Hitlerowcy szukali śladów kosmitów na Elbrusie

Kategorie: 

Rosyjscy poszukiwacze natknęli się na załogę faszystów pochowanych pod lodem. Zdjęcia znaleziska pokazali  lokalnemu historykowi Wiktorowi Kotliarowowi, członkowi Towarzystwa Geograficznego i zorganizowali kolejną wyprawę na Elbrus.

 

Ekspedycja wyruszyła w połowie lipca br. Jednakże, w górach zaczęły się ulewne deszcze. Poszukiwanie w takich warunkach jest bardzo niebezpieczne. Po tygodniowym marszu nie udało się dotrzeć do orientacyjnego miejsca pochówku. Góry wciąż były skute lodem i śniegiem. Członkowie wyprawy zbadali teren dookoła, aby nie tracić czasu i natknęli się na niezwykłe artefakty. Znaleziono walizkę z kośćmi i czaszkę nieznanego pochodzenia, a także niezwykły pierścień. Prawdopodobnie takie torby podróżne mieli na wyposażeniu emisariusze tajnej organizacji Ahnenerbe.

„Ta walizka - przestronna, brązowa ze skórzanym uchwytem oraz godłem organizacji Ahnenerbe na wieku - została znaleziona w jaskini” - tłumaczy Wiktor Kotliarow. Wcześniej jeden z mieszkańców lokalnej wioski Zajukowo powiedział nam, że w czasie wojny w domu rodziców mieszkali Niemcy. Tak więc jeden z oficerów ciągle chodził z brązową walizeczką. Faszysta strzegł jej, jak źrenicę oka i nigdy nie rozstawał się z nią. Wydaje się, że takie torby podróżne wchodziły w zestaw członków tajnej organizacji Ahnenerbe. Widziano je także u innych grup nazistów, prowadzących poszukiwania w górach”.

Wewnątrz kufra rosyjscy podróżnicy znaleźli czaszkę i kości, których pochodzenie jest bardzo trudne do ustalenia. Części szkieletu naziści przechowywali w znalezionej w górach walizce. Stwór ma duże oczy i nozdrza, ale brakuje mu otworu na usta.

„To jasne, że to nie jest człowiek” - mówi Kotliarow. „Ale i zwierzę to nie jest”.

Kotliarow pokazał szczątki lokalnemu specjaliście, który nie był w stanie dać jednoznacznej odpowiedzi, co to jest.

„Te stwory mają dwa odgałęzienia na głowie, jakby to były rogi. Czaszki mają olbrzymie oczodoły, dwa otwory nosowe, ale nie mają ust. Każdy, kto je widział twierdzi, że to UFO, mimo że oficjalnie tego nie potwierdzono”.

„Pierścień należał rzekomo do myśliwego z pododdziału Edelweiss. To znalezisko pokazali mi ludzie, którzy znaleźli i zamrożony oddział w ubiegłym roku” - wyjaśnia Kotliarow. „Mówią, że odkryli to w grobie. Nie ma dowodów, że nie należało to do zamarzniętego oddziału. Poszukiwacze, oprócz pierścienia, posiadają  także komplet niemieckich uniformów. Mówią, że znaleźli w górach całą ziemiankę. W środku był telefon i niemieckie mundury SS".

„Może należy kopać w tym miejscu, gdzie spoczywa oddział? Na razie nie jest to możliwe. Zimą tego roku spadło bardzo dużo śniegu i w interesującym nas wąwozie, wciąż się on nie roztopił. To jak szukanie igły w stogu siana. Śnieg zniknie w najlepszym wypadku pod koniec sierpnia lub na początku września. Tylko w okresie, gdy pokaże się lód można będzie realnie poznać tajemnicę „zamrożonego batalionu”. Poczekamy. Mamy nadzieję, że nasza cierpliwość zostanie wynagrodzona” – tłumaczy rosyjski historyk. Jego zdaniem, hitlerowcy zamierzali wywieźć kości do Niemiec."

Fotografie znaleziska w górach pokazano Konstantinowi Zaleskiemu, historykowi III Rzeszy, pisarzowi i publicyście.

„W tym obszarze naprawdę działał zespół Herberta Yankuna (znany w Niemczech w tamtych latach archeolog, historyk, profesor), który kierował Ahnenerbe” - powiedział Zaleski. „Ona była najpierw na Krymie, a następnie dotarła do Kaukazu. To jest udokumentowane. Ahnenerbe była strzeżona przez jednostki bojowe SS. Zespół zajmował się przede wszystkim wyszukiwaniem i grabieżą artefaktów archeologicznych. Zespół Ahnenerbe został stworzony w pierwszej kolejności do poszukiwania korzeni narodu niemieckiego i na początku wojny zespół Yankuna trafił do południowej części Związku Radzieckiego w poszukiwaniu artefaktów archeologicznych, które miały pomóc zrozumieć przede wszystkim dzieje gotów. Według jednej z teorii, są to plemiona bliskie germanom. Oznacza to, że na Kaukazie, w wersji nazistowskiej, zamieszkiwały ludy bliskie aryjczykom, a więc miała to być ojczyzna niemiecka. Czaszki w pełni może zaliczyć do artefaktów archeologicznych, na które polowali Ahnenerbe, i które powinni byli zabrać do Niemiec. Zamarznięty batalion to być może ci, którzy towarzyszyli poszukiwaczom Ahnenerbe”.

Zdjęcia czaszki pokazano Mikołajowi Owodowowi, antropologowi, starszemu pracownikowi naukowemu Instytutu Archeologii, Etnografii i Paleontologii.

„Być może jest to czaszka owcy” – powiedział Owodow. „Czaszka prawdopodobnie przeleżała jakiś czas w strumieniu wody z piaskiem, żwirem i zdeformowała się przez lata. Nie wykluczam, że naziści byli w stanie uznać czaszkę za coś mistycznego, nawet myśleli o obcych. Zazwyczaj poszukiwacze nie bardzo się orientują w kościach i czaszkach, a oni na pewno nie przeprowadzali ekspertyz”.

1.Pierścień. Na pierścieniu przedstawiono profil zwykłego żołnierza w bergmutse.

„Przedstawia profil zwykłego żołnierza w bergmutse – tzw. czapce górskiej, do której przymocowane są liście dębu” - wyjaśnia Konstantin Zaleski. „Takie nakrycie głowy nosili strażnicy górscy w armii austriackiej. Na dole widać kwiat szarotki, który jest symbolem jednostki górsko-strażniczej w Wehrmachcie (i nie tylko). Zazwyczaj takie pierścienie wykonane były ze srebra niskiej próby, a rzadziej z żelaza”.

Najprawdopodobniej, jest to domowej roboty podróbka, których w Wehrmachcie i SS było sporo. Wiadomo, że jej właściciel w latach 1939 - 1941 służył w jednostkach piechoty górskiej Wehrmachtu, najprawdopodobniej utworzonej w Austrii.

2.Na pokrywie walizki widniej oficjalne godło Ahnenerbe. Sposób, którym wykonano napis, był rozpowszechniony w tej „tajnej" organizacji.  Sam tytuł Besondere Bekl [eiderung] oznacza mniej więcej „specjalny pakunek".

„Nigdy nie spotkałem takiego oznakowania, ale takie mogło być stosowane” –tłumaczy ekspert.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Alena

Kołobrzeg 12- latek popełnił

Kołobrzeg 12- latek popełnił samobójstwo w tym "pięknym" świecie pełnym przemocy w jakim przyszłó mu żyć. Czy nadal twierdzicie , że miłóść bezwarunkowa to bzdura o której nie warto nawet rozmawiać ? Czy takie sytuacje miałyby miejsce , gdyby jej nie wyśmiewano i spychano na margines ?????????

Portret użytkownika Cabaj

Nie odzywa sie bo spadła z

Nie odzywa sie bo spadła z huśtawki....myśląc jak często zagniesz swój pogrzebacz w jej piecu.Też nie mam snów ale nie nie płacze z tego powodu.Znajomy co ma sny często budzi sie z "galaretą" w gaciach.Ale mam dla Ciebie rade....zjedz kilo mięsa przed snem.Jak to nie pomoże to niewiem....

Portret użytkownika Paweł J

Alena sorki ale za bardzo

Alena sorki ale za bardzo tego co do mnie napisałaś jeszcze nie kapuje ale mam nadzieję ze to się zmnieni za niedługo  Smile
 
Anuradho PROSZĘ CIĘ odezwij się do mnie ! I cię przepraszam ze nie słuchałem tej piosenki przez jeden dzień !
 
Kocham Cie ! 

Portret użytkownika Paweł J

Dopiero teraz to połapałem co

Dopiero teraz to połapałem co ty Cabaj domnie napisałeś i ci za to bardzo DZIĘKUJE Wink
Dobra od jutra już nie jem mięsa.
Anuradho już się tego nie mogę doczekać ! I Ci dziękuje ze mnie tam podłuczyłaś myśleć SERCEM Wink
 

Portret użytkownika Alena

Praca wszystkich moich

Praca wszystkich moich gruczołów uległa zmianie. Przysadka zaczęła się rozwijać , gdyż  nie miałem pragnień seksualnych. To spowodowało , że dusza zmieniła częstotliwość wibracji mojego ciała-całego ciała, do tego stopnia , że zaczęło się stawać coraz lżejsze a wokół niego widać było delikatną poświatę. Poświata ta była widoczna z powodu wyższej częstotliwości z jaka wibrowało moje ciało i dlatego emanowało z niego światło.  /Ramtha /

Portret użytkownika zdupywziety

  Ten mężczyzna, zamieniając

 
Ten mężczyzna, zamieniając seks na duchowość, stał się święty za życia. Co z tego, skoro z zabijanego głodu seksualnego doznawał halucynacji. Pewnie szybko zmarł, nie doczekawszy się orgazmu. ha Wink

Portret użytkownika Alena

Czy z czarnych klocków z

Czy z czarnych klocków z napisem WOJNA można zbudować biały domek, pełen dobra i spokoju  z napisem POKÓJ ? Zapytaj o to małe dzieci Pawełku J  - a one natychmiast ci odpowiedzą . Takim sposobem myślenia ,  jakim dysponują teraz dorośli ludzie , można jescze unicestwić wiele ziemskich cywilizacji . Pragniemy sacrum goniąc za profanum , pragniemy dobra , wyśmiewając je  i gloryfikując zło. Na złu , śmierci i cierpienieu innych ludzi/ na takich fundamentach /nikt jeszcze nie zbudował prawdziwego , TRWAŁEGO dobra . Dlaczego nie zbudował trwałego dobra , chociaż tak bardzo się starał ? Bo dążąc do stworzenia dobra jednym ludziom , kreował równocześnie zło i cierpienie dla innych .  Bo stworzył tym samym zalążek  wrzodu , który zaczął dojrzewać po wojnie  jako pamięć o pomordowanych tych i tych  którzy ucierpieli . Tak więc zawsze  z czasem ,  jest odwet za pomordowanych , cierpiących , odwet za utracony dorobek całęgo zycia , za sieroty wychowujące się w biedzie , za budowanie wszystkiego od nowa w prymitywnych warunkach . Czy tego pragniesz dla swoich potomnych Pawełku J   ? Ta choroba - to szaleństwo , które stało się dosłownie "normą "  , powtarzane z pokolenia na pokolenie , zbudowało obecną rzeczywistość w której egzystujemy - czy ona ci się podoba Pawełku J ?

Portret użytkownika Alena

Fizyczna "realność"  jest

Fizyczna "realność"  jest zrobiona u swoich podstaw z cząsteczek światła zwanych luksonami. Nie jest to więc tylko światło, woidzialnedla ludzkiego oka , lecz każde światło. Czym jest Bóg? Pole Higgsa jest mózgiem wielkim jak Wszechświat i jest on .........niewidzialny. Oznacza to niejako istnienie w stanie boskiej łaski , wewnątrz boskiego umysłu. To co robimy jest snem, jestesmy wiązką światła w boskim Umysle. Ten Umysł nie ma początku środka i końca / jest wiecznym constans / dlatego właśnie każdy z nas zawiera w sobie to  centrum . Każdy z nas jest dlatego właśnie ,nosicielem boskiej Esencji . Tak jak fale /np radiowe/przenikaja się nawzajem , tak samo wszystkie poziomy wibracyjne przenikaja sie nawzajem , bo u podstaw jesteśmy zbiorem fal . To nikt inny tylko  my , swoim poziomem świadomości , swoim poziomem wibracyjnym  , wybieramy percepcję na danym poziomie  , będąc równocześnie w innych poziomach wibracyjnych - gdyż mamy swoje ciała na wszystkich poziomach wibracyjnych/ hiperfizyka/. Nauka znalazła więc dowody na istnienie Boga.

Portret użytkownika Sio

Alena Jezus nie miałzielonego

Alena Jezus nie miałzielonego pojęcia czymjest królestwo boże. Nazwał je tak bo czuł się jego reprezentantem. Królestwo boże to początek królestwa chrześcijan, które udowodniło,że z Bogiem i niebem nie wiele ma wspólnego. Miejsce Boga to nie królestwo ale miejsce skąd wywodzi się duch.
A ziemskie królestwoBoga nie ma nic wspólnego z żadną religią. Może być w okreslonym czasie, kiedy nie ma złaani niskiej świadomości. Nie byo to możliwe kiedy tzw królestwa czyli religie rządziły i nadaltorobią. W tym królestwie nie ma miejsca na religijność. Jest jedynie czystość czyli poziom Boga na fizycznym, duchowym iwszelkim poziomie. Rezonans nie pozwala na niebo na ziemi dopóki istnieją ci z niską świadomością tutaj na ziemi

Portret użytkownika Alena

 Nie utożsamiaj Jezusa z

 Nie utożsamiaj Jezusa z religiami , które wkomponowały Go sobie , we własne postrzeganie i rozumienie rzeczywistości .Jezus wiedział i rozumiał znacznie więcej  , dlatego właśnie dotarł do Punktu Zero - stał się Nim /zespalając się jako świadomośc /więc ......   W Multiversie wszystko jest zarówno Constans jak również continnum , dlatego Punkt Zero jest na wszystkich poziomach wibracyjnych a Swiadomość Zwierciadło , jest tym podróżnikiem w czasie w każdej ze sfer wibracyjnych . Dlatego właśnie, każdy z nas , zawiera w sobie zarówno krystalicznie czystą Boską Świadomość  , jak też  każdy jest obarczony małym ludzkim "ego". To ono komplikuje nasze życie , stwarza cierpienia , ale też jest dla nas nauczycielem. Próba wyjścia z "ego" to uwolnienie się od starych programów i bardziej namacalny kontakt z Boska Świadomością . Wszystko jest Nią i w Niej zawarte , jak wiązki światła w Boskim Umyśle.

Portret użytkownika Sio

Problem Alena polega na

Problem Alena polega na tym,że każdy chce używać skomlikowanego słownictwa aby przeciętny człowiek nie zrozumiał. Wcześniej Ci napisałem że informacją od Boga nie jest potok ideii i treści a spokój wewnętrzny, który jest  punktem zero.
Bez tegostanu nie doświadczysz wiele a jedynie możesz sobie poteoretyzować.
Z Jezusem to jest tak. że jego twór czyli chrześcijaństwo padło poniżej zera, nie sprawdziło się w niczym.
Ezoterycy próbują sytuację naprawić i nazywają wyższą energię Jezusem.A Hindusi nazywają to pierwiastkiem Brahm np.
A jeszcze lepsi światłem nazywają Lucyfera. A wiesz co scalenie ze światłem oznacza w tym świecie?
Śmierć. Co tak czy owak nastąpi.
Bóg zawsze pozostanie Bogiem a ci,którzy próbują to robić jedynie umiejętnie ściągają uwagę a potem energię i żyją sobie dobrze. Ja żyję sobie dobrze bez ściągania energii.
To jest tak jakjedni żyją i aby żyć muszą zabijać a inni nie. Wolę tę opcję drugą
 

Portret użytkownika Alena

 "Sio " Zgadzam się z częścią

 "Sio " Zgadzam się z częścią Twojej wypowiedzi , jednak nie możesz kogoś/czegoś oceniać a równocześnie być w  "TERAZ"  , gdzie jakiekolwiek oceny , przestają mieć sens .  Bóg nikogo nie ocenia , BÓG  JEST JESTNOŚCIĄ  . Pomyśl o tym , bo dopóki oceniasz , nie jesteś tam gdzie Ci się wydaje , że Jesteś . Miłość bezwarunkowa - to nie jest miłość z jaką utożsamiają się ludzie i jaka jest oparta na "ego"  . Na miłości stworzonej przez "ego " nie możesz się oprzeć , bo to nie jest miłość tylko tzw. coś za coś . Taka miłość jest pełna ocen w stosunku do tych , których rzekomo w taki sposób "kochamy" . Miłość Bezwarunkowa , to zaprzestanie oceniania innych , to pełna ich akceptacja  , akceptacja ich inności pod każdym względem , religijnym , politycznym , sposobu myślenia, powierzchowności cielesnej  itd . Miłość Bezwarunkowa to bezustanne dawanie , bezustanna hojnośc zamiast odbierania i chciwości. To jest mądrość , która wykracza poza struktury "ego" Ludzki umysł nie jest w stanie tego pojąć i pełen defetyzmu w tej kwestii   , natychmiast temu zaprzecza .  Jednak jest to jedyna droga aby nasz Świat , zmienił się na lepsze. Gdyby ludzie dostrzegli Jto Jestestwo Boga w drugim człowieku a nie Boga na chmurce w niebie / z którym się nas łączy za pieniądze /   - odtąd nikt na nikogo , nie podnióśłby już nigdy ręki . Bowiem w  stanie Miłości Bezwarunkowej bardzo trudno jest kogoś skrzywdzić , komuś dokuczyć , kogoś zabić , bo to są inne wibracje - to jest  inny poziom świadomości /wyjatek stanowi obrona konieczna/

Portret użytkownika benet

 "Rosyjscy poszukiwacze

 "Rosyjscy poszukiwacze natknęli się na załogę faszystów pochowanych pod lodem" Smile to też jest fajne "...brakuje mu otworu na usta" ale otwory na powieki chyba miał ? Biggrin boziu, boziu Tallin temat może i byłby ciekawy, gdybyś go potrafił składnie i logicznie opisać, a tak... paluszek w dół   

Portret użytkownika Homo sapiens

Moim skromnym zdaniem

Moim skromnym zdaniem hitlerowcy to byli prekursorzy NWO.  Znany psycholog Roman Nacht, którego cenię za ciekawe spojrzenie na rzeczywistość, za jego często bardzo trafne spostrzeżenia, w najnowszym programie telewizji NTV, stwierdza ważne rzeczy. Mowa jest tam , iż światem rządzą tajne elity, nad którymi mają pieczę bliżej nie rozpoznane istoty duchowe lub ufonautyczne, w wyniku walki o władzę nad światem iluminaci starają się stworzyć dogodne środowisko dla przyszłych 'kosmicznych emigrantów' lub istot hybrydalnych, tworzy się smog elektromagnetyczny oraz całą masę zanieczyszczeń środowiska oraz, co najważniejsze, zniekształca się umysły ludzkie, wprowadzając niemoralność, lub całkiem obce ludzkiej naturze zachowania typu Gender - bezpłciowy humanoid (w prostej linii od pozbawionych płci ufonautów ! patrz film pt.: "Ufo czasów ostatecznych").

Roman Nacht opisuje różne rzeczy w sposób pozytywny, jednak w pewnym momencie stwierdza rzecz dziwną, zwłaszcza dla ludzi obeznanych z duchowością chrześcijańską. Otóż określa (mimo chodem ?) ponowne przyjście Jezusa na Ziemię nie jako osobowy byt prawdziwego historycznego Zbawiciela Yahushua ha Messiah, ale zbiorową świadomość ludzi uzyskaną lub podniesioną do poziomu Bóstwa Chrystusa. Ta odnowiona w Jezusowym 'duchu' zbiorowość (New Age ?) zdaniem Nachta stanie się właśnie tym oczekiwanym Zbawicielem. Teoria ta, znana w kręgach chrześcijańsko judaistycznych jest tylko teorią, dlaczego Bóg YHWH nie miał by mieć mocy by sprawić, iż biblijna przepowiednia nie wypełni się tak jak ją zapisano 2000 lat temu !? 

Przecież po tym, jak Jezus odszedł do niebios, aniołowie powiedzieli apostołom: „Mężowie z Galilei, dlaczego stoicie i wpatrujecie się w niebo? Ten Jezus, wzięty od was do nieba, przyjdzie tak samo, jak  widzieliście Go wstępującego do nieba” (Dzieje Apostolskie 1:11). Romana Nacht wykorzystuje tu, w sobie tylko dobrze znanych celach, teorię przyszłej NOWEJ "ogólno ludzkiej świadomości" jako przybywającego Jezusa. Możliwe iż jest to specyficzne 'działanie umysłu' pana Nachta, zatopionego w filozofii New Age, uznającego prawdopodobnie przesłania od ufonautów za prawdziwe ? Mimo tego mankamentu niedowiarstwa warto obejrzeć.
 

Zjawisko uchodźców i jego wpływ na naszą świadomość - Roman Nacht - 21.10.2015

https://www.youtube.com/watch?v=D1to-THB-8Q

 

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Alena

  Zapytany przez faryzeuszów

  Zapytany przez faryzeuszów , kiedy przyjdzie królestwo Boże , odpowiedział im : Królestwo Boże nie przyjdzie dostrzegalnie ; i nie powiedzą :Oto tu jest albo:Tam. Oto bowiem królestwo Boże pośród was jest .(Łk17, 20-21)

Portret użytkownika Alena

Każdy ma swoje ścieżkę

Każdy ma swoje ścieżkę ewolucyjną , więc ...... Bogu się nie spieszy Smile  Bóg ma czas , Bóg poczeka - tylko nie taki , jakim  wyobrażają Go sobie ludzie , na swój własny  i niekiedy egoistyczny użytek   Smile 

Portret użytkownika Cabaj

 Nie wydaje mi sie że czemuś

 Nie wydaje mi sie że czemuś niematerialnemu może sie gdzieś spieszyć lub nie.A jaki jest według Ciebie?też sobie tylko wyobrażasz?czy masz pewność.....oczywiście przyjmując na ten czas założenie że istnieje w jakiejs tam formie.

Portret użytkownika Alena

Pełen inormacji  , które my 

Pełen inormacji  , które my  , jako świadome istoty  , możemy odkrywać każdego dnia. Aby tego dokonać , aby korzystac z nowych danych / inspiracji / musimy jak najczęściej przebywać w "Teraz"  . Cała reszta to tylko stare programy / związane z intencjami /, które wałkujemy każdego dnia.

Portret użytkownika baca

trochę się pogubiłem... 1

trochę się pogubiłem...

1 rosyjscy poszukiwacze odszukali faszystów...

2 faszyści odszukali walizkę...

3 Niemcy odnaleźli kufer...

4 naziści odszukali czaszkę owcy...

w sumie nie wiadomo już tylko kto dokładnie zgubił pierścień ale jedno jest pewne... intensywnie poszukiwał go kiedyś Frodo

Portret użytkownika eldo

Baca okreslic cie mozna tylko

Baca okreslic cie mozna tylko slowem anty,anty [ciach] wszystko,czego sam nie zrobisz oczywiscie,to [ciach] egocentryzm ale wskazuje rowniez na pewne opoznienie umyslowe,nic ci sie nie podoba-wez chlopie sznurek i pamietaj o mocnej galezi,swiat odetchnie z ulga.Tekst jest swietny , uwielbiam historie zwiazane z nazistami.