Kanadyjski potwór typu Loch Ness uchwycony na filmie

Kategorie: 

Stwór nazywany jest Ogopogo i jest drugim na świecie najlepiej znanym potworem z jeziora po szkockiej Nessie. W internecie pojawiło się sie nagranie wykonane telefonem komórkowym.

 

Wielu uważa, że film jest ostatecznym dowodem na to, że Ogopogo nie jest wytworem fantazji tylko realną istotą, którą można spotkać w wodach Jeziora Okanagan.

 

Film nakręcił Richard Huls, który w wywiadzie dla Vancouver Sun potwierdził, że zawsze podejrzewał, że w wodach Okanagan może żyć tajemnicze nieznane zwierze. Mimo, że pan Huls wyraźnie wspiera teorię o istnieniu potwora to zachowuje resztki obiektywizmu przyznając, że nie jest to stuprocentowy dowód na istnienie tego zwierzęcia.

 

Sam stwierdza, że z pewnością nie była to zwykła fala posiadająca inny kolor, bo odznaczała się od tła i nie pasowała do propagacji fal w okolicy.

 

 

Źródło: http://www.foxnews.com/scitech/2011/11/14/canadas-loch-ness-monster-captured-on-video/

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika mobiledev

to zwykly dinozaur ktory

to zwykly dinozaur ktory przezyl. Ciagle o tym mowia i bylo pelno opisow/zdjec nawet chyba jak on wyglada. Wiec albo jest klonem dinozaura (co jest niemozliwe Wink ), albo dinozaurem. Co w tym niezwyklego?. Nizwykle jest tylko to ze niemoga tego przyznac bo ewolucje musieliby wsadzic sobie w ....