Inwazja 15 metrowego kraba mutanta na brytyjski port

Kategorie: 

W Internecie opublikowane zdjęcia, ukazujące wielkiego kraba zaczajonego w brytyjskim  porcie. Miejscowość Whitstable, położona na wybrzeżu, może stać się niezwykle popularna wśród turystów, chcących zobaczyć ogromnego mutanta.

 

Gigantyczny, około piętnastometrowy skorupiak zawędrował na płycizny i zaczaił się w porcie. I chociaż niektórzy twierdzą, że jest to dowód na istnienie gigantycznych krabów, inni uważają, że ciemna sylwetka w wodzie, to tylko wyobraźnia lub jakiś trik zastosowany przez autora fotografii.

Na opublikowanych zdjęciach widać zarys kraba, czającego się u ujścia portu Kent. Zacumowane przy molo łodzie stanowią tło i wydają się być karzełkami, obok których ukrywa się morskie stworzenie. Zdaniem ekspertów, wielkość największego, pospolitego gatunku kraba rzadko przekracza 12 cm.

Zdjęcie zostało opublikowane na stronie internetowej o nazwie Weird Whitstable. Quinton Winter, redaktor portalu, powiedział, że w pierwszej chwili pomyślał, że obraz, który otrzymał od jednego z czytelników, to niezwykła formacja piasku, ale później nabrał przekonania, że jest to prawdziwy podwodny potwór.

Największy z gatunków krabów, znanych ludzkości, jest japoński krab pająk, który może osiągnąć około czterech metrów długości.

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Paradise

Mam prośbę do tych , którzy

Mam prośbę do tych , którzy mają coś przeciw Zibiemu, dajcie mu spokój !!! Bez jego osoby ten portal dużo straci. Zibi to taki nasz regionalny folklor i kto lepiej wbiłby się w taki przedziwny art o krabie? Taki art możemy tylko potraktować jako "humor zeszytów" z ostatniej strony dawnego Przekroju, a Zibi dostrzegł nawet twarz. Przebadał temat chłopak. 
Zibi, ja w zeszłym tygodniu też widziałam twarze na pewnym budynku, aż 3, ale byłam po porządnym drinku Long Island i mam na to świadka z IM Smile  Mój towarzysz z IM niestety ich nie widział Biggrin Tak więc mamy różne postrzeganie rzeczywistości, a może jednak nierzeczywistości Biggrin

Portret użytkownika barra barra

@Paradise teraz ich nie

@Paradise Wink teraz ich nie widziałem ale albo to wina za małej ilości longisland w longisland albo za dużej? Albo za małej ilości kociej mięty albo za dużo? Albo za duży mieliśmy mix albo za mały Wink
Nastepnym razem .... Wink
 
PS. A Zibi ma mieć spokój! Jest mądrzejszy od niejednego yntelygenta. To że ktoś czegoś nie widzi - jak ja z Paradise - nie znaczy, że czegoś faktycznie nie ma.

Portret użytkownika Paradise

@barra barra-postaram

@barra barra-postaram się,żebyś zobaczył jednak te twarze Wink to kwestia nastawienia Smile Musisz uruchomić głębsze pokłady wyobraźni:) Popracujemy nad tym!!! Podejmij tę rękawicę! Po Long Island plus kocia mięta super to działa Wink Polecamy innym Smile Normalnie paranormalnie Biggrin Pozdrawiam Wink

Portret użytkownika pilip

nie wiem co jest gorsze - to,

nie wiem co jest gorsze - to, że tallin nie ma godności, to, że zibi widzi twarze w fotomontażu czy moze jednak to, że wchodzimy i takie [ciach] czytamy..? nie czujecie sie obrażeni takimi artykułami?

Portret użytkownika Natenczas Wojski

W Wielkij Brytanii parę lat

W Wielkij Brytanii parę lat temu miał miejce podobny przypadek. W basenie jachtowym w Liverpoolu pojawił się gigantyczny rekin, prawdopodobnie wielorybi. Było to widać w programie Google Earth. Niestety, obecnie zdjęcia liverpoolskiego portu zostały chyba podmienione i "potwora" już na nich nie ma.

Portret użytkownika uLtra

Zibi,myślałem ze ty sobie

Zibi,myślałem ze ty sobie jaja robisz,,ale cóż ,chyba jednak tak ńie jest.opamiętaj sie dopóki nie jest za późno,ze zdrowiem u ciebie podobno nie klawo a tu dochodzą jeszcze problemy natury psychicznej.lubie czytać twoje komentarze,patrzeć na twoje interpretacje zdjeć,ale do czasu..powiedz mi jak stajesz przed lustrem to widzisz jakaś.....twarz????????

Strony