Kobieta sfotografowała ducha czarownicy z Lancashire

Kategorie: 

Mieszkance Anglii udało się sfotografować ducha czarownicy z Lancashire na cmentarzu w dzielnicy Pendle Hill. Informacja została podana przez brytyjską gazetę Express.

 

Według Christine Hamlett, tajemnicza postać z bladą twarzą i przerażającymi czarnymi oczami, zerkającą spod nagrobka może być dziewięcioletnią Janet - najmłodszą z dwunastu czarownic, które zostały powieszone w siedemnastym wieku w Anglii.

Faktem jest, że teren Pendle Hill jest powiązany z jednym z największych procesów w historii Anglii. W 1612 roku dwanaście czarownice zostało skazanych tam na śmierć za uprawianie czarnej magii. Od tego czasu uważa się, że duchy opanowały ten obszar.

[ibimage==25680==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]
Christine Hamlett jest pewna, że duch, którego sfotografowała, jest dowodem, że czarownice wciąż prześladują mieszkańców hrabstwa Lancashire.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika KoFiPL

odkurzaczem marki predom z 72

odkurzaczem marki predom z 72 roku  (tym takim co wyglądał jak rakieta :D)
ah zapomniałęm dodać - wcisnąłem edytuj i dodałem:
robiła przez rure z zoomem i rura nie mogla sie ustabilizowac dlatego rozmyło, bo przy takiej odległości prawie 300metrów od obiektu to i tak jest rewela fota...