Jasny niebieski obiekt zaobserwowano w Utah

Kategorie: 

Interesujący film przedstawiający niezidentyfikowany obiekt niebieskiego koloru nakręcono w stanie Utah w USA. Film nakręcił Antony Piceno, mieszkaniec miejscowości Fork w stanie Utah.

 

Wideo przedstawia powoli poruszający się niebieski pojazd.Świadek twierdzi, że popatrzył w niebo bo coś niezwykłego przykuło jego uwagę. Wyglądało według niego jak niebieski neon z czerwonymi błyskającymi światłami.

[ibimage==11599==Oryginalny==none==self==null]

Obserwacja trwała przez kilka minut a obiekt powoli odleciał. Istnieją podejrzenia, że obiekt mógł być modelem zdalnie sterowanym, który został ucharakteryzowany na UFO.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Thoma de Aquino

Jak się ma mały domek z jakąś

Jak się ma mały domek z jakąś ziemią dookoła to można obserwować niebo i zjawiska występujące. W USA ziemia jest taka tania jak barszcz a wybudowanie domku z jakichś tanich surowców też jest tanie jak barszcz ! Tylko szkoda że tam pracy nie ma już... (nie będę pisał o polsce Smile Ale są kraje europejskie gdzie dają domki 60 metrów kwadratowych ekologiczne za małe pieniądze albo w ramach pomocy społecznej tak więc wspaniałe perspektywy w niektórychkrajach jak widać na tym filmie ziemia i tereny są ładne...

Portret użytkownika Tomek

No na prawdę nie wierze sam w

No na prawdę nie wierze sam w to, ale oczy mnie bolą do teraz i sam nie mogę uwierzyć w to co zobaczylem... przechodzę przez pasy z psem,nagle coś przykuło moja uwagę na niebie, dokładnie takie coś zobaczyłem.. przeleciało polowe nieba i znikło. Chciałbym wkoncu się dowiedzieć co to jest.