Hotelowy duch uchwycony na nagraniu z monitoringu

Kategorie: 

Ten film został przekazany przez kierownika hotelu grupie badawczej Ghosthunters. Czas na zapisie to 14 września 2003, a miejsce akcji rozgrywa się w Hotelu Wingate w stanie Illinois. W nagraniu można usłyszeć również dziwny głos dobiegający w tle.

 

Kierownik stwierdził, że ludzie często donosili do recepcji skargi na dziwne odgłosy szumy trzaski krzyki pochodzące z drugiego piętra, a w szczególności z pokoju 209. Nie było jednak żadnych informacji o tym, że w tym pokoju ktoś kiedyś zginął. Jednak skarg na dziwne odgłosy przez pewien okres czasu nazbierało się tak wiele, że uznano, iż zapis kamery CCTV mógł zdołać coś wyłapać.

 

W całym hotelu znajduje się 80 kamer więc było w czym wybierać. Świadek uczestniczący w tym zdarzeniu twierdzi, że słyszał odgłosy dochodzące z pokoju 209. Po otwarciu drzwi nic gołym okiem nie zobaczył jednak po dokładnym obejrzeniu zapisu z kamer okazało się że coś tam jednak było.

 

Wszystko wskazuje na to że nagranie nie jest jakimś zwykłym oszustwem i jest to oryginalny zapis monitoringu hotelowego. Film został zbadany przez odpowiednią instytucję w celu jego sprawdzenia. Nie stwierdzono jednak żadnych manipulacji przy pliku i uznano, że jest oryginalnym zapisem.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika wiwi

W nowych lub lepszych

W nowych lub lepszych hotelach prąd jest na kartę, a czytnik kart nie zawsze jest umiejscowiony przy wejściu. Ktoś, kto często podróżuje, a do tego lubi drinka orzed snem, zna ten ból... Użycie latarki nie dziwi mnie tu ani trochę.

Portret użytkownika pasjonat

Nieedytowane video ;) a Ta

Nieedytowane video Wink a Ta muzyczka to skad ?
W  tv cc @ bnc dochodzi czasem do interferencji sygnalow to samo czesto jest na zle zbudowanej sieci tv analogowej widac przebitki z innego kanału - zarys postaci w kolorze bialym.

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika pako1205

@Pasjonat Oczywiście,jest to

@Pasjonat Oczywiście,jest to możliwe przy przesłuchach między analogowymi sygnałami video,kiedy niskiej jakości kable(kiepski ekran kabla koncentrycznego i silny sygnał video) są spięte we wiązkę.Jeżeli kamery są podobnie skierowane na drzwi (powielanie tego samego schematu rozmieszczenia)-efekt "ducha" jest prawdopodobny,tzn z pewnością jest to możliwe do zbadania i wyjaśnienia na miejscu zdarzenia.Na całym świecie jest tyle podłej jakości kabli prod. chińskiej,taniego,nie trzymającego parametrów dziadostwa ubranego w nobliwą zewnętrzną izolację,że bardziej stawiam na techniczny problem,niż na siły nadprzyrodzone w tym wypadku,chociaż,jak wiadomo,wszystko się może zdarzyć,nawet koncert Lipnickiej w Sopocie...

Portret użytkownika tropiciel

Nasz wszechświat składa się z

Nasz wszechświat składa się z dwóch równoległych światów współistniejących w tej samej przestrzeni. Zwane są one naszym światem (materialnym) i przeciw-światem (niematerialnym). Pierwszy z nich, nasz świat materii, jest dobrze znany ludzkim zmysłom i opisany przez współczesną naukę. Jednakże zmysły i nauka ignorują istnienie drugiego z tych światów.

Portret użytkownika Kazik

Popatrzmy na to z inej

Popatrzmy na to z inej strony. Nasza religia mówi, że Ci odeszli z tego świata śpią. Wykluczymy więc duszę - ona śpi. Co nam pozostanie? Elementale, Egregory astralne, Zjawy, Demony...a może to okreslenie jednego i tego samego zjawiska. Manifestacji obcej, wyższej świadomości, która się przed nammi ukrywa? A może faktycznie coś sie rozgrywa w świecie równoległym a energia tego zdarzenia jest tak wielka, że przedostaje się w formie niewyraxnej manifestacji fizycznej? Myślę raczej, że to zbytnie zbliżanie się światów równoległych powoduje przedostawanie się energii, która formuje się w obraż i dźwięk. Może to nasz świat zbliżył się do tego innego i podobnie ktoś krzyczał bo widział dziwne światełko i postac, która wchodzi przez drzwi do pokoju 2009, a ten cień to uciekająca w popłochu kobieta drżąca ze strachu?

Strony