Indonezyjski spawacz zmienił się w cyborga

Kategorie: 

Wszyscy przyzwyczailiśmy się do tego, że jeśli pisze się o robotach i organach do przeszczepów, to z pewnością chodzi o coś drogiego i innowacyjnego. Zwykły indonezyjski spawacz rozwiał ten mit.

 

Robotnik zaczął przeglądać strony w Internecie, gdy jego życie się skomplikowało. Nie pogodził się z tym, że do końca życia będzie osobą niepełnosprawną. Człowiek, u którego paraliżowi i uszkodzeniu uległa lewa ręka, zrobił wszystko, aby naprawić niesprawną kończynę, tworząc bioniczny egzoszkielet. 

[ibimage==26211==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Obiekt nie daje pełnej sprawności i nie pozwala na korzystanie z ręki, jak wcześniej, ale dzieło Indonezyjczyka wygląda, jak prawdziwe fantasy. Dziennikarzom, którzy odwiedzili wynalazcę, nie udało się rozwikłać tajemnicy urządzenia, pozwalającego zagospodarować uszkodzoną rękę, bo jego właściciel kontynuował swoją pracę i ignorował to, co dzieje się wokół.

 

 
 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika paweu85

Nie ma to jak spawać w

Nie ma to jak spawać w klapkach..ta konstrukcja jest strasznie toporna i cos mnie sie zdaje ze jednak to jakas atrapa a reke ma sprawna..gdybym ja takie cos zmajstrowal to pewnie z przyjemnoscia bym sie tym chwalil a nie spawal jak natchniony dalej..

Portret użytkownika :D

Postępy są! CAPTCHA do

Postępy są! CAPTCHA do niedawna była CTRL+C i CTRL+V z cyrylicy skopiowana. Jeden z autorów niejaki Stalin słabo po polskyemu pisze itp ... Też mam swoje zdanie na ten temat ale się powstrzymam bo ... wiadomo co będzie: DepbMo.