Kilka obiektów UFO znika po uderzeniu błyskawicy

Kategorie: 

W sieci Internet pojawił się ciekawy film wykonany niestety w nieustalonym miejscu. Przedstawia on kilka jasnych obiektów wyglądających jak kule ORBS lub jak wolą sceptycy przypominających flary, albo chińskie lampiony.

 

W tle za jasnymi punktami na niebie zbiera się burza a niebo przecinają błyskawice. Początkowo oświetlają tylko dodatkowo wiszące w powietrzu obiekty, a potem przy kolejnej błyskawicy znikają wszystkie w jednym momencie.

 

Obserwacje jasnych obiektów latających w pionowych, lub poziomych szykach są zwykle tłumaczone, jako tak zwane chińskie lampiony. To kamuflaż doskonały, zapewniający alibi do dowolnych działań dosłownie na naszych oczach. Kiedyś mówiło się balon meteorologiczny a obecnie mówi się chiński lampion. Jak jednak zinterpretować takie nagranie?

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Łukasz_inny

Pozdrowienia dla sceptyków

Pozdrowienia dla sceptyków jak zwyke te ufo to niezidentyfikowany przez baranów przebywających na łódce most znajdujący się przed nimi, prawdopodobnie jakby im się bateria nie skończyła zobaczylibyśmy jak im te ufo łamie maszt...na łodzi