Jeden z mieszkańców Los Angeles uwiecznił na nagraniu wideo dziwne światła

Kategorie: 

Zdarzenie to miało miejsce w czwartek 26 stycznia 2016 roku. Świadek zdarzenia i zarazem twórca nagrania przedstawiający się jako Steven Barone twierdzi, że po raz pierwszy dostrzegł dziwne światła na południu, tuż przed zmierzchem. Zdecydował się sprawdzić źródło dziwnego światła i w skierował w jego stronę swoją kamerę noktowizyjną.

 

Jak sam mówił, początkowo nie był pewny co takiego widzi, ale nagrywał to „na wszelki wypadek”. Jego decyzja okazała się prawidłowa, ponieważ tuż po zniknięciu pierwszego zestawu świateł, po przeciwnej stronie nieboskłonu dostrzegł on kolejny. Zgodnie z opowieścią świadka zdarzenia, tego typu światła pojawiają się w tamtej okolicy regularnie a sposób ich poruszania się jest zawsze taki sam. Co ciekawe, jeśli wierzyć estymacjom Barone'a dziwne pojazdy prawie zawsze kierują się w stronę Bazy Amerykańskich Sił Powietrznych Nellis.

[ibimage==26484==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Wiele osób usiłowało już wyjaśnić te obserwacje twierdząc, że nagrane przez świadka obiekty to samoloty, helikoptery czy inne jednostki latające. Na nagraniu w okolicach 12 minuty widać jednak wyraźnie, że przelatujący w pobliżu obiektów samolot porusza się zupełnie innym ruchem i wydziela zupełnie inny rodzaj światła niż tajemnicze obiekty. Na ten moment, trudno powiedzieć czy nie jest tak z uwagi na ingerencję osoby nagrywającej tą obserwacje i czy nie jest to jakiegoś rodzaju prowokacja, ale nie da się ukryć że same zjawisko wygląda co najmniej interesująco.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika zadziwiony

Miliony ludzi widzą UFO,

Miliony ludzi widzą UFO, inne  miliony fotografują cuda, lweitacje, teleportacje, kosmitów, następne miliony mają przekazy bezpośrednie lub pośrednie od samej..federacji kosmicznej(!!), następne miliony są porywane przez kosmitów szarych, zielonych, wysokich, niskich, aryjskich, plejadan, arkturian, kasjopejan itp którzy rozmawiaja z nimi, badają, zmieniają genetykę ludzi. Następne miliony są napastowane przez reptilian.
A te wszystkie dziesiątki milionów ludzi są ostrzegane przez inne miliony nawiedzonych, że to nie kosmici tylko diabły chcące odwieźć ludziska od jedyznego i prawdziwego dżizasa (z tatusiem) którzy to dwa tysiące lat temu zaniechali robienia cudów, choć niektórzy nadal ich widują....
A ja przez tyle dziesiątek lat tylko kurw.a samoloty widzę, satelity, lampiony czy "dziwnie" nieostre zdjęcia. I jakoś ni kawałka ufo albo innego cudu.

Portret użytkownika Fred

Aż strach to wspominać.Ileś

Aż strach to wspominać.Ileś lat temu zacząłem zasypiać,gdy odczułem jak jakieś zło przedostaje
się przez śćianę z zewnątrz do mnie.Wiedziałem,że to byty złe,bo dobre ukazują się w świetle
i cudownyh postaciach. Zanim straciłem świadomość zaząłem je wyzywać od potworów i żeby
zostawili mnie w spokoju.Nic to nie dało.Co ze mną robili,nie wiem.
Po wszystkim podszedłem do okna i zobaczyłem na dole klasyczne ufo.Niezbyt wielkie,okrągłe,
koloru srebrzystego.W chwilę potem zniknęło.
Coś się dzieje,ale nikt nie wie co.Wszystko tylko teorie i domysły.
Pozostaje tylko wiara i nadzieja w Panu.Ta historia jak i inne wrzucane tu przeze mnie jast prawdziwa.
Ostrzegam przed głupimi żartami itp.
 
poleam FREDROMAN.BLOGSPOT.OM

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika pako1205

Obserwuję kanał autora filmu

Obserwuję kanał autora filmu i jak w artykule-objekty mają finalnie cel  gdzieś tam, w podobnym miejscu.To nie są urządzenia "nie z tej Ziemi", jednak rozwiązania zapewne tajne. Bez udziału ET- nie będzie możliwości nawet poniuchać tego, czym są te konstrukcje(ET konstrukcje) i jakie procesy do tego się przyczyniają.

Portret użytkownika Homo sapiens

UFO to zagadka, możliwe jest

UFO to zagadka, możliwe jest że te istoty są niematerialne lub się materializują na jakiś czas w naszej rzeczywistości. Temat skomplikowany i niejednorodny. Wiele jest tam ciągle tajemniczych zjawisk, które nie mają odpowiedników w nauce ludzi, choć z innej strony patrząc mogą to być byty anielskie o których pisze św. Juda
"...i aniołów, tych, którzy nie zachowali swojej godności, ale opuścili własne mieszkanie, spętanych wiekuistymi więzami zatrzymał w ciemnościach na sąd wielkiego dnia..." Judy 1:6

Po wejściu do mieszkania Marian G. powiedział do żony. że nigdzie nie zauważył światła. Czesława G. w dalszym ciągu jednak widziała „czerwona kulę" na wzniesieniu. Już nie emanowała promieni światła i po chwili zaczęła wznosić się do góry i stopniowo oddalać. Wyglądało to tak, że ..czerwona kula", która okazała się być poświatą, traciła na intensywności niknąc, a wewnątrz nie pojawiło się jaskrawobiałe „oko" przypominające kształtem elipsę. Stopniowo oddalający się obiekt stawał się coraz mniejszy i gdy jego pozorna wielkość była porównywalna z gwiazdami, Czesława G. zaprzestała dalszej obserwacji. Zniknięcia białego światła nie widziała.
Koniec cytatu.

http://popotopie.blogspot.com/2013/05/polskie-wziecie-z-roku-1986-jako-klasyka.html
 
Te istoty dla zwykłych śmiertelników są ufonautami ale dla rozwiniętych duchowo chrześcijan są tym kim są !
"Ojciec Pio był wówczas wzburzony. Zawołał ojca Alessio z pokoju nr 8. Był na krześle, modlił się i powiedział: „Synu mój, zostań tu, bo nie dają mi spokoju nawet na sekundę!". Czasami był ofiarą przerażających wizji, na przykład kiedy na małym tarasie położonym naprzeciw jego pokoju ogarnął go strach, przez dwie lub trzy minuty trzymał podniesione ręce z rozstawionymi palcami, oblany potem (i z zaczerwienionymi policzkami), tak iż ojciec Alessio musiał mu wycierać głowę dziesięcioma chusteczkami. Chwilę później, gdy ojciec Alessio zapytał go, co się stało, odpowiedział: „Gdybyś zobaczył to, co widziałem, umarłbyś"
http://popotopie.blogspot.com/2014/08/tajemne-zamiary-boga-stworcy-wobec.html

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika baca

Homoś no nie do wiary!

Homoś no nie do wiary! czyżbyś zacytował słynne Wzięcie Czesława Z Tapczana Mariana?
"Wzięcie" twojego własnego autorstwa?
toż to jest klasyk... klasyczny przykład religijnego obłędu w literaturze biblijnego sajns fykszyn...
splagiatowałeś sam siebie masakra Smile
posłuchaj, wejdż na ten link:
http://www.parafiaczyzyny.pl/o-parafii/skrzynka-intencji-do-sw-judy-tadeusza
 tam jest skrzynka intencji do świętego judy.... przyjmij postawe zasadniczą przed skrzynką i zrób pokutę...
baaaardzo ładnie... wręcz pięknie tam wyglądasz - nie ruszaj sie stamtad przez jakies dwa lata, pomedytuj to może dogadacie sie ze swiętym judą - jak kamień ze skrzynką... masakra Smile
 
 
 

Strony