Kłopotliwe szkielety gigantycznych istot wymagają wyjaśnień

Kategorie: 

Archeolodzy znajdują czasami rzeczy, które zdecydowanie wymagają wyjaśnienia. Ale ponieważ nie pasują do oficjalnej, zaakceptowanej wersji historii nie są one podawane do wiadomości w mediach głównego nurtu oraz nie są badane. Zwykle tego typu znaleziska spoczywają głęboko ukryte w rozmaitych magazynach.

 

Istnieją jednak bardzo "dziwne" odkrycia, które dokonywane są przez cały czas. A to, że o nich nie mówimy nie oznacza, że ich nie ma. Jednym z przykładów takich przemilczanych znalezisk są olbrzymie szkielety, które odnajdywane są w wielu miejscach na świecie.

 

W istocie są to jedne z największych tajemnic. Na zdjęciu po lewej powyżej kości z "człowieka giganta", która została odkryta w 1998 roku w pobliżu miasta Borjomi w Gruzji. Szacuje się, że "olbrzymi mężczyzna" miał od 9 do 10 metrów wysokości, a czaszka była około 3 razy większy od normalnego czaszki ludzkiej.

[ibimage==11014==400naszerokosc==none==self==null]

Czy mamy w tym wypadku do czynienia z wybrykami natury czy też jest to jakiś nieznany rodzaj człowieka? Nie poznamy odpowiedzi na to pytanie o ile nauka nadal będzie odmawiała zajęcia się tym zagadnieniem.

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Trisagion

Po pierwsze.Udowodniono,że

Po pierwsze.Udowodniono,że wpływ Słońca na połowiczny rozpad pierwiastków radioaktywnych może mieć potężny wpływ i zupełnie zafałszowywać nasze metody wyznaczania wieku.Jeżeli tak jest w istocie to przecież Biblia wyjaśnia istnienie "wielkich ludzi" :)Lódzkie córki wchodziły w związek z Aniołami.Potomstwem byli olbrzymi.No,ale dogmatyczna nauka i na niej wychowani będą szydzić .Wiadomo szkiełko i oko.Tylko niech to szkiełko i oko wyjasni w koncu czemu teoria ewolucji ma tyle luk i czemu nie ujawnia faktu ,że określanie wieku nie jest miarodajne.

Portret użytkownika natalis

Polecam książkę "Trzecie Oko"

Polecam książkę "Trzecie Oko" oraz "Lekarz z Lhasy" T.Lobsang Rampa- Lama z Tybetu wspomina o podziemiach klasztoru w których przechowywane są tak samo wielkie szczątki naszych przodków + rysunki  pojazdów które odwiedzały Ziemię. 

Portret użytkownika Rav

Ja uważam że są to nic

Ja uważam że są to nic innego, jak szczątki Nefilimów - potomków aniołów i ludzkich kobiet, którzy zmaterializowali się i przybyli na ziemię aby spróbować seksu. Potop unicestwił ich potomków, po których zostały te szczątki... wszystko jest opisane w Bibli, ja w to wierzę, więc nie nurtuje mnie to czyje to szkielety.

Portret użytkownika Gość

To są goście z Tiamat (czyli

To są goście z Tiamat (czyli planety, w której miejscu mamy teraz pas asteroidów). Tiamat zniszczył Marduk. Co do wielkości się zgadza... grawitacja Tiamat była około 8x silniejsza niż Ziemi, pole magnetyczne również. 

Portret użytkownika raf

jakby grawitacja byla 8x

jakby grawitacja byla 8x wieksza to oni byliby 8xmniejsi a nie wieksi... to poprostu oznacza ze grawitacja ziemska byla w przeszlosci calkiem inna od terazniejszej byla duzo mniejsza dlatego istoty byly duzo wieksze: ludzie dinozaury... wyobrazasz sobie teraz kilkutonowego dinusia albo czlowieka kolo tony ktory by chodzil przy naszej grawitacji??

Portret użytkownika moonwalkerss

Faktycznie, ogromna czaszka

Faktycznie, ogromna czaszka zwłaszcza ta ze zdjęcia, widać osobnik ten wzrok miał słaby, gdyż znaleziono też przy nim wielkie okulary... ( jakbyś nie zrouzmiał to spójrz w prawą część zdjęcia )

Portret użytkownika Ktoś

Wzrost zależy od ciśnienia.

Wzrost zależy od ciśnienia.

Nagły spadek ciśnienia atmosferycznego a co za tym idzie spadek temperatury, wykroplenie się wody i związanie atmosferycznego dwutlenku węgla przez osady wapienne załatwiło dinozaury. Potem nastała era organizmów lepiej dopasowanych do nowych warunków czyli ssaków.

Odnajdywane szkielety to relikt przedpotopowych czasów. Wtedy wszystko musiało być duże bo małe nie miałoby tyle siły by się przemieszczać a tym bardziej bronić.

Strony