Irańska agencja prasowa informuje, że USA jest pod kontrolą kosmitów o nazistowskim rodowodzie

Kategorie: 

Oficjalna irańska agencja informacyjna przytacza opis części nieujawnionych dotychczas materiałów ze słynnego przecieku byłego pracownika NSA, Edwarda Snowdena. Jak twierdzą Persowie, stworzenie systemu elektronicznej inwigilacji jest tylko jednym z oblicz planu. Dokumenty Snowdena mają być dowodem na to, że oprócz oficjalnego rządu w USA istnieje rząd cieni, którym zarządzają przedstawiciele Obcych.

 

Brzmi to jak scenariusz kolejnego hollywoodzkiego filmu, ale tego typu przekaz pojawił się na oficjalnej stronie agencji FARS. Dziennikarze powołują się na źródła w rosyjskim FSB. Dokumenty potwierdzają szokujące powiązanie między USA-Obcymi-Nazistami. Podobno rasa obcych, o której wspominał też kanadyjski minister Heller, jest w stałym kontakcie z rządem amerykańskim, a poprzednio była w kontakcie z rządem niemieckim za czasów panowania narodowego socjalizmu.

 

Trzeba przyznać, że militarystyczne Niemcy osiągnęły wtedy pozycję globalnego hegemona, zupełnie taką jak ta jaką mają w czasach dzisiejszych Stany Zjednoczone. Czy oznacza to, że ktoś stopniowo dawkuje postęp technologiczny pozwalający jednemu narodowi na uprzywilejowaną pozycję w zamian za coś bliżej nieustalonego?

 

Faktem jest, że w kwestii naukowej wiele projektów prowadzonych przez Nazistów znalazło swoją kontynuację w USA. Samo NASA w czasach wyścigu kosmicznego pełne było tych samych naukowców, którzy pomagali budować pierwsze rakiety balistyczne spadające na Londyn. Czy to oznacza, że USA jest w jakimś stopniu kontynuatorem III Rzeszy? FARS idzie z oskarżeniami dużo dalej. Zdaniem Irańczyków na Ziemi są obcy zwani „Wysokimi Białymi” i to oni rozdają karty. Wcześniej wspierali Hitlera, a obecnie Stany Zjednoczone.

 

Dokumenty Snowdena ponadto potwierdzają, że "Wysocy Biali" przynajmniej od 1954 roku spotykali się z prezydentami USA począwszy od Dwighta D. Eisenhowera. To oni mieli ustanowić "tajny system" aktualnie rządzący Ameryką a wkrótce całym światem. Tajny raport FSB, na który powołuje się FARS ostrzega, że ​​celem ma być stworzenie globalnego systemu elektronicznego nadzoru, aby ukryć wszystkie prawdziwe informacje o ich obecności na Ziemi, aż do ich końcowego planu całkowitej asymilacji i rządów świata.

 

W przeszłości agencja FARS pisała na tematy kontrowersyjne. Poruszano takie tematy jak: "Brytyjska rodzina królewska to Żydzi", czy też „Izrael ma plany aneksji Iraku”. Tym razem jednak agencja FARS przeszłą samą siebie informując, że rząd USA jest pod wpływem "gabinetu cieni" składającego się z obcych z nazistowską przeszłością.

 

 

 

Źródło: http://english.farsnews.com/newstext.aspx?nn=13921021000393

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika H.R.

""Brytyjska rodzina królewska

""Brytyjska rodzina królewska to Żydzi", czy też „Izrael ma plany aneksji Iraku”. Dzisiaj, tpo powszechnie znana i potwierdzona prawda.  Nie widzę więc powodu, dla  którego FARS miałaby przejść samą siebie? Skoro tamte informacje okazały się prawdziwe, to dla czego akurat ta ma nie być taka???

Portret użytkownika Alalu An

Przeczytajcie zaginione

Przeczytajcie zaginione ksiegi Enki ... Zatriahia S. bedziecie znac historie ziemi i czemu jest jak jest teraz , ulozy sie w calosc plus minus projecty wprowadzane w zycie daza do ukrycia pochodzenia ludzkosci i stworzenia takiego samego systemu jak na Niburu ... ps. kto przeczyta sie zgodzi ze mna.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

A nie mówiłem, że się

A nie mówiłem, że się wszystko okaże takie jak powtarzam tu do znudzenia od blisko 2 lat...
 Admin... Wcale mnie szokują te informacje tylko potwierdzają mój geniusz.... buhahhhaaa

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika zibi1973

Jest artykuł w zmianach na

Jest artykuł w zmianach na ziemi piszą że leci pył po ison,czyli teraz to dopiero się zlecą dodatkowe miliony,mnie nie przekonuj widziałem jak z wysokości lotu samolotu spadało coś takiego jak ognisko w pionie do dołu i do tego falowało na boki,wpadło w brzuski zaczeło tam błyskać na jasno niebiesko,możesz sobie mieć 100 razy więcej wiosen,ale ja to widziałem i nic tego nie zmieni i nie sam

Strony