Kobieta znajduje gigantyczny sinkhole pod łóżkiem

Kategorie: 

Sinkhole powstał w domu w północnej części miasta Gwatemala, 19 lipca 2011. To, czego nauczyła się Inocenta Hernandez z Gwatemali, po nagłym hałasie, to udanie się na zewnątrz. I tym razem myślała, że był jakiś wybuch w pobliżu. Kiedy zdała sobie sprawę, że problem był wewnątrz jej domu, zastała otwartą, szeroką na metr i głęboką na 12 metrów dziurę pod jej łóżkiem.

 

Hernandez, lat 65, z ulgą przyjęła, że szkoda powstała wyłącznie w jej domu, i nie zagrozi jej wnukom, które bawiły się obok łóżka. Mimo, że stało się to w jej własnym domu, nie powinna być zbyt zaskoczona, że sinkhole pojawił się w jej mieście.

 

 

Gwatemala City jest znana z powstawania gigantycznych dziur, które są często spowodowane przez burze tropikalne. Sinkhole są naturalnymi zagłębieniami w ziemi, które mogą wahać się od kilku metrów do setek hektarów szeroki i głębokie od kilku metrów do nawet 35 metrów.

 

Ogromna przepaść otworzyła się w Gwatemali w maju 2010. Pochłonęła całe budynki i skrzyżowanie. Na szczęście nikt nie zginął, gdy powstawał ten niemal doskonale cylindryczny krater.

 

Źródło: http://beforeitsnews.com/story/844/313/Woman_Finds_Giant_Sinkhole_Under_Her_Bed.html

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Roni Tornado

Ja się boję !!! Ja nie chcę u

Ja się boję !!! Ja nie chcę u siebie w domu takiej dziury !! Już mi wystarczy jedna czeluść w kiblu BiggrinPodobno ta dziura w domu starszej pani jest fotomontażem. Dla czego pokazują same zdjęcia a nie ma nagrania kamerą ? Coś sztucznie wyglądają te zdjęcia w domu starszej pani.

Wolna wola TY MI, JA CI