HAARP to nie tylko Alaska, odkryto prawdopodobną nową lokalizację systemu

Kategorie: 

Już od jakiegoś czasu pojawiały się informacje, z których wynikało, że instalacja HAARP nie znajduje się wyłącznie na Alasce. Cały system broni klimatycznej składa się podobno z kilkunastu baz rozsianych po całym świecie. Teraz pojawiły się nieoczekiwane dowody na potwierdzenie tych hipotez.

 

Odkrycia dokonała internautka publikująca na Youtube pod pseudonimem "revmichellehopkins". Dzięki nieostrożności korporacji Google udało jej się wypatrzyć wyspę, której na próżno szukać na mapach. Nie ma ona nawet nazwy, ale za to znajduje się na niej bogata infrastruktura z lotniskiem włącznie. To, co najbardziej daje do myślenia to fakt, że na wyspie zlokalizowane są instalacje do złudzenia przypominające te z Alaski i znane, jako HAARP.

 

Cała ta technologia zabaw jonosferą jest tak naprawdę rozwinięciem koncepcji genialnego fizyka, Nicola Tesli i znajdujące się tam obiekty przypominają te, które budował on już w pierwszych latach dwudziestego wieku. Pytanie jednak, w jakim kierunku prowadzono rozwój tej technologii, bo jeśli chodzi o broń klimatyczną czy tektoniczną to pojawienie się kolejnych replikowanych baz HAARP może wzbudzać niepokój.

 

Wyspa, o której mówimy znajduje się na południowym Atlantyku, co wskazywałoby na to, że zakres oddziaływania tej instalacji może się rozciągać na obszarze od Europy do wschodniego wybrzeża USA. Odkrywczyni tego nowego HAARP sugeruje, że celem jego działania jest wywołanie trzęsień ziemi w obrębie grzbietu środkowo-atlantyckiego, ale trzeba zaznaczyć, że nie ma na to żadnych dowodów.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Wolf

Ja się tylko zastanawiam,

Ja się tylko zastanawiam, dlaczego tej pierwszej wyspy nie widać na Google Earth tak dokładnie jak ta pani pokazuje. Tzn. jak się przybliży, to jest wszystko zamazane. Natomiast w maps.google.pl widać wszystko wyraźnie.

Portret użytkownika Vim

Yo :) Osobiście jestem

Yo Smile

Osobiście jestem krytycznie nastawiony, do osób, które nie tylko krytykują, ale choćby nawet to bagatelizują, mowa o takich odkryciach jak Michelle. Mi tam wszystko jedno, jakiego jest wyznania, byle by nie była satanistką-okultyską. Chodzi też o to, że coraz częściej widać osoby.. trollujące, przeszkadzające, ośmieszające, bagatelizujące, zawsze wtedy, kiedy cokolwiek widać więcej z tej układanki, jakby celowo.. Na pewno daje do myślenia

Czemu nie powiedzieć, okay coś jest na rzeczy - sprawdzam, zamiast.. eetam to bzdury jakieś.. widziałeś jak wygląda antena? Antena to "wystająca wieża z ziemi" ect A ty kolego jeden z drugim wiecie coś o broni skalarnej? o tym, że można każdego podejrzeć i podsłuchać?

Widzieliście inne inne instalacje? np. chińskie lub ruskie? Zdecydowanie się różnią. Od lat 50-tych ukrywa się przed nami różne technologie, wręcz 95%. Dostajemy wyłącznie przeterminowane ochłapy i tylko dlatego, żeby to co mamy było choć trochę kompatybilne z tym co jest naprawdę. Owszem korzystamy z tej techniki, ale jesteśmy 500 lat za murzynami.. Ludzie np. cieszą się - o nowa bateria polimerowa do gsm wow, a 30-40 lat temu żołnierz szedł na poligon i miał radiostację przenośną. Baterie ładowało się przed wyjazdem na poligon. Po m-cu jeszcze działała bez doładowywania.. itd.. warto o tym pomyśleć. Energia elektryczna nie jest problemem, jest wszech obecna, To ci nie-ludzie tworzą problemy, żebyśmy byli uwiązani do elektrowni czy ropy naftowej.. masz kupować i być posłusznym i nie masz żadnych praw nawet do swojej własności. Nawet do swojego zdania. W 2013 nawet nie pierdniesz, bo pójdziesz do pierdla za "mowę nienawiści". Tak się stanie kiedy pozwolimy przejąć im internet i kiedy Amerykanie oddadzą broń.. Wiadomo, że jeśli już to chyba tylko kiedy będą w oblężeniu i skończy się amo..

Dziś w systemie HAARP znajdują się stacje pogodowe, ale również nadajniki GSM czy sieci energetyczne ..nawet "kanał z wodą może być anten! I co mamy wierzyć, na gębę, że to ma służyć komunikacji, podsłuchom, czy oglądaniu warunków pogodowych? Już od lat 50-tych mamy stale wzrastający proceder - wpływu na pogodę i "inne zdarzenia Ziemskie" o skali globalnej choćby tsunami z 2004 roku.. Dziura ozonowa czy pustynnienie znacznych obszarów Ziemi to wynik działania hmm "człowieka"? A czemu mają służyć te wszystkie el. atomowe jak nie produkcji broni A? itd..
Oczywiście, że na tej wyspie część z tego co widać to normalna infrastruktura. Nawet te dziwne kształtu, to może być coś normalnego. Nawet ciężko dopatrywać tam jakiś dziwnych symbolik. To miejsce wg. mojej opinii nie służy li tylko jako baza wojskowa. Całość jest dość skomplikowana i widać, że łączy się w całość, robi wrażenie konkretnych instalacji, gdzie HAARP to jedna z nich. Te megalityczne wieże nie koniecznie służą jako nadajniki/odbiorniki sygnałów radiowych.. Urządzenia mogą być schowane pod ziemią i połączona siecią z antenami. To co wygląda na tzw. zbiorniki.. na pewno tym nie jest! Reszta to miejsce dla obsługi.
Co by nie powiedzieć, to niezwykłe miejsce i warte głębszym studiom , choćby analizom. Całość, może służyć kilku celom, takim jak wpływ na zmiany na Ziemi, pogoda, podsłuchy, wpływ na Ludzi. Broń skalarna itd.. Już sam obraz tej wyspy i jej położenie daje bardzo wiele do myślenia.
 
Adminie, nigdy nie przepuszczasz moich koment.. Przynajmniej przekaż sens mojej wypowiedzi.
Jestem webmakerem i designerem. Musiałem się napracować, żeby nie oglądać tego całego fajansa, który tu komercyjnie ładujesz łącznie z tymi pejsbookami ect. Mam to gdzieś. Ale zajmujesz ważne miejsce w sieci, w sensie adresu 3W, to obliguje. Nie chodzi mi o wygląd, to powiedzmy rzecz gustu, choć osobiście jestem zdecydowanym przeciwnikiem takich stwierdzeń.., ponieważ służą wyłącznie uprawianiu lenistwa. Naprawdę Chwała Ci wielka, za to co robisz, za to że znajdujesz ciekawe arty i je tłumacząc, zamieszczasz tu i gdzie indziej. Ale trzymaj fason.., bo na razie to wygląda jak tania, ale komercyjna pożywka dla mas. Chcesz zarabiać na reklamach? byłbym idiotą, gdybym miał coś przeciwko zarabianiu, ale trzymaj fason.. przynajmniej się postaraj. I zrób coś żeby to nie wyglądało jak 5-8 lat temu, to siermięga była. Nie chce Ci się?
Poszukuję różnych rzeczy w sieci, chcę być na bieżąco ze zmianami na Ziemi i w Kosmosie, niestety ciągle tu zaglądam, nawet jak bym nie chciał, wpadam na to i te inne miejsca.. Więc proszę, daj coś więcej od siebie, może poproś kogoś, kto Ci pomoże to ogarnąć. Wiadomo, że człek nie może robić wszystkiego sam. Inaczej? powiedz po co to robisz? dla ludzi i przy okazji zbierasz kaskę z reklam na utrzymanie serwisu, czy może odwrotnie?
Nie mam żadnej personalnej krytyki do Ciebie, ok? Super, że są takie miejsca w sieci, wielki szacun dla tych co się starają, i nie zostanie im to zapomniane. A ci co to robią tylko dla komerchy, niech zostaną zapomniani. Jest to cholernie ważne w tym konkretnym czasie. Tj. zdobywanie wszelkich info o tym co się aktualnie dzieje i nie tylko z powodu bardzo szybko wzrastającej cenzury itp, gł. z powodu tego co się właśnie dzieje, na Ziemi, z Ziemią i po za nią.
Tym czasem istnieją tego typu stronki, które służą gł. de-informacji, niby multum info-newsów, ale wszystko jakieś szemrane. Dlatego jestem bardzo ostrożny i krytyczny do tego co pozyskuję z sieci. Wiadomo, że chodzi o kontent, a nie jego opakowanie, choć to zostawia wiele do życzenia. Nie przejmuj się krytyką innych w kwestii newsów. Dawaj wsio co uda Ci się zdobyć, rozszerz horyzonty i pisz odważnie o wszystkich nieprawościach które zauważysz. Ludzie będą Cię szanowali, nawet po wielu latach! Po komentach się zorientujesz o co kaman.. Niektórzy, nawet tu, są zawodowo, a nie z powodu zainteresowań, czy troski o nasz los.. łatwo to ogarnąć, tj. skąd oni są, poznać to po tematyce, w której widać w komentach klasyczną propagandę.
Pozdrawiam bywalców, wytrwalców, turystów, Admina i wszystkim wam życzę Dosiego Roku 2013 oby okazał się dla was/nas wszyskich Szczęśliwy, Zdrowy i Wolny.
Vim
Zatrudnionych "komentatorów" nie pozdrawiam.. (cebulą od was jedzie)
.

Strony