Jeden z szanowanych astronautów z NASA przyznaje, że UFO naprawdę istnieje

Kategorie: 

Były komandor wahadłowców z NASA obwieścił, że życie pozaziemskie rzeczywiście istnieje. Dr. Story Musgrave potwierdza, że widział coś, co można nazwać latającym spodkiem.

 

Według wewnętrznych raportów podczas misji wahadłowca Columbia oznaczonej, jako STS-80 doszło do kontaktu z niezidentyfikowanym obiektem o kształcie spodka. Obiekt znacznie większy od orbitującego promu kosmicznego nagle pojawił się pod ziemskim pojazdem.

[ibimage==10476==Oryginalny==Oryginalny==self==null][ibimage==10481==Oryginalny==none==self==null]

W tym czasie Columbia znajdowała się około 300 km nad Ziemią. Musgrave przyznał, że, mimo, że był w stanie dobrze przyjrzeć się obiektowi, ale nie był w stanie go zidentyfikować.

"Nie wiem, co to było...nie wiem... pojawiło się z nikąd. To było naprawdę imponujące"

Po powrocie na Ziemię Musgrave został przesłuchany, opisał wtedy całe zdarzenie. Według raportu, naukowcy przeglądnęli wideo nagrane w trakcie obserwacji UFO. Do obserwacji doszło w momencie, gdy orbiter znajdował się nad Denver.

 

Obiekt w kształcie dysku pojawił się nagle i sprawiał wrażenie, że jest kontrolowany. Zmieniał wektor i co zaskakujące zdawał się śledzić Columbie. Musgrave po tej misji zakończył pracę, jako astronauta. Potem wielokrotnie oficjalnie przyznawał, że UFO i obcy rzeczywiście istnieją.

 

Dr.Musgrave nie jest jedyną osobą z NASA, która widziała takie rzeczy. Niedawno agencja wyrzuciła z pracy jednego z naukowców odpowiedzialnych za kontrolę danych i zdjęć, Kena Johnsona. Pan Johnson twierdzi publicznie, że na naszym Księżycy znajdują się struktury i pozostałości zaawansowanych urządzeń, które nie mogą pochodzić z Ziemi. Jak twierdzi astronauci odkryli na srebrnym globie wiele artefaktów, z których część jak się podejrzewa mogła służyć do manipulowania grawitacją. Otwarcie twierdzi też, że NASA zmuszała go do retuszowania zdjęć.

 

Temat tajemnic księżyca jest tak rozległy, że zasługuje na osobny artykuł.

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Anonimka10

Według mnie, życie

Według mnie, życie pozaziemskie istnieje. Również przeżyłam parę takich zdarzeń. Te zdjęcia i film są bardzo realistyczne i prawdopodobne, nie przypominają 'przerobionych'. Wierzę w napisany dokument. Ja sama mogę opisać jedno z moich przeżyć:
 
To stało się dosyć niedawno. A więc, jechałam z moim tatą z zajęć teatralnych, tak około godziny 20:00 w grudniu. Jak to w zimie, samochód w którym jechaliśmy był otoczony ponurą ciemnicą. W połowie drogi, zauważyłam na niebie pomarańczowy punkt, przypominający łunę z miasta. Napiszę, że mieszkam na wsi i miasto jest niedaleko. Lecz to nie była łuna, iż było naprawdę wyraźne, przejżyste oraz mocne. Takiego czegoś jeszcze nie spotkałam. Dodam jeszcze, że to przypominało dysk, tak zwany 'spodek'. Po kilku minutach, zaparkowaliśmy przed naszym domem. Tata wyjął kluczyki, po czym wyszedł z samochodu. W trakcie gdy zabierałam potrzebne rzeczy z samochodu, w pewnej chwili oba kierunkowskazy włączyły się i zaczęły dosyć szybko migać przez parę sekund. Radio również się uruchomiło, zmieniając stacje co sekundę. Moją reakcją było spore przerażenie. Nie wiedząc co się dzieje szybko chwyciłam moją torbę zapominając o tych potrzebnych rzeczach. Wyszłam z samochodu i podbiegłam do czekającego na mnie tatę. Wróciliśmy do domu i opowiedziałam rodzinie o tym wydarzeniu. Na początku mi najwidoczniej nie wierzyli, z wyjątkiem taty. Tata jeszcze dodał, że światła z przodu i z tyłu zaczęły migotać. Niektórzy się bali, niektórzy wierzyli. Ale mniejsza o to. Ja myślę, że to raczej nie było normalne, codzienne zdarzenie.
 
To raczej mógł być dowód na to, że UFO istnieje, prawda? Zgadzam się ze zdaniem Dr. Musgrave'a, UFO może istnieć. Narazie wiemy na ten temat niewiele. Czy UFO istnieje? A jeżeli tak, to może mają zamiar nas odwiedzić? Jak to prawda, jak nas przywitają? Na te pytania narazie nie znaleziono odpowiedzi konkretnych. UFO jest bardzo interesujące i niezbadane.

Portret użytkownika Daniel

Powiem tak moze po prostu nie

Powiem tak moze po prostu nie mają już miejsca u siebie my jeżeli wysyłamy nasze promy w kosmos na ruszamy ich ziemię lądując gdzie kolwiek teraz oni naruszają nasza przestrzeń powietrzna jak wspomniałem może im brakować juz miejsca u siebie i chcą przejąć nasza planetę zwana ziemia jest dużo pytań na które nie ma odpowiedz