-band-radar.jpg
http://k9zw.files.wordpress.com/2007/10/russianwoodpecker.jpg
 
Znow idzie w ruch Teoria Maxwella i przenoszenie energii. Te obrazki z ksztaltnymi chmurami to bzdura, energia ma taki potencjal ze chury sa jak sito przenikane. Mozna by powiedziec ze wifi powinno ruszac firanka. Broń zeby byla skuteczna musi działąć tylko w konkretnym regionie, bez echa i efektów motyla.

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika pako1205

@pasjonat Kolega miał zapewne

@pasjonat Kolega miał zapewne na myśli część instalacji pod ziemią-nadajniki i inne graty-czemu nie,ale anteny ?Takich cudów jeszcze nie,chyba,że w jakiejś kotlinie,zagłębieniu zamaskowane czymś co nie absorbuje fali...Ale nie ,jak można zrozumieć,że anteny pod ziemią...nie nie ...:)

Portret użytkownika pasjonat

No wlasnie, antena, jest

No wlasnie, antena, jest jedna slawna w ziemi, jako nisza z linowo zawieszonym konwerterem (klinstronem) chyba jakis film akcji krecono w niej. dzis promiennik moze byc pod ziemia, i wysuwac sie z niej na okreslony czas - nie sprecyzowałem.

Myślę, więc jestem...

Strony