Jasny obiekt zaobserwowano nad Oklahomą

Kategorie: 

Nad ranem 13 marca 2012 mieszkańcy Oklahomy widzieli przelot niezidentyfikowanego obiektu. Wyglądało to tak jakby coś wchodziło w atmosferę. Zjawisko było na tyle masowe, że znalazło zainteresowanie mediów. Materiał filmowy poświęcony temu wydarzeniu zamieszczamy powyżej.

 

Pod koniec filmu jest kilka nagrań z kamer przemysłowych. Ekspert w studio mówi, że to prawdopodobnie jakiś kosmiczny złom i raczej nie meteoryt. Co ciekawe obiekt nie zostawiał za sobą smugi ognia jak to mają w zwyczaju meteoryty.

Wypatrzono również, że w końcowej fazie lotu rozdziela się na dwa, gdyż pojawia się nowe źródło światła. Podsumowując klasyczny przykład wolno poruszającego się obiektu wchodzącego w ziemską atmosferę, czy był on kontrolowany? Nie ma odpowiedniej ilości danych, aby odpowiedzieć na to pytanie twierdząco.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika majkelbery

Wygląda to na asterod, albo

Wygląda to na asterod, albo faktycznie jakś spadający kosmiczny smieć. @overlordad 4. czemu wszyscy dopatrują się zagrożenia ze strony kosmitów. Gdyby chcieli coś nam zrobić to zrobili by to w 3 sekundy i to już dawno temu. Poza tym "obcy" nie są aż tak obcy jakby się wydawało. To oni stwożyli naszą cywilizację, a zrobili to chyba nie po to żeby ją teraz zniszczyć. 

Portret użytkownika overlord

Na to wychodzi że Wernher von

Na to wychodzi że Wernher von Braun miał racje tego co dowiedział się pracując w NASA. Na razie wszystkie karty oprócz jednej się sprawdziły(ją) o jakich mówił w latach 70-tych. 1 Zimna wojna. 2 Terroryzm (obecnie). 3 Asteroidy (obecnie). 4 Zagrożenie ze strony Obcych.

Portret użytkownika Rubin

Jakich obcych? ( to nasi

Jakich obcych? ( to nasi gwiezni bracia siewcy)  Logiki trochę gdyby chcieli nas podbić dawno by to zrobili nie czekajac aż technologicznie zaczniemy im dorównywać. Nawet i teraz jak by chcieli wymietli by nas w  24 h. Pyanie do ciebie młody człowieku czy rolnik niszczy swa uprawę? Czy czeka do końca na efekty swego działa?

Portret użytkownika overlord

gdyby chcieli nas podbić

gdyby chcieli nas podbić dawno by to zrobili nie czekajac aż technologicznie zaczniemy im dorównywać. Widzisz chłopcze myślisz po ludzku, podam ci prosty przykład Jezus, czy jego Armia walczyła z nami ??? Nie !!! Dla tego nie muszą nas podbijać, może to wlasnie oni steruja nami. Chłop który za pomocą konia i rydla spulchnia glebę czy jest zły...Może być dobry ale to nie decyduje o tym, że przestanie wykorzystywać zwierze. 

Portret użytkownika Rubin

Dzeki za to że nazwałeś mnie

Dzeki za to że nazwałeś mnie chłopcem pochlebiasz mi. A co do tego rydla to czy Ty przewspaniała istoto widziałeś na własne oczy ten jak Ty to nazywasz rydel? oraz do czego jest? Po pierwsze to pług jedno skibowy a rydel to nie rydel tylko redło do podredlania ziemniaków. Ale przecież świat wirtualny tego nie nauczy. A koń nie ciaga za soba rydla bo jak do tej pory człowiek nie nauczył jeszcze konia posługiwać się rydlem. Rydel to waska łopata szpadel do kopania w ziemi.......... ręce opadaja jak wy sobie nedługo pradzicie z tak wieza....

Portret użytkownika majkelbery

"może to wlasnie oni steruja

"może to wlasnie oni steruja nami" - No własnie. Pytanie na ile steruja na ile pielęgnują, jak np. akwarium. Ale przedewszystkim nurtuje mnie pytanie w jakim celu. Do czego jesteśmu im potrzebni? Ale to pytanie retoryczne, bo nikt z nas zwykłych ludzi tego nie wie... Przy okazji ostatnich newsów na ZmianyNaZiemi.pl - "tankowanie UFO na słońcu" i "dziwny trójkąt na słońcu". Tak sobie rozkminiam, że może oni starają się w taki sposób nam pomóc. Może próbują ustablilizować to co dzieje się na słońcu. W końcu i my i oni wiedzą, że jeden potężniejszy rozbłysk położyłby naszą cywilizację do parteru. Uff skończyłem. Smile