Kobieta z Wielkiej Brytanii twierdzi, że nękają ją Reptilianie

Kategorie: 

Samantha MacDonald, mieszkanka Wielkiej Brytanii twierdzi, że jest odwiedzana przez obcych. Regularne wizyty trwają od ponad dziesięciu lat. Do pierwszego spotkania miało dojść w 1990 roku, pisze Daily Mail. Gości z kosmosu kobieta dzieli na dwie grupy tj. na „szarych” i „gady”, ale jej zdaniem, oba zespoły działają wspólnie.

 

Mówiąc o jednym z porwań, niewiasta przyznała, że szczegółów spotkania z kosmitami nie pamięta.

„Wtedy, kiedy się obudziłam na moim ciele były ślady zadrapań i siniaków. Kiedy zapytałem, co potrzebują, odpowiedzieli , że chcą zabrać mnie i moją rodzinę " – mówi McDonald, podkreślając, że kosmici potrzebują energii duchowej.

Brytyjka twierdzi, że nie boi się powrotu obcych z odległych światów, ale prawie w ogóle nie wychodzi z domu. Co więcej, McDonald jest przekonana, że ze względu na kontakt z przedstawicielami pozaziemskich cywilizacji, powinna mieć ochronę i nadzór.

 

I choć wielu nie wierzy w to, co mówi Brytyjka, to warto przypomnieć, że Amerykanie przeprowadzali ostatnio szereg badań w celu wyjaśnienia występowania tzw. wizyt obcych.

Trzy lata temu członkowie centrum badawczego w Los Angeles studiowali doświadczenie bycia poza ciałem. Do przeprowadzenia eksperymentu wybrano dwudziestu ochotników. Zostali pouczeni, jak zachowywać się podczas snu astralnego, czyli stanu, kiedy dusza na chwilę oddziela się rzekomo od ciała. Naukowiec Michael Reduga poinformował, że aż siedmiu uczestników badania było w stanie komunikować się z obcymi.

Jeden z uczestników eksperymentu o imieniu Alexander powiedział, że kiedy znalazł się poza ciałem, natychmiast napotkał trzech obcych.

„Wyglądali, jak istoty z filmu … Coś, jak kijanki z dużymi oczami. Chcieli rozmawiać, co bardzo mnie przeraziło, a ja szybko obudziłem się w swoim ciele " - wspomina Alexander.

 

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika rob

pokażcie mi chociaż

pokażcie mi chociaż jedno AUTENTYCZNE zdjęcie rzekomego reptiliana ,nie jakiś fake z yt ,robote w CGI ,wszyscy o tym mówią ale nie ma ani jednego udokumentowanego ,prawdziwego obrazu.pytań jest mnostwo ,najprostsze -dlaczego reptilianie a nie np.klingoni,romulanie ,co tak się przedstawili ?  
 

Portret użytkownika Kowal.

rob bo nic takiego nie ma nie

rob bo nic takiego nie ma nie istnieje ( czy za tę wypowiedź  dostanę bana? Lol )
Reptilianie (Jaszczuroludzie, Kosmiczne jaszczury, Wężojaszczurowaci) – wedle nieinteligentnych ludzi inteligentne stworzenia rządzące światem za pomocą spisku NWO, o którym informacje posiadają jedynie nieliczni teoretycy spisków, jak na przykład David Icke.
Reptilianie w Biblii
Wszystkie starożytne księgi, w tym Biblia, odnotowują niezwykły wkład istot gadoidalnych w rozwój ludzkości. Wąż pojawiający się w ogrodzie Eden to reptilianin dokonujący zaszczepienia w ludziach gadziego pierwiastku dającego im poznanie dobra i zła.
Na naszej planecie
Występowanie reptilian na naszej planecie zostanie niebawem naukowo udowodnione, ponieważ oni rządzą światem. Moment ujawnienia (Disclosure) będzie zdarzeniem nie do zniesienia dla wielu ludzi, dlatego reptilianie chcą go możliwie opóźnić. To jest im na łapę.
 
Źródło: http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Reptilianie
http://www.wykop.pl/tag/wpisy/reptilianie/wszystkie/

Portret użytkownika Alphard z Hydry

Nie ma żadnych reptilian, to

Nie ma żadnych reptilian, to wymysł Masona Icke by zbałamucić ludziom w głowach, i promować new age (uwolnijcie się od reptilian ! Medytujcie i się samorealizujcie by was nie zaczipowali) teza - antyteza.
Istoty nie są żadnymi gadami, po prostu mogą przyjmować różne postacie fizyczne, od małego szaraka, po wielkiego gada na dwoch nogach, to tylko coś pokroju wizualizacji.

"no no !"
  - Ktoś, Gdzieś

Portret użytkownika baca

A nie jestes ? To pechowo 

A nie jestes ?
To pechowo  sumie bo jaki facet nie chcialby byc Bondem ?
 
I nie rozumiem co jest nie tak z moim komentarzem ..
Kobieta mowi, ze ja odwiedzaja Reptilianie a ja stwierdzam na podstawie jednego spojrzenia bo akurat tyle wystarczy, ze ci co ja odwiedzaja maja fatalny gust.
Stanu psychicznego nie oceniam bo czasem litosciwy bywam... nie ma co kopac lezacego .

Portret użytkownika Sajgoniarz

Za dużo... McDonalda

Za dużo... McDonalda czyżby?

A tak serio, to nasz świat może być nadzorowany przez ETI (już mam dośc jak ktoś pisze o UFO, jako o istotach x.x) w wymiarze materialnym i astralnym. Niemal wszystkie przypadki podróży astralnych łączy element przedwodników... kto wie czy ETI sie nie "przebierają" za naszych bliskich, którzy najczęściej nimi są?

Bóg stworzył nieskończone ilości istot rozumnych o różnych szczeblach bytowania. Choć rozumem nie można dowieść istnienia Aniołów, to jednak można wskazać na odpowiedniość ich istnienia.

Portret użytkownika aron jasnowidz

Zwłaszcza ze juz paru

Zwłaszcza ze juz paru wypedzilismy dlatego nas nie lubia jak to pisałem o obcych to śmialiscie się do rozpuku kilka tygodni temu a teraz już przyjmujecie do wiadomości bo mówią o tym w Watykanie i na całym świecie ,heh heh. ,ale to było do przewidzenia ,teraz tu macie zapomniany film o tym ze wasze książeczki kłamały , https://www.youtube.com/watch?v=P53TTBRqA_M&feature=share a ludzi którzy będą mówić takie rzeczy będzie przybywać ale gdy nadejdzie czas otrzymacie filmy których już nie usuną bo będzie ich tak dużo ze nie będą ich już negować tylko mówić kolejne kłamstwa aby tuszowac swoje oszustwa ,ale coraz więcej ludzi będzie mówić o swoich przeżyciach z obcymi ale po czym poznacie prawdziwe dowody a no po tym ze tylko dobrzy obcy dadzą się nakręcić czy sfotografować tak aby nie robić krzywdy ludziom ,ale jeszcze trochę musimy poczekać ,sam czekam z niecierpliwością na spotkanie w realu a nie w medytacji .

Portret użytkownika aron jasnowidz

ano ci którzy juz tutaj

ano ci którzy juz tutaj ciebie baron nie słuchają, nie zauważyłeś że wasze kólko wzajemnej adroacji teraz topnieje i sami zostajeci wysmiani przez innych .nie masz odwagi wejśc na moją strone to nie wiesz ile ludzi otwarcie pisze co miało i z czym walczyło ,tam są dowody ,tam nie ma anonimowych dzieciaków ,są ludzie z problemami kórych ty nie rozumiesz ,bo jeszcze ich nie doświadczyłeś ,ale nic straconego ,kazdy dostaje szanse na otwarcie oczu i pewnie tobie tez juz zaplanowali tylko teraz to z was sie smieją wiec przyszedł czas kiedy to wasze teorie o nicosć ,braku boga ,braku szatana ,braku obcych w ludziach i pod ziemią itd zostały wysmiane i teraz dano innym czas aby posmiać sie z was .Sprawiedliwośc jest na tym świecie zwłaszcza jak sam Góra pozwala na to aby wyszła z cienia zła .Twoi koledzy jakoś mieli odwage i porozmawiac i wejsć na moją stronę ,kilku znich ma nawet to z czego się tak śmiejesz,walczy z czyms co pewnie sie okaze że siedzi w tobie ,no ale jak pisałem każdemu Bóg poda rękę tylko nie każdy ja uściska ,jedni będa ja kopać a potem plakać.powodzenia baron ,jezeli kotś tak jak ty zadaje pytanie czym jest Bóg? to faktycznie jest upośledoznym człowiekiem lub juz nie jest człowiekiem .pozdrawiam i zycze wszytkiego dobrego tobie i innym upośledzonym.

Portret użytkownika b@ron

dziękuję aronie, za twoją

dziękuję aronie, za twoją troskę, jestem odporny na twoje manipulacje...nie wiem po czym sądzisz że bóg jest sprawiedliwy?...jeśli istnieje, jest wręcz sadystą, traktuje nierówno , bynajmniej nie mają lepiej ci co w niego wierzą...dookoła jest mnóstwo zła...tylko za część tego zła odpowiada człowiek.
 
EDIT: Piszecie nie na temat artykułu, zakończcie już tą rozmowę. @Dominik

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Ewito

[email protected] Bóg jest

[email protected] Smile
Bóg jest sprawiedliwy, jeno tylko co to oznacza? Smile
Nasze życie tu na tej ziemi nie jest warunkowane, uzależnione czy prowadzone przez obecność w nim Boga.
Bo to my na własne życzenie nosimy jego ślad w sobie, lub też nie...
On nas nie traktuje lepiej czy gorzej, a na pewno sadystami- to jesteśmy sami dla siebie, ci co wierzą czy nie, nie od samego faktu mają lepiej czy gorzej...taka karma Smile
Ale zawsze mozna z Nim pogadać i próbować coś załatwić Wink
Wiem, ze nie wierzysz w taką Boską energię, która tylko z dobrych uwarunkowań pochodzi.....ale kto to wie, co i kiedy zweryfikuje nam poglądy Smile
Ale jedno to prawda: człowiek sam odpowiada za zło na tym padole.
 
Reptilian nigdy nie widziałam i nie życzę sobie oglądać- wiec nie wiem na ile mogą nam szkodzić.....choć myśle ze pewne osobowości i ich wewnętrzna specyficzna psychika, ułatwia wszelkie ataki, nie tylko z innych wymiarów.
 
A swoją drogą niefajnie wygląda na IM moderacja.....nie wydaje Ci sie Dominiku, że zbyt dosłowne zarzynanie dyskusji, zabija myśl? Tak na sztywno i bez wyjątków masz ciachać każde słowo, ktore stricte nie dotyczy meritum tematu.....? Słabo to wygląda z punktu widzenia czytającego posty, przecież nie ma tu jawnych inwektyw, a rozwijanie tematów pobocznych przy okazji dialogu na konkretny temat, bywa głębszy i myślotwórczy. Mam wrażenie ze coraz mniej osób komentuje, czy taki jest plan docelowy?!

"Najwłaściwsza droga życiowa to ta, którą wyznacza i oświetla, gwiazda naszej intuicji"
"Dziwny jest ten świat......gdzie człowiekiem gardzi człowiek"

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Ewito

[email protected]: Ależ ja wiem że masz

[email protected]:
Ależ ja wiem że masz inne zdanie w kwestii Boga....tak po przyjacielsku się droczę Wink
Nie mam zwyczaju nikogo do niczego przekonywać siłowo czy w jakikolwiek inny sposób, a dyskutować to jak najbardziej zawsze możemy Smile
Oj tam bez przesady z tym rozmawianiem ściśle pod kątem art.....czym byśmy byli, gdybyśmy nie rozwijali tematów na poboczne tematy, ale jednak blisko sedna...;-) 
Dominik, zlituj się.....;-)
A reptilianie jak kogoś nawiedzają, to ci raczej w ciemnych rewirach świadomości brylują, nawet jeśli są bardzo bogobojni...w myśl zasady, pod latarnią najciemniej.
pozdrówki Smile
 
 

"Najwłaściwsza droga życiowa to ta, którą wyznacza i oświetla, gwiazda naszej intuicji"
"Dziwny jest ten świat......gdzie człowiekiem gardzi człowiek"

Portret użytkownika John Moll

Przyjmuję do wiadomości Wasze

Przyjmuję do wiadomości Wasze zdanie, jednak ostatnio mam wrażenie, że "aron jasnowidz" kierował dyskusje na nieco inne tory. Ok, jeśli dyskusje są ciekawe, zostawiamy je, ale jeśli będzie dochodziło do konfliktów, sporów i rozmówcy nie będą mogli dojść do porozumienia przy jednoczesnym wyzywaniu siebie nazwajem, to temat rozmowy zostanie zamknięty.
 
Pozdrawiam Was obu.

Portret użytkownika b@ron

Dominik...widzisz, w dyskusji

Dominik...widzisz, w dyskusji o kobiecie która twierdzi iż nękają ją Reptilianie, dyskutuję z aronem który twierdzi iż ma podobny kontakt z obcymi ,problem w tym iż wierzę mu tak samo jak tej kobiecie...;) chociaż staram się znależć sens w jego wypowiedziach...sytuacja podobna do tej z artykułu, nie naskakuję na niego ani on na mnie, postawiłem sprawę jasno ...wygląda mi to manipulację z jego strony mającą na celu przekierować ruch na inną stronę a rzekome uzdrowienia to sekciarskie zagrywki ...(zła gra, pod przykrywką szlachetności)...aron ma inne zdanie...ot i tyle.
tym niemniej ostrzeżenie przyjmuję do wiadomości.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika aron jasnowidz

ty widzisz manipulacje a ja

ty widzisz manipulacje a ja widzę pogubionego chłopaka ,któremu zabiera się po kolei wszytko w co wierzył ,w naukę ,w ksiązki ,w nicosć itd a tu sie okazuje że Bóg istnieje,istnieje reinkarnacja dusz (dlatego masz niby taka niesprawiedliwość na świecie )że istnieja obcy którzy nas zmuszaja do robienia zła itd ,itd .ale nie zmeinia to faktu że każdemu z nas dano dośwaidczenia które musi przejść i łatwiej sie idzie wiedząc że każde cierpienie słuzy temu abyś w tym lub pRzyszłym wcieleniu miał lepiej ,a najfajniesjsze jest to że w wcielaniach na wyższym poziomie będziesz pamietał co robiłes teraz i jak na to zapracowałeś  .Dzieki medytacjom moge poruszać sie po woich poprzednich wcieleniach i opisywałem to na moje medytacje ,tak samo jak inni w naszej grupie ale akurat tego nie wspominam miło ,ale mam kontatk z dziecmi czwartego wymairu i oni dokładnie pamietają świat z przed kilku tysięcy lat ,świat z innych planet i mimo tego że maja po 5 lat ich opowieści są takie jak tego 7 latka z Rumuni .Przyjdzie czas że podam lub opisze to co mówią ale na razie nie ma zgody ani z Góry ani od rodziców tych dzieci ,wystarczy im ze sa w wysmiewani w przedszkolu  czy w szkole gdy mówią o  zdarzeniach w kórych brali udział albo smieją sie ze to co pisza w ksiazakch na temat obcych ,kosmosu ,ziemi to bzdura .W grupie mam kilku rodziców takich dzieci i to potwierdza tylko co wam pisałem ale sam ze zdumieniem słucham 5 latka który mówi że wybuchnie wulkan w stanach i pokauje mi ten co kilka din temu sie uaktywnil ,pokazuje mi miejsca bezpieczne na ziemi i te w których zaraz będzie gorąco ,pokazuje mi mosty i podziemne tunele łączące kontynenty itd ,ale jak pisałem będzie wam dane zobaczyć ,tak jak teraz jest juz wam dane uwierzyc w obcych .A W Boga akurat to najłatwiej uwierzyć bo jest dookoła nas ,przyjdzie czas i na ciebie przyjacielu tak jak przyszedł na kilku twoich kolegów z którymi rozmawiałem .WYSTARCZY ŻE będziesz obserwował co się dzieje bo znaków będzie mnóstwo i ludzi którzy są przysałni aby walczyc teraz ze złem też .Nie zmuszam cie do wiary tylko prosze abys obserwował co się dzieje i zaczął sie zastanawiać nad tym czemu tak sie dzieje a odpowiedzi same przyjda ci do głowy ,pozdrawiam
 
EDIT: Piszecie nie na temat artykułu, zakończcie już tą rozmowę. @Dominik

Portret użytkownika Homo sapiens

Trochę zaktualizowałem wpis

Trochę zaktualizowałem wpis na moim blogu, więcej potwierdzeń kim są ufo porywacze i skąd pochodzą:
[...]Na czym zatem polegał grzech aniołów, którego skutkiem było zniszczenie Ziemi przez potop, oraz ukaranie tychże aniołów karą ciemnicy? Otóż polegał on na złamaniu zakazu współżycia seksualnego i płodzenia potomstwa z przedstawicielkami obcego aniołom gatunku! Względem prawa Bożego grzech ów był bardzo ciężki[...]
"...Bóg aniołom, którzy zgrzeszyli, nie odpuścił, ale wydał ich do ciemnych lochów Tartaru, aby byli zachowani na sąd..."
Porzucenie nieba i wybranie Ziemi na zamieszkanie, wzięcie sobie za żony ziemianek, to był ze strony aniołów przejaw buntu i apostazji! Porzucając Niebo, porzucili właściwe im miejsce zamieszkania, a współżyjąc z „córkami ludzkimi” i płodząc z nimi potomstwo popełnili trudne do wyobrażenia przestępstwo krzyżowania się obcych sobie gatunków!...

Ciągłe dematerializacje oraz materializacje są wskazówkami, iż te istoty zamieszkują innowymiarową krainę Tartaru lub jej podobne ! Która jest specyficznie  "odległa" od wymiaru tego kosmosu i powinna być liczoną nie w jednostkach odległości, ale innych, jakichś "jednostkach zrozumienia rzeczywistości" !
Pamiętają państwo cytat uznanego badacza UFO, który zamieściłem powyżej ?
"...Najdziwniejsze było to, że ci ludzie nie twierdzili, że te obiekty przylatywały z innej planety, tylko z innej płaszczyzny duchowej..."
 
Pojechałem do Brazylii aby zbadać przedziwne przypadki , gdzie ludzie doznali fizycznych obrażeń na ciele po przez kontakt z promieniami UFO. Rozmawiałem z ponad 50 świadkami, którzy zostali porażenie przez promienie wysyłane z UFO, Pojawiały się zawsze nocą i emitowały wiązki światła, które w zetknięciu ze skórą człowieka parzyły i przyciskały swoją siłą ciało do ziemi.. Jaki rodzaj stanu psychicznego tworzy się w głowach tych mieszkańców wiosek brazylijskich ?
Terror. Dzień po takich wydarzeniach świadkowie często byli zbyt słabi i ledwo chodzili o własnych nogach
WIĘCEJ tutaj, polecam:
http://popotopie.blogspot.com/2013/06/kim-sa-istoty-z-innego-wymiaru.html
o przylatywaniu z innej płaszczyzny pisałem tu:
http://popotopie.blogspot.com/2014/02/swiat-materialny-kosmosu-galaktyk-jako.html
 
LA Marzulli and Russ Dizdar - hybrydyzacja dzisiaj i w starożytności
https://www.youtube.com/watch?v=9701lrHA6Zs

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Homo sapiens

Wszyscy ci, którzy nie są

Wszyscy ci, którzy nie są świadomi o jakich przeżyciach opowiadają ofiary tych istot powinni posłuchać nagrania z sesji hipnotycznej słynnej pary Bety i Barneya Hillów ! Nie trzeba znać anglelskiego by sięprzekonać, że takie doświadczenia jak porwania są przerazliwie dotkliwe dla psychiki, dla stanu duchowego porwanych ! To są straszliwe katusze zadawane przez te istoty ! Męka psychiczna zadana porwanym ludziom jest ciężka do opowiedzenia ! Nagranie zaczyna się od 3min i 07 sek oraz 5min i 56 sek !
Alien & UFO Abduction Cases
 https://www.youtube.com/watch?v=3NeJfNrX8Y4

Tak jak i w innych przypadkach tak i w tych, powtarza się ten sam schemat, ofiary są "gwałcone", eksperymenty seksualne są przeprowadzane, straszliwe uczucie towarzyszy zachowaniu tych istot względem porwanych, są przypadki kiedy ufo istoty rozkrajały ludzi i wyjmowały wnętrzności z ciał ludzkich (co jest powszechne w tym zjawisku), a nawet w jednym przypadku serce zostało usunięte z korpusy porwanego człowieka podczas gdy ten był świadomy i zapamiętał to straszne zdarzenie ! Jeżeli myślicie że ufo to fajna zabawa to nie wiecie nic o tym zjawisku.
http://popotopie.blogspot.com/2013/06/kim-sa-istoty-z-innego-wymiaru.html
Te istoty sterują większością polityków !

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.