Irańska agencja prasowa informuje, że USA jest pod kontrolą kosmitów o nazistowskim rodowodzie

Kategorie: 

Oficjalna irańska agencja informacyjna przytacza opis części nieujawnionych dotychczas materiałów ze słynnego przecieku byłego pracownika NSA, Edwarda Snowdena. Jak twierdzą Persowie, stworzenie systemu elektronicznej inwigilacji jest tylko jednym z oblicz planu. Dokumenty Snowdena mają być dowodem na to, że oprócz oficjalnego rządu w USA istnieje rząd cieni, którym zarządzają przedstawiciele Obcych.

 

Brzmi to jak scenariusz kolejnego hollywoodzkiego filmu, ale tego typu przekaz pojawił się na oficjalnej stronie agencji FARS. Dziennikarze powołują się na źródła w rosyjskim FSB. Dokumenty potwierdzają szokujące powiązanie między USA-Obcymi-Nazistami. Podobno rasa obcych, o której wspominał też kanadyjski minister Heller, jest w stałym kontakcie z rządem amerykańskim, a poprzednio była w kontakcie z rządem niemieckim za czasów panowania narodowego socjalizmu.

 

Trzeba przyznać, że militarystyczne Niemcy osiągnęły wtedy pozycję globalnego hegemona, zupełnie taką jak ta jaką mają w czasach dzisiejszych Stany Zjednoczone. Czy oznacza to, że ktoś stopniowo dawkuje postęp technologiczny pozwalający jednemu narodowi na uprzywilejowaną pozycję w zamian za coś bliżej nieustalonego?

 

Faktem jest, że w kwestii naukowej wiele projektów prowadzonych przez Nazistów znalazło swoją kontynuację w USA. Samo NASA w czasach wyścigu kosmicznego pełne było tych samych naukowców, którzy pomagali budować pierwsze rakiety balistyczne spadające na Londyn. Czy to oznacza, że USA jest w jakimś stopniu kontynuatorem III Rzeszy? FARS idzie z oskarżeniami dużo dalej. Zdaniem Irańczyków na Ziemi są obcy zwani „Wysokimi Białymi” i to oni rozdają karty. Wcześniej wspierali Hitlera, a obecnie Stany Zjednoczone.

 

Dokumenty Snowdena ponadto potwierdzają, że "Wysocy Biali" przynajmniej od 1954 roku spotykali się z prezydentami USA począwszy od Dwighta D. Eisenhowera. To oni mieli ustanowić "tajny system" aktualnie rządzący Ameryką a wkrótce całym światem. Tajny raport FSB, na który powołuje się FARS ostrzega, że ​​celem ma być stworzenie globalnego systemu elektronicznego nadzoru, aby ukryć wszystkie prawdziwe informacje o ich obecności na Ziemi, aż do ich końcowego planu całkowitej asymilacji i rządów świata.

 

W przeszłości agencja FARS pisała na tematy kontrowersyjne. Poruszano takie tematy jak: "Brytyjska rodzina królewska to Żydzi", czy też „Izrael ma plany aneksji Iraku”. Tym razem jednak agencja FARS przeszłą samą siebie informując, że rząd USA jest pod wpływem "gabinetu cieni" składającego się z obcych z nazistowską przeszłością.

 

 

 

Źródło: http://english.farsnews.com/newstext.aspx?nn=13921021000393

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika H.R.

""Brytyjska rodzina królewska

""Brytyjska rodzina królewska to Żydzi", czy też „Izrael ma plany aneksji Iraku”. Dzisiaj, tpo powszechnie znana i potwierdzona prawda.  Nie widzę więc powodu, dla  którego FARS miałaby przejść samą siebie? Skoro tamte informacje okazały się prawdziwe, to dla czego akurat ta ma nie być taka???

Portret użytkownika Alalu An

Przeczytajcie zaginione

Przeczytajcie zaginione ksiegi Enki ... Zatriahia S. bedziecie znac historie ziemi i czemu jest jak jest teraz , ulozy sie w calosc plus minus projecty wprowadzane w zycie daza do ukrycia pochodzenia ludzkosci i stworzenia takiego samego systemu jak na Niburu ... ps. kto przeczyta sie zgodzi ze mna.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

A nie mówiłem, że się

A nie mówiłem, że się wszystko okaże takie jak powtarzam tu do znudzenia od blisko 2 lat...
 Admin... Wcale mnie szokują te informacje tylko potwierdzają mój geniusz.... buhahhhaaa

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika zibi1973

Jest artykuł w zmianach na

Jest artykuł w zmianach na ziemi piszą że leci pył po ison,czyli teraz to dopiero się zlecą dodatkowe miliony,mnie nie przekonuj widziałem jak z wysokości lotu samolotu spadało coś takiego jak ognisko w pionie do dołu i do tego falowało na boki,wpadło w brzuski zaczeło tam błyskać na jasno niebiesko,możesz sobie mieć 100 razy więcej wiosen,ale ja to widziałem i nic tego nie zmieni i nie sam

Portret użytkownika mlodyrob

ziemia to taki mega kosmiczny

ziemia to taki mega kosmiczny ogród zoologiczny gdzie sa wszystkie gatunki zwierzat ze wszechswiata plus my-i wszyscy na okolo i ci co sa miedzy nami dogladaja nas i prowadza ten ogród ZOO a my niczego  nie swiadomi bawimy moznych tego wszechswiata.W nagrode obdarowuja nas coraz wiekszymi gadzetami tv.telefony komputery auta itp zabawki a my pragnac coraz bardziej dajemy z siebie wszystko ale kazdy inaczej jeden kradnie inny traci zdrowie w pracy zeby czegos sie dorobic a inny ma to wszystko w du...

Portret użytkownika founder

Czy ty nie widzisz jak to

Czy ty nie widzisz jak to jest zmontowane? Smile Czysta amatorka... nawet głos lektorki to program komputerowy + postacie z filmu Prometeusz, LOL. Smile Ja wiem, że ty byś wolał żeby to była prawdę, ale sorry... nie zmienia to faktu że to kicz i nikt mnie nie nasłał, po prostu jestem facetem w podeszłym wieku, który w tych tematach siedzi dłużej niż ty liczysz wiosen kolego. Smile

Portret użytkownika Ulmus

Czyli wg Ciebie źródłem tych

Czyli wg Ciebie źródłem tych informacji jest ów filmik? Biggrin Informację tą podała irańska agencja informacyjna FARS. TUTAJ. Następnie inne media podjęły temat, np. The Washington Post. TUTAJ. Facet w podeszłym wieku powinien wykazać się elementarną znajmością sprawdzania informacji, a nie jak pierwszy lepszy leming z ciemnogrodu wyciągać wnioski na podstawie audiowizualnej oprawy, wprowadzonej jako dodatek do artykułu.

Portret użytkownika zibi1973

Może coś być z tym ukrywaniem

Może coś być z tym ukrywaniem obcych pod postacią meteorytów,asteroid,zaprzeczanie wszystkiego,powystawianych dużo agencji do ukrywania obcych ( portale internetowe )niby mówienie istnieją ale ale zarazem zaprzeczają do tego są tu np tym portalu tacy co ewidentnie pasują do pracowników nie będę pokazywał palcem, inteligentni na wszystkie tematy ale jak dochodzi do ufo to zaraz pazury wyciągają nie rozumiem co ich tak mocno ściska to zaprzeczanie,cały czas na swoje stawiają nawet jak jest filmik,foto,i tak szukają dziury w całym,a do tego jak wystawiłem jakieś foto z meteorytu to już po kilku godzinach, zkąd brałem zostało zamazane albo usunięte,wygląda że jest duża klika,współpracująca razem aby wszystko wyciszyć

Portret użytkownika MONSTER

Mało kto dzisiaj mówi ze ufo

Mało kto dzisiaj mówi ze ufo to jakies inteligentne obce nam gatunkowo istoty. Słyszałem juz że to Amerykanie, demony, anioły, ludzie z przyszłości,ludzie z przeszłości co odlecieli przed potopem. Uważam tak samo jak ty ze ten meteoryt co kiedyś wstawiłeś był za bardzo kwadratowy- wiesz o co chodzi. Zauważyłem też że spadają zbyt poziomo. Dobrze że widziałem ufo i wiem ze istnieje, inaczej pewnie dałbym sobie wmówić jakąś bajkę.

Portret użytkownika zibi1973

Wiesz to jeszcze nie wszystko

Wiesz to jeszcze nie wszystko na fotosiku zibi1973 mam fotki co kilka setnych sek pojawia się dysk z Czelabińska,Krymu,a i Over City of North na pierwszej stronie,a fotki z słońca nie wspomnę ile tego,ale to jest mniej ważne,ważniejsze to z tymi niby meteorytami, co je tak nazywają i się zlatują coraz więcej,przypuszczam nie na darmo tu przylatują,i do tego na chłopski rozum nie miał bym szans uchwycić prawdziwy meteoryt,szybkość nie pozwoliła by mi klatki stop uchwycić a i jak wspomniałeś nie ten kont schodzenia,a ten kolor jasno niebieski i wszystkie tak samo schodzą

Portret użytkownika Cobe

By skontaktować się z "

By skontaktować się z " Obcym" należy wyćwiczyć swój wąłsny system fal Alfa. Wtedy dopiero można szukać dowodów na przebywanie "Obcych" w śród nas. Niestety niekażdy chce i ma jak się tym zająć. Tak więc "Obcy" wciąż pozostają w sferze rozmyślań. Pozdrowienia dla tych co wiedzą...

Portret użytkownika Ulmus

Na tę informację zareagował

Na tę informację zareagował również The Washington Post. TUTAJ. Też uwielbiasz ich portal za taki art? Leming przeczyta coś zupełnie nie mieszczącego się w jego czerepie i od razu reakcją jest śmiech na podobieństwo śmiechu głupiego do sera.

Portret użytkownika takiktoś

Wiele się mówi o tym, że Obcy

Wiele się mówi o tym, że Obcy żyją wsród nas.Przybierają ludzkie kształty i praktycznie są niedorozpoznania. Zastanawiałem się dlaczego tak dużo jest porwań przez UFO w Stanach Zjednoczonych. Możnaby powiedzieć że rząd sprzedał ludzi w zamian za transfer technologii. Obcy mogą sobie wybierać dowolnie kogą chcą do swoich badań, natomiast USA dostaje "know how" nowych technologii nieznanym ludziom. Trzeba sobie powiedzieć, że wiele technologii jest zastanawiająca i owa technologia tak szybko się rozwija (jeszcze szybciej jeśli chodzi o inwigilacje).Ogólnie patrząc na zachownia ludzi i ich rozwój osobisty, aż trudno jest uwieżyć w to że tak szybko technologicznie się rozwijamy.Zapewne kiedyś dowiemy się, że owy postęp był sztuczny, gdyż tak naprawdę człowiek mało co się rozwinął od czasów starożytnych.

Portret użytkownika Isabella

Polacy o grupie genetycznej

Polacy o grupie genetycznej R1a sa pradawnymi Hebrajczykami-potomkami biblijnego Israela-narodu wybranego.
Szkoci naleza tez do tej grupy.
Krolowa angielska bylaby Zydowka ,gdyby naprawde pochodzila od osob na ktore sie powoluje. Problem z jej pochodzeniem potwierdza  to ,ze potrzebowala Diany do rodziny a teraz Kate.
Ostatni krol Zydowski
cyt.." O nasz dobry krolu i wladco , nasz wyzwolicielu ,nasz Jozefie , nasz krolu .....( bylo tu wpisane imie )... 
Kto zgadnie jakie ??? potwierdza to ,takze ze Zydzi juz wczesniej byli usunieci z Hiszpanii.
 
Zydzi uwazaja ,ze Mesjaszem bedzie ten kto zjednoczy 2 plemiona Judy -grupa genetyczna J i 10 plemion z grupy R1a.
 
Veröffentlicht am 11.01.2014

Według Długosza, Galla Anonima i Kadłubka, Polska Chrobrego była największym krajem Europy. Ruskie kroniki dają Polsce 4 tys. lat historii.Cztery tys. lat historii i sarmacko-lechicką Polskę opisują też "Kronika Wielkopolska" z XIII w. i szczególnie polecam przeczytanie" Kroniki Marcina Bielskiego". ŚWIADOMOŚĆ KSZTAŁTUJE BYT a nie odwrotnie, wymazano nam historię, żeby nas zniewolić i upodlić. Jesteśmy potomkami biblijnego Izraela, królami pasterzami, potomkami bogów i jak bogowie mamy myśleć odważnie,śmiało i ograniczać ma nas tylko logika i fakty. - Każdy z potomków bogów, króli pasterzy, może zostać geniuszem, ale musi tego chcieć.
Żeby poznać temat genetyki słowian trzeba wbić na google , - genetyka słowian, lub genetyka słowian archeologia

 
http://www.youtube.com/watch?v=y8IVwoM9wCg&feature=c4-overview&list=UUpdXoN2J3Irki8-9AWqtEsA

56.Cesarstwo Chrobrego i Mieszka II. 1/3, NWO. Spiskowa Historia P

 

Portret użytkownika Zenek

Trochę na odwrót to dziecko

Trochę na odwrót to dziecko było. Słowianie po wdeptaniu yahwe w glebę osiedlili się (też) jako Fenicjanie na terenach Palestyny i z nich żydostwo zrobiło swoich "izrahelitów" (*). Dlatego też geny są nasze ale do genów z politycznych względów dopasowano nazistowską, murzyńską ideologię nekromantów z Teb znaną obecnie jako judaizm by umocować prawnie polityczny bandytyzm jakim była  kradzież Palestyny Palestyńczykom.
 
(*) Potem to się pomieszało zgodnie z przywłaszczaniem "dziewic w skład plemienia' i rodzeniem się mieszańców słowiańsko-murzyńskich o juz pomieszanej genetyce.

Portret użytkownika Isabella

Faceci z polnocy pozenili sie

Faceci z polnocy pozenili sie z Zydowkami i to jest prawda.
Pierwsi Hebrajczycy byli blondynami o niebieskich oczach i jasnych wlosach a ich pismo to runy,
dlatego Hitler chcial dla nich stworzyc Judeopolonie. Ich pierwsze wyrazy skladaly sie tylko z spolglosek.
Gdy doszli do pradawnej Bochemii i wymieszali sie z ludnoscia miejscowa polaczyli spolgloski z samogloskami.
Jezus mial niebieskie oczy i wlosy w kolorze zboza- bylo napisane na dokumencie , ktory kupil ktorys z Rotschildow jeszcze przed I wojna swiatowa od jakiegos Araba. Ujawiono ta tresc dopiero w 2012 roku.
Ksiega czarow krola Davida miala nazwe Gothica.Zapewne byla to jakas madra ksiega wiedzy.
To tzw. Goci wierzyli ,ze w kamieniach ukrywaja sie Bogowie.
Goci  i Scyci umieli wkladac miecze w kamienie.
Smarowali kamienie maslem ,mlekiem i smietana jako dar dla Bogow.
To oni wybudowali  www.stonehenge.co.uk/ i piramidy w Egipcie.
najstarsze runy na budowlach kamiennych w Afryce sa datowane na 20.000 lat.
Piramidy w Egipcie pokazuja 2 przesilenia
20/21 marca i 22/23 wrzesnia -jest to najnowsze odkrycie z 2013 roku.

Portret użytkownika Isabella

Tak Slowianie ,ktorzy sami

Tak Slowianie ,ktorzy sami siebie nazywali SUOMI , czyli mieszkancy bagien a przez innych byli nazywani SCYTAMI- kosiarzami, Gotami- pochadzacymi od Boga,lub  tymi dobrymi( Pan Pawel Szydlowski twierdzi ,ze nazwa Goci pochodzi od rzeki Odry ,chyba bylo to w lacinie) , Wendami- Vistula -Wisla, Sarmatami- Medowie Sarmaci byli w Persji, Arianami, Germanami, itd itp. Tak naprawde to ludzie z Hyperborei ,lub jak ich nazywano Atlantydy. Poczatek to polnocna Norwegia ,lub jeszcze wyzej na polnocy.
Poczatek Piastow - ich przodkow  to  okolice Oslo.
Roznica w naszym kalendarzu wynosi 5508 lat 
 
http://www.youtube.com/watch?v=5vaNMYrfTWg

Wir haben das Jahr 7519 ...

Hochgeladen am 21.03.2011

Am 19.Sept. um 19.00 ist Neujahr 7520 n.EFST (novoletije/Herbstsonnenwende)
7519 nach Erschaffung des Friedens (russ.: Mir = Frieden und Welt) im Sternentempel (n. E.F.S.T.) - das ist der letze Slawisch Arische Kalender. Diese wurde neu angefangen als nach langem Krieg der Friedenvertrag zwischen der Großen Rasse und dem Großen Drachen geschlossen wurde. Auch der Mauer wurde damals erbaut, als Schutz von dem Volk des Großen Drachens .... 

Slawisch-Arisches Jahr hat 9 Monate, die Woche 9 Tage, der Tag 16 Stunden, 144 Teile, das Jahr hat 3 Jahreszeiten ... das Jahr fing zum Herbstsonnenwende an ... und neue Tagsbeginn ist der Abend ...

Als Götter haben unsere Vorfahren die Menschen genannt, die eine Schöpfungsebene erreicht haben ... also, es waren gar keine Götter in dem Sinne, sondern nur etwas bessere Menschen!

Hier die Liste noch ältere Kalendern:

- Das Jahr 7519 nach Erschaffung des Friedens im Sternen-Tempel, 5 508 v.Ch..
Russ.: 7519 Лето от Сотворения Мира в Звездном Храме, «СМЗХ»

- Das Jahr 13019 nach Große Kälte (Große Kaltwerdung), 11 008 v.Ch..
Russ.: 13 019 Лето от Великой Стужи (Великого Похолодания)

- Das Jahr 40 015 nach dem Dritten Ankommen der Waitmana des Peruns, 38 004 v.Ch..
Russ.: 40 015 Лето от 3-го Прибытия Вайтманы Перуна 

- Das Jahr 44 555 nach Erschaffung des Großen Rassenia Kreises, 42 544 v.Ch..
Russ.: 44 555 Лето от Сотворения Великого Коло Рассении

- Das Jahr 106 789 nach Gründung des Asgard Irijskij, von 9 Tajletj, 104 778 v.Ch..
Russ.: 106 789 Лето от Основания Асгарда Ирийского (от 9 Тайлетъ) 

- Das Jahr 111 817 nach der Große Umsiedlung aus Daaria, 109 806 v.Ch..
Russ.: 111 817 Лето от Великого Переселения из Даарии 

- Das Jahr 143 001 nach der Zeit der Drei Monde, 140 990 v.Ch..
Russ.: 143 001 Лето от периода Трех Лун 

- Das Jahr 153 377 nach dem Krieg Deja (Phaeton), (151 336 v.Ch.)
Russ.: 153 377 Лето от Асса Деи 

- Das Jahr 165 041 nach Tara Zeit, (163 030 v.Ch.)
Russ.: 165 041 Лето от Времени Тары

- Das Jahr 185 777 nach Tule Zeit, (183 766 v.Ch.)
Russ.: 185 777 Лето от Времени Туле

- Das Jahr 211 697 nach Swaga Zeit, (209 686 v.Ch.)
Russ.: 211 697 Лето от Времени Свага

- Das Jahr 273 905 nach h´Arra Zeit, (271 894 v.Ch.)
Russ.: 273 905 Лето от Времени х'Арра

- Das Jahr 460 529 nach Dara Zeit, (458 518 v.Ch.)
Russ.: 460 529 Лето от Времени Дары

- Das Jahr 604 385 nach Drei Sonnen Zeit (Anfang Daarische Zeitrechnung), (602 374 v.Ch.)
Russ.: 604 385 Лето от Времени Трех Солнц (начало Даарийского летоисчисления)

- Das Jahr 957 519 nach Zeit der Erscheinung der Götter, (955 508 v.Ch.)
Russ.: 957 519 Лето от Времени появления Богов

- Das Jahr 1,5 Milliarde nach dem die erste Waitmara der Großen Rasse der Großfamilie des Himmels zur Midgard kam.
Russ.: 1,5млрд Лето от прибытия на Мидгард первой вайтмары Великой Расы Рода небесного

Russ.: Славяно-Арийский Календарь (Ведический)http://energodar.net/vedy/kalendar.html

"Santia Weden von Perun" zum Herunterladen: http://www.file-upload.net/download-4...

Andere 12 slawische Monats-Namen: Просинец, Лютень, Березень, Цветень, Травень, Кресень, Липень, Зарев, Руен, Листопад, Грудень, Студень. 

Im Videos erwähnten 9: Рамхатъ, Айлѣтъ, Бейлѣтъ, Гэйлѣтъ, Дайлѣтъ, Элѣтъ, Вэйлѣтъ, Хейлѣтъ, Тайлѣтъ.

Römische Kalender soll nur 8 Monate/Zycklen früher gehabt haben, je 45 Tage: Januar (ab Herbst), Februar, März, Appril, Mai, Juni, Juli, August und wieder Januar.

 
 

Portret użytkownika andy V

Wysocy biali wybrali czarnego

Wysocy biali wybrali czarnego na prezydenta USraela? Trochę to dziwne. To tak jakby w ciemną bezksiężycową noc zapalić silny reflektor w celu ukrycia się. Ale w obecnym świecie wszystko jest możliwe. Jak napisał Mark Twain "" Kłamstwo obleci połowę globu zanim prawda założy buty". Pożyjemy- zobaczymy - jak twierdził jeden niewidomy. 

Portret użytkownika benet

 nie sądzę żeby Irańczycy

 nie sądzę żeby Irańczycy dowiedzieli się tego od  Snowdena ,który już wszystkiego się ima .Irańczycy tak jak prawdziwi Polacy wiedzą to już od dawna ,że tym "Wysokim Białym " spod skafandrów  wylatują czarne pejsy , a ten ich "tajny system" to nic innego jak "Protokoły medrców syjonu " dokument,który dla zmyłki jest przedstawiany jako fałszerstwo,a który od lat jest skrupulatnie wdrażany w życie przez "Wysokich Białych" 

Portret użytkownika ariel

Ty mnie lepiej powiedz, która

Ty mnie lepiej powiedz, która z dzisiejszych rodzin nobilitowanych nie jest ze sobą spokrewniona. Zresztą, znasz przysłowie o tym jak się sprzedaje krew za złoto jednocześnie wybielając swoja genealogię. 
Co z tego, że dziad był bandytą i wymordował tysiące ludzi jako koczownik. Jego potomkowie dzisiaj są zacnymi ludźmi, jedynie zarządzającymi majątkiem po dziadku.  Fool
 
Inny przykład: ostatnio mielony schemat w "resortowych dzieciach". Wysocy funkcjonariusze sowieckich janczarów poustawiali swoje dzieci w systemie społeczno-ekonomicznym i co można z tym zrobić? To samo jest z nobilitowanymi rodzinami. Wiemy kim są, skąd mają kasę i tak naprawdę g...o można z tym zrobić. Bo albo stawiasz ich wszystkich pod ścianą likwidując linię genetyczną (co kilka razy w historii ludzkości było przeprowadzane i jak widać z mizernym skutkiem) albo likwidujesz system ułatwiający powstawanie takich hydr. 

Portret użytkownika Analityk Zenon

No dokładnie. Phil mówił że

No dokładnie. Phil mówił że Eisenhower dogadał się z Obcymi w 1954 roku. Zbieg okoliczności? Nie sądze. Ale jakoś nie wierze w tego Hitlera że niby on był na ich usługach. Przecież cywilizacje w kosmosie nie były by aż tak prymitywne żeby zmieniać inne cywilizacje mieszkające na innych planetach poprzez mordowanie innych ludzi. Pozatym to nie ma sensu, od dawna prym na świecie wiodą Żydzi a przecież naziści ich likwidowali.
Według mnie pewnego dnia patrol obcych w kosmosie dostrzegł jakąś prymitywną cywilizacje na jakiejś niebieskiej planecie która morduje siebie nawzajem za pomocą potężnej broni (atomowej). Polecieli zobaczyć co tam się dzieje . Powiedzieli Amerykanom żeby na Ziemi zapanował pokój bo nie mogą patrzeć jak sami siebie niszczymy.  W przeciwnym razie oni zaprowadzą pokój na swój sposób. II wojna się skończyła utworzyli ONZ NATO UE NAFTE EFTE żeby zjednoczyć wszystkie narody. Od tej pory likwidowane są wszelakie różnice między ludźmi, niszczone są religie, ludzie różnych ras są mieszani, państwa są coraz to słabsze i bardziej zadłużone przez co niedługo będą musiał się połączyć w jedno Superpaństwo. Po to aby nie było agresji i nienawiści na tle rasowym, etnicznym czy religijnym. .Żeby nie było lokalnego patriotyzmu tylko patriotyzm globalnym.
 
Przy okazji ciekawy komentarz znaleziony w sieci:
 
"Europa w 2150 roku:
W Europie nie będzie państw, będzie jedno wielkie państwo kontrolowane przez jeden rząd. Będzie jedna waluta, wirtualna oczywiście a płacić będziemy na pomocą chipów wszczepionych nam pod skóre. Będziemy mieli po kilka chipów w sobie, w dłoni jeden, jeden z głowie, jeden w okolicach serca i jeden w nodze. Nie będzie religi. Religie zostaną zniszczone całkowicie gdzieś koło 2050 roku. Nie będzie ras, białej, czarnej czy muzułmanów. Wszyscy będą wyglądali prawie tak samo, będą mieli taki sam kolor skóry. Będzie to oczywiście skutek mieszania ras. Nie będziemy jedli mięsa. Zakaz spożywania posiłków mięsnych wprowadzono około 2070-2080 roku. Samochody nie będą jeździć tylko latać. Nie będzie płci tak jak teraz, płeć męska i żeńska zostały całkowicie zdegenerowane przez gender wprowadzony na początku XXI wieku. Mimo iż nadal będą różnice między chłopakiem a dziewczyną to w wyglądzie zewnętrznym będzie to wcale nie zauważalne. Europą jako częścią globalnego świata będzie rządził rząd nie wybierany przez społeczeństwo. Ludzie będą żyć po 200-300 lat więc władza będzie zmieniać się bardzo rzadko. Kolejne rządy będą wybierane przez te poprzednie. Nie będzie żadnych wyborów demokratycznych. Nie będzie wsi. Będą tylko duże miasta połączone siecią dróg. Lasy oraz tereny podmiejskie będą sprywatyzowane i będzie zakaz poruszania się w tych terenach. Praktycznie nie będzie przestępczości. Człowiek jeżeli będzie chciał naruszyć prawo to czip w jego móżgu będzie wysyłał informacje do organów ściagania i taki człowiek zostanie prewencyjnie aresztowany i poddany leczeniu. Nie będzie policji. Zostanie powołany nowy organ ścigania. Nie będzie broni palnej. Ludzie całkowicie pozbawieni agresji w ogóle nie będą stawiać oporu. Nowo powstałe państwo będzie miało swoją flage i hymn. Za propagowanie starodawnych symboli narodowych jak i religijnych oraz nietolerancje do kogokolwiek będzie się odsyłać na leczenie psychiatryczne a dokładniej będzie to pranie mózgu. Chipy wszczepione nam pod skóre będą całkowicie nas kontrolować. Ten umieszczony przy sercu będzie mógł w każdej chwili wysłać do serca szkodliwe fale tak aby nas zlikwidować. Ten umieszczony w mózgu będzie kontrolował nasz układ nerwowy, nasze myśli, nasze sny. Nie będzie robotników fizycznych, wszystkie prace "fizyczne" będą za nas wykonywać roboty i maszyny. Liczba ludzi będzie wynosić około 1-2 mld i będzie stale maleć. Ludzie nie będą rodzić się z łona matki a będą "tworzeni" w laboratoriach. Tak aby kobieta nie odczuwała bólu. Nie będzie orientacji seksualnych ponieważ współżycie seksualne nie będzie istniało. Człowiek zostanie od poczęcia tak zdegenerowany żeby nie odczuwał popędu. Instytucja małżeństwa będzie wyglądała zupełnie inaczej. Ponieważ dzieci nie będą rodzić kobiety to małżeństwo będzie jedynie formalnym związkiem dwóch podmiotów. I tak człowiek a właściwie hybryda którą będzie człowiek będzie mogła zawrzeć związek małżeński z kimkolwiek i czymkolwiek. A wszystko to przez legalizacje małżeństw tej samej płci - około 2025 roku na całym świecie. Małżeństw pedofilskich - około 2040 roku na całym świecie. Małżeństw zoofilskich, kazirodczych około 2055 roku na całym świecie. Bardzo prawdopodobne że niekorzystna zmiana klimatu lub jakieś zagrożenie z kosmosu spowoduje że ludzie będą musieli przenieść się pod Ziemię. Ludzie skononizowali Marsa Księzyc i kilka innych planet. Podjęli także współprace z inteligentnymi istotami z innych planet. A właściwie tą współprace która została nawiązana w latach 50-tych XX wieku kontynuują. Kosmici będą swobodnie poruszać się wśród ludzi. Za jakikolwiek akt nietolerancji lub agresji do kosmitów będzie wysylać się ludzi na leczenie mózgu falami elektromagnetycznymi. Macie jakieś pytania do mnie? "
http://strefatajemnic.onet.pl/przepowiednie/on-przewidzial-trzecia-wojne-swiatowa/f8t9d

Portret użytkownika vandelot

Ten przytoczony komentarz

Ten przytoczony komentarz przypomina senariusz, jaki się rozegrał na Planecie Wierzchołka/Apex w układzie Zeta Reticuli. Ograniczenie popędu i w ogóle wszelkich uczuć, zejście pod ziemię w wyniku katastrofy nuklearnej, brak naturalnych porodów...nic tylko historia Reticulan. Obyśmy lepiej nie podzielili ich losu...

Portret użytkownika trzcina_1

Skąd Ty to wytrzasnołeś .

Skąd Ty to wytrzasnołeś . Może poruszasz się w czasie i to widziałeś... Ja powiem Ci jedno że ja już w nic nie wieżę , a szczególnie w teorie bo każdą można obalić... Może tak być jak piszesz , ale nie musi... to jest pojęcie względne , gdybym wiedziała co będzie za 1 , 2 ,3 minuty to było by już coś , ale niestety nie wiem , czy jak wstanę od biurka to pojawi się klient czy nie...i czy mogę na chwilę wstać i wyjść czy mam siedzieć i czekać???

Portret użytkownika zrejestrowany

ale fajowo, juz niebawem sie

ale fajowo, juz niebawem sie pokażą Smile
delikatnie przygotowywani są ludzie do tej informacji, cieszmy się i radujmy, a przedewszystkim módlmy sie o to zeby pokazali sie jak najszybciej i man pomogli posprzątać ten bałagan co tu u nas jest obecnie Smile
ps. te złe kosmity juz nie mają mocy za to dobrzy mają jej wiele Smile

Portret użytkownika Templariusz

Zaskakujesz mnie swoja

Zaskakujesz mnie swoja naiwnoscia, czy jest to brak swiadomosci? Od kiedy to bydlo powinno oczekiwac z radoscia wizyty rzeznika na farmie? Od tysiecy lat, w wszystkich kulturach swiata byli tacy, co tam z nieba przyszli, cip cip jakas wiedza/technologia zanecili, a pozniej wielbienia i Krwi, Ludzkiej Krwi rzadali. Mimo ze ta Agencja Iranska nazywa sie Ironicznie FARS :D, to tym razem prawde mowia. Nie musisz wierzyc im albo mi ale przeanalizoj dzieje wielkich imperjow a zauwarzysz ze oni zawsze pomagali tym nacjom ktore sie niewachaly wykonywac roli rzeznika bo oni nie lubia sami rak sobie brudzic, ironicznie ta cecha Obcych jest jedyna ich ludzka cecha-my tez wolimy kupic kurczaka w Lidlu niz zarrznac go i oskubac samemu.
 
Blondyneczka z "Plejadow" Billego Mayera zwie sie Simjase, Henoch w swojej ksiedze wymienia ja jako jedna z pierwszych upadlych aniolow-koincydent, chyba nie szczegolnie ze jednym z jej czynow bylo zabranie Billego na odwiedziny z Emanuellem aka Jezusem. Nie ze ci tu chce po chrzescijansku mozg prac ale wszystkie Imperja Krwi rzadzily strachem i niszczyly tych ktorzy bez strachu staneli by im czolo stawic. Ich inwiligacja nawet poprzez Inkwizycje Jezusa zeszmacic chciala. 
Wez pod uwage jedno, Oni sie boja nas dlatego staraja sie nas kontrolowac. Jedna z cech czlowieka jest namietne rozmnarzanie i absolutna pogarda smierci - zawsze idzie drugi ktory karabin podniesie jak jeden polegnie- Oni zyja prawie wiecznie, rozmnarzaja sie ociagle, sa zakochani w sobie i ta arogancja ktora ich cechuje jest im swiadoma i boja sie ze gdybysmy sie przebudzili i wkurzyli to bysmy ich zniszczyli. Tak wiec inwigiluja nas propaguja zle religje i prowadza jak osla na marchewke przez eony. Ludzie juz tego nie pamietaja ale oni bardzo dobrze pamietaja jakimi karlami mentalnymi oni byli w porownaniu do Prawdziwego Czlowieka ktory zyl tu przed epoka lodowcowa.
P.S. Indianie tez sie cieszyli jak zobaczyli bialego czlowieka-na dobre im to nie wyszlo.
Nie zapomnij jednego: Pomorz sobie sam byc silny a nie polegaj na tym ze ktos tobie pomorze-beznadziejnym slabelusza pomaga sie tylko szybcie umrzec.

Strony